IK Mītava

Want to Buy a Dog

IK Mītava

Postby Fidelio » 12 Jun 2020, 11:16

Kā viņi paši sevi sauc Jelgavas kinoloģiska firma 'I.K.MĪTAVA' piedāvā kucēnus. Internetā par viņiem neko neatradu, izņemot reģistrācijas datus un reklāmas. Nav nekādu atsauksmju - ne sliktu, ne labu. Varbūt Jums ir kas zināms par viņiem?
Fidelio
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 12 Jun 2020, 11:08

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: IK Mītava

Postby dagi » 28 Jun 2020, 22:35

Mītava nepieder pie LKF, jeb Latvijas kinoloģiskās federācijas organizācijām. Viņi ir, ja nemaldos, LKBA sastāvā. Tā ir alternatīva organizācija ar atvieglotiem noteikumiem par suņu kvalitāti un prasībām pret vaislas suņiem. Vismaz agrāk nebija obligātu veselības testu, darba spēju, vai uzvedības testu, kas nozīmē, ka lielākas iespējas nopirkt kucēnu ar kādām šķirnei raksturīgām veselības problēmām. Ja tomēr interesē kucēns no turienes, iesaku ieiet LKF mājas lapā dogs.lv, sameklēt interesējošo šķirni tajā, tas ir iespējams, un pie šķirnes apraksta noteikti būs arī prasības vaislas suņiem. Pastudējiet, ko šiem suņiem prasa LKF un tad pajautājiet audzētājam, vai viņa kucēnu vecākiem ir veiktas tādas pašas pārbaudes , kādi ir rezultāti un vai var uzrādīt dokumentus, kas šos rezultātus apliecina. Ja Jums atbild, ka tas viss ir muļķības un nekam nevajadzīga lieta, diez vai ieteiktu ņemt kucēnu no šāda audzētāja, jo tas būs kaķis maisā, kura problēmu, gan veselības, gan psihes, risināšanai var būt vajadzīgs ļoti daudz gan laika, gan naudas. Un arī tad ne vienmēr risinājums būs pozitīvs. Lai veicas!
dagi
Baby
Baby
 
Posts: 46
Images: 0
Joined: 18 Jan 2015, 23:13

Re: IK Mītava

Postby Karklens » 17 Nov 2020, 06:27

Aizbrauc uz vietas un apskaties. Drošības pēc vari iepriekš aprunāties ar kādu kinologu vai pat sarunāt viņu līdzi, skat. http://www.dogs.lv/lv/lkf-eksperti/eksperti/
Karklens
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 17 Nov 2020, 06:21


Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest