Dobermanis

Want to Buy a Dog

Re: Dobermanis

Postby wolf-eyes » 11 Aug 2013, 13:43

Šarlote wrote:
wolf-eyes wrote:


Nedod Dievs nosodītājiem pašiem nonākt tādā vai kādā citā situācijā, kurā sabruksiet. Tā var notikt katram. Un it sevišķi paštaisnajiem!


Redz, jautājums ir par prioritātēm un tikai. Jautājums par to, kādā veidā cilvēks ir gatavs no kaut kā atteikties un no kā - nav. Mans suns ir tas pats, kas bērns. Kaut kādā situācijā taču no citiem ģimenes locekļiem neatsakāmies, ne? Lūk, par to arī ir runa. Un tikai. Un es ESMU bijusi situācijā, kad liekas - zeme ar debesīm griežas kopā, bet viens nav cīnītājs. Jācīnās par savu ģimeni, nevis par sevi pašu.

Jā, par prioritātēm gan pilnīgi piekrītu, tāpat ir arī ar tiem ,kuri saka, ka nav laika tam un tam...laiks ir visu laiku, visu izšķir tikai prioritātes.
Bet es uzskatu, ka paturēt kādu, vai tas būtu nepiemērots cilvēks, ar kuru kopā sabojātos dzīve abiem, vai arī dzīvnieks- tikai tādēļ, lai apliecinātu uzticību, cenšanos, cīņu par savējo- tas nav labākais risinājums visos gadījumos, tikai vairums vai daudzos. Dažreiz ir labāk dot otram iespēju nonākt labākā vietā, apstākļos, uz labāka dzīves ceļa, kā pats spēj dot, pat ja to ir grūti atzīt vai saprast.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Dobermanis

Postby Sympathy » 11 Aug 2013, 14:41

ja ir atbildīgs audzētājs, kas mīl visus savus kucēnus - noteikti palīdzēs tādā gadījumā, paņemot suni atpakaļ, atdodot kautvai daļu naudas.
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Dobermanis

Postby undd » 11 Aug 2013, 17:44

wolf-eyes wrote:Varbūt šim cilvēkam ir tik spiedīga situācija, ka pat tā relatīvi mazā naudiņa, ko "atgūtu" par suni, spēlētu lielu nozīmi tajā situācijā. .....Saradās te soģi kā maitas putni.


Mhm, noteikti, pēkšņi, mēneša laikā, nošaujiet - neticu! Jā, es zinu, ka ne es tas soģis, bet nosauc kaut vienu iemeslu, kāpēc lai man nedergtos situācija, kad cilvēks cenšas nopārdot savu tikko iegādāto kucēnu, jo ir sapratis, ka nafig viņam viņu, ne autore ne pirmā un diemžēl ne pēdējā, kura tā izrīkosies.
Piekrītu vienā - labāk ātrāk suni prom, tādā veidā sunim ir iespēja tikt pie normāliem saimniekiem, dzīvot kopā ar suni, kurš riebjas, patiešām nevajag, jo lielākais cietējs šādā situācijā būs tikai suns. Ņemot kucēnu, vienmēr ir jārēķinās ar vislielākajiem mīnusiem kucēna ienākšanai mājās, un ja ir patiešām sapratne par to, ko tas varētu nozīmēt, un patiesa apziņa, ka cilvēks ar to tiks galā, tikai tad ir jāgādā kucēns, bet ar domu - es gribu un gan jau būs labi, gadās šādi.
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Dobermanis

Postby wolf-eyes » 11 Aug 2013, 20:36

undd wrote:Mhm, noteikti, pēkšņi, mēneša laikā, nošaujiet - neticu!

Esi uzmanīga ar tādiem vārdiem. Nē, nopietni. Jo Dievs var Tev pierādīt, ka- nekad nesaki nekad. Labi, es negribu pati kļūt kašķīga, spriedelēt, nosodīt un galu galā es pati kļūstu par soģi.
p.s man arī nepatīk daudzas situācijas. Bet es vienmēr izvērtēju, vai tas, ka es pateikšu savu viedokli, kaut ko mainīs un- vai mainīs uz labo vai slikto pusi? Dažkārt mazus niķīgus bērnus nevajag sist, citādi tie būs jāsit katru reizi. Vajag tos samīļot. Tāpat kā tos, kas sasniedz pieaugušo vecumu, bet, ak vai, ir palikuši bērni arī tad.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Dobermanis

Postby Creme de la Creme » 12 Aug 2013, 07:28

Cilvēkam bija jārēķinās ar to, ka taps nosodīts! Varēja jau nemaz te nerakstīt tās žēlabas par to, ka suns tagad jāatdot! Ieliktu sludinājumu reklāmu portālos un viss! Es tā arī īsti neizpratu to tekstu un to, kāpēc tāds bija jāraksta. Lai viņu pažēlotu? Bet kāpēc? Tad vajadzēja atklāti rakstīt visu kā ir.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Dobermanis

Postby čība » 12 Aug 2013, 08:15

wolf-eyes wrote:
undd wrote:Mhm, noteikti, pēkšņi, mēneša laikā, nošaujiet - neticu!

Esi uzmanīga ar tādiem vārdiem. Nē, nopietni. Jo Dievs var Tev pierādīt, ka- nekad nesaki nekad. Labi, es negribu pati kļūt kašķīga, spriedelēt, nosodīt un galu galā es pati kļūstu par soģi.
p.s man arī nepatīk daudzas situācijas. Bet es vienmēr izvērtēju, vai tas, ka es pateikšu savu viedokli, kaut ko mainīs un- vai mainīs uz labo vai slikto pusi? Dažkārt mazus niķīgus bērnus nevajag sist, citādi tie būs jāsit katru reizi. Vajag tos samīļot. Tāpat kā tos, kas sasniedz pieaugušo vecumu, bet, ak vai, ir palikuši bērni arī tad.


Cilvēks neko nepaskaidro. Un tas ir tikai loģiski, ka lielākajai daļai nekas nav saprotams.
Vai būtu tagad jāapsveic katru, kurš bezatbildīgi paņem suni un pēc tam to grib nogrūst kaut kur? Šādos gadījumos cilvēki līdzjūtību ir pelnījuši ļoti reti, visbiežāk tieši to arī ir pelnījuši, ko dabū - nosodījumu.
Un tas, ka cilvēki izvēlas ignorēt - arī noved pie tā, ko sabiedrība atļaujas.

Konkrēti šajā gadījumā izskatās, ka nevienam pat nerūp kaut ko paskaidrot. Tādā gadījumā tiešām nevajadzēja te vispār rakstīt. Galu galā šajā forumā lielākajai daļai suns ir tāds pats ģimenes loceklis kā bērns.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Dobermanis

Postby Henriete » 12 Aug 2013, 08:44

Visi kaut ko spriedelē, es pat to domāju tāpat arī... bet kur tad pats suns? Un saimniece?
Aizrakstīju pirms kāda laika pm, ar gatavību palīdzēt, vai kaut kā mēģināt vismaz palīdzēt. Nekādas ziņas..
Es vispār domāju, te jau izskanēja tāda runa, ja audzētājs būs pretimnākošs, atsaucīgs, tad domāju, ka sunim īstā vieta ir šobrīd atgriezties dzimtajās mājās, kamēr vēl jauns un mazs, lai audzētājs sameklē atbildīgu saimnieku. Protams, izņēmums, ja kāds īpaši piesakās suni kopt, mīlēt un nodrošināt sunim attiecīgu pilnvērtīgu dzīvi...
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Dobermanis

Postby Creme de la Creme » 12 Aug 2013, 09:53

Cik noprotu tad suns ir ievests.
Nu jā, ja cilvēks nevēlās palīdzību...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Dobermanis

Postby Henriete » 12 Aug 2013, 12:09

Negribu pārmest ģimenes vai vispār cilvēcīgas problēmas,katram tomēr savas,kur citiem deguns nav jābāž, bet tomēr, ja reiz ieminējās, ka suni atdos atbildīgam saimniekam, meklēs jaunas mājas, pacēla reāli tēmu.. un pazuda. jocīgi
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Dobermanis

Postby undd » 12 Aug 2013, 23:02

Henriete wrote:pacēla reāli tēmu.. un pazuda. jocīgi


Nu man kolēģe izteica minējumu, pareizāk sakot, viņa ir gandrīz pārliecināta par to, ka tā ir provokācija - suņa nav un nav bijis, kādam vienkārši gribējās parunāties. Nudien ceru, ka viņai ir taisnība.

wolf-eyes wrote:nekad nesaki nekad


Es ļoti retos gadījumos saku pilnīgi noteiktu nekad, es zinu, ka situācijas var gadīties visneiedomājamākās, pat ja esi dzīvojis ar pārliecību, ka ar mani jau nu TAS NEKAD, un tomēr, bet atkārtošos, es zinu, kas ir dobermanis, principā jau jebkurš kucēns, bet dobermanis ir īpatnis, egoists un ļoti uzstājīgs/neatlaidīgs, pat maziņš, un tāpēc es NEticu, ka mēneša laikā pēkšņi cilvēkam dzīve kājām gaisā sagriezās nu tā, ka nu nekā un nepavisam - NETICU, ja patiešām suns vispār eksistē (skat. atbildi Henrietei)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Dobermanis

Postby Creme de la Creme » 13 Aug 2013, 08:53

Diemžēl, bet es zinu gadījumus kad cilvēki paņem kucēnu, bet pēc pāris dienām/mēnešiem to izdomā atdot. Kāpēc? Tikai tāpēc ka nespēj tiks galā! Un visos gadījumos tie ir bijuši viegli audzināmie suņi (resp. - šķirnes, kas nav tik specifiskas kā dobermanis). Izrādās ka kucēns čurā, kakā (un to dara kad un kur grib), grauž mantas u.tml.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Dobermanis

Postby Henriete » 13 Aug 2013, 20:10

undd wrote:Nu man kolēģe izteica minējumu, pareizāk sakot, viņa ir gandrīz pārliecināta par to, ka tā ir provokācija - suņa nav un nav bijis, kādam vienkārši gribējās parunāties. Nudien ceru, ka viņai ir taisnība.


Vah, ceru, ka tad tas ir tā, kā miniet!
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Dobermanis

Postby fedelta » 13 Aug 2013, 22:02

Būtu jau labi, ja būtu tā ka nekāda suņa nemaz nav, kaut gan - tik izmisīgi meklēja, mūža sapnis tas it kā esot bijis. Būtu ļoti žēl, ja viņa būtu paņēmusi kucēnu, sapratusi, ka tomēr nē un tagad atdos kam pagadās, ka tik tiktu vaļā no viņa. :(
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Dobermanis

Postby Creme de la Creme » 14 Aug 2013, 07:38

Henriete wrote:
undd wrote:Nu man kolēģe izteica minējumu, pareizāk sakot, viņa ir gandrīz pārliecināta par to, ka tā ir provokācija - suņa nav un nav bijis, kādam vienkārši gribējās parunāties. Nudien ceru, ka viņai ir taisnība.


Vah, ceru, ka tad tas ir tā, kā miniet!

Es domāju ka tā viss nebūs...Kucēna saimniece vēlējās ielikt tepat sludinājumu par kucēna pārdošanu. Diemžēl sludinājuma teksts nebija pienācīgi uzrakstīts (atbilstoši noteikumiem) un es to neapstiprināju. Nosūtīju info, bet cilvēks laikam nevēlās vairs te kaut ko rakstīt...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests