Kādu šķirni izvēlēties?

Want to Buy a Dog

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby otawa » 22 Feb 2010, 15:23

A pašiem īpašniekiem ir kaut kādas konkrētas vēlmes??? Augums, klusētājs vai runātājs, pēddzinis vai dīvāna mēbele? Šitā jau var ar pirkstu mākonī bakstīt un jēgas nekādas. Varbūt tiem vīriešiem nekas nav pret grumingiem??? :nadzinji: Iepazīsies ar kādiem jauniem cilvēkiem....
Es neticu, ka viņi pilnīgi nemaz nezin, ko grib.
Ja es nezinātu, ko gribu, laikam turētos pie plašāk zināmām šķirnēm. Kas vainas taksim?
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby BaibaB » 22 Feb 2010, 15:28

korgiji? Pembroks vai tas otrs, man viņi vienmēr mazliet jūk. man ļoti patīk abi korgiji, varbūt kungiem derētu šie?
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby Zuks » 22 Feb 2010, 15:51

Nu ja Baib! Es jau minēju, ka gaumes ir tik atšķirīgas...... :koslene:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby OrlandoSeaHorse » 22 Feb 2010, 18:06

otawa wrote:A pašiem īpašniekiem ir kaut kādas konkrētas vēlmes??? Augums, klusētājs vai runātājs, pēddzinis vai dīvāna mēbele? Šitā jau var ar pirkstu mākonī bakstīt un jēgas nekādas. Varbūt tiem vīriešiem nekas nav pret grumingiem??? :nadzinji: Iepazīsies ar kādiem jauniem cilvēkiem....
Es neticu, ka viņi pilnīgi nemaz nezin, ko grib.
Ja es nezinātu, ko gribu, laikam turētos pie plašāk zināmām šķirnēm. Kas vainas taksim?

Dīvāna mēbele pa darba laiku, pastaigu biedrs brīvajā laikā. Lai viens palicis nepiebļauj visu ciemu. Ar saimniekiem varētu runāties, ne riet, bet ja tā, kā haskiji, kad viņiem ir kas stāstāms, tas pat būtu vēlami. Augums - mājā vietas diezgan. Grūmings - varbūt arī nav pret, bet darīts netiek. Bija taču suns ar kopjamu vilnu, ir jau pārbaudīts. Pašā sākumā es jau šito minēju.
Protams, ka viņi zin, ko grib - grib IDEĀLU SUNI. Kā jau mēs visi. Zini pasaku par princesi uz zirņa? Tur vajadzēja ĪSTU PRINCESI, problēma bija uzzināt, kur tad ir īsta. Te ar tas pats, jāsaprot, kurš tad ir tas ideālais.
Praktiski - pēc kāda laika te noteikti izkristalizēsies šķirņu saraksts, kuras ir vērts izstādē apskatīt, izvēlēties savu un tad meklēt audzētājus, cenas, utt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby Vendeta » 22 Feb 2010, 18:55

Dīvāna mēbele pa darba laiku, pastaigu biedrs brīvajā laikā.

Šim aprakstam kurti atbilst par visiem 100%, tiešām varētu būt kāds rescue grejs (vai vipets). Diez vai pat izbijušie racing greihaundi visi ir tādi mazo sunīšu killeri, kurtiem tomēr, izņemot instinktus, piemīt vēl iedzimta inteliģence.
Saluki arī varētu derēt (afgāni dēļ regulārā grūminga pat neuzdrošinos pieminēt :neparliecinats: ), ja atļauj platība - īru vilku suns vai dīrhaunds.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby link » 22 Feb 2010, 19:01

Vendeta wrote:
Dīvāna mēbele pa darba laiku, pastaigu biedrs brīvajā laikā.

Šim aprakstam kurti atbilst par visiem 100%, tiešām varētu būt kāds rescue grejs (vai vipets). Diez vai pat izbijušie racing greihaundi visi ir tādi mazo sunīšu killeri, kurtiem tomēr, izņemot instinktus, piemīt vēl iedzimta inteliģence.
Saluki arī varētu derēt (afgāni dēļ regulārā grūminga pat neuzdrošinos pieminēt :neparliecinats: ), ja atļauj platība - īru vilku suns vai dīrhaunds.


Varu ieteikt majaslapu:
http://www.ibizanhoundrescue.com
Un sunus vini ka reiz dod uz UK.
link
 

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby Vendeta » 22 Feb 2010, 19:37

Varu ieteikt majaslapu:
http://www.ibizanhoundrescue.com

Nevajadzēja man tur skatīties... :( Kā var novest suņus līdz tādai stadijai :lamajas:
Ir dzirdēts, ka šādi izglābtie suņi kļūst par lieliskiem mājas mīluļiem.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby link » 22 Feb 2010, 19:43

Vendeta wrote:
Varu ieteikt majaslapu:
http://www.ibizanhoundrescue.com

Nevajadzēja man tur skatīties... :( Kā var novest suņus līdz tādai stadijai :lamajas:
Ir dzirdēts, ka šādi izglābtie suņi kļūst par lieliskiem mājas mīluļiem.

Jap, tur dazreiz tadas bildes paradas, ka pat man asaras acis :(
Es kadreiz mekleju info prieks draudzenes, kura sagribejusi sev podenco. http://podenco.lv majaslapa neviens neatbildeja ne uz e-pastiem, ne uz zvaniem. Mekleju i-neta, uzduros Ibizian Rescue. Kada laiku jau sekoju lidzi - vini ir malachi!
link
 

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby OrlandoSeaHorse » 23 Feb 2010, 15:39

Link, kārdinātāja!!! Vispār jau es šoreiz ne sev, bet citam to suni.... Eh, nu pašai āķis lūpā, tie podenco, īpaši jau asspalvainie ir super, suņu ideāls. Žēl tik, ka es nevaru momentā kādu sev paņemt. Nez, šie dod arī uz ne-UK? Labi, nav ko kārdināt sevi.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kadu skirni izveleties - palidziet!

Postby link » 23 Feb 2010, 18:38

OrlandoSeaHorse wrote:...tie podenco, īpaši jau asspalvainie ir super, suņu ideāls. Žēl tik, ka es nevaru momentā kādu sev paņemt. Nez, šie dod arī uz ne-UK?...


Vards varda manas domas :tikainesaki:
link
 

Re: Kādu šķirni izvēlēties?

Postby čība » 05 Mar 2010, 11:00

hmm man prātā nāk bīgls vai tiešām stafs, bulka - bet tur jāskatās, lai cilvēkiem ir spējas labi apmācīt.
Bet vispār... es esmu starā par savu ideālo suni - hofavartu. Man gan tāds vēl nav, bet būs :D Ceru, ka mana sapņu pils nesabruks. Raksturojums perfekts - mierīgs mājās, aktīvs ārā. Spalva gan ir, bet šis ir viens no retajiem suņiem, kur audzētāja saka - ka piemērots dzīvoklim, lai arī liels.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kādu šķirni izvēlēties?

Postby Kriste » 29 Mar 2010, 10:17

Nesākšu jaunu tēmu - turpināšu veco....

Vecāmammai lauku mājā vajag suni. Pārsvarā ārā dzīvojošu, neprasa daudz fizisku aktivitāšu, zina savu teritoriju (paliela), kas nav ierobežota, bet nodalīta ar dabisko nožogojumu. Kas varētu pildīt zināmas sargsuņa fukncijas, bet tanī pat laikā būtu draudzīgs ar bērniem. Izmēram nav nozīmes. VASu negrib.
Viņas varianti - Bernes ganu suns, kaukāzietis????
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kādu šķirni izvēlēties?

Postby Unkas » 29 Mar 2010, 10:20

:esmilu: Bernes ganu suns, par Kaukāzieti lai aizmirst, daži eksemplāri ir pārlieku agresīvi - vecāmamma netiks galā, būs tikai lieki kreņķi un sirdsklapes. :sirsninas:
Unkas
 

Re: Kādu šķirni izvēlēties?

Postby Zuks » 29 Mar 2010, 10:21

Draugam no patversmes dot iespēju! :)
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Kādu šķirni izvēlēties?

Postby Kriste » 29 Mar 2010, 10:23

Jā, un, kaut runa ir par vecāmammu, viņa ir ļoti aktīva un varoša priekš saviem gadiem. Es teiktu - sieviete labākajos gados! :viltigs:

Jā, un tas paredzamais raksturs (nedrīkst būt nekāda agresija) būtu ļoti svarīgs!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kādu šķirni izvēlēties?

Postby Kriste » 29 Mar 2010, 10:24

Zuks wrote:Draugam no patversmes dot iespēju! :)


Tāds variants arī pastāv.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kādu šķirni izvēlēties?

Postby silverequs » 29 Mar 2010, 10:46

No bernes ganu suņa sargs nesanāks... Nu vispār teiktu podhailendieti, bet nu tie ir dārgi...
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Kādu šķirni izvēlēties?

Postby maksis » 29 Mar 2010, 10:54

silverequs wrote:No bernes ganu suņa sargs nesanāks... Nu vispār teiktu podhailendieti, bet nu tie ir dārgi...

Pirmkārt, ja nav vajadzīgs, lai suns reāli kādam kož, bet pietiek ar balsi, bernietis pilnīgi mierīgi der - iespaidīgs izmērs un svešos aprej. Zinu vairākus berniešus un neviens nav tāds, kas mierīgi guļ un acis bola, kad svešs cilvēks nāk pagalmā. Tai pat laikā neviens nav tāds, kas kost taisītos. Ar bērniem arī labi sadzīvo.
Otrkārt, podhalietis (ne podhailendietis!) ir nopietnāks par bernieti. Ne tik nopietns gan kā aziāts vai kaukāzietis, bet nopietnāks par bernieti, ja runājam par sargsuņa īpašībām.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Kādu šķirni izvēlēties?

Postby tanaya » 29 Mar 2010, 12:09

Bernes ganu suns noteikti nav sargs un nav paredzams dzīvošanai ārā.
Viņi pārsvarā pat nerej, un pirmie kauties nekad nesak.
Cilvēki bieži domā, ka bernieši visam tām der tikai suņu lielo izmēru dēļ.
Mana kaimiņiene ir Bernes ganu suņu audzētāja un mēs kopā pastaigājamies katru dienu, tātad info ir no pirmām rokām :)
Varat pamēklēt tajā pašā ss.lv jaukteņus - viņi izskatīsies kā bernieši, bet raksturs var būt no citas šķirnes.
Noteikti zinu, ka Madonā ir Bernietes un VASa jaukteņi - piedzima 8. martā. Ja ir interese - rakstiet PM - nosūtīšu kontaktus.
User avatar
tanaya
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Joined: 19 Feb 2010, 21:52

Re: Kādu šķirni izvēlēties?

Postby silverequs » 29 Mar 2010, 12:14

tanaya wrote:Bernes ganu suns noteikti nav sargs un nav paredzams dzīvošanai ārā.

!? :huh: vispār viņus tikai ārā arī var turēt, jo pazīstu divus berniešus, kas dzīvo dzīvoklī, un nu sorry, bet nu skats tiem suņiem nekāds. Zinot mammas suni, viņš pat pie -25 ienāks iekšā tikai dēļ tā, ka viņu sauca, bet pēc tam uzreiz prasīsies ārā. Un mani vienkārši nošokēja skats, kad 2 mēnešus vecais kucēns būdams, kad saspēlējās un nogura pie -20 vienkārši ieritinājās sniegā un aizmiga.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

PreviousNext

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests