nezinu, kurš ir īstais...

Want to Buy a Dog

Re: nezinu, kurš ir īstais...

Postby Šarlote » 05 Apr 2012, 12:07

Nu nezinu gan... Cik vižlas zinu, visi suņi kā suņi. Bet PROTAMS, ka viņiem vajag izskrieties un izdauzīties, bet tāda "ņemšanās" kā bīgliem un mazajiem rasela terjeriem toč nav. Un Fredis man skaitās ļoooooti temperamentīgs. Galīgi nevaru teikt, ka viņš nevarētu mierā nosēdēt un ka ir tā, ka matus no galvas jāplēš nost - tuvojas pusotram gadam un kļūst aizvien vairāk mierīgs. Pat īpašas atšķirības vairs neredzu no vecā VAS šajā vecumā.

Autore raksta:
Šobrīd domāju par kaut ko ne TIK aktīvu, bet galīgu sliņķi arī nē
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: nezinu, kurš ir īstais...

Postby murkata » 09 Apr 2012, 18:36

Šarlote, 1,5 gads ir pārejas periods... esi uzmanīga! bet tas tā
protams, man arī ir pats labākais suns pasaulē, bet jaatceras, ka mēs neredzam lietas, kas citam šķiet šausmīgas ;) man arī liekas, ka wimārieši ir mierīgi, paklausīgi, viegli mācās, bet citam cilvēkam tas ir elles izdzimums, ne suns ;) viss atkarīgs no uztveres un paša saimniieka spējām, pieredzes, temperamenta un apņemšanās.cilvēka, kam der mopši, neder vižlas ;)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: nezinu, kurš ir īstais...

Postby Sisi » 09 Apr 2012, 20:22

donna-tonna wrote: ķīnas plikadīdas... viņos ir jāiebrauc dziļāk nekā tikai izskats, viņiem līdz velkās samērā plaša ģenētisko kaišu ķēdīte.


o, tas gan interesanti :o Kādas? Man kā reiz šāds viens mājās ir - veselīgs, neatkarīgs suns (citi suņi neinteresē, tos ignorējam, pieņem tik zem viena jumta dzīvojošus. Līdzīgi ir ar ciemiņiem - sveši cilvēki neinteresē). Nav gan pārbaudītas attiecības ar maziem bērniem ierobežotā telpā - minu, ka manā gadījuma tās būtu tikpat neitrālas, lieliski māk izvairīties no liekas uzmanības. Attiecībā par kopšanu - ikdienas ķemmēšana šajā gadījumā ir 10min vērta, duša ik pēc 10mit dienām = 10min un reizi trīs nedēļās 30min-1h lielā pucēšānās. Man gan tas liekas nieks, ja ir bijusi saskarsme ar garsspalvainu suni ;)
User avatar
Sisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 100
Joined: 13 Jan 2010, 20:10

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests