Vēlos nopirkt toj-terjeru

Want to Buy a Dog

Vēlos nopirkt toj-terjeru

Postby Jelenka » 25 Mar 2010, 00:50

Velos nopirkt toj-terjera kuciti ne jaunaku par 1 gadu.
Varbut kadam ir tada skaistulite? rakstiet un sutiet bildes.
Ieprieksh visiem liels paldies! :kucens:
Jelenka
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 25 Mar 2010, 00:45

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby Spindzele » 25 Mar 2010, 08:03

Ja drīkst zināt- kāpēc ne jaunāku par 1 gadu? :roll: Šeit nav tādi cilvēki, kuri vēlētos atdot savu suni- jau pieaugušu! Tad Jums jāmeklē slavenajā ss.lv!
Image
User avatar
Spindzele
Puppy
Puppy
 
Posts: 294
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby eldberg » 25 Mar 2010, 13:22

diemžēl epasts arī par cilvēku rada priekšstatu...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby Jelenka » 25 Mar 2010, 13:34

Vienkarshi, man jau ir toj terjers,vinam tagad 1 gadinsh un es gribetu nopirkt vinam draudzeni. nedomajet ka es to daru tikai tapec lai butu kuceni, ja jau ta sanaks ka bus kuceni, absolu vinus uzdavinat cilvekiem kam tiesham ir sapnis iegadaties toj terjeru bet naudinas nepietiek.
Jelenka
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 25 Mar 2010, 00:45

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby obrija » 25 Mar 2010, 13:36

Ja puika ar kuci kopā dzīvos ir naivi cerēt ka kucēnu nebūs :kanepe:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby silverequs » 25 Mar 2010, 13:36

Jelenka wrote:Vienkarshi, man jau ir toj terjers,vinam tagad 1 gadinsh un es gribetu nopirkt vinam draudzeni. nedomajet ka es to daru tikai tapec lai butu kuceni, ja jau ta sanaks ka bus kuceni, absolu vinus uzdavinat cilvekiem kam tiesham ir sapnis iegadaties toj terjeru bet naudinas nepietiek.

Tātad Jūs gribat sterelizētu kuci...
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby link » 25 Mar 2010, 13:38

Jelenka wrote:Vienkarshi, man jau ir toj terjers,vinam tagad 1 gadinsh un es gribetu nopirkt vinam draudzeni.

Kur problema nopirkt vinam draugu? :nadzinji: Kobeli sava starpa sadzivo, tas nav neiespejams.
link
 

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby BaibaB » 25 Mar 2010, 13:40

cilvēks grib apdāvināt ar krančiem cilvēkus, kuri nevar nopirkt šķirnes kucēnus, bet jūs viņam pārmetat :kanepe: mecenātisms, tauta, mecenātisms :kanepe: :velnins:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby silverequs » 25 Mar 2010, 13:43

Jelenka wrote:Vienkarshi, man jau ir toj terjers,vinam tagad 1 gadinsh un es gribetu nopirkt vinam draudzeni. nedomajet ka es to daru tikai tapec lai butu kuceni, ja jau ta sanaks ka bus kuceni, absolu vinus uzdavinat cilvekiem kam tiesham ir sapnis iegadaties toj terjeru bet naudinas nepietiek.

a vot man liekas gan, ka otrādāk tomēr būs, ja ņem vērā, ka nekāda draudzība tur nesanāks, jo suns tiks novārdzināts un nobadināts, alkstot pēc kuces, Jūs vispār ar galvu domājiet, kad pakļaujiet savu suni tādam stresam?! :lamajas:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby Jelenka » 25 Mar 2010, 14:07

es pati nestradaju,seizhu majas ar meitu. un kontrolet sunus es 100% vareshu. Bet to ka es tos kuceninus atdoshu par brivu cilvekiem kas ne var iegadaties sev mazus draugus-man liekas ka tas ir labs darijums. Piemeram musu kaimienem ir liels sapnis iegadaties tadu sunuku,bet tikai tads kucens ne maksa 1 ls un vini labprat panemtu no manis tadu draudzinu, jo cilveki jau sen sapno par vinu.

sterelizet kuci es ne velos un ari lai vina dzemde katru reizi ari ne gribu-kontroleshu to.

Man pashai vishu muzhu gribejas tadu suniti un ap 2 gadiem es kraju naudu un beidzot kad sakraju nopirku sev mazo draudzinu. Zinu ka ss.lv var nopirkt tadu kuci, bet tikai kad braucu skatities to kuciti saimniekam pat ne bija uz kuci poshu pases un tad logiska ka man liekas ka tadus sunus zog no saimniekiem un pardod par leto.
Jelenka
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 25 Mar 2010, 00:45

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby silverequs » 25 Mar 2010, 14:16

Un neatbildējāt uz jautājumu, tad savu suni, Jūs mocīsiet visas tās reizes pirms un pēc meklēšanām, kas kucei ir vismaz 2 x gadā un kuce smaržo jau labu laiku pirms un pec meklēšanām, un to Jūs dēvējat par mīlestību pret savu dzīvnieku, vispār vajadzētu ziņot atbildīgajām iestādēm, jo tā ir suņa mocīšana , tātad kārtējas kucēnu ražotnes piedāvājums, ja? Un kaimiņu labā varat upurēt sava suņa veselību? :ieraujpoda:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby link » 25 Mar 2010, 14:18

silverequs wrote:Un neatbildējāt uz jautājumu


Un uz manu jautājumu, uz manu arī! :ada:
link
 

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby Jelenka » 25 Mar 2010, 14:31

Domaju ka man ne vajadzeja registreties sini saita. domaju ka cilveki var kaut ka palidzet, bet sanak otradak ko neuzraksti vienalga atradisies tads kam kautkas nepatik.

mums pagalma dzivo mopsitis un toj terjers un abi puikas, ar mums pagalma ne viens negrib pastaigaties, jo mans tojs visiem maziem sunukiem bazh mute-atvainojos par tadu izteicienu. nu un ja es nopirshu puiku man gan negribetos uz so EPIDERSIJU skatites, bet ar kucitem mes kaut spelelejamies, bet puikas mus gan neintrese!

Velreiz atvainojos par tadiem izteiceniem!!!
Jelenka
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 25 Mar 2010, 00:45

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby silverequs » 25 Mar 2010, 14:59

Tad varbūt vajag suni kastrēt vai audzināt? Un tagad sāksies, vai vaidieniņ, tojs un jāaudzina, kur tas dzirdēts. Ar savu nevarēšanu piesedzam atbildību, tad suni nevajadzēja ņemt. Un tagad gribat divus, kas ir izlaisti? Jā un sajāt sava suņa veselību, bet palīdzēt nabaga kaimiņam, kam ēst nav ko, bet toyterjeru uh kā gribās tas Jums liekas normāli, tad nu tiešām šajā saitā Jums darīt nav ko. Gribi spēļmantiņu, iegādājies veikalā, bet Jūs esat uzņēmušies atbildību par suni nevis spēļmantiņu un izturēties pret to kā pret kucēnu ražošanas mašīnu ir mazākajā mērā amorāli. Jā man ļoti daudz kas nepatīk, bet nav atnākuši vēl tie, kas ir ar bazuku :hih: :parvertibas:
Last edited by silverequs on 25 Mar 2010, 15:03, edited 1 time in total.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby link » 25 Mar 2010, 15:00

Jelenka wrote:Domaju ka man ne vajadzeja registreties sini saita. domaju ka cilveki var kaut ka palidzet, bet sanak otradak ko neuzraksti vienalga atradisies tads kam kautkas nepatik.


По характеру изложения делаю вывод, что вы русскоговорящая, поэтому перехожу на великий и могучий.
Елена, здесь вам никто не поможет заниматься левым(да, да, именно ЛЕВЫМ реазведением). Особенно породы, которая входит в TOP 3 по полулярности. Извините уж, но мы тут практически все параноики, и в вашем случае видим только фабрику по производству щенков. И в искренность ваших намерений "отдам соседям бесплатно" я, как и многие другие, не верим вообще. Вот совсем нисколько. Будет объявление "той-терьеры без родословной 100Ls". Оскомину набило всё это уже.
1. Ваша собака с родословной?
2. Какой клуб?
3. Вы собираетесь собаку покупать с родословной?
4. На какую сумму расчитываете? 500Ls и выше хороший той стоит. Устроит?
5. Выставки?
6. Разрешение на вязку у вас есть из клуба?
И я даже поясню, почему мы в вашу сторону один сраказм льётся. Потому что есть люди, которые вбухивают тонны бабла, чтобы той выглядел, как той. Мотаются по выставкам, ночами не спят, бензин, гостинницы, регистрация на выставку, ветврачи - это громадные расходы. И делается это для того, чтобы ваши соседи потом хотели "ВОТ ТОЧНО ТАКУЮ ЖЕ СОБАКУ!" Только чтобы они были точно такими же - их на кухне не вяжут, чай попивая. Если все начнут заниматьсся тем, чем вы хотите, то той перестанет быть тоем. Уроды доеподобные будут рождаться. Доходчиво? Если нет, то это не моя проблема. Боже, как мне жаль настоящих заводчиков той-терьеров, а? Это ж ужас такое пережить с любимой породой.
link
 

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby obrija » 25 Mar 2010, 15:11

Te noteikti ir doma ''Kāpēc gan nenopelnīt 100ls mājās ar bērnu sēžot uz suņu rēķina'' Lai jau ņemās un kucēni būs, forumā solās dāvināt, bet pēc tam piemirsīsies solījumi un 100ls tik kārdinoši :kanepe: Bet ar izstādēm lai idioti ņemas, mēs jau sev un savam priekam :parojas:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby Eklēriņš » 25 Mar 2010, 15:21

Teikšu godīgi, es nespēju saprast kā var būt kucēns PAR VELTI! Ja ņemam vērā, ka piebarošana, attārpošana, potēšana, čipēšana, pošu grāmatiņa - tas viss maksā reālu naudu, tad es lai kā arī mīlētu suņus un līdzcilvēkus, nevaru atļauties tādu naudas summu ziedot sunīti gribošiem, bet atļauties nevarošiem cilvēkiem. :noliedz:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby Jelenka » 25 Mar 2010, 15:26

zna4it 4tobi Toj bil zdarovim i krasivim, kak vi skazali emu nuzhno poseshatj vistavki i td i t.p
mojemu Toju eshjo mozhno pozavidovatj v uhode on ne nuzhdajetsja i deneg na samom dele v nego vlozheno mnogo no v moej semje ni kto ne s4itajet skoljko i kogda deneg na nego tratelosj, tak zhe esli pojavitsja u nas su4ka ona ni v 4om nuzhdatsha ne budet.
I deneg mi s etogo ne soberajemsja zarabtivatj, a ot4itovatsja pered kem to ja ne sobirajusj. ja uzhe 100 raz napisala 4to esli budut shenki to mi ih podarim tam komu oni o4enj nuzhni! i u kazhdogo 4elovaka estj svojo pravo i kazhdij zavodit togo kogo ho4it....
A po vistavkam begatj mne eto ne interesno da i ne osobo ho4etsja tratitj na eto vremja- no eto ne zna4it 4to u menja Toj nikokoj. To 4to mi na vistovki ne hodim ni o 4om eto ne govarit!
togda podskazhite kak zhe ljudi zavodjat su4ku i kobelja, oni tak zhe plodjatsja, prodajutsja shenki i na4inaetsja vsjo zanova. Zna4it oni tozhe izdevajutsja nad sobakami????
A postavti na eto mesto ljudej!
Vam za vsju ziznj seksa ni kogda ne hotelosj? ili mozhet ne stoit rozhatj detej i zitj s protivopolozhnim polom v odnoj kvartite?, za4em vetj eto izdevateljstvo nad ljudjmi.
a sobaka vam ne skazhet 4ego ona ho4et i 4ego ne ho4et, zna4it davajte reshim vsjo i za vseh, za 4em in nuzhni su4ki ili kobeli eto vedj vredno i polnoe izdevateljstvo!? Pustj tak zivut sebe i nas radujut a to 4to u nih mogut bitj detki kak i ljudej i mozhet im etogo ho4etsja vedj oni zhevie eto ni kogo ne interesuet i reshajem mi sjo sami-eto estestvenno!
Ja uzhe ponjala 4to ni kto mne sdesj dobra ne pozilaet!
I sobakam imetj shenkov strogo zapresheno vedj mnogie ne poseshajut vistavok i eshjo razreshenie nado dostatj s kluba vobshem obre4ini na bezplodie!!!!
Jelenka
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 25 Mar 2010, 00:45

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby link » 25 Mar 2010, 15:31

Очень хочется заорать - ИДИОТКА! но я этого не сделаю :nadzinji:
Администрация, закройте тему. Бесперспективняк. Мало того, что абсолютно безграмотная, пишет транслитом, так еще и... блондинка?
link
 

Re: nopirkshu toj-terjeru

Postby Jelenka » 25 Mar 2010, 15:35

Za4em shenkov 4ipirovatj? esli uzhe sam hozjain ho4et to pustj i 4epiruet i vkladivaet na eto svoi denjgi. a kogda pojavjutsja shenki zaranie najdu in hozjaina i pustj hozjain platitj denjushku za privivki ili zhe sdelaju privivki shenkam i denjushku vozjmu za privivki toljko! dumaju 4to za previvki kazhdij smozhet zaplatitj i polu4itj toja! ja v denjgah ne nuzhdajusj i ne begu za nimi. Prosto ljudi ne ponimajut kak eto tak bezplatno,mne kto bezplatno otdal, prosto vi sami ni za4to besplatno ne otdali shenka tak kak 100ls dlja vas ogromnie denjgi, ja ne govarju 4to dlja menja eto kopejki no za denjgami ja ne begaju i shenka podaritj mne slozhno ne budet.
kak toljko najdjom su4ku i pojavjutsja shenki ja napishu na etom sajte kto zaho4et smozhet zabratj i togda mozhete suditj otve4aju li ja za svoi slova!
Jelenka
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 25 Mar 2010, 00:45

Next

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests