vēlos nopirkt amerikāņu buldogu.

Want to Buy a Dog

Re: vēlos nopirkt amerikāņu buldogu.

Postby Vube » 10 May 2011, 16:06

+ apmācība(kā minimums 100 Ls), it sevišķi, ja tas ir pirmais suns, jo no nepaklausīga ambulldoga čiks vien var sanākt! :tikainesaki:

Jābūt arī labi socializētam, jo buldogu saimnieki zina kādas attiecības buldogiem mēdz būt ar citiem suņiem! ;)
Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: vēlos nopirkt amerikāņu buldogu.

Postby ainars1122 » 10 May 2011, 16:10

es to visu saprotu, naudā nav problēmas.būs suns, nebūs nekā priekš viņa žēl. jau ir noskaidots kur ir suņu dresētava, viss ir nokārtots, atliek viens nopirkt suni.
ainars1122
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 10 May 2011, 14:38

Re: vēlos nopirkt amerikāņu buldogu.

Postby s_solv » 10 May 2011, 16:16

suņu dresētava-- skan labi!! :hih: nez kā izskatās suņu dresētavas? :huh:
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: vēlos nopirkt amerikāņu buldogu.

Postby Laura » 10 May 2011, 16:18

Es pateikšu, kāpēc saucu šķirnes mīnusus. Jo šī ir ļoti problemātiska šķirne, turklāt man žēl to suņu, kuri pēc "gribu, gribu, gribu" perioda nonāk patversmēs, uz ielas, tiek iemidzināti vai atdoti no vienām rokām nākamajās neskaitāmas reizes. Diemžēl tieši amerikāņu buldogi ir viena no tām šķirnēm, par kurām šādi stāsti bieži atkārtojas. Tāpēc ir vērts iepazīties ne tikai ar piemīlīgo purniņu, bet arī ar īstajiem mīnusiem.
Iesaku vispirms iepazīties un satikties ar kādu, kam šāds suns jau ir. Parunāt. Pačamdīt suni.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: vēlos nopirkt amerikāņu buldogu.

Postby energy » 10 May 2011, 19:19

Saka, ka nauda nav problēma, bet uzstādījums jau pašā sākumā līdz 100Ls :apstulbis:
Ja nauda nav problēma, varbūt jāsāk no otra gala, sākumā atrod, apskata audzētavas, kucēnus, ievāc info un vienojas par cipariem
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: vēlos nopirkt amerikāņu buldogu.

Postby ainars1122 » 10 May 2011, 22:21

šeit ir kaut kāda apspriešana. ko var piesieties vārdiem? vēlos pirkt amerikāņu buldogu, kucēnu(puisi) un viss. to kas man jāzin, to es zinu. būs kādam suns, runāšu individuāli.
ainars1122
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 10 May 2011, 14:38

Re: vēlos nopirkt amerikāņu buldogu.

Postby OrlandoSeaHorse » 10 May 2011, 23:33

Apspriesana gan, seit ir brivs forums un visi, kam ir ko teikt, ne tikai drikst, bet pat tiek aicinati izteikties.
Nebrinies, ka mums liekas, ka tev deretu papildus info par skirni. Nezinu, kadu info un kur tu esi ievacis ieprieks, bet ja bus ta ka tu sakuma raksti - suns par 100 ls, apmacits dresetava - tev pasam skiet, ka tas ir normali? ar ko gan ambuldogi tadu karmu izpelnijusies? It ka forsi suni, bet cilveki vinus meta no vienam rokam otras, ka tadas bumbinas. Tie, kas atdod 1-3 gadigus (t..i. jaunus, lidz bridim, kad no kucena izaug suns) ambuldogus, tie ari saka ar lielu pasparliecinatibu un ipatneju informacijas bagazu. Nu gluzi ka tu tagad. Jacer, ka atradisi labu audzetaju, kas visu saliks pa plauktiniem.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: vēlos nopirkt amerikāņu buldogu.

Postby obrija » 10 May 2011, 23:37

Ārā dzīvot nevar. Ziemā salst.

Skatoties kāda ziema, man arī korsas īsspalvainas, taču ārā dzīvojot uz māju pat neskatās, pat -15 ar varu stiepju iekšā, uz pavasari spalva kā bebram un amerikāniem tieši tas pats. :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: vēlos nopirkt amerikāņu buldogu.

Postby kaija » 22 Jun 2011, 14:43

Amerikāņiem kažoks nav tik garš kā korso un vēders viņiem vispār ir pilnīgi pliks. Mūsējais jau salst pie neliela mīnusa.
Par paklausību es arī vēl varētu padiskutēt. Tas ir suns personība ar savu "lielu" gudru galvu un domāšanu. Pietam, mūsējais ir liels egoists. Viņš dara to, kas viņam ir izdevīgi un pašam patīk, kas nevienmēr sakrīt ar mūsu mājas noteikumiem. Tāda ir mūsu pieredze ar am-buldogu.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: vēlos nopirkt amerikāņu buldogu.

Postby Solncee » 25 Jun 2011, 21:57

Izlasīju un mans secinājums- ja arī kucēnu dabūs, tad pēc neilga laika tas tiks atdots, pārdots, "nošpricēts" vai kā savādāk no tā tiks vaļā... Skumji,ka tik neapdomīgi vēlas ņemt sunīti.
User avatar
Solncee
Baby
Baby
 
Posts: 34
Images: 13
Joined: 31 Jul 2010, 22:13

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests