Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Want to Buy a Dog

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby Zuzanna » 17 Aug 2010, 09:43

kaija wrote:Vai ne, ne tā kā uz Dzelzsceļa ielas konkrētajā mājā, kur suņi bija apmierināti.

Aga :jaa:

čība, es pazīstu savu suni gana labi un redzu, kad viņa jūtas apmierināta ar dzīvi un kad nē ^^ tibetietis pieķeras ne tik daudz vienam cilvēkam, kā visai ģimenei. Un mani vecāki ir daļa no ģimenes, lai arī diendienā nedzīvo kopā ar mums. Ir nācies suni atstāt viesnīcā, nevis šaurā voljērā, bet gana lielā, apsaimniekojamā teritorijā. Kad nācu pakaļ, mani sagaidīja drusku sailgojies, bet laimīgs un ar dzīvi apmierināts zvērs :meitenedejo:

Es pilnībā piekrītu jau iepriekš izteiktajiem viedokļiem, ka dzīvokļa suns tiek krietni vairāk fiziski noslogots nekā privātmājas suns, bet ne jau visām šķirnēm primārā ir tieši fiziskā slodze. Kāpēc par visu varu dzīvoklī jāiebāž tāda šķirne, kura tam nu galīgi nav piemērota. Šķirņu izvēle tak ir milzīga, varam atrast katrs sev piemērotāko 8-)
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby Zuks » 17 Aug 2010, 10:30

brex wrote:a kads no medniekiem - iru seters, gordoseters netiek apskatits? vai labak tik doma par dienesta suniem?

Vot, vot. Īru seters (par pārējiem seteriem neko nezinu teikt)ir liels, nav īsspalvains, nezinu cik nosvērts, bet, noteikti nav agresīvs. Man 3 bērni 11; 9; un būs 3. Sadzīvo dievīgi. Dauzās, bet mazo saudzē, jo zina, ka ir liels. Mēs arī dzīvojam tipveida trīsistabenī. Aktivitātes sestdein, svētdien. Darbdienās sanāk 3x pastaiga pie pavadas. Kas vēl patīk - nav ļoti grūti kopjams un spalvu, ja laikā izķemmē, met maz.
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby ingaanna » 18 Aug 2010, 07:03

Tā nu sagadījies, ka mana lielā šveiciete (lielais šveices ganu suns), lielāko daļu sava 4,5 gadu mūža nodzīvojusi dzīvoklī. Arī, kad dzīvojām mājā, viņa tāpat gāja ārā tikai pastaigās, pārējo laiku bija iekšā. Līdz šim problēmu nebija, jo suns tiek kārtīgi izstaidzināts, un mājās pārsvarā guļ. Un viņai patīk būt ciešā kontaktā ar cilvēkiem un citiem mājas mīluļiem.
Bet šovasar gan viņai ir par karstu. Protams, ja man būtu kondicionieris, būtu ok. Bet nu nav.
Kādreiz man arī šķita, ka liels spalvains suns dzīvoklī ir šausmas. Bet mani novērojumi rāda, ka, piemēram, cilvēks, kam suns ir dzīvoklī, biežāk un vairāk ar viņu staigā. Ja suns dzīvo mājas pagalmā, liela daļa saimnieku uzskata, ka ar to pietiek, pastaigās neiet vispār, vai ļoti reti.
Kā vienmēr - ļoti daudz atkarīgs no saimnieka!
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby AnitaJ » 19 Aug 2010, 20:29

ingaanna
, pilnīgi piekrītu Jums par šo vasaru. Man Zeltainais ir jau 7 gadus veiksmīgi nodzīvojis dzīvoklī un kad esam Ķekavas mājā (šad un tad brīvdienās), tad jā, skraida pa pagalmu tik ilgi, kamēr kāds ir ārā. Tiklīdz suņi (kopā ar Malinua kucīti) paliek vieni pagalmā, tā labākajā gadījumā guļ pie durvīm uz betona, vai sliktākajā skatās logā un skaļi ziņo par savām tiesībām :parvertibas:
Dzīvoklī viņam ir nodrošinātas regulāras pastaigas un izskriešanās pa mežu. Bet šo vasaru priecājos, ka meita paņēma viņu līdz uz jūrmalu padzīvoties. Vienu nedēļu sanāca būt mājās un tas bija traki :(.Tādā karstumā pat līdz mežam nevarēja normāli aiziet, lai ģībonī negribētos krist :)
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby paula » 03 Sep 2010, 17:06

Kad es nopirku pirmo kucēnu, radi mani zāģēja teju pusgadu-dzīve dzīvoklī sunim ir mocības, spīdzināšana, nežēlība, utt. Un tad pienāca vasara, un mēs devāmies padzīvot uz laukiem-vietu, kur, raduprāt, sunim beidzot būs labi dzīves apstākļi. Liels bij viņu pārsteigums, kad saprata, ka sunim nevajadzēja ne to māju, ne dārzu-taksis tāpat 25 grādu silstumā zvilnēja istabā uz tahtas caurām dienām, un dižo dārzu izmantoja tikai, lai izietu pačurāt... :hih: Uz pastaigu bija jāuzaicina, un visu pastaigas laiku ar viņu jādarbojās (lai neaizšmauktu atpakaļ uz dīvānu...)-tāpat, kā dzīvoklī dzīvojot.
Lūk, šnauceram gan dārzs noderēja-viņš aizrāvās ar teritorijas sargāšanu, čekošanu, kas aiz žoga notiek, neviens putns pagalmā nenolaidās bez Šnaucera ziņas...praktiski visu dienu viņš pavadīja "patrulējot" dārzā, un mājās tik vien ieskrēja, lai ar taksi paspēlētos, un padzertos... tomēr arī dzīvoklī Šņauka jūtas tik pat labi, ja vien ir kārtīgi izstaigājies, paēdis, un izspēlējies.
Manuprāt, tas ir muļķīgs stereotips: suns+ dzīvoklis=sadisms. Nu nav tā.
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby emy » 24 Sep 2010, 09:49

varu teikt, ka no tēmas iesācēja puses jautājums vismaz teorētiski ir izdomāts :meitenedejo: Jāsaka, ka izvēlē palīdzēja arī šeit lasāmās atbildes :labipadarits:
Ja zvaigznes nesastāsies kaut kā nepareizi, tad 9.oktobrī uz LV no PL :ripo: atbrauks viens smukulis :esmilu: Kas tieši un citas detaļas ar jauno suņsaimnieku atļauju pastāstīšu pēc 9.oktobra. Tagad tik gaidām :laiks:
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby Ivettta » 26 Sep 2010, 21:49

emy ,apsveikumi! Man nojauta, ka tas ir podhalietis, pat nezinu kalab :kanepe: Tada chuja :kanepe:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby zuustrs » 28 Sep 2010, 09:36

Nee, tas buus briaars :esmilu: Vismaz mans chujs saka taa :kanepe:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby emy » 28 Sep 2010, 11:31

:kanepe: pagaidām intriga :smarzas: Nākamceturtdien jau brauks pakaļ :braucam: Kamēr neatvedīs - neko neteikšu :velnins: :kanepe: :medos:
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby Konsuella » 09 Oct 2010, 11:40

emy wrote::kanepe: pagaidām intriga :smarzas: Nākamceturtdien jau brauks pakaļ :braucam: Kamēr neatvedīs - neko neteikšu :velnins: :kanepe: :medos:



Ar ko var apsveikt?
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby Ivettta » 09 Oct 2010, 11:52

aaaaa...tieshaam... emy , kas galu galaa atbrauca? :braucam: :kucens:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby emy » 10 Oct 2010, 21:50

ta-dam :lv: Šodien LV no Polijas ieradās melns puisītis ANN FURAL BLAKBRIDA (šķiet, ka mājās tiks saukts par Arno vai Arniju (no Arnolda) - ja tas līdz rītam netiks pārdomāts :stiligs2: ). Kundziņš ir BRIĀRS :esmilu: Saimniece - mana māsa. Te var aplūkot audzētavas i-neta mājas lapu http://briardverita.pl.tl/Miot--g-A-g--.htm (vai http://briardverita.pl.tl/) Tad jau jāpierunā saimniece pašai pieteikties briāru sadaļā :dejo:
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby zuustrs » 11 Oct 2010, 14:41

Jee! Man bija taisniiba :aptracis: Apsveicu maasu ar lielisku izveeli. Es aizvakar Limbazju izstaadee siekalojos ap vinjiem aiz ringa, skaisti sunji :samilejies:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby Zuzanna » 12 Oct 2010, 11:16

Redz cik forši, apsveicu :labipadarits:
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby kaija » 14 Oct 2010, 17:40

Kāāāāāāds man ir neaprakstāms prieks :jiihaa: Pietam melns :aptracis:
Es arī ceru, ka man uzradīsies sarunu biedrs :flirts:
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby kaija » 14 Oct 2010, 17:41

Un vēl apsmējos mums ir papagailis vārdā Arnolds, kurš tiek saukts par Arniju :hih:
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby čība » 19 Oct 2010, 21:41

emy wrote:ta-dam :lv: Šodien LV no Polijas ieradās melns puisītis ANN FURAL BLAKBRIDA (šķiet, ka mājās tiks saukts par Arno vai Arniju (no Arnolda) - ja tas līdz rītam netiks pārdomāts :stiligs2: ). Kundziņš ir BRIĀRS :esmilu: Saimniece - mana māsa. Te var aplūkot audzētavas i-neta mājas lapu http://briardverita.pl.tl/Miot--g-A-g--.htm (vai http://briardverita.pl.tl/) Tad jau jāpierunā saimniece pašai pieteikties briāru sadaļā :dejo:


Mēs šodien netīšām satikāmies. Būs jāpierunā tava māsa uz kopīgām pastaigām, ja jau grozamies vienā rajonā :) Mums gan vēl pāra mēnešu atšķirība, bet pēc kādiem 2-3 mēnešiem jau Arnijs (pareizi?) būs mūs pāraudzis :hih:
Jāsocializējas - un mūsu rajonā ar pastaigu biedriem ir čābīgi...

Bet te nu jāatzīstas, ka nekad nebiju redzējusi briāra kucēnu... To, ka kucēns var jau pa gabalu pateikt, bet nevaru saprast - tumsā + melns suns... Sākumā domāju līdzīgs rīzenšnaucera kucēnam, bet tomēr tā spalva un aste, varbūt melnais terjers? Bet nu arī kaut kā nē... nebūtu pajautājusi, nekad neuzminētu ka no tā kucēna izaugs briārs :tikainesaki:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby kaija » 20 Oct 2010, 15:01

Briāru kucēni ir neglīti :tikainesaki: garām kājām, garu purnu, ļoti garu asti, bet paugoties, kad sāk augt kažoks :esmilu:
Vai šim melnajam kucēnam ir kupētas ausis?
Un ronājot par rīzeniem, tauta ir neizpratnē par to- kāpēc ir kupētas ausis, bet atstāta aste un vispār, kāpēc tas kažoks tiek turēts tik garš?! :hih:
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby čība » 20 Oct 2010, 15:17

kaija wrote:Briāru kucēni ir neglīti :tikainesaki: garām kājām, garu purnu, ļoti garu asti, bet paugoties, kad sāk augt kažoks :esmilu:
Vai šim melnajam kucēnam ir kupētas ausis?
Un ronājot par rīzeniem, tauta ir neizpratnē par to- kāpēc ir kupētas ausis, bet atstāta aste un vispār, kāpēc tas kažoks tiek turēts tik garš?! :hih:

Man likās, ka nav kucētas ausis. Nu tāds spalvu mučkulītis un tumsa - nevaru galvot. Ja 3 mēnešos ausis vēl ir nosien, tad nebija kupētas. Nu šim es neteiktu, ka bija garš purns, viņš tads spalvains, ka izskatījās pat proporcionāls :hih:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Liels suns (dzīvei dzīvoklī+ bērni)

Postby kaija » 20 Oct 2010, 15:55

Briāriem ausis nesien, bet salīmē ar līmi ausu spalvas.
Par purnu- salīdzinot melnā terjera kucēna un rīzena purnu, briāriem tomēr ir garāks, smailāks. Saprotu, ka tumsa utt, bet es tikko apskatījos savas dāmas bērnības :foto: fočenes........nu pēc šķirnes suņa viņa neizskatījās.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

PreviousNext

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron