Milzu šnaucers - Riesenschnauzer PAR & PRET?

Want to Buy a Dog

Milzu šnaucers - Riesenschnauzer PAR & PRET?

Postby barnijsozo » 02 Jan 2014, 21:09

Sveiki visiem, apsveru domu kaut kad tuvā nākotne iegādāties savu "sapņu suni" - milzu šnauceru. Gribētos uzzināt citu cilvēku viedokli par šo šķirni. Jo lasot šnauceru forumos viss ir tikai super-puper. Mans līdzšinējais iespaids ir tāds - raksturā un apmācībās līdzīgs VASam, rotveileram, dobermanim bet smukāks (manuprāt). Šīs šķirnes uzskaitīju jo ir bijusi saskarsme ar šo šķirņu sunīšiem. Kāds ir jūsu iespaids par šķirni, kāda pieredze bijusi, kādas negatīvas īpašības manītas?
barnijsozo
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 09 Nov 2013, 19:13

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Milzu šnaucers - Riesenschnauzer PAR & PRET?

Postby ash » 02 Jan 2014, 21:37

man šnauceri patīk - tās bārdas dēļ protams. :)
bet man uzreiz pirmais jautājums - vai ir padomāts par to, ka šnaucera kažoka uzturēšana skaistā paskatā ir visai grūts un laikietilpīgs pasākums, kas veicams ik pēc pāris mēnešiem, it sevišķi ja tas būs pirmais asspalvainais suns - iesākumā pašam galā netikt, būs vajadzīga speciālista palīdzība.
nu un tad pārējās lietas, kas jāņem vērā ņemot lielu suni - tas jāapmāca tik paklausīgs, lai būtu iespējams to savaldīt, lai nav jāšļūc pavadas otrā galā. pārējais jau man liekas puslīdz tāpat kā ar jebkuru citu suni. ;)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Milzu šnaucers - Riesenschnauzer PAR & PRET?

Postby Siemens » 03 Jan 2014, 01:44

Protams raksturi un apmācības spējas ir dažādas un lielā mērā atkarīgas arī no saimnieka, bet no pieminētajām šķirnēm tuvākais ir dobermanis.
Siemens
Puppy
Puppy
 
Posts: 272
Joined: 13 Jan 2010, 16:31

Re: Milzu šnaucers - Riesenschnauzer PAR & PRET?

Postby Creme de la Creme » 03 Jan 2014, 08:46

Varbūt labāk izvēlēties kompromisa variantu - vidējo šnauceri?
Es (kā parasti) iesaku sazināties ar audzētājiem (audzētavu sarakstu var atrast www.dogs.lv mājas lapā u.c. i-netā), aizbraukt ciemos, paskatīties uz suņiem ''dzīvajā'' (tas ir pavisam kas cits nekā izstādēs), parunāt par šķirnes īpatbnībām, apmācības specifiku, spalvas kopšanu (kas patiešām ir ļoti svarīga lieta) u.tml.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Milzu šnaucers - Riesenschnauzer PAR & PRET?

Postby OrlandoSeaHorse » 04 Jan 2014, 20:00

Kompromiss tomer ir tikai kompromiss. Nu, panems cilveks ne to, ko grib, vietu un naudu aiznems uz gadiem padsmit, normals cilveks, protams iemiles jebkuru suni, bet sirds vienalga smelgs pec ta ista. Ja nem suni, tad tiesi to isto un vienigo. Tikpat ka precoties.
Musu pazinam bija milzu snaucers, regulari satiku to suni, kad braucu tur ciemos. Smuks, pieklajigs, nebija diez ko super apmacits, t.i. komandas vai kadus specialus uzdevumus nezinaja, bet sadzive loti patikams radijums. Citi, ko gadijies satikt sunu izstades, ari likas ok un ipasnieki slaveja. Ko starp citu nevaru teikt par dobermaniem, vienigi te foruma dobermanu ipasnieki ir par viniem sajusma, tie, ko esmu satikusi dzive, zime nepatikamaku ainu - loti aktivi, pat histeriski. Ludzu, dobermanisti, neapvainojaties, tas ir tikai 1 viedoklis no malas.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Milzu šnaucers - Riesenschnauzer PAR & PRET?

Postby fedelta » 04 Jan 2014, 20:30

OrlandoSeaHorse wrote: Ko starp citu nevaru teikt par dobermaniem tie, ko esmu satikusi dzive, zime nepatikamaku ainu - loti aktivi, pat histeriski.


Ne tikai Jūsu viedoklis, cik man nākas redzēt dobermaņus (gandrīz katru dienu, jo 3 šīs šķirnes pārstāvji dzīvo netālu no manis un vienas kucītes metiens arī bija tieši tāds pats- mazi mežonīši) arī es esmu nonākusi pie šāda secinājuma. Dobermaņu saimnieki, neņemiet ļaunā, vienkārši nav nācies satikt labsirdīgu, nosvērtu un paklausīgu dobi
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Milzu šnaucers - Riesenschnauzer PAR & PRET?

Postby seila » 04 Jan 2014, 20:58

Arī ne pa tēmu, bet vecajā dzīvesvietā dzīvoja 2 dobermaņi, kuce un suns. Tas suns bija šausmīgi aktīvs, nervozs - pastaigas laikā riņķoja ap savu asi un uzvedās drausmīgi. Taču kucīte neko, mierīgs, paklausīgs suns.
Domāju, ka problēms rodās, kad cilvēki neko daudz neuzzina par šķirni, iegādājās suni ka tik lētāk, ne no audzētavas, bet pēc kāda sludinājuma, neapzinās cik daudz sunim jāvelta uzmanības, laiks audzināšanai un fiziskai slodzei un tāpēc arī tāds iznākums. Tas gan ir mans pieņēmums. Jo apmācīti darbam taču ir lieliski, klausīgi un nenogurdināmi palīgi, ne? :) Spriežu pēc youtube klipiņiem.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Milzu šnaucers - Riesenschnauzer PAR & PRET?

Postby Laura » 05 Jan 2014, 10:13

Rīzenšnaucers ir arī viens no maniem bārdainajiem sapņiem - tālā nākotnē. Tāpēc neko sliktu pateikt nevaru, izņemot jau minēto apmatojuma kopšanu (viens ir pašrocīgi noplūkt cvergu, bet rīzeni...). Bet ņemt kompromisa variantu - mitelšnauceru - gan neiesaku, jo šie divi ir ļoooti atšķirīgi. Tad jau lielajam melnajam tuvāks būs mazais melnais - miniatūrais šnaucers.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Milzu šnaucers - Riesenschnauzer PAR & PRET?

Postby Creme de la Creme » 06 Jan 2014, 09:37

Laura wrote:Rīzenšnaucers ir arī viens no maniem bārdainajiem sapņiem - tālā nākotnē. Tāpēc neko sliktu pateikt nevaru, izņemot jau minēto apmatojuma kopšanu (viens ir pašrocīgi noplūkt cvergu, bet rīzeni...). Bet ņemt kompromisa variantu - mitelšnauceru - gan neiesaku, jo šie divi ir ļoooti atšķirīgi. Tad jau lielajam melnajam tuvāks būs mazais melnais - miniatūrais šnaucers.

Protams - tās ir dažādas šķirnes un līdz ar to arī atšķirsies rakstura iezīmes. Man pers. vidējie patīk :sarkstosa: Bet man patīk visi bārdaiņi :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads


Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron