Nevaru izdomāt !!!

Want to Buy a Dog

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby obrija » 03 Sep 2011, 13:48

Lauva
Neredzu nevienu teikumu kur būtu teikts par suņa izskatu, ja nemaldos tad cilvēks domāja darba īpašības ar to ''kaut kas līdzīgs dobermanim'', bet var jau būt ka kļūdos :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby Rotija » 03 Sep 2011, 13:51

Varbūt labāk,lai autore pati domā,ko grib,nevis visi te tagad savus kucēns sāks piedāvāt. :neparliecinats:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby obrija » 03 Sep 2011, 13:52

ROTIJA wrote:Varbūt labāk,lai autore pati domā,ko grib,nevis visi te tagad savus kucēns sāks piedāvāt. :neparliecinats:

Vai tad te kāds savus kucēnus piedāvā? :hih:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby Konsuella » 03 Sep 2011, 13:59

obrija wrote:
ROTIJA wrote:Varbūt labāk,lai autore pati domā,ko grib,nevis visi te tagad savus kucēns sāks piedāvāt. :neparliecinats:

Vai tad te kāds savus kucēnus piedāvā? :hih:


Nevarēšu tevi iepriecināt, jo visi kucēni aizņemti, izņemot vienu, kuram tiek meklēti vis, vislabākie saimnieki, kuri varēs nodrošināt kucēnam pienācīgus dzīves apstākļus, mīlestību un izstāžu karjeru.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby lauva » 03 Sep 2011, 18:26

obrija wrote:Lauva
Neredzu nevienu teikumu kur būtu teikts par suņa izskatu, ja nemaldos tad cilvēks domāja darba īpašības ar to ''kaut kas līdzīgs dobermanim'', bet var jau būt ka kļūdos :)

ok,maybe my mistake,es to sapratu kā vizuālo.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby Anita :) » 28 Sep 2011, 09:57

Sisija wrote:undd , par to pirmo suni es Tev piekrītu, taču kā pirmo suni es varētu neieteikt ļoti daudzas šķirnes. Viss ir tomēr atkarīgs no cilvēka. Gan pusaudzis var veiksmīgi tikt galā un izaudzināt ļoti labu nopietnas šķirnes suni, gan liels "tēvainis" var izaudzināt nelielas šķirnes "monstriņu" ar kuru neviens netiek galā.


:par:
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby ievax1x » 22 Oct 2011, 14:03

Nu labi tad pastāstiet tuvāk kaut ko par Rodēzijas ridžbeku. varbūt ir kāda pieredze sakarā ar šiem suņiem?
ievax1x
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 28 Aug 2011, 18:45

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby lauva » 22 Oct 2011, 14:11

------> viewtopic.php?f=3&t=73&start=0
te viss ir. vari jautāt pati,par visu,kas interesē.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby Demix » 26 Oct 2011, 11:13

Man jau šķiet,ka atbilde ir pašā jautājumā :jaut: Ja nevar izdomāt,tad nevajag ņemt suni,tam kādu šķirni izvēlēties ir jānāk no sirds :sirsninas: Tikai izņēmuma gadījumos, pēc nepieciešamības :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby murkata » 26 Oct 2011, 15:23

nevar visi cilvēki zināt par visām šķirnēm. tātad arī sirds balss nebūs diez ko patiesa ;)
labāk tomēr ir pakomunicēt, painteresēties, palasīt, apsvērt....
arī precības aiz LIELĀS mīlas ne viemēr ir veiksmīgas.......... ;)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby Demix » 27 Oct 2011, 15:01

murkata wrote:nevar visi cilvēki zināt par visām šķirnēm. tātad arī sirds balss nebūs diez ko patiesa ;)
labāk tomēr ir pakomunicēt, painteresēties, palasīt, apsvērt....
arī precības aiz LIELĀS mīlas ne viemēr ir veiksmīgas.......... ;)

Zināmā mērā piekrītu :jaa:
ievax1x wrote:Nu labi tad pastāstiet tuvāk kaut ko par Rodēzijas ridžbeku. varbūt ir kāda pieredze sakarā ar šiem suņiem?

Man vairāk šis komentārs...man ar "nu labi pastāstiet" neietu cauri.Bet tās ir manas pārdomas.
Bet visvairāk piekrītu tam,ka vislabāk ir pakomunicēt ar konkrēto šķirni,aizbraukt uz kādu audzētavu,kad +/- ir izvēlēts variants vai aiziet uz izstādi parunāt ar īpašniekiem,forums arī var būt noderīgs,bet tad jau "jāieiebrien" izvēlētās šķirnes sadaļā.
Es arī haskijus neizvēlējos(uz to brīdi vispār negribēju neko dzirdēt par suņiem,jo vienā gadā bija jāšķirās no trim suņiem,man tas bija par traku,bet tas jau cits stāsts),bet pie sirds pieauga,spēcīgi pieauga!!!
Ir vēl divas,trīs šķirnes,kuras gribētu :samilejies:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Nevaru izdomāt !!!

Postby ruu » 28 Oct 2011, 08:47

ievax1x wrote:Nu labi tad pastāstiet tuvāk kaut ko par Rodēzijas ridžbeku. varbūt ir kāda pieredze sakarā ar šiem suņiem?

Ieva, varbūt ir vērts atlikt suņa izvēli un iegādi? Vismaz līdz tam laikam, kad PATI zināsi kādas šķirnes suni vēlies. Gan Tavs pirmais jautājums, gan šis "nu labi..." :histerija: mani padara kā minimums uzmanīgu. Es neieteiktu ņemt suni, par kuriem citi ir sajūsmā, Tev pašai ir jāmeklē un jāskatās pēc šķirnes, kas vairāk piemērota Tavam raksturam un temperamentam.
Šķirņu, kas labi pakļaujas apmācībām, var skriet, peldēt un dzīvot dzīvoklī ir daudz, bet vai tās visas ir piemērotas tieši Tev? Nu pajautā draudzenei Google, un varbūt tad atgriezies ar jautājumiem par 2-3 konkrētām šķirnēm.
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests