Kādu šķirni?

Want to Buy a Dog

Re: Kādu šķirni?

Postby čība » 04 Nov 2010, 13:03

Cereza wrote:Un uz iepriekš uzdoto - suni gribētos turēt ārā, taču, protams, lai arī mājas durvis tam vienmēr būtu atvērtas. SARGU nevajag. Vajag tādu, kas, svešiniekam ienākot, sagaidītu ar rējienu un bez manas atnākšanas tālāk nelaistu :) Lai gan tas varbūt arī skaitās sargs.


To, ko vēlies Tu, prncipā nodrošinās jebkura šķirne. Nu maz ir tādu suņu, kas labprātīgi pieņems savā teritorijā svešinieku. Un pareizi apmācīts suns pieņems svešinieku, ja to dara bara vadonis (saimnieks) :jaa:
Arī dzīvošanas apstākļi īpaši nesašaurina loku :hih:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kādu šķirni?

Postby Zuks » 04 Nov 2010, 13:07

čība Nu nesaki viss - mans seters ir ļoti pagodināts par katru, kurš ļauj sevi bučot, nešķirojot piederību. :hih:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Kādu šķirni?

Postby čība » 04 Nov 2010, 13:19

Zuks wrote:čība Nu nesaki viss - mans seters ir ļoti pagodināts par katru, kurš ļauj sevi bučot, nešķirojot piederību. :hih:


Tas "principā" iekļauj izņēmumus :hih: Labradori jau ari principā sagaidīs priecīgi visus, gan lūgtus, gan nelūgtus ciemiņus. Tomēr man radu labradors neaicinātajam kaimiņam iekoda :tikainesaki:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kādu šķirni?

Postby Cereza » 04 Nov 2010, 13:27

Es izložņāju te sadaļas nedaudz, paskatījies ganu suņu virzienā, ko padaudzi ieteica. Iekrita ļoti acīs Lielie Šveices ganu suņi. Fantastiski skaisti dzīvnieki, cik saprotu nav pārāk bieži Latvijā. Izlasīju arī ingaanna mājaslapā suņu raksturojumu, katrs jau, protams, izceļ savus mīļumus, bet nu gandrīz vārds vārdā kā par manu sapņu mīluli.



Uh, laikam jāsāk skatīties un meklēt izstādes, lai varu iet "paspiegot" uz lielajiem suņiem. Jāskatās bija pie FCII grupas, ja nemaldos?
Cereza
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 02 Nov 2010, 17:18

Re: Kādu šķirni?

Postby OrlandoSeaHorse » 04 Nov 2010, 14:22

Cereza wrote:Uh, laikam jāsāk skatīties un meklēt izstādes, lai varu iet "paspiegot" uz lielajiem suņiem. Jāskatās bija pie FCII grupas, ja nemaldos?
Kā kurš. Melnie krievi būs III grupā, pie terjeriem.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kādu šķirni?

Postby Cereza » 04 Nov 2010, 14:26

Eh, ok. Tad ir laikam jāieplāno romantiska nedēļas nogale Daugavpilī janvārī :D
Cereza
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 02 Nov 2010, 17:18

Re: Kādu šķirni?

Postby čība » 04 Nov 2010, 14:39

Cereza wrote:Eh, ok. Tad ir laikam jāieplāno romantiska nedēļas nogale Daugavpilī janvārī :D


Vislabāko ieskatu tomēr varēs gūt martā, Starptautiskajā izstādē Rīgā :jaa: Ja tam ziedo divas brīvdienas un sataisa baigo sarakstu var paspēt iepazīties ar prakstiski visām FCI pārstāvētām šķirnēm :hih:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kādu šķirni?

Postby emy » 04 Nov 2010, 15:04

es vēl ieteiktu paskatīties leonbergerus. Pēc skata nezinātāji ierauga viņos kaukāzieti, kas iedveš bijību, bet patiesībā tādi lāga mikas :samilejies: Manai labākajai draudzenei ir tāds pūkudupsis. Aiz sētas, kad rej, man īsti negribas iet iekšā. Balss arī tāda parupja. Bet tā - lielais draugs
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: Kādu šķirni?

Postby OrlandoSeaHorse » 04 Nov 2010, 15:12

emy wrote:es vēl ieteiktu paskatīties leonbergerus. Pēc skata nezinātāji ierauga viņos kaukāzieti, kas iedveš bijību, bet patiesībā tādi lāga mikas :samilejies: Manai labākajai draudzenei ir tāds pūkudupsis. Aiz sētas, kad rej, man īsti negribas iet iekšā. Balss arī tāda parupja. Bet tā - lielais draugs
Atcerējos: Lux izstādē bariņš (kādi 8?) leonbergeru sagūluši pie ringa, laikam viena saimnieka, visi čupiņā. Es savējiem saku - re cik smuki suņi! Šie brīnās - kur suņi, kādi suņi???? Kā, nu re, tur, tie! OOPs, tie izskatījās pēc zāles vidū sazin kāpēc nogāztas siena kaudzes!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kādu šķirni?

Postby Cereza » 04 Nov 2010, 16:16

emy wrote:es vēl ieteiktu paskatīties leonbergerus. Pēc skata nezinātāji ierauga viņos kaukāzieti, kas iedveš bijību, bet patiesībā tādi lāga mikas :samilejies: Manai labākajai draudzenei ir tāds pūkudupsis. Aiz sētas, kad rej, man īsti negribas iet iekšā. Balss arī tāda parupja. Bet tā - lielais draugs



Apskatījos - ļoti, ļoti smuks :) Tik ar to ķemmēšanu gan noteikti var sajukt prātā :)
Cereza
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 02 Nov 2010, 17:18

Re: Kādu šķirni?

Postby lauva » 04 Nov 2010, 16:20

bet kādas ir tavas prasības pret suņa izskatu?
-gara/īsa/vidēja spalva?
-liels/vidējs suns?
-masīvāks/slaidāks?
utml...
pieņemu,ja tev suņi arī pa māju dzīvosies,tad baigo pūkdupsi tu diez vai gribēsi... un ja ņem medību suni,jārēķinās ar pastiprinātu medību instinktu,ja ņem sargsuni,tad atkal jāskatās...
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Kādu šķirni?

Postby Cereza » 04 Nov 2010, 16:34

lauva wrote:bet kādas ir tavas prasības pret suņa izskatu?
-gara/īsa/vidēja spalva?
-liels/vidējs suns?
-masīvāks/slaidāks?
utml...
pieņemu,ja tev suņi arī pa māju dzīvosies,tad baigo pūkdupsi tu diez vai gribēsi... un ja ņem medību suni,jārēķinās ar pastiprinātu medību instinktu,ja ņem sargsuni,tad atkal jāskatās...



Nu tā.
1) Spalvas garums nesvarīgs. Doma būs tāda, ka suns nedzīvosies visu dienu pa dīvānu, dzīvos pa āru, bet naktis pārlaidīs iekšā.
2) Lielu! :)
3) Suni vēlams masīvāku.
Cereza
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 02 Nov 2010, 17:18

Re: Kādu šķirni?

Postby lauva » 04 Nov 2010, 16:42

nu ja masīvu,tad,manuprāt,uzreiz atkrīt mednieki un visi kurtveidīgie,ne?
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Kādu šķirni?

Postby Cereza » 04 Nov 2010, 16:44

lauva wrote:nu ja masīvu,tad,manuprāt,uzreiz atkrīt mednieki un visi kurtveidīgie,ne?


Jā, tāpat kā mazie suņi. Es skatos uz tiem aitu suņiem, tas pats Lielais Šveices ganu suns man ļoti simpatizē, vismaz tā "pēc bildēm".

Nu, virziens jau principā skaidrs. Tagad tikai jāpastaigā pa izstādēm, jāiepazīstas tuvāk.
Cereza
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 02 Nov 2010, 17:18

Re: Kādu šķirni?

Postby Zuks » 04 Nov 2010, 16:45

Varbūt var ņufu apskatīt.
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Kādu šķirni?

Postby Cereza » 04 Nov 2010, 16:57

Zuks wrote:Varbūt var ņufu apskatīt.


Tā man ir ļoti liela mīlestība, tie arī ir "skatāmo" sarakstā :) Tik vēl ne vienu ņufu dzīvē nav izdevies satikt :) Cerams, ka izdosies. Gribēju iet uz BW skatīties pag. nedēļas nogalē, bet iekrita maiņa darbā :(
Cereza
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 02 Nov 2010, 17:18

Re: Kādu šķirni?

Postby emy » 04 Nov 2010, 17:08

Cereza, mana draudzene tādu, kur trakam jāpaliek ķemmējot, nemaz nebūtu ņēmusi :tikainesaki: Tā galīgi neesot problēma :)

un vēl "...Leonbergers ir liela auguma suns, augstums skaustā 72-80 cm, slaids un muskuļots. Šķirne radusies, krustojot ņūfaundlendus ar sanbernāriem, vēlāk piejaucot arī lielā Pireneju suņa asinis. 1907. gadā Vācijas pilsētas Leonbergas mērs Henrihs Esigs bija ieguvis jaunu šķirni - Leonbergeru, kas kļuva par šīs pilsētas dzīvu simbolu. Suns iemūžināts arī pilsētas ģērbonī. "

Leonbergerā ir arī daļiņa ņufa :)
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: Kādu šķirni?

Postby BaibaB » 04 Nov 2010, 18:50

man arī ir vājība pret lieliem, masīviem suņiem (kuš, nesakiet to maniem šnauceriem :tikainesaki: :D ), es ieteiktu paskatīties arī uz komandoriem (tas tāds ekstrēmāks variants), uz Podhaliešiem un uz Pireneju kalnu suņiem (tie ir pūkaini, staigājoši dīvāni). :esmilu:
un galu galā rīzenšnaucers arī ir suns, kas atbilst Tavām prasībām. paskaties arī uz viņu pusi. tikai ar ārā turēšanu tā ir kā ir, tam gan viņš nav domāts.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kādu šķirni?

Postby Cereza » 04 Nov 2010, 19:08

BaibaB wrote:man arī ir vājība pret lieliem, masīviem suņiem (kuš, nesakiet to maniem šnauceriem :tikainesaki: :D ), es ieteiktu paskatīties arī uz komandoriem (tas tāds ekstrēmāks variants), uz Podhaliešiem un uz Pireneju kalnu suņiem (tie ir pūkaini, staigājoši dīvāni). :esmilu:
un galu galā rīzenšnaucers arī ir suns, kas atbilst Tavām prasībām. paskaties arī uz viņu pusi. tikai ar ārā turēšanu tā ir kā ir, tam gan viņš nav domāts.



Man kaimiņos kādreiz bija rīzenītis, smuks jau bez gala, tik man "par plānu" :)

Ooo, Pireneju kalnu suņi ir nenormāli glīti :samilejies: Podhalieši tāpat. Ārprāts izrādās, ka ir tik daudz "lielo un traki smuko". Tagad būs vēl grūtāk :laiks:
Cereza
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 02 Nov 2010, 17:18

Re: Kādu šķirni?

Postby FANE » 04 Nov 2010, 21:24

Nu ko, laipni lūgti Polijas Podhales aitu suņu sadaļā, manuprāt visvisvis šķirne! Inteliģenti, nosvērti, skaisti un maigi! nav agresīvi, bet ar izteiktu teritorijas sargāšanas instinktu. :jaa:
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

PreviousNext

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests