Par mopsi...

Want to Buy a Dog

Re: Dzēst

Postby Creme de la Creme » 11 Dec 2011, 17:11

''Ņemt aprūpē''? Nu cik esmu saskārusies, tad parasti tas nozīmē to pašu ko - ''dabūt par velti'' :kanepe: Pie mums cilvēki īsti neizprot jēdzienu ''ņemt aprūpē''. Bet tā izskatās smukāk, nekā rakstīt ''gribu par velti'' vai ''negribu maksāt'' par tīršķirnes suni.
Man kaimiņiene dienās paņēma aprūpē dobermani. 4 gadus vecs puika...palika nevajadzīgs iepriekšējiem saimniekiem...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Dzēst

Postby ego » 11 Dec 2011, 18:00

Nu jā, cik cilvēku , tik viedokļu. Iespējams, ka tēmas aizsācējs ir "vieglas (lētas) mantas " tīkotājs, kas vēlas tikai modes suni. Tomēr apgalvot es tā nevaru, jo cilvēks diskusiju pārtrauca. Pārlasot divus pēdējos komentārus, aizdomājos, kāpēc iespējams arī es "uzvilktos" un tēmu neturpinātu. Sākuma komentāros ir ne tikai uzdoti jautājumi (lai saprastu, ko cilvēks un kāpēc vēlas), bet ir jau paredzētas atbildes. Es saprotu, ka tas nav speciāli, bet tā nav pirmā reize forumā , kad zinoši suņinieki ir mazliet aizspriedumaini.
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dzēst

Postby moona » 11 Dec 2011, 19:24

Ego :par:

Nepazīstot cilvēku klātienē, tikai caur rakstītu vārdu, mēs viegli varam kļūdīties, radot savu priekštatu par šo cilvēku, un tad jau ''paši pūšam, paši degam"". :)
moona
Baby
Baby
 
Posts: 67
Images: 0
Joined: 16 Dec 2010, 10:02

Re: Dzēst

Postby Laura » 11 Dec 2011, 19:40

Ja man nebūtu piešauta acs "redzēt cauri" šādām tēmām, tad es nemaz nesatrauktos. Ja tēmas autore uz manu jautājumu būtu atbildējusi - "nē, esmu gatava maksāt jebkādu summu, lai tikai iegūtu savu īsto un vienīgo mīluli", tad diskusija noteikti ievirzītos citā gultnē. A tā - kaut kur atgādina cāli (vakar biju vienā gultā ar savu draugu, vai šodien esmu stāvoklī? MUms ir nopietnas attiecības, esam kopā jau mēnesi).
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Dzēst

Postby OrlandoSeaHorse » 11 Dec 2011, 20:09

moona wrote:Ego :par:

Nepazīstot cilvēku klātienē, tikai caur rakstītu vārdu, mēs viegli varam kļūdīties, radot savu priekštatu par šo cilvēku, un tad jau ''paši pūšam, paši degam"". :)

Bet tā kā autore pati nepaskaidro (jo ir prom), ko domāja ar šādu piedāvājumu, tad mums nekas cits neatliek, kā pašiem izdomāt, ko tas varētu nozīmēt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Dzēst

Postby wolf-eyes » 12 Dec 2011, 10:44

moona wrote:Ego :par:

Nepazīstot cilvēku klātienē, tikai caur rakstītu vārdu, mēs viegli varam kļūdīties, radot savu priekštatu par šo cilvēku, un tad jau ''paši pūšam, paši degam"". :)


Starp citu (Tu ar savu "paši pūšam, paši degam" radīji man asociāciju, tādēļ uzrakstīšu) šāds domāšanas stils saucas "Salmu vīrs" un tā ir argumentācijas kļūda, proti, piedēvēt otram kaut ko, ko viņš nemaz nav teicis, un tad mesties viņu apstrīdēt. Patiesībā sanāk apstrīdēt pašam savu piedēvējumu.(paši pūšam, paši degam)
Bet ja par šo konkrēto gadījumu- zināt mēs tiešām nevaram, kā ir patiesībā. Mēģināt spriest varam, bet cik tas būs jēdzīgi?
Lai gan "paņemt aprūpē "- tas tiešām varētu nozīmēt par velti.
Bet maksāt vienalga kādu naudu par suni - tas nozīmē, ka suns kļūst par privilēģiju tikai pašiem turīgākajiem.
Es gan arī uzskatu, ka nav ko ņemt suni, ja nevar par viņu parūpēties, bet bieži taču var. It sevišķi par mazu suni. Nu nav tā barošana un viss pārējais tik dārgs un vienlaicīgs (piemēram veterinārie izdevumi ) , lai sastādītu tik lielu summu.
Cilvēki jau ir dažādi. Man teiksim arī ir grūti sakrāt lielu naudu, ko būtu pieklājīgi un normāli maksāt par labu suni. Bet tas nenozīmē, ka es slikti rūpējos par saviem suņiem ikdienā. Pie tam es no daudz kā atsakot, kas man ir viegli un elementāri, suņu un pārējo dzīvnieku labā. Piemēram, drēbes labāk nopērku humpalās, nebraucu ar tik labu mašīnu un tt. Respektīvi, ko es gribu teikt. Kad iemīl kādu dzīvnieku (vismaz man tā ir), tad tu viņa labā tāpat būsi gatavs darīt ļoti daudz.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron