Otrs suns

Want to Buy a Dog

Otrs suns

Postby Medži » 23 Mar 2014, 11:15

Labrīt.
Pašlaik mūsu ģimenē ir 7 gadus veca sune apmēram vācu aitu suņa lielumā. Vasaras sākumā (tad man ir atvaļinājums) ir doma ņemt vācu aitu suņa kucēnu - puiku. Bet! Mēs dzīvojam dzīvoklī. Dzīvoklī ir 3 istabas, suņi var pārvietoties pa visu māju bez ierobežojumiem. Pie mājas ir liela pļava, ar kājām var aiziet arī līdz mežam, jūrai, ezeram. Darba grafiks man ir salīdzinoši brīvs (3 dienas strādāju, 3 brīvas, strādāju 6-7h)
Ģimenē ir 11 gadus vecs skolnieks, kas pēc skolas arī veltītu uzmanību kucēnam. Kucēnam tiktu nodrošinātas garas pastaigas, ikdienas slodze, kad paaugsies noteikti skriet blakus velosipēdam, suņu skola.
Gribētu dzirdēt jūsu viedokli...
Medži
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 23 Mar 2014, 10:52

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Otrs suns

Postby Linda B. » 23 Mar 2014, 12:32

Pa manam viss skan jauki.Ja tā pirmā sune ir arī sterilizēta,tad vispār nav raižu,ka sunim pie jums būtu labi.Lai nenāktos vilties jaunajā kucēnā ieteiktu nepažēlot to naudiņu un ņemt sunci ar LKF ciltsrakstiem(tas gadījumā,ja tāds jau nebija jūsu nodoms)
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Otrs suns

Postby Medži » 23 Mar 2014, 12:42

Protams kuci sterilizējām (kā nekā bezšķirnes suņu jau tā Latvijā pietiek) Naudu protams nežēlosim, mājaslapā dogs.lv jau papētīju audzētavas. Tikai man viens jautājums - dogs.lv ir norādīta "Milbu" audzētava, bet ieejot mājaslapā, kaut kā vācu aitu suņus nemanu :jaut:
Medži
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 23 Mar 2014, 10:52

Re: Otrs suns

Postby Linda B. » 23 Mar 2014, 13:52

Varbūt sazinieties ar kādu klubu un apjautājieties par plānotajiem vai esošajiem metieniem?Par tiem gan jums vairāk varēs pastāstīt VASu sadaļā un noteikti dos arī saturīgāku padomu,kur meklēt kucēnu
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Otrs suns

Postby DanaMary » 23 Mar 2014, 13:59

Varbūt,ja dzīvojat Rīgā, varat vēl paspēt aizbraukt uz Ķīpsalu, parunāties ar VAS`istiem, pieiet pie kluba stenda. :)
http://www.bt1.lv/petekspo/index.php?link=00400000
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Otrs suns

Postby Medži » 23 Mar 2014, 14:29

DanaMary wrote:Varbūt,ja dzīvojat Rīgā, varat vēl paspēt aizbraukt uz Ķīpsalu, parunāties ar VAS`istiem, pieiet pie kluba stenda. :)
http://www.bt1.lv/petekspo/index.php?link=00400000


Paldies, dzīvojam Rīgā, bet uz izstādi diemžēl netiekam :(
Man gan vairāk jautājums nebija par VAS kā šķirni, bet par to vai 2 lieliem suņiem(tiesa ar nodrošinātām aktivitātēm) nebūs grūti dzīvoklī?
Medži
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 23 Mar 2014, 10:52

Re: Otrs suns

Postby Linda B. » 23 Mar 2014, 14:44

Sunim ir pilnīgi vienalga,kur viņam gulēt.Privātmājā vai dzīvoklī.Ārā pagalmā viens pats suns tā pat neko nedara,viņam vajag cilvēku,kas ar to darbojas kopā
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Otrs suns

Postby fedelta » 23 Mar 2014, 15:28

Linda B

:par:

Ja suns tiek nodarbināts, viņam arī dzīvoklī pietiks vietas izgulēties un atpūsties.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Otrs suns

Postby čība » 23 Mar 2014, 20:07

Man gan nav VAS, bet nedomāju, ka mana šķirne būtiski atšķiras. VAS ir no tiem suņiem, kuriem vajag saimnieku, nevis pagalmu. Protams, abi divi ir labi, bet arī dzīvoklis nav slikti. Daudz sliktāk ir, ja ir pagalms, bet nav kontakta un darbošanās ar saimnieku. Dzīvoklī vasarā var gan būt pakarsts, bet es sunim piedāvāju ventilatora pakalpojumus, ventilators maksā varbūt 30 EUR un viss oki doki.

Visvairāk informācijas par VASiem būs Vācu aitu suņu klubā - http://www.schaeferhund.lv/
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Otrs suns

Postby Girts » 24 Mar 2014, 00:23

Nekas nebūs viņiem grūti, jo tāpat viņi gulēs lielāko dienas daļu vai skatīsies ko saimnieks dara istabā/jebkurš ģimenes loceklis dara virtuvē :D
Galvenais ir emocionāli piepildīt viņu vajadzības. Neatsaki uzmanību, kad suns tev to prasa. Sunim galvenais ir sava vadoņa klātbūtne un uzmanība ne guļvieta. Protams, ka perfektais variants ir dzīvot ar saimnieku pie dabas, bet tā jau nenotiks :D
Girts
Baby
Baby
 
Posts: 72
Joined: 27 Feb 2011, 15:10
Location: Ventspils


Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests