Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Want to Buy a Dog

Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby biinumz » 21 Mar 2010, 11:02

Atzīšos, ka šis ir mans izmisīgs mēģinājums paturēt Viņu tuvumā... nepalaist prom. es esmu turējusies kā klints visu šo laiku, kopš audzinām savu pirmo metienu, solījusies nevienam nepieķerties, nevienu neiemīlēt vairāk kā pārējos, lai nebūtu grūti atdot uz jaunajām mājām... bet nu viņa ir man sirdī ar visām četrām. gribas paturēt. bet ar prātu saprotu, ka fiziski nevaram atļauties trešo suni dzīvoklī.
šodien viņu brauc apciemot potenciālie saimnieki... bet visu laiku pa galvu urdās doma, ka es negribu atdot, negribu, lai viņa pamāj ar mazu mutautiņu un aizbrauc uz nekad neatgriešanos... viņa ir tik smuka - perspektīvākais metiena kucēns, man tik ļoti patīk viņas galva, sejiņa, astīte... gribētos redzēt viņu izstādes ringā, lūkoties kā viņa aug un kļūst par satriecošu dāmu.

un tad nu pēdējais izmisums - varbūt kāds forumietis, kāds savējais sen sapņo par bīgliņu? tikai šī doma nav materializējusies?
mēs labprāt šo meiteni gribētu paturēt kopīpašumā - uzticēt kādam viņas audzināšanu un mīlēšanu un izstāžu būšanas varētu ņemt uz sevi.

es runāju par viņu
http://bonjull.wordpress.com/kuceni/dove/

(nojaušu, ka administrators šo klasificēs kā sludinājumu, taču ticu liktenim un ja ir lemts, ka īstais cilvēks šo ierauga, tad ieraudzīs arī tajās minūtēs, kamēr admins vēl nebūs noreaģējis)
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby Andrushka » 21 Mar 2010, 12:14

Zinu, ka muļķīgi tagad Tevi mierināt :mierina: , bet man bija tāda pati histērija, īpaši atdodot vienu no skuķēniem un viņa vēl pie manis bija visilgāk. Es ar prātu arī sapratu, ka nevaru paturēt, bet nāca prātā visādas domas. Kad meitene brauca uz jaunām mājām, man bija riktīgie punķi un asaras, bet nu tuvākās dienās nomierinājos un tagad priecājos, ka Dioriņai viss ir kārtībā.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby Maija_Dakota » 21 Mar 2010, 13:49

Lai veicas atrast labu kopīpašuma kandidātu!

Es šitā arī ieberzos :histerija: tagad par vienu suni ir vairāk :pukudupsis: :sirsninas:
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby biinumz » 21 Mar 2010, 15:19

Maija_Dakota wrote:Lai veicas atrast labu kopīpašuma kandidātu!

Es šitā arī ieberzos :histerija: tagad par vienu suni ir vairāk :pukudupsis: :sirsninas:


nu vot tapec es gribu tikai savejam, zinamam... lai nav ta ka beigas suns tapat pie manis, tikai vel c/r ar sveshu vardu... tas jau neatrisinatu situaciju. jo ja es varetu paturet, es paturetu... negribu ar sveshu, nezinamu cilveku kopipahuma gan...
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby Maija_Dakota » 21 Mar 2010, 17:40

manā situācijā biju domājusi, ka suns liekas tik īpašs, bet labi, tuvi, uzticami kandidāti neatradās
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby biinumz » 21 Mar 2010, 19:12

Maija_Dakota wrote:manā situācijā biju domājusi, ka suns liekas tik īpašs, bet labi, tuvi, uzticami kandidāti neatradās


aha, pārpratu. bet doma jau tā pati - uzticēt tikai īpašam cilvēkam. nu es tomēr uzdrošinos cerēt. pagaidām meitene vēl pie mums...
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby Noise » 21 Mar 2010, 19:47

uh, Tu jau zini, ka man vinja ir favoriite! zini, ja buutu LV mestos ar galvu pa priekshu! ljoti ceru, ka jums izdosies atrast vislabaako variantu, jo vinja patieshaam ir iipasha :samilejies:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby Cilveeks » 21 Mar 2010, 20:31

biinumz vai nu nekādi nevar to vesalo saprātu sūtīt ratā un ļauties kārdinājumam? :jaut:
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby biinumz » 21 Mar 2010, 20:55

Cilveeks wrote:biinumz vai nu nekādi nevar to vesalo saprātu sūtīt ratā un ļauties kārdinājumam? :jaut:


es jau mēģināju... bet zini, mans vīrietis man pareizi sakārtoja lietas - mēs gribam nākamgad pārot BonBon... un tur metienā noteikti arī būs kāds ļoti īpašs kucēns... un es labi saprotu, ka gribēsies arī to paturēt, vēl jo vairāk tāpēc, ka iespēja pārdot šos kucēnus gribētājiem Latvijā pie tik nepopulāras šķirnes būs maza un kucēni ceļos prom vēl sāpīgāk un tālāk.
bet četri dzinēji dzīvoklī ir vēl neiespējamāk kā trīs... un no jebkuriem loģiskiem un neloģiskiem apsvērumiem, paturēt BonBon mazuli būtu prātīgāk... tā ka lai kā nebūtu, man šī trešā suņa vieta (KAS JAU IR NEIESPEJAMI!!!) ir japietaupa visneiespejamakajai situācijai.... ai, vispār miljons tur apsvērumu un sajūtu juceklis ar domām ir neizstāstāms.
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby biinumz » 21 Mar 2010, 21:00

Noise wrote:uh, Tu jau zini, ka man vinja ir favoriite! zini, ja buutu LV mestos ar galvu pa priekshu! ljoti ceru, ka jums izdosies atrast vislabaako variantu, jo vinja patieshaam ir iipasha :samilejies:


jā... viņa ir īpaši īpaša un es uz kādu tādu ceru kā tevi, kas uz galvas metas šajā idejā iekšā dēļ tik īpaša suņa. viņā kaut kas ir!
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby Cilveeks » 21 Mar 2010, 21:46

biinumz eh kā es Tevi saprotu :estevisamilosu: Man kā reiz dzīvē bija situācija, ka tā trešā vieta bija jau aizņemta un ceturto paturēt nu nekādi nebija iespējams. Tas ceturtais bija tik īpašs - gudrs un apķērīgs, ka lai arī tika ļoti labiem cilvēkiem, raudāju vēl ilgi pēc atdošanas, par to, ka dzīvē tā iekārtots, ka visus paturēt sev nevar. Un lai sevi no šitādiem egoistiskiem pārdzīvojumiem pasargātu, izvēlējos turēt puikas ne meitenes.
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby AliseM » 22 Mar 2010, 09:16

:mierina: laikam jau mēs lielākā vai mazākā mērā visi tādi.... lai gan mana pēdējā kucēnu reize bija pirms 15 gadiem, tomēr vēl joprojām atceros vienu meiteni - arī īpašu un tāpēc arī pēdējo no 9 bērneļiem - un visu laiku mani neliek mierā doma - kāpēc atdevu? man tad tikai viens suns bija (tagad ir trīs - un dzīva!) eh! Baidos es no meitenēm :aizsapnojusies:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby Demix » 22 Mar 2010, 10:55

Mjā... ko tad,lai es saku :jaut: Nu jā man privātmāja,bet tas rūpju un mīlestības apjomu nemazina :jaa: Es droši vien kostu pirkstos vēl šodien,ja Geišu būtu atdevusi,viņa bija visiekārojamākā!!!Tiesa mana situācija ir nedaudz citāda,sākās krīze un arī šķirne sarežģīta un gribētāji nenopietni ...
Man jau bīgliņi dikti simpatizē un mani suņi arī kaut kā dikti vienmēr pie viņiem raujas,bet nu tas būtu pilnīgs neprāts......
bīinumz
Kaut Tu atrastu kāroto varinatu,tiešām no sirds novēlu,zinu cik grūta ir šī izšķiršanās :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby biinumz » 23 Mar 2010, 23:32

forumieši, jautājums vēl arvien atklāts - puse - labākā puse, labākā kucēna... savā naivumā esmu atšuvusi visus potenciālos pircējus vai tie atbiruši paši manas minstināšanās dēļ... mēs esam gatavi pat izstāžu lietas ņemt uz sevi... vienkārši gribam mājas kucēnam, kur zinām, ka kucēnu būs iespēja vest uz izstādēm, neaizsēdēsies uz dīvāna vien...
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby Cilveeks » 27 Mar 2010, 00:02

Veiksmi Jums un mazajai atrast tos īstos saimniekus! :sirsninas2:
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby OrlandoSeaHorse » 27 Mar 2010, 10:02

Tak neaksties, nem vinu sev, tev tak acis cert, ka gribas! Nu samierinies, bus tev 4 suni. Kam negadas.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby madzhy » 27 Mar 2010, 13:39

OrlandoSeaHorse wrote:Nu samierinies, bus tev 4 suni. Kam negadas.


:kanepe: :jaa:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby Mellene » 10 May 2010, 12:15

Noise wrote:uh, Tu jau zini, ka man vinja ir favoriite! zini, ja buutu LV mestos ar galvu pa priekshu! ljoti ceru, ka jums izdosies atrast vislabaako variantu, jo vinja patieshaam ir iipasha :samilejies:


nevis puse bigla, bet pusotrs bigls. Plusaa naak sunja mammas saimnieki :))
Image
User avatar
Mellene
Baby
Baby
 
Posts: 68
Joined: 10 Mar 2010, 19:34

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby kaija » 11 May 2011, 12:54

biinumz wrote:
Cilveeks wrote:biinumz vai nu nekādi nevar to vesalo saprātu sūtīt ratā un ļauties kārdinājumam? :jaut:


es jau mēģināju... bet zini, mans vīrietis man pareizi sakārtoja lietas - mēs gribam nākamgad pārot BonBon... un tur metienā noteikti arī būs kāds ļoti īpašs kucēns... un es labi saprotu, ka gribēsies arī to paturēt, vēl jo vairāk tāpēc, ka iespēja pārdot šos kucēnus gribētājiem Latvijā pie tik nepopulāras šķirnes būs maza un kucēni ceļos prom vēl sāpīgāk un tālāk.
bet četri dzinēji dzīvoklī ir vēl neiespējamāk kā trīs... un no jebkuriem loģiskiem un neloģiskiem apsvērumiem, paturēt BonBon mazuli būtu prātīgāk... tā ka lai kā nebūtu, man šī trešā suņa vieta (KAS JAU IR NEIESPEJAMI!!!) ir japietaupa visneiespejamakajai situācijai.... ai, vispār miljons tur apsvērumu un sajūtu juceklis ar domām ir neizstāstāms.


Bīgli ir nepopulāra šķirne!!!??? vai es kko nesprotu? Tad jūs nezinat, kas ir nepopulāra šķirne.
Bīgls ir ideāla apmatojuma un izmēra suns, ar ļoti interesantu balsi. Par raksturu neņemos spriest.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Varbūt kāds grib pusi bīgla?!

Postby lauva » 11 May 2011, 14:09

kaija,es domāju,ka briinumz bija domājusi Bonbon bērnus - Vendejas kaut ko :hih:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Next

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests