Vēlamies iegādāties Džeka Rasela terjeru.

Want to Buy a Dog

Vēlamies iegādāties Džeka Rasela terjeru.

Postby emy » 22 Feb 2010, 15:15

Sveiciens visiem!

Mana ļoti laba draudzene un viņas vīrs vēlas iegādāties Džeka Rasela terjeru :pukudupsis: . Šādā sakarā nepieciešams padoms:
1) vai ir kāds konkrēts piedāvājums? (atbildi var man uz PM)
2) ir audzētāji, no kuriem rekomendējat iegādāties?
3) kas ir tas īpašais, kam jāpievērš uzmanība iegādājoties tieši šīs šķirnes suni?

Vispār.... ko man vēl vajadzētu pajautāt un kas viņai būtu jāzina? :sarkstosa: Mums abām nav pieredzes ar šķirnes suņu pirkšanu :aizsapnojusies:

Suncim būs ļoti labi dzīves apstākļi :esmilu: . Sarunvalodas trīs - latviešu, zviedru un angļu :labipadarits: Ir iespēja suņi ņemt līdzi uz darbu pa dienu :pastaiga: .
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: vēlme iegādāt Džeka Rasela terjeru-padomi?

Postby Ligita555 » 22 Feb 2010, 15:34

Ejiet sadaļā pie "Suņu šķirnes " :) tur arī atradīsiet Džeka rasela terjers :jaa:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: vēlme iegādāt Džeka Rasela terjeru-padomi?

Postby emy » 22 Feb 2010, 15:44

tajā sadaļā šķirnes standarts un konkrētās šķirnes suņu īpašnieku sarunas. Šajā sadaļā jautājumus ieliku, jo tā vēlme ļoti konkrēta - pirkt JRT un visa konkrētā info par šo jautājumu (man šķita, ka tas iederas pie šīs tēmas :lasu: )
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: vēlme iegādāt Džeka Rasela terjeru-padomi?

Postby Darlina Nesija » 22 Feb 2010, 19:14

manuprāt atkārtojas tas pats variants,ka sūta uz konkrētās šķirnes tēmu.
emy man nav nekādas pieredzes ar džeka rasela terjeriem,bet vienu gan es zinu,JRT ir enerģiski šuneļi.Vai draudzene tiks galā ar suni,kam nu ļoti patīk dauzīties? :)
Darlina Nesija
Baby
Baby
 
Posts: 43
Joined: 04 Feb 2010, 19:41

Re: vēlme iegādāt Džeka Rasela terjeru-padomi?

Postby siicis » 22 Feb 2010, 19:30

emy
JRT ir ļoti dažādi, ir tādi mierīgie un ir super hiperaktīvie, to pie kāda tiks to varēs redzēt tik pēc kāda laiciņa kad suncis būs iedzīvojies. šiem šķirnes suņiem ir jānodrošina fiziskā aktivitāte - tas ir jānokausē. Man mājās ir 2 gab. nokausējās viņi paši savā starpā un tad mēs vakaros vēl ar mantiņām padauzamies :)

Pērkot suni jāpievērš uzmanība kā stāv ausis, vai neasaro actiņas, kādi ir kucēnu dzīves apstākļi, lai tiešām pārliecinātos par to, ka suns ir šķirnīgs var uzjautāt audzētājam vecāku c/r un pēc tam uzzvanīt uz klubu un uzjautāt klubā kādas atsauksmes par konkrēto metienu un tamlīdzīgi. Kucēnam jābūt 2 mēnešu vecam un sapotētam ar pirmo poti, vēlams čips, kā arī audzētājam būtu jādod līdzi barība ar kuru kucēns ir barots.

NEIESAKU IEGĀDĀTIES KUCĒNU no Daces Mecauces Vecāķos, kā arī no tiem metieniem, kur kucēnu tēvs ir Tom Tom (īp. Karina Sokolova). Vismaz man personīgi nepatīk ne pats Tom Tom ne viņa bērni.

Var zip.lv pie rasseļiem paskatīties sludinājumos un painteresēties tuvāk par šiem metieniem, kas tur ir. :)
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: vēlme iegādāt Džeka Rasela terjeru-padomi?

Postby Vendeta » 22 Feb 2010, 19:40

NEIESAKU IEGĀDĀTIES KUCĒNU no Daces Mecauces Vecāķos


No šīs sievietes nav ieteicams iegādāties ne tikai JRT, bet arī jorkus, tojus, franču buldogus u.c. Tur viņai ir vai nu puppymill, vai nu šī ir rūdīta pārpircēja.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: vēlme iegādāt Džeka Rasela terjeru-padomi?

Postby Andrushka » 22 Feb 2010, 21:18

Eku kaudze ar padomiem viewtopic.php?f=13&t=250
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: vēlme iegādāt Džeka Rasela terjeru-padomi?

Postby emy » 22 Feb 2010, 23:17

Paldies! Draudzene saka, ka hiperaktīvs esot tieši viņai, tieši tāds , kā viņa :meitenedejo: Šķirnes izvēle viņas ziņā :) Viņa ir skatījusies ss.lv aktuālos sludinājumus un īsti nesaprot, kā izvēlēties no piedāvājumiem... Es nosūtīšu viņai šī saita adresi, lai papēta visus ieteikumus :lasu:
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37


Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests