Vai mūsu ģimenei der mopsis?

Want to Buy a Dog

Re: Vai mūsu ģimenei der mopsis?

Postby ash » 09 Sep 2013, 21:03

Ak, kas par smukuli! :samilejies: Tās aušeles un ačeles - burvīgas! Apsveicu un vēlu, lai viss izdodas! :pastaiga:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vai mūsu ģimenei der mopsis?

Postby julika » 10 Sep 2013, 10:40

Liels paldies visiem, es jau nevaru sagaidīt to dienu, kad viņa būs ar mums!

Un jā, ausis! Es kad pirmo reizi ieraudzīju bildes, uzreiz iemīlējos. Nu kā var paiet garām tādai skaistulei?

Image

Tas vēl bija tad, kad mēs plānojam ņemt kucēnu vēlāk, un es vienkārši netā serfoju, skatījos. Ieraudzīju un iekrītu. Atceros, tajā brīdī man palika skumji, ka mēs izlēmam atlikt uz pāris mēnešiem visu pasākumu, nu kāpēc nevar tagad, utt.

Pēc tām uzrakstīju citai audzetāvai e-pastu, tapat vien, intereses pēc - cik maksā pet kucēni pie jums. A man atbild - 400 EUR. Es kā muti atveru, tā vēl ilgi nevarēju aizvērt. 400 EUR par Velsas korgijas kardiganu no top audzetāvas? Da ladno... Man vīrs teica - nu tad ņemam tagad, ko tad gaidīt?

Padomāju - nu uzrakstīšu tad arī par šo meiteni, cik viņa maksā, jo arī kā pet kucēns. Bišku dargāk, 600. Nu labi, nav krimināli un es takš par suni netirgošos.
Tālāk sarakstes laikā atklājas, ka kucēniem par 400 EUR kā trūkums ir zobi, pakonsultējos, padomāju un sapratu, ka nu tādu risku neesmu gatava uzņemties.

Un tā mēs izlēmam paņemt Dynamiku :) par ko es esmu ļoti priecīga, jo kucēnu ir jāizvēlas ar sirdi un dvēseli, un tā man arī notika. Ieraudzīju, iemīlējos, un kucēns mūs arī sagaidīja, neviens cits nebija nopircis - tas arī, laikam, ir kaut kāda zīme!
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Vai mūsu ģimenei der mopsis?

Postby ceturtdiena6 » 10 Sep 2013, 12:28

Tas jau laikam ir pats galvenais, ja jūti - ka TAVS suns, ja kaut kā īpaši iekrīt sirdī :sirsninas:
User avatar
ceturtdiena6
Baby
Baby
 
Posts: 60
Joined: 13 Jun 2013, 09:24

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests