Čihuahua

Want to Buy a Dog

Re: Čihuahua

Postby Ivettta » 04 Feb 2011, 12:01

Pet klases - nu ne 2000 eur, ne?
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Čihuahua

Postby maksis » 04 Feb 2011, 12:15

Mans viedoklis - jebkurš kucēns (kaut krancis) var maksāt tik, cik par viņu kāds ir gatavs atdot. Āmen. Ja kāds uzskata, ka cena pilnīgi noteikti tiešā veidā korelē ar kvalitāti - tā ir viņa problēma. Es, protams, pilnīgi piekrītu, ka ar labdarību reti kurš nodarbojas un pārāk zema cena liek aizdomāties, tas jā. Bet pārāk augsta... Nez. Katra paša ziņā - pirkt/nepirkt. Tas, par ko tiešām varētu cepties - ja audzētājs melo par kvalitāti. Citādi - kāda kuram daļa, ja es petu ar šķībiem zobiem un līkām kājām gribu pārdot par x000 naudiņām? Protams, pie noteikuma, ja es nesaku, ka tas ir show stārs un šķībie zobi piederas pie šķirnes īpatnībām...
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Čihuahua

Postby link » 04 Feb 2011, 12:42

Andrushka wrote:Tiem kas bļauj par kucēnu cenām- cik pēc jūsu prāta var maksāt čiha kucēns? 8-)


PET kucens Latvija maksa 1400EUR? Par to "blauj" audzetajas. Tiesham? ss.lv stav 700EUR. Un bija ari... lidz bridim, kad sadzirdeja FRANCIJA. Un uzreiz 1400EUR. PAR EKSPORTA C/R. Kas nav skaidrs? Kura tieshi melu dala nav saprotama? Un tie ir vistirakie meli, jo eksporta c/r maksa 40EUR, nevis 700EUR, ja? Piekritisi? Un lai iet bekot ta "audzetaja", jo ari izstadem(ne zvaigzni, bet deres) var dabut par 1000EUR. Kas ari tika izdarits. Ne par cenu iet runa, cilvekam ir nauda, ir gatavs maksat. Bet par to, ka "baltas un pukainas" LKF auzdetajas melo. MELO.
link
 

Re: Čihuahua

Postby maksis » 04 Feb 2011, 12:55

link wrote: Ne par cenu iet runa, cilvekam ir nauda, ir gatavs maksat. Bet par to, ka "baltas un pukainas" LKF auzdetajas melo. MELO.

Lūk, tas jau ir nepieņemami.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Čihuahua

Postby obrija » 04 Feb 2011, 15:36

Man arī paziņas interesējās par čihiem un nedēļu atpakaļ uz e pastu atnāca informācija, ka esot meitenīte pa 300ls, tikai brāķītis, nepareizs sakodiens, es gandrīz apgāzos :sajucis: Ā, re ku arī sludinājums http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/ci ... cihxo.html , piedevām tur diez vai ir FCI dokumenti. Un vēl jau arī uz bildes viņi diez cik vērtīgi un augstas kvalitātes neizskatās. Bet pa 500ls jau var dabūt no ļoti labas LKF audzētavas skaistu kucēnu, ja kas tajā audzētavā ir arī par 350ls :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron