Faraonu suns.. un varbūt arī citi kurti

Want to Buy a Dog

Faraonu suns.. un varbūt arī citi kurti

Postby lemantiine » 25 Feb 2015, 09:53

Sveiki!

Jau kādu gadu ar vīru domājam, ka mūsu ģimenei jāpiepulcina suns, bet laikam esam super apdomīgie vai arī neizlēmīgie, līdz rīcībai neesam nonākuši. Tā kā pašlaik gaidu bērnu, aktīvai rīcībai ir uzlikta pauze, līdz atnāks saprašana, kāda būs tā dzīve ar mazo cilvēku. Bet sunim būs būt. Ja būtu jau tagad sava mājele, kas ir plānā, droši vien daudz neraustītos un ņemtu dobermani, ir gara un laba pieredze ar šiem, manuprāt, izcili suņi (šis variants vēl nav pilnībā atmests, nedzīvojam arī gluži 20 m2 istabā lielpilsētas centrā, ir blakus jūra, suņu laukums, abi ar vīru skienam krosus u.c. izklaidējamies pie dabas).

Pētot visas šķirnes, sirdī pamatīgi iekrituši arī faraoni, šķiet, ka mēs varētu lieliski saprasties. Ko es vēlētos šobrīd-varbūt šeit ir kāds faraonu saimnieks vai zinat ieteikt kādu saimnieku, kas ļautu mums iepazīties ar savu eksemplāru klātienē, pastāstīt kas un kā, jo dzīvē nevienu neesmu satikusi. Interesē arī Latvijas audzētāji vai zināmi ārzemju audzētāji-varbūt kaut kur uz nākotni tiek plānots metiens? Un ar kādu summu par kucēnu būtu jārēķinās? 1000 un uz augšu eiro? Nedomāju, ka apmeklēsim izstādes, bet vēlos nodarboties ar kādu no suņu sporta veidiem vismaz savam un suņa priekam. Nu jā, nesmieties, esmu analfabēts kucēna meklēšanā, vecākiem visi dobermaņi u.c. zvēri bez maz paši atrod ceļu uz mājām un nav tā, ka ss.lv pilns ar faraoniem būtu :sajucis:

Runājot par kurtiem vispārīgi, netiek izslēgti vipeti, bet arī būtu jāmeklē klātienē kontakts, vīra vecākiem ir levretes un tā jau ir galīgi cita opera, nezinu, kādi ir vipeti un kā piecieš mazus bērnus. Vēl apsveram domu adoptēt lurčeru no Īrijas-dzīvojam Zviedrijā, tas šeit tiek popularizēts, bet tad lielākotiesu nāk jau pieauguši suņi. Nu lūk mūsu stāsts, visi, kas kaut ko zina par šīm šķirnēm tiek aicināti izteikties, citādi mēs līdz pensijai domāsim.
lemantiine
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 25 Feb 2015, 08:56

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Faraonu suns.. un varbūt arī citi kurti

Postby ingo » 25 Feb 2015, 14:33

Forumā reizēm ienāk kanaplinka, viņai ir faraonu suņi (LKF), ir bijuši arī kucēni.
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Faraonu suns.. un varbūt arī citi kurti

Postby seila » 25 Feb 2015, 17:21

Iesaku tusēt ar citiem ''kurtistiem'' - izstādēs, klubā http://www.kurti.lv, tepat blogos un tērzetavās ir Māras blogs par viņas ceļu līdz kurtam (saluki), palasiet, tur daudz noderīga. Un tā pakāpeniski jau savāksies zinošāku padomdevēju un noderīgu kontaktu loks :jaa:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Faraonu suns.. un varbūt arī citi kurti

Postby Alpina » 25 Feb 2015, 18:12

seila wrote:Iesaku tusēt ar citiem ''kurtistiem'' - izstādēs, klubā http://www.kurti.lv, tepat blogos un tērzetavās ir Māras blogs par viņas ceļu līdz kurtam (saluki), palasiet, tur daudz noderīga. Un tā pakāpeniski jau savāksies zinošāku padomdevēju un noderīgu kontaktu loks :jaa:


:par:
http://suni.lv/viewtopic.php?f=29&t=5467
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Faraonu suns.. un varbūt arī citi kurti

Postby lemantiine » 26 Feb 2015, 02:31

Paldies par ieteiktajiem forumiešiem un linku uz Māras blogu! Tagad būs ko lasīt cauri, ļoti noderīga pieredze un daudzas pārdomas arī gluži kā manējās. Aizstāj tik saluki ar faraons, un tas varētu būt manis rakstīts.

Par tām izstādēm runājot, mums ir tāda bēda, ka vienmēr sanāk būt Latvijā tieši pirms vai pēc kāda pasākuma, nu baigi grūti uztrāpīt, lai arī braucam regulāri. Zinu, ka jāskatās arī tepat Zviedrijā, bet kaut kā nevar to nabassaiti ar Latviju pārraut :) Ar kucēnu mēs nesteidzamies, bet līdz vasarai ceru sadraudzēties ar kādu reālu eksemplāru.
lemantiine
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 25 Feb 2015, 08:56

Re: Faraonu suns.. un varbūt arī citi kurti

Postby DanaMary » 25 Apr 2015, 22:24

Ja dzīvojaties pa Zviedriju,uzmeklējiet sev tuvaako klubu. Skandinaavijaa kurti ir diezgan populaari (mans subjektīvs viedoklis) , varbūt sanak satikt kaadu faraonu
:)
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47


Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron