Aktīvs suns dzīvoklim

Want to Buy a Dog

Re: Aktīvs suns dzīvoklim

Postby dresetajs » 20 Sep 2011, 22:06

čība wrote:
dresetajs wrote:Tēmas autorei tiešam jāpadoma un jāprezicē savas vēlmes lai izvelētos piemērotaku šķirni

:par:
Es ilgi domāju sports vs ikdiena. Un saprotot, ka ikdiena man ir svarīgāka, izvēlējos tādu suni, kurš man ikdienā būs piemērotāks. Nu sanāk arī sportot :viltigs:



Es arī ilgi domāju. Un nolēmu- sports ikdienā :kanepe:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Aktīvs suns dzīvoklim

Postby murkata » 21 Sep 2011, 08:24

dresētāj, es to vairāk attiecināju uz raksturu un iekļaušanos ģimenē ;)
bet ar dotumiem ir tāpat kā ar iztāžu/pet klasi - kucēna vecumā tu neieraudzīsi, bet vari tikai apmēram iedomāties un rēķināties ar spējām un talantiem. protams, iepazīstoties ar vecākiem utt ;)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Aktīvs suns dzīvoklim

Postby čība » 21 Sep 2011, 08:45

dresetajs wrote:
čība wrote:
dresetajs wrote:Tēmas autorei tiešam jāpadoma un jāprezicē savas vēlmes lai izvelētos piemērotaku šķirni

:par:
Es ilgi domāju sports vs ikdiena. Un saprotot, ka ikdiena man ir svarīgāka, izvēlējos tādu suni, kurš man ikdienā būs piemērotāks. Nu sanāk arī sportot :viltigs:



Es arī ilgi domāju. Un nolēmu- sports ikdienā :kanepe:


Tad, kad es saņemšos par tik radikālu soli un nodošos tam, kur mana sirdas - es arī tā varēšu teikt :kanepe:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Aktīvs suns dzīvoklim

Postby siicis » 21 Sep 2011, 21:37

Snūpis wrote:
murkata wrote:un JRT kā pitrmo suni.... lai man piedod šīs šķirnes piekritēji,es nebūtu gatava ar viņu ņemties! šis suns prasa 3X vairāk nodarbes,kā mans skrējējs.


mans pirmais suns ir JRT un noņemšanās tiešām ir liela :jaa: bet es to tā neuzskatu, jo suns nelauj man sēdēt dīvānā un audzēt riepu. Aktīvs, patīk sportot, patīk pastaigas, mīļš un no manis ne soli.
eiroremonts nav ieteicams :meitenedejo:

es tikai atbildēju uz murkata postu, nevis iesaku JRT kā pirmo suni :D


atbildot uz abiem postiem.... man ir pirmais suns JRT un vislabāk, kad viņi ir 2 gab, jo tad viņi ļoti daudz spēlējas arī savā starpā un tad cilvēkam tik ļoti neuzbāžas. man abiem rasseļiem ir 6mēn starpība :)
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: Aktīvs suns dzīvoklim

Postby Sisija » 22 Sep 2011, 07:14

siicis wrote:.... man ir pirmais suns JRT un vislabāk, kad viņi ir 2 gab, jo tad viņi ļoti daudz spēlējas arī savā starpā un tad cilvēkam tik ļoti neuzbāžas

Nu ja mērķis ņemot suni ir "lai mazāk uzbāžas cilvēkiem", tad labs variants :kanepe:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Aktīvs suns dzīvoklim

Postby vipdu » 22 Sep 2011, 07:20

Es ar šito gribēju uzrakstīt, bet kodu mēlē (lasīt pirkstos)
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Aktīvs suns dzīvoklim

Postby murkata » 22 Sep 2011, 08:34

divi suņi ir variants pieredzējušam cilvēkam, jo, ja cilvēks nemāk koncentrēt suni/ņus uz sevi, panākt paklausību un uzmanību, tad viņi sametīsies "uz vienu roku". es nesaku, ka noteikti sāks uzvesties nevadāmi un destruktīvi, taču līdera pozīcija būs zem jautājuma.
tomēr, cik cilvēku un suņi, tik situāciju! neko nevar apgalvot simtprocentīgi.
un autoram jau arī nav domas par JRT ;) bet par kaut ko lielāku gan!
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Aktīvs suns dzīvoklim

Postby Darisvet » 28 Sep 2011, 22:34

Enn wrote:Sveiki!

Plānā ir iegādāties suni, ne tagad, bet pēc kādiem 8-9 mēnešiem vai gada gan. Strīdīgais jautājums ir šķirne. Dažas bija padomā, bet atkrita dažādu iemeslu dēļ, un tagad nekas nenāk prātā. Gribu suni, kas ir aktīvs, piemērots sportam (skriešana, adžiliti, peldēšana), var dzīvot dzīvoklī (māja ietilpst nākotnes plānos, bet neviens neko negalvo), sadzīvos ar kaķi un sīkiem grauzējiem (un varbūt vēl kādu suni kādreiz), nebūs sargsuns un būs samērā viegli apmācāms. Izplatība Latvijā nav īsti svarīga, lielums arī ne, būtu labi (bet ne obligāti), ja kažoks būtu viegli kopjams un suns īpaši nesiekalotos. Mazu bērnu mājās nav, darbadienās cilvēki ir prom apmēram 6 – 8 stundas (kā kurš un kā kuru dienu). Garas pastaigas, suņu skola un jau augšminētais sports noteikti ir aktivitāšu sarakstā, izstādes – es nesaku, ka nē, bet tas vēl ir stipri uz jautājuma zīmes. Un, jā, tas būs pirmais mans suns un mana līdzšinējā pieredze saskarē ar suņiem aprobežojas ar lauku krancīša ņurcīšanu agrā bērnībā. Ir idejas, uz ko skatīties?


Brabantas grifons atbilst visiem noteikumiem :-)
FCI kennel DARISVET www.darisvet.lv - Griffons, Petit Brabancons and Southrussian ovtcharkas
User avatar
Darisvet
Puppy
Puppy
 
Posts: 127
Joined: 17 Oct 2010, 11:59
Location: Riga

Re: Aktīvs suns dzīvoklim

Postby siicis » 29 Sep 2011, 06:37

Sisija wrote:
siicis wrote:.... man ir pirmais suns JRT un vislabāk, kad viņi ir 2 gab, jo tad viņi ļoti daudz spēlējas arī savā starpā un tad cilvēkam tik ļoti neuzbāžas

Nu ja mērķis ņemot suni ir "lai mazāk uzbāžas cilvēkiem", tad labs variants :kanepe:



nu protams kko tak vajag pateikt. un nevajag sacerēt savas frāzēs :medos: mēŗķis suni ir ņemt ko mīlēt un pavadīt kopā laiku, bet tas ka 2 JRT ir lab'āk par 1nu tas skaidrāks pa skaidru. tā kā viņi ir enerģiski un ja suns visu dienu pavada dzīvoklī, kamēr saimnieks darbā tad viņam vajag kkur savu enerģiju izlikt (protams ir arī tādi, kas mierīgi guļ un gaida saimnieku pārnākam)... tā 2vatā viņi spēlējās, izvedot ārā kopīgi izskrienās, jo 2vatā skriet ir arī daudz foršāk nekā vienam pašam. :rej:
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: Aktīvs suns dzīvoklim

Postby Sanio » 29 Sep 2011, 14:37

Es ieteiktu izvērtēšanai- Džeka Rasela terjeru, miniatūro šnauceru, no nedaudz lielākiem Austrālijas aitu suni. Man personīgi ir Džeka Rasela terjers un vienīgais, kur viņš neatbilst ir mīlestība pret grauzējiem tā kā ir mednieks, alu suns. Taču ar...vienam instinkts ir vairāk izteikts, citam mazāk.
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Aktīvs suns dzīvoklim

Postby siicis » 29 Sep 2011, 20:40

Sanio wrote:Es ieteiktu izvērtēšanai- Džeka Rasela terjeru, miniatūro šnauceru, no nedaudz lielākiem Austrālijas aitu suni. Man personīgi ir Džeka Rasela terjers un vienīgais, kur viņš neatbilst ir mīlestība pret grauzējiem tā kā ir mednieks, alu suns. Taču ar...vienam instinkts ir vairāk izteikts, citam mazāk.


varbūt ja no kucēna vecuma radina, ka nevar to grauzēju aiztikt, tad drošvien varētu sadzīvot... arī savējam mācīju, ka kaķi aiztikt nevar un kaķim ar as pats tika teikts, ka nedrīkst sunītim pāri darīt... abi citreiz pat gulēja kopā saspiedušies zem vienas segas :)
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests