Dobermanis

Want to Buy a Dog

Dobermanis

Postby GREEN » 11 Jun 2013, 07:52

Sveiki!

Vabūt kādam ir kāda info par dobīšu kucēniem, kuri ir pieejami?
Vēlos iegādāties šo skaisto suni no atbildīgiem un uzticamiem audzētājiem, veselu un ne izteikti agresīvu suni. :pastaiga:

Vēl jautājums - kā ir \sobrīd Latvijā ar ausu un astu kupēšanu? Cik saprotu, ja aste vai ausis neapdraud dzīvnieka veselību, tad to kupēšana ir sodāma ar saukšanu pie atbildības? :|

Cerībā uz atbildi - kaislīga suņu mīlētāja :pukudupsis:
GREEN
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 0
Joined: 11 Jun 2013, 07:06

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Dobermanis

Postby LindaS » 11 Jun 2013, 09:02

Kucēnus var ielūkot vispārzināmās vietās- ss.lv, izstādēs vai meklējot audzētavas Latvijā un ārpus robežām, tikai meklēšanas vaina.
Jā,ar ausīm/astēm ir tā,ka paši griezt protams nedrīkst :soks: un EU ir aizliegums to darīt vetārstiem/un visiem citiem,taču tev neviens neaizliedz pirkt kupētu dobermani un protams par to nekāds sods nevienam nepienākas.
Ja sunim aste/ausis kupētas tas nedrīskt piedalīties FCI ranga izstādēs,tas arī viss. Ja vēlies suni no labiem audzētājiem iegādāties LV vai ārpus tās,visdrīzāk nopirksi ar ausīm un asti,jo sevi cienoši audzētāji tās laikam vairs negriež(neesmu speciālists).
Sīkāk tev protams izstāstīs klubā...
Par agresiju un audzināšanu te nu būs jāatbild pašai- ļoti aktīvs,darboties gribošs un spējīgs suns, ļoti spēcīgs(un tiešām to liec aiz auss,ja esi sieviete), jādarbojas būs pamatīgi, nav tāds kas 7 dienas uz dīvāna gulēs un 8 dienu jūs pastaigāsiet pa parku... Jau no ārējā izskata vien ir skaidrs,ka sunim ir spēcīgs muskuļots augums un tam ir nepieciešama proporcionāla slodzīte. Ļoti alkst cilvēka uzmanības un sabiedrības,jo ir radīts kā miessargs, tas nebūs vientuļš sētas sargātājs,jo vienmēr tieksies pēc kompānijas..Ņem vērā,ja nebūsi mājās un suni atstāsi sētā- viņš var pats sev sākt meklēt kompanjonu :)
Visādi citādi- skaists, apķērīgs un enerģisks suns! :rej:
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: Dobermanis

Postby Creme de la Creme » 11 Jun 2013, 10:28

Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Dobermanis

Postby GREEN » 11 Jun 2013, 15:46

Creme de la Creme -

Visur jau uz audzētavām tām rakstīju... Vai nu nav atbildes, vai nu lapā ierakstīts, ka nav plānoti kucēni vai nu b;us ziemā :neparliecinats:
GREEN
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 0
Joined: 11 Jun 2013, 07:06

Re: Dobermanis

Postby Henriete » 11 Jun 2013, 21:02

GREEN wrote:Creme de la Creme -

Visur jau uz audzētavām tām rakstīju... Vai nu nav atbildes, vai nu lapā ierakstīts, ka nav plānoti kucēni vai nu b;us ziemā :neparliecinats:


Tad, ja jāgaida, tad iesaku nogaidīt. Izvēli ,protams, labāk izdarīt labāku, kur nedaudz jāpagaida, nevis pārdrošu un ātru. :)
Vēl jau variet pameklēt ārzermēs kucēnu, ja steidzami ir. Eiropā kupēti suņi vairs nav atļauti(kucēni,to iegāde), tikai veselības apsvērumu dēļ ar speciālām medicīniskām izziņām, kas uz šīm problēmām norāda, kuru dēļ kupēšana var tikt veikta.
Sazinieties ar šīm audzētājām http://www.heartofhamlet.com/
Noteikti atbildēs, ja esiet FaceBook, tad vēljovairāk. :) Lai veicas!
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Dobermanis

Postby GREEN » 12 Jun 2013, 00:46

Henriete wrote:
GREEN wrote:Creme de la Creme -

Visur jau uz audzētavām tām rakstīju... Vai nu nav atbildes, vai nu lapā ierakstīts, ka nav plānoti kucēni vai nu b;us ziemā :neparliecinats:


Tad, ja jāgaida, tad iesaku nogaidīt. Izvēli ,protams, labāk izdarīt labāku, kur nedaudz jāpagaida, nevis pārdrošu un ātru. :)
Vēl jau variet pameklēt ārzermēs kucēnu, ja steidzami ir. Eiropā kupēti suņi vairs nav atļauti(kucēni,to iegāde), tikai veselības apsvērumu dēļ ar speciālām medicīniskām izziņām, kas uz šīm problēmām norāda, kuru dēļ kupēšana var tikt veikta.
Sazinieties ar šīm audzētājām http://www.heartofhamlet.com/
Noteikti atbildēs, ja esiet FaceBook, tad vēljovairāk. :) Lai veicas!


Liels paldies par info!

Jā, es arī uzskatu, ka ir jānogaida līdz īstais suns arī mani atradīs.. Nav ko sasteigt.
Man pilnīgi kauns atzīt to, ka tieši dobermaņu šķirnes suņi man "patīk" ar kupētām austiņām un asti. Esmu pret vardarbību attiecībā uz dzīvniekiem, bet tādi nu man viņi ļoti patīk un tādi iepatikās un tāds ir tāds sapnis. Sāku jau apsvērt domu [ļoti negribīgi], ka varbūt tad neņemt. Protams mīlēšu, kopšu un audzināšu, tomēr sirsniņā vienmēr domāšu par savu "sapņu dobi" ar spicām austiņām... ;(
GREEN
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 0
Joined: 11 Jun 2013, 07:06

Re: Dobermanis

Postby Creme de la Creme » 12 Jun 2013, 07:25

Vēl jau var uzzvanīt uz šķirnes klubu.
Mans ieteikums - audzētājiem labāk zvanīt nekā rakstīt. Sevišķi ja tas ir vietējais audzētājs. Ziniet cik es saņemu e-pastus par kucēniem? Labi ja 1/10 daļa ir nopietni interesenti. Bet katram taču jāatbild, tas prasa daudz laika...Un tad tu vēl nezinu kādu info tieši rakstītājs grib saņemt.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Dobermanis

Postby Sisija » 12 Jun 2013, 07:26

GREEN wrote:
Man pilnīgi kauns atzīt to, ka tieši dobermaņu šķirnes suņi man "patīk" ar kupētām austiņām un asti.

Es gan par to nekaunos :) Man kupēti dobermaņi ir bijuši vairāk par 20 gadiem un tas, ka tagad tos nedrīkst kupēt, ir viens no iemesliem, kādēļ man dobermaņu vairs nav un visdrīzāk arī nebūs :(
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Dobermanis

Postby Henriete » 12 Jun 2013, 07:42

GREEN wrote:Liels paldies par info!

Jā, es arī uzskatu, ka ir jānogaida līdz īstais suns arī mani atradīs.. Nav ko sasteigt.
Man pilnīgi kauns atzīt to, ka tieši dobermaņu šķirnes suņi man "patīk" ar kupētām austiņām un asti. Esmu pret vardarbību attiecībā uz dzīvniekiem, bet tādi nu man viņi ļoti patīk un tādi iepatikās un tāds ir tāds sapnis. Sāku jau apsvērt domu [ļoti negribīgi], ka varbūt tad neņemt. Protams mīlēšu, kopšu un audzināšu, tomēr sirsniņā vienmēr domāšu par savu "sapņu dobi" ar spicām austiņām... ;(


Jūs neesat vienīgā, kam tas ir sapnis, un tieši kupēts. :) Es esmu vēlviena, kam tas ir sapnis, un tieši tāds kā Jūsējais. :)
Var jau suni iegādāties arī valstī, kur tas ir atļauts, un vest uz Latviju, ja ir vēlme. Tas nav tik sarežģīti kā liekas. Pie manis dzīvoja dobermanis no Krievijas, kuru nodevu tālāk īpašniekiem Igaunijā (kupēts). Tāds vēl ir variants.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Dobermanis

Postby GREEN » 12 Jun 2013, 11:37

Henriete wrote:
GREEN wrote:Liels paldies par info!

Jā, es arī uzskatu, ka ir jānogaida līdz īstais suns arī mani atradīs.. Nav ko sasteigt.
Man pilnīgi kauns atzīt to, ka tieši dobermaņu šķirnes suņi man "patīk" ar kupētām austiņām un asti. Esmu pret vardarbību attiecībā uz dzīvniekiem, bet tādi nu man viņi ļoti patīk un tādi iepatikās un tāds ir tāds sapnis. Sāku jau apsvērt domu [ļoti negribīgi], ka varbūt tad neņemt. Protams mīlēšu, kopšu un audzināšu, tomēr sirsniņā vienmēr domāšu par savu "sapņu dobi" ar spicām austiņām... ;(


Jūs neesat vienīgā, kam tas ir sapnis, un tieši kupēts. :) Es esmu vēlviena, kam tas ir sapnis, un tieši tāds kā Jūsējais. :)
Var jau suni iegādāties arī valstī, kur tas ir atļauts, un vest uz Latviju, ja ir vēlme. Tas nav tik sarežģīti kā liekas. Pie manis dzīvoja dobermanis no Krievijas, kuru nodevu tālāk īpašniekiem Igaunijā (kupēts). Tāds vēl ir variants.


Man gan likās, ka tas ir ļoti grūti un sunim mokoši, tādēļ pat tālāk šo domu neizskatīju. :akes: Vajadz'ja vairāk laikam painteresēties.
Vēlos dobermani jau kopš mazotnes. Kad draudzenes ar lellēm spēlējās, bet es ar sunīšu un dzīvnieciņu mantiņām. :jaa: Kad biju maza - Vecāki, protams, neļāva. Bet tagad, kad dzīvoju atsevišķi ar savu vīrieti, tad gan neredzu nekādu problēmu sapni īstenot. Esmu tā par to iedegusies, ka pati līdz Polijai kaut vai pakaļ aizbrauktu :pastaiga:
GREEN
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 0
Joined: 11 Jun 2013, 07:06

Re: Dobermanis

Postby wolf-eyes » 12 Jun 2013, 12:19

GREEN wrote: savu "sapņu dobi" ar spicām austiņām... ;(

http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/do ... bomnj.html
Vai sapņu dobis ir obligāti kucēns?
Lūk, te kupēts + nebūs jāgaida+ vari dot suņukam otru iespēju.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Dobermanis

Postby Henriete » 12 Jun 2013, 14:49

GREEN wrote:Man gan likās, ka tas ir ļoti grūti un sunim mokoši, tādēļ pat tālāk šo domu neizskatīju. :akes: Vajadz'ja vairāk laikam painteresēties.
Vēlos dobermani jau kopš mazotnes. Kad draudzenes ar lellēm spēlējās, bet es ar sunīšu un dzīvnieciņu mantiņām. :jaa: Kad biju maza - Vecāki, protams, neļāva. Bet tagad, kad dzīvoju atsevišķi ar savu vīrieti, tad gan neredzu nekādu problēmu sapni īstenot. Esmu tā par to iedegusies, ka pati līdz Polijai kaut vai pakaļ aizbrauktu :pastaiga:


Pie zinošiem audzētājiem iegādāts kucēns tiks arī labi, pareizi un kā nākas nogādāts pie Jums, protams, ar Jūsu palīdzību un pretimnākšanu. :) Mūsdienu "suņu" pasaulē šadas lietas var nokārtot samērā ātri un ērti. Vajag tikai atrast un zināt, ko vēlies. Painteresēties pie audzētājiem, sarunāt, izvēlēties kucēnu, tad viss notiek.
Varu ieteikt šo audzētāju: https://www.facebook.com/olga.sorokina.520?fref=ts
Pie šīs audzētājas kupētu suni arī var iegādāties, jāsazinās pašiem, un te jau augstāk minēja, ka labāk ir zvanīt, nekā rakstīt! :) Rekomendēju, kucēni ļoti perspektīvi.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Dobermanis

Postby GREEN » 12 Jun 2013, 19:14

wolf-eyes wrote:
GREEN wrote: savu "sapņu dobi" ar spicām austiņām... ;(

http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/do ... bomnj.html
Vai sapņu dobis ir obligāti kucēns?
Lūk, te kupēts + nebūs jāgaida+ vari dot suņukam otru iespēju.



Nebūt nē. Varētu paņemt arī lielāku. Šo jau skatīju, bet viņam ar maziem mājdzīvniekiem problēmas, bet mums ir krievu toijs. :(
GREEN
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 0
Joined: 11 Jun 2013, 07:06

Re: Dobermanis

Postby GREEN » 12 Jun 2013, 19:15

Henriete wrote:
GREEN wrote:Liels paldies par info!

Jā, es arī uzskatu, ka ir jānogaida līdz īstais suns arī mani atradīs.. Nav ko sasteigt.
Man pilnīgi kauns atzīt to, ka tieši dobermaņu šķirnes suņi man "patīk" ar kupētām austiņām un asti. Esmu pret vardarbību attiecībā uz dzīvniekiem, bet tādi nu man viņi ļoti patīk un tādi iepatikās un tāds ir tāds sapnis. Sāku jau apsvērt domu [ļoti negribīgi], ka varbūt tad neņemt. Protams mīlēšu, kopšu un audzināšu, tomēr sirsniņā vienmēr domāšu par savu "sapņu dobi" ar spicām austiņām... ;(


Jūs neesat vienīgā, kam tas ir sapnis, un tieši kupēts. :) Es esmu vēlviena, kam tas ir sapnis, un tieši tāds kā Jūsējais. :)
Var jau suni iegādāties arī valstī, kur tas ir atļauts, un vest uz Latviju, ja ir vēlme. Tas nav tik sarežģīti kā liekas. Pie manis dzīvoja dobermanis no Krievijas, kuru nodevu tālāk īpašniekiem Igaunijā (kupēts). Tāds vēl ir variants.



Skaidrs.. Bet tad ir jautājums - Cik izmaksā tā vešana un kā tas vispār notiek? Ar lidmašīnu vai kā? :aknee:
GREEN
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 0
Joined: 11 Jun 2013, 07:06

Re: Dobermanis

Postby LindaS » 12 Jun 2013, 19:25

Par vešanu-ir ļoti daudz iespēju :ripo:
Mēs arī meklējām kupētu suni, un no tā īpaši nekaunējos...ja šāda iespēja ir Krievijā uc valstīs-kāpēc es nedrīkstētu/būtu jākaunas pirkt kucēns,kurš man ļoti patīk un kuram ausis/aste jau kupētas.
Mēs atradām audzētāju,kurš var piedāvāt kucēnu kāds patīk mums,sākās sarakste- visbiežāk angliski/krieviski(tā jau arī jums nebūs problēma) un skatamies kur tad kucēns atrodas. Ja ļoti tālu ir iespēja atsūtīt to ar lidmasīnu,visbiežāk to organizē audzētājs(parasti transportēšana uz ārvalstīm viņiem nebūt nav pirmā reize), ja nedaudz tuvāk tad brauciens ar auto. Mēs uztvērām attālumu kā nelielu ekskursiju- plānots no sākuma bija ceļojums 8 h garumā,tad audzētājai radās iespēja kucēnu atsūtīt ar paziņu nedaudz tuvāk,tad izrādijās,ka vēl viens pircējs no tā metiena ir LT un apvienojot spēkus,kucēnam jau braucam pakal tikai uz LT 2 h garumā :pastaiga: Kad atradīsi vēlamo- par transportēšanu tev noteikti visu izststīs pārdevējs,parasti viņi bieži paši vai kāds suņinieks brauc uz izstādēm citās valstīs var atvest...tā kā uz priekšu!
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: Dobermanis

Postby Henriete » 12 Jun 2013, 21:04

GREEN wrote:Skaidrs.. Bet tad ir jautājums - Cik izmaksā tā vešana un kā tas vispār notiek? Ar lidmašīnu vai kā? :aknee:


Tas atkarīgs no vietas, no kurienes iegādāsieties. Bieži cilvēki piedāvā atvest, ja ir uz vietas, kādi suņu saimnieki, bieži izstādēs var sarunāt, ka atved vai nodod. Vai kāds buss, kas brauc un ved suņus, teiksim, vairāki īpašnieki, kas iegādājušies suni, un tiek kopīgā busā vesti, šajā gadījumā, uz Latviju. Vai ar lidmašīnu, ja valsts tālāka... viss , kā vienojās ar audzētāju un īpašnieks, kas kucēnu iegādājas. Tāpēc jau runā un sarunā. :) Iespējas ir tiešām daudz. Noteikti ir jāiegūst ,manuprāt, labs kontakts ar audzētāju/kucēnu tirgotāju, un tad, lai viss veiksmīgi noritētu, ir abpusēja līdzdalība. Gan jaunais saimnieks (Tas tad būtu Jūs) un audzētājs. Protams, transportēšanu sedz pircējs. Lidmašīnai nepieciešams konkrēts konteiners, gan izmērs, gan piemērotība transportēšanai.
LindaS, es arī nekaunos atzīt, ka vēlos kupētu dobermani. Manurpāt, tas ir suņa tēls un grācija, ko, nekautrēšos teikt, stulbi ir pazaudēt. Bet tā ir gaumes lieta (ja nerunā par konrkētiem gadījumiem, kad kupēšana ir nevis "skaistums", bet nepieciešamība). Man , kā jau minēju, arī ir šāds sapnis. :) Varbūt tālākā nākotnē.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Dobermanis

Postby GREEN » 14 Jun 2013, 09:00

Labas ziņas!

Tiek vests kupēts maziņš dobis no Maskavas uz Igauniju! :starkisp: Diemžēl neizdevās atrast kādu ļoti vēlējos [ar melnu purniņu] un protams, bija vēl pārdomas - varbūt ņemt brūno

Bet nu, jāsagaida jūnijs un tad :ripo: pakaļ dobim.

Pagaidām labākais ko varēju atrast. Suns no SMART WOOD HILLS DOBERMANNS.
Un saits viņiem - www.swh-dobermanns.ru


Varbūt kāds par viņiem kaut ko zin ? :flirts:


P.S.
Vē jautājums - Varbūt ir vēl kas svarīgs ko vajadzētu audzētājam uzjautāt? [bez veselības, vecākiem]
GREEN
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 0
Joined: 11 Jun 2013, 07:06

Re: Dobermanis

Postby Henriete » 15 Jun 2013, 09:40

GREEN wrote:Labas ziņas!

Tiek vests kupēts maziņš dobis no Maskavas uz Igauniju! :starkisp: Diemžēl neizdevās atrast kādu ļoti vēlējos [ar melnu purniņu] un protams, bija vēl pārdomas - varbūt ņemt brūno

Bet nu, jāsagaida jūnijs un tad :ripo: pakaļ dobim.

Pagaidām labākais ko varēju atrast. Suns no SMART WOOD HILLS DOBERMANNS.
Un saits viņiem - http://www.swh-dobermanns.ru


Varbūt kāds par viņiem kaut ko zin ? :flirts:


P.S.
Vē jautājums - Varbūt ir vēl kas svarīgs ko vajadzētu audzētājam uzjautāt? [bez veselības, vecākiem]



Prieks par Jums! Ka izdevies kaut ko sarunāt un, ka tiksiet pie suņa. :)
Par šo audzētavu nezināšu neko teikt, drošvien jājautā kādam, kas zina.

No mana skatapunkta audzētājam jājautā vairāk vai mazāk viss par suni, protams, veselība un pārbaužu rezultāti paaudzēs, par austiņām drošvien, ja kupētas; barošana un apmācības iespējas/varianti; gan jau par izstādēm arī... gan jau vēl ir šis un tas, kas interesē pašam kā saimniekam.

Veiksmi ar kucēna iegādi! Nepazūdiet, atrādieties vismaz forumā, kad sunīts būs pie Jums. :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Dobermanis

Postby GREEN » 15 Jun 2013, 10:24

Atkal es :meitenedejo:

Kaa jau mineju - ir iespeja iegadaties kucenu no krievijas. Un vini braucot uz istadi lietuva var kucenu panjemt lidz. Viss ljoti jauki, tad tiktu pie sava kucena 5 julija.
BET - Ludzu nedomajiet, ka tas ko ttagad teikshu ir mana izveliguma del.
Man atsutija sunisha bildi. Skaists dobis no tituletiem vecakiem, kupets, isak sakot viss ka pienakas.
Bet es, kad skatos uz to suniti, nejutu, ka vinjsh ir mans. Es vinu ja njemu tad taec, jo sarunats un lai nepaliek novarta. Nu kaut kaa neliekas, ka tieshi vinu vajag.. es nezinu kaa paskaidrot sho stulbo sajutu.

- ir vel kuceni no baltkrievijas, kurus man atrada Jolanta Lagzdina, tie man kaut kaa vairak patik.. lai gan izskats jau viniem vienads. Un talak jabrauc pakal, bet tapat liekas, ka tas butu pareizaks variants. Vienigi mulsina, ka maksa gandriz pusi letak (saka, ka skopais maksa divreiz) bet manjau nav pat prata pazhelot naudu, lai dabutu veseligu suni.

Nu kaut kaa taa... Esmu nedaudz apmulsusi :asaras: Izlemu padalities ar jums (zinu daudzus shii chiksteshana neinterese) Varbut kadam bus ko teikt, labprat njemshu vera. :)
GREEN
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 0
Joined: 11 Jun 2013, 07:06

Re: Dobermanis

Postby wolf-eyes » 15 Jun 2013, 12:54

GREEN wrote:Bet es, kad skatos uz to suniti, nejutu, ka vinjsh ir mans

Pamēģini izanalizēt situāciju tā..atbildi uz jautājumu, kāds esi cilvēks? Vai mēdz "slimot" ar pārmērīgām šaubām? No sērijas- iesi pa labi- būs šaubas, pa kreisi-atkal šaubas. Kāds ceļš jau ir jāizvēlas tā vai tā. Tiesa, to parasti ir vairāk par divi..
Ja esi cilvēks, kas mēdz šaubīties un saproti, ka bieži pat tas nav "adekvāti", jo- viss, kas nav vidusceļš un mērenība, ir jau "slikti", tad pamēģini vēlreiz iedziļināties, kādēļ tās šaubas varēja rasties. Varbūt Tev vienkārši uznāca panika no tā, ka viss notiek pāŗak ātri, viss jau sarunāts un "it kā izvēles vairs nemaz nav", jāņem tas, ko atvedīs...jūties kā iedzīta stūrī drusku..
Ja esi cilvēks, kas parasti nešaubās "par daudz", tad gan ieteiktu paļauties uz šīm šaubām, jo tad izklausās vismaz man pēc intuīcijas un tā vienmēr ir jāklausa.
Citādi, nedod Dievs, ja ar šādām sajūtām paņemsi sunīti, tad, tikko sāksies kkādas grūtības vai problēmas, nodomāsi- vajadzēja taču ņemt to otru...un, ja tā sāk domāt, tad tālāk varētu būt ļoti grūti.
Ja tam otram, Baltkrievijas variantam, ir tās veselības pārbaudes un psihes testi (es nezinu, bet man liekas, ka dobermaņiem tas varētu būt ĻOTI svarīgi- vai vecākiem ir tādi testi), tad kāpēc neņemt arī lētāku. Cena jau var būt arī uzpūsta.
Es jau sekotu intuīcijai, ja vien tā ir intuīcija.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Next

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron