kur atstāt kad esmu darbā?

Want to Buy a Dog

kur atstāt kad esmu darbā?

Postby Spo0ky » 12 Mar 2014, 19:00

tātad, ir vēlme iegādāties suni vidēju-lielu, bet problēma ir ar to ka es strādāju un neesmu mājās taas 8h...
ir viens variants- kad esmu darbā, turēt viņu pie ķēdes blakus darbam. mums tur ir eena no kokiem un pļavas gabaliņš... suns nenomirs no garlaicības vai nepaarveertiisies par mezhoni?
varu izskrieties ar viņu no rīta un visu vakaru no pieciem veltiit viņam. bet pamatā gribu viņu kā mājas mīluli kas klēpī guļ.

un kamēr esmu darbā varu visu laiku turēt viņu acīs un paspeeleeties ik peec stundas.
Image
Spo0ky
Baby
Baby
 
Posts: 11
Images: 0
Joined: 12 Mar 2014, 18:31

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby Sisija » 12 Mar 2014, 20:02

Spo0ky , Tu tiešām domā, ka visi tie kam ir suņi ir vai nu bezdarbnieki vai miljonāri, kuriem nav nepieciešamības strādāt?
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby Spo0ky » 12 Mar 2014, 20:08

Sisija wrote:Spo0ky , Tu tiešām domā, ka visi tie kam ir suņi ir vai nu bezdarbnieki vai miljonāri, kuriem nav nepieciešamības strādāt?


vnk ir/bija milzīga vēlme iegādāties haskiju. un taapeec visur meegjinu atrast informaaciju kaa par shiem konkreetajiem sunjiem ruupeeties un vai var vinjus atstaat vienus uz 8 stundaam. diemzheel es neko pozitiivu neatradu straadaajoshiem cilveekiem
Image
Spo0ky
Baby
Baby
 
Posts: 11
Images: 0
Joined: 12 Mar 2014, 18:31

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby čība » 12 Mar 2014, 20:10

Suns var mierīgi būt viens arī ilgāk kā 8h...
Drīzāk jādomā, kādu šķirni izvēlēties. Ja būs aktīva šķirne, tas ko sagaidīsi mājās būs nevis pietaisīts paklājs, bet paklāja vienkārši nebūs :D Bet ir gana daudz šķirnes, kuras nemaz tik aktīvas nav :) BET ja mini haskij - tā ti tiešām visticamāk nav šķirne, kuru var vispār atstāt mājās vienu... Nedomāju, ka ir starpība 8h vai 4h, kā jau minēju - neba pietaisīta istaba būs tava lielākā problēma ar tādu šķirni.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby Spo0ky » 12 Mar 2014, 20:15

čība wrote:Suns var mierīgi būt viens arī ilgāk kā 8h...
Drīzāk jādomā, kādu šķirni izvēlēties. Ja būs aktīva šķirne, tas ko sagaidīsi mājās būs nevis pietaisīts paklājs, bet paklāja vienkārši nebūs :D Bet ir gana daudz šķirnes, kuras nemaz tik aktīvas nav :) BET ja mini haskij - tā ti tiešām visticamāk nav šķirne, kuru var vispār atstāt mājās vienu... Nedomāju, ka ir starpība 8h vai 4h, kā jau minēju - neba pietaisīta istaba būs tava lielākā problēma ar tādu šķirni.



sk :)
un kāds ir viedoklis par pitbulterjeru? drošāk atstāt? par to lasiiju ka jaapieradina vinjsh pie krātiņa
Image
Spo0ky
Baby
Baby
 
Posts: 11
Images: 0
Joined: 12 Mar 2014, 18:31

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby čība » 12 Mar 2014, 20:22

Spo0ky wrote:
čība wrote:Suns var mierīgi būt viens arī ilgāk kā 8h...
Drīzāk jādomā, kādu šķirni izvēlēties. Ja būs aktīva šķirne, tas ko sagaidīsi mājās būs nevis pietaisīts paklājs, bet paklāja vienkārši nebūs :D Bet ir gana daudz šķirnes, kuras nemaz tik aktīvas nav :) BET ja mini haskij - tā ti tiešām visticamāk nav šķirne, kuru var vispār atstāt mājās vienu... Nedomāju, ka ir starpība 8h vai 4h, kā jau minēju - neba pietaisīta istaba būs tava lielākā problēma ar tādu šķirni.



sk :)
un kāds ir viedoklis par pitbulterjeru? drošāk atstāt? par to lasiiju ka jaapieradina vinjsh pie krātiņa


Nu man šķiet pitbulterjers jau ir tāda normāla ideja :) Bet nu gadās jau arī baigi aktīvie eksemplāri tur. Principā gadīties kaut kāds baigais aktīvists var visās šķirnēs, tāpēc ir svarīgi, lai ir zinošs audzētājs, kurš piedāvās konkrētiem apstākļiem un prasībām labāko varantu :)
Pie būra ir svētīgi pieradināt jebkuru suni - ja gadās ceļot, vajag kur atstāt. Nu mazums.

Mēs piemēram braukājam ar visu suni kopā. Mājās man viņa būrī nedzīvo, bet viesnīcā īsti negribu riskēt... :D

Ļoti iesaku 22. vai 23. martā aiziet uz Ķī[salas izstādi. Tur būs praktiski visas šķirnes! Varēsi aprunāties ar audzētājiem un īpašniekiem-parastajiem :) Šeit var atrast sadalījumu pa ringiem (ap norādītajiem laikiem vienkārši sapulcēsies visi vienuviet ) http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=0&depart=2491
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby onetouchspark » 15 Mar 2014, 10:55

Spo0ky wrote:
čība wrote:Suns var mierīgi būt viens arī ilgāk kā 8h...
Drīzāk jādomā, kādu šķirni izvēlēties. Ja būs aktīva šķirne, tas ko sagaidīsi mājās būs nevis pietaisīts paklājs, bet paklāja vienkārši nebūs :D Bet ir gana daudz šķirnes, kuras nemaz tik aktīvas nav :) BET ja mini haskij - tā ti tiešām visticamāk nav šķirne, kuru var vispār atstāt mājās vienu... Nedomāju, ka ir starpība 8h vai 4h, kā jau minēju - neba pietaisīta istaba būs tava lielākā problēma ar tādu šķirni.



sk :)
un kāds ir viedoklis par pitbulterjeru? drošāk atstāt? par to lasiiju ka jaapieradina vinjsh pie krātiņa


Man ir haskijs un mini bulterjers.

Jūs izvēlāties ļoti aktīvas šķirnes. Abas. Abiem vajag labas fiziskas slodzes, un jāreķinās ar to, kā 99% haskiji beg prom no saimniekiem. Haskijs = kompanjons pie pavadas... Var arī gaudot kad paliks viens mājās.

Pitbull visdrizāk grauzīs mēbeles. Un jārekinās ar to, kas jums būs jāklausas no cilvēkiem arā par sevi un savu suni.
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby ibika » 17 Mar 2014, 10:13

onetouchspark wrote:Man ir haskijs un mini bulterjers.

Jūs izvēlāties ļoti aktīvas šķirnes. Abas. Abiem vajag labas fiziskas slodzes, un jāreķinās ar to, kā 99% haskiji beg prom no saimniekiem. Haskijs = kompanjons pie pavadas... Var arī gaudot kad paliks viens mājās.

Pitbull visdrizāk grauzīs mēbeles. Un jārekinās ar to, kas jums būs jāklausas no cilvēkiem arā par sevi un savu suni.


Lai pitbulterjes vai JEBKURŠ cits šķirnes pārstāvis negrauztu mēbeles, viņš ir jānodarbina.
Pitbulterjeri ir ļoti aktīvi suņi, kuriem būs nepieciešamas garas vai arī aktīvas pastaigas. Tāpēc pirms iegādes es iesaku labi apdomāt, vai būs vietas un iespējas kur suni nodarbināt. Jo kā vienu no traucējošiem faktoriem varu minēt agresiju pret citiem suņiem.
ibika
Puppy
Puppy
 
Posts: 123
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby onetouchspark » 17 Mar 2014, 11:11

ibika wrote:
onetouchspark wrote:Man ir haskijs un mini bulterjers.

Jūs izvēlāties ļoti aktīvas šķirnes. Abas. Abiem vajag labas fiziskas slodzes, un jāreķinās ar to, kā 99% haskiji beg prom no saimniekiem. Haskijs = kompanjons pie pavadas... Var arī gaudot kad paliks viens mājās.

Pitbull visdrizāk grauzīs mēbeles. Un jārekinās ar to, kas jums būs jāklausas no cilvēkiem arā par sevi un savu suni.


Lai pitbulterjes vai JEBKURŠ cits šķirnes pārstāvis negrauztu mēbeles, viņš ir jānodarbina.
Pitbulterjeri ir ļoti aktīvi suņi, kuriem būs nepieciešamas garas vai arī aktīvas pastaigas. Tāpēc pirms iegādes es iesaku labi apdomāt, vai būs vietas un iespējas kur suni nodarbināt. Jo kā vienu no traucējošiem faktoriem varu minēt agresiju pret citiem suņiem.


+1 par zooagresiju. Lābāk izvēlēties daudz piemerotāko šķirni. It īpaši ja tas būs pirmais suns.
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby pixy » 17 Mar 2014, 11:50

onetouchspark wrote:+1 par zooagresiju. Lābāk izvēlēties daudz piemerotāko šķirni. It īpaši ja tas būs pirmais suns.
Par vēēēlu Tu nāāāc... viewtopic.php?f=6&t=5116. Nezināmas izcelsmes apmēram pitbulterjers cilvēkam, kas pilnīgi neko nezin par suņiem... Ceru, ka nav bumba ar laika degli :ludzu: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby čība » 17 Mar 2014, 12:37

Būtu mēs ar Sisiju zinājušas, kas cilvēkam aiz ādas, mūsu komentāri ne tuvu nebūtu tādi... Bet nu neko darīt. Ļoti žēl, ka cilvēks neizmantoja visas šī foruma piedāvātās iespējas uzzināt daudz par šķirni, par to, kāpēc svarīgi c/r utt... Tiešām ceru, ka šis impulsīvais pirkums pēc pāris mēnešiem nevainagosies ar jaunu tēmu "Atdod pitbulterjeru".
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby onetouchspark » 17 Mar 2014, 16:28

:aknee:
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby Sisija » 18 Mar 2014, 08:49

čība wrote:Būtu mēs ar Sisiju zinājušas, kas cilvēkam aiz ādas, mūsu komentāri ne tuvu nebūtu tādi...

Bija man tādas aizdomas, bet cerēju, ka kļūdos :(
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby čība » 18 Mar 2014, 11:33

Sisija wrote:
čība wrote:Būtu mēs ar Sisiju zinājušas, kas cilvēkam aiz ādas, mūsu komentāri ne tuvu nebūtu tādi...

Bija man tādas aizdomas, bet cerēju, ka kļūdos :(


Mani gan paķēra un "naivumu", ja jau cilvēks domā kā sunim pavadīt dienu, tad tas tāds nopietns lēmums...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: kur atstāt kad esmu darbā?

Postby Creme de la Creme » 18 Mar 2014, 19:21

Man laikam profesionālais cinisms, es ar ''otru galu'' jūtu ka kaut kas nav lāgā :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads


Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron