thai ridgeback

Want to Buy a Dog

thai ridgeback

Postby cerruti » 16 Jan 2011, 01:12

Musu gimene jau itka rupigi apsverts un domats pieaugums-briniskigais RR,tomer nesen negaiditi saskaros ar skirni-Taizemes ridzbeku. Vai kadam ir jebkads dzilaks info...?
cerruti
Baby
Baby
 
Posts: 95
Joined: 16 Jan 2011, 01:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: thai ridgeback

Postby Konsuella » 16 Jan 2011, 12:42

cerruti wrote:Musu gimene jau itka rupigi apsverts un domats pieaugums-briniskigais RR,tomer nesen negaiditi saskaros ar skirni-Taizemes ridzbeku. Vai kadam ir jebkads dzilaks info...?


Sveiki! Ar Taizemes ridžbeku vari iepazīties sadaļā, šķirnes...Domāju, ka Jums ļoti, ļoti rūpīgi jāiepazīstas un jāapsver jautājums par šīs šķirnes suņuka iegādi, jo šķirne ir samērā nopietna. Ar rodēzijas ridžbekiem vairāk variet iepazīties arī mūsu mājas lapā, apskatot sadaļu māsas-brāļi-draugi. Tur Jūs atradīsiet arī informāciju arī mājas lapas par citiem ridžbekiem Latvijā, kuri ir FCI biedri. Viens ridžbeks tas ir labi, divi ridžbeki, tas ir fantastiski labi!!!!! :jautri: :paukojas: www.moka.lv
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: thai ridgeback

Postby Konsuella » 16 Jan 2011, 13:06

Konsuella wrote:
cerruti wrote:Musu gimene jau itka rupigi apsverts un domats pieaugums-briniskigais RR,tomer nesen negaiditi saskaros ar skirni-Taizemes ridzbeku. Vai kadam ir jebkads dzilaks info...?


Sveiki! Ar Taizemes ridžbeku vari iepazīties sadaļā, šķirnes...Domāju, ka Jums ļoti, ļoti rūpīgi jāiepazīstas un jāapsver jautājums par šīs šķirnes suņuka iegādi, jo šķirne ir samērā nopietna. Ar rodēzijas ridžbekiem vairāk variet iepazīties arī mūsu mājas lapā, apskatot sadaļu māsas-brāļi-draugi. Tur Jūs atradīsiet arī informāciju arī mājas lapas par citiem ridžbekiem Latvijā, kuri ir FCI biedri. Viens ridžbeks tas ir labi, divi ridžbeki, tas ir fantastiski labi!!!!! :jautri: :paukojas: http://www.moka.lv


Atvaino, šķirnes sadaļā nav informācija. Vari paprasīt gooles tantei...TAIZEMES RIDŽBEKS....te ir neliels info....http://www.suniem.lv/sunu-skirnes/52-su ... dbeks.html
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: thai ridgeback

Postby cerruti » 16 Jan 2011, 15:01

Cavin!

Paldies, ja, pie mums info nav, sakuma bija gruti kaut ko plasak atrast ari interneta, bet noklustot pie viena audzetaja tas aiziet ka kedite.
Nu to, ka RRs ir dievigi, mes esam noskaidrojusi parliecinosi! :) TRD diezgan negaiditi uzpeldeja tiesi interesejoties par RR.

...doma vini ir grutak menedzejami..?
RR jau ir lemums:) bet kaut ka loti ieintereseja aroi pusbraalji...:)) :sirsninas2:
cerruti
Baby
Baby
 
Posts: 95
Joined: 16 Jan 2011, 01:05

Re: thai ridgeback

Postby Konsuella » 16 Jan 2011, 16:46

cerruti wrote:Cavin!

Paldies, ja, pie mums info nav, sakuma bija gruti kaut ko plasak atrast ari interneta, bet noklustot pie viena audzetaja tas aiziet ka kedite.
Nu to, ka RRs ir dievigi, mes esam noskaidrojusi parliecinosi! :) TRD diezgan negaiditi uzpeldeja tiesi interesejoties par RR.

...doma vini ir grutak menedzejami..?
RR jau ir lemums:) bet kaut ka loti ieintereseja aroi pusbraalji...:)) :sirsninas2:


RR pats par sevi nav domāts svētdienas saimniekam, respektīvi, cilvēkam, kurš nepārtraukti nodarbināts savā darbiņā un kuram neatliek laika nodarbēm ar savu mīluli. Ar RR ir jānodarbojas kā ar jebkuru šķirnes pārstāvi: jāiet skoliņā, jāaudzina, jāvelta laiks pastaigām 1-2 stundu garumā, jo viņiem patīk skriet, ālēties un ietusēt ar citiem suņukiem, tad viņi tik tiešām ir laimīgi un mājās guļ visu dienu... Pretējā gadījumā RR augot bez šīm nodarbēm var apskatīties, no kā sastāv tavs matracis, vai noapaļot tavu četrstūra galdiņu.... :hih: :hih: :hih: Man par laimi Moka izauga neko nepārveidojot, bet mazā Mokas meitiņa Nārnija, to paspēja izdarīt, jo saimnieks sākumā viņu ņēma līdz uz darbu ( domāju, ka savus 4-5 mēnešus noteikti), bet tad izdomāja viņai piedāvāt palikt mājās savā istabiņā, no kuras var pati Nārnija izkļūt arā un aiziet pač....āt, bet viss notika savādāk. Nārnija pārlēca pār augsto sētu un devās savu saimnieku meklēt, jo viņai viņš pietrūka...viņi taču diendienā bija kopā. Gala beigās kreņķi saimniekam un stress mazajai. Beigas paldies Dievam laimīgas. Tagad saimnieks apsver iespēju iegādāties Nārnijai komPanjonu, jo cita varianta jau nav. Uzskatu, ka pirms paņem suni tev jāapsver visi par un pret. Suns mājās jāmāca nevis jālutina jau no pirmās minūtes, tikai tad jūs abi būsiet laimīgi, jo suns zinās savu vietu, zinās tavas prasības un sapratīs, ka BOSS mājās esi tu. Lai veicās!!!! 8-)

Ar Taizemes ridžbeku iepazinos izstādē, bet tāda tipa suņuki man nav pie sirds, tāpēc mana interese par viņiem apsīka. Taču, palasot nedaudz informāciju par viņiem, domāju, ka tas ir suns ar raksturu.....
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: thai ridgeback

Postby Konsuella » 16 Jan 2011, 17:07

[quote="cerruti"] Skat, atradu vienu lapu, moš noder....http://www.thaidog.com/
:kucens:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: thai ridgeback

Postby zukins » 16 Jan 2011, 18:16

no savas puses varu teikt, ka Rodēzijas ridžbeki ir fantastiski suņi, tiesa - ne katram. RR ir šķirne, kas prasa rūpīgu pieeju audzināšanai un krietnu devu saimnieka laika :)
gan jau esat bijuši RR tēmā pie suņu šķirnēm šeit pat forumā - viewtopic.php?f=3&t=73&start=380
pirms kāda laiciņa savā mājas lapā pie saitem mēģināju sarakstīt tos Latvijas RR audzētājus, kurus zināju :) man pašai ir livernose RR no http://www.liberta.lv
Last edited by zukins on 25 Jan 2011, 21:03, edited 1 time in total.
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: thai ridgeback

Postby zukins » 16 Jan 2011, 18:18

ak jā, un vēl par Thai rirgeback. gan pēc interneta lasītās informācijas, gan pēc izstādēs sastaptajiem suņiem esmu sapratusi, ka tas noteikti nav man. vispārīgi runajot, man pat liekas, ka vienīgā kopīgā īpašība abām šķirnēm ir ridžs... :)
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: thai ridgeback

Postby maksis » 16 Jan 2011, 18:20

zukins wrote:vienīgā kopīgā īpašība abām šķirnēm ir ridžs...

+1
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: thai ridgeback

Postby cerruti » 16 Jan 2011, 20:20

par RR pedejo 4 menesu laika lasits vairak ka ir normali :D Esam jau tikusies ar Mokas briniskigo atvasi Njambi un daziem draugu draugu sunisiem.Esam rupigi izdomajusies turp un surp,nav saubu,ka pie pareizas draudzesanaas, jo tiesi draugu mes sev gribam,ne majas sedosu rejamo,RR caur un caur ir sapnis. mani nu dien baida tiakai izmers un jautajums,vai spesu vinu noturet pie saites,kad draugs nebus blakus..jo ta gadisies biezi. Vins man brauks lidz ari uz pilsetas ikdienu ne tikai staigas pa parku stundam.... Drauga Pusi savas dzives vins pavadis ikrita skrejienos un vakara pastaigaas,manu pusi dzi ves vins pildis gandriz klepjasuna funkcijas
Thai iekrita acis ar salidzinosi mazaku kermeni. NEvar saprast, vai vini ir vairak lidzigi RR rakstura vai stafordiem- pedejie laikam ari bus pedejie ,ko veletos redzet planoto berninu tuvuma.. .
Nezinasana ari baida.. tiesi tapec cereju uz kadu,kas ar siem suniem ir komunicejis dzive:)
cerruti
Baby
Baby
 
Posts: 95
Joined: 16 Jan 2011, 01:05

Re: thai ridgeback

Postby Linda B. » 17 Jan 2011, 00:13

Suns būs tāds kādu tu to audzināsi.Ja audzināsi.Ja neaudzināsi būs tas kas sanāks,raus tevi pa gaisu un arī RR vai pūdelis bērnu sakodīs,ja to ļausi.Stafordi, starp citu, ļoti labi ar bērniem satiek,jo tiem ir ļoti augsts sāpju slieksnis,nereaģē uz to,ka bērns aiz ausīm plēš(vai aiziet prom),ja vien protams tam ir ierādīta vieta zem visiem cilvēkkārtas ģimenes locekļiem,ja nav,tad,kā jau teicu,kodīs arī pūdelis.Patiesībā,ja meklējat neliela auguma suni,kurš būtu aktīvs,ar īsu spalvu un labi satiktu ar bērniem stafords ir viens no tiem,kas varētu derēt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: thai ridgeback

Postby link » 17 Jan 2011, 09:32

cerruti wrote:NEvar saprast, vai vini ir vairak lidzigi RR rakstura vai stafordiem- pedejie laikam ari bus pedejie ,ko veletos redzet planoto berninu tuvuma..

:aknee: Mosht vispar nevajag suni ar tadu attieksmi?
link
 

Re: thai ridgeback

Postby cerruti » 17 Jan 2011, 09:55

:)

man suni ir bijusi,cik vispar atceros sevi pasu ,tapat ari draugiem un pazinam.Ar stafordiem sanacis saskarties it ipasi biezi- es nesaku,ka skirne nav laba- un zinu,ka katram audzetajam ir viedoklis par audzinasanu, tomer man ir 8 gadu pieredze siem suniem tiesi vai netiesi but blakus. Gan seit pie mums,gan citur .Esmu redzejusi vinu uzvedibu un izdarijusi secinajumus.Ari manam labakajam draugam ir 6us gadus visuzticamaka anglu staforda meitenite, kuru Visi dievinaja,sobrid neviens neparmet faktu,ka kops bebisa piedzimsanas vinam tiek mekletas vislabaakaas,bet citas majas,kur berni jau lieli,,gluzi vienkarsi nevies uzticibu loti pamatotu iemeslu del.
un vispar, nebija pamata tik siki aizkert temu- es runaju par lielu izturigu ,izteikti gimenes suni sportiskam aktivitatem,kas potenciali nebus bistams - RR ir briniskigi. Par thai jau noskaidroju-esot praga paciemosos pie audzetajiem, tomer ta izradas ir primitiva skirne,kas mums saja dzives posmaa ari isti neder.Lai ari loti skaisti:)
cerruti
Baby
Baby
 
Posts: 95
Joined: 16 Jan 2011, 01:05

Re: thai ridgeback

Postby link » 17 Jan 2011, 09:59

Nu bedigi, ka jums tada pieredze ar staffiem. Par bulterjeriem droshi vien ari neesat sajusma, lai gan musu forumieshi dzivo shadi:
http://keep4u.ru/full/834f7995cf0bfb89d ... 6b518.html
http://keep4u.ru/full/48121d3e375b64a9b ... 1e3d3.html
Staffordu saimniekiem lidzigu bilzhu ari ir gana daudz. Es savam bernam blakus labak stafordu redzetu, neka taizemes ridzbeku :tikainesaki: Par RR - izsvitrojiet Venstspili no kucena iegadashanas vietam.
link
 

Re: thai ridgeback

Postby Konsuella » 17 Jan 2011, 10:00

[quote="cerruti"]:)

Kad pienāks laiks sunīša izvēlei, klausi savaij sirdsbalsij un viss būs oki-doki! Lai veicās!
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: thai ridgeback

Postby link » 17 Jan 2011, 10:03

Konsuella wrote:Kad pienāks laiks sunīša izvēlei, klausi savaij sirdsbalsij un viss būs oki-doki! Lai veicās!


Nevajag sirdsbalsi klausit :velnins: Ar galvu jadoma. Mana sirds man ari saka, ka atkal gribas bulterjeru un grejsteru. Bet vesels prats saka ko pavisam citu. Un pareizi dara.
link
 

Re: thai ridgeback

Postby Konsuella » 17 Jan 2011, 10:11

[quote="cerruti"]:)

Ja vēlies, mēģināšu iekopēt visas RR mājas lapas un audzētājus, kuri ir oficiāli LKF un FCI biedri, un, kuri nodarbojas ar RR audzēšanu Latvijā. Tā tev būs iespēja iegūt vairāk informāciju par esošajiem un plānotajiem RR metieniem Latvijā, kā arī mājās lapās atradīsi linkus par citiem audzētājiem pasaulē.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: thai ridgeback

Postby JATA » 17 Jan 2011, 10:18

Polijā ie audzētava, kur ir veimārietis, čehoslovāku vlčaki un Thai ridžbeks . Te viņi video apkopojuši
http://zlasowpreczowskich.pl/filmiki-th ... 1272613431
http://www.weimaranersaldozo.com/ - vižlas un veimārieši
User avatar
JATA
Puppy
Puppy
 
Posts: 317
Joined: 13 Jan 2010, 15:28

Re: thai ridgeback

Postby Konsuella » 17 Jan 2011, 10:24

JATA wrote:Polijā ie audzētava, kur ir veimārietis, čehoslovāku vlčaki un Thai ridžbeks . Te viņi video apkopojuši
http://zlasowpreczowskich.pl/filmiki-th ... 1272613431


Kolosāla mājas lapa :jaa:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: thai ridgeback

Postby cerruti » 17 Jan 2011, 10:33

,,Staffordu saimniekiem lidzigu bilzhu ari ir gana daudz. Es savam bernam blakus labak stafordu redzetu, neka taizemes ridzbeku :tikainesaki: Par RR - izsvitrojiet Venstspili no kucena iegadashanas vietam.,,

Link, man ir prieks, ka Tu esi labi iepazinies ar Thai,verojis vinu blakus bernam un vari salidzinat, redzi, es pagaidam salidzinat nevaru, jo ar Thai vel neesmu vadiijusi laiku kopa:)

ari man ir jaukas bildes ar staffiem- superigas, bet Tu visdrizak esi loti parpratis, par ko vispaar iet runa, drosi dodies atpakal uz savu sadalu.
Par Ventspili neko nezinu, ludzu atvaino. Tev par laimi ari uz turieni neplanoju doties, tepat Riga ir briniskigi RR;) :chura:

Loti jauku dienu tev, visu labu;)
cerruti
Baby
Baby
 
Posts: 95
Joined: 16 Jan 2011, 01:05

Next

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron