NOZAGTS TAKSIS!!!

Missing

NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby NARDICUM » 30 Jul 2011, 08:05

Rembates pag. Glāzšķunis apkārtnē pazudis, 2 gadus jauns melns īsspalvainais takšu puika.
Spēcīgas miesasbūves(āpsis),aizmugures ķepām 5 pirksti.
Visticamākais,ka suni nozaga.Uz ceļa apstājies sudrabots auto,atvērtas durvis un suns ielecis mašīnā.Siksniņa noņemta
un nomesta.Aizbraucis virzienā Glāzšķunis-Sigulda.Cerība maza,bet varbūt...
Mob.26607764
http://medniekiem.lv/discussion/2738/pa ... lidziet/2/
Te ir arī suņa bilde
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Demix » 30 Jul 2011, 22:57

Vai :soks: es nezinu cik nozīmīga šāda ziņa,bet es šodien braucu no veikala,Lielvārdē pārbraucot pāri dzelzceļam pa Rembates ielu virzienā uz Avotiem,tālumā redzēju,ka ielai pāri pāriet taksis,stipri patālu,redzēju tikai siluetu,izskatījās melns,drukns,bet bija samērā tālu,man bija jānogriežas uz A.Pumpura ielu,pilnīgi neiedomājos,ka viņš varētu būt viens,tikai vēl nodomāju,kas tas tāds tur iet pāri ielai,izskatās kā taksītis.Bļāviens,ja būtu zinājusi :akes: Nav tālu no Glāzšķūņa...Rīt ar riteni pabraukāšu,paskatīšos :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby NARDICUM » 31 Jul 2011, 08:19

Aizsūti SMS saimniekam (numurs ir startpostā), nu ja nu tas ir viņš!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Briedans » 09 Aug 2011, 21:31

Paldies par ziņām.
Pagaidām bez rezultātiem.
Varbūt kādam ir nojausma,kur paliek suņi kas noklīst,vai(nedo dies kā man)tiek nozagts :jaut:
Nekad nebiju saskāries ar tādu problēmu(nozagts suns) un tagad esmu nedaudz samulsis no info daudzuma un dažādības . :soks:
Iespējams vajag atvērt jaunu tēmu,jo saliekot kopā x skaitu ziņu,nojausmu,baumumu,novērojumuu.c varbūt var šādas situācijas samazināt.
User avatar
Briedans
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 01 Aug 2011, 19:48

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby ash » 09 Aug 2011, 22:32

ceru, ka sunītis atradīsies! :estevisamilosu:

man pašai pirms 7 gadiem vakarā no iežogotas teritorijas pazuda mans takšelis. nekad vairs netika redzēts. pārmeklēts tika viss rajons ar visiem iespējamiem līdzekļiem. arī sabrauktu nekur nemanījām. palika tikai baumas, aizdomas, cerības...
piebildīšu ka pusgada laikā pirms suņa pazušanas biju saņēmusi vairākus pirkšanas piedāvājumus no kuriem ļoti konkrēti atteicos... :(
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Briedans » 10 Aug 2011, 00:13

Nu re, Varbut šādas info daļiņas varētu viest skaidrību šaja neskaidrajā lauciņ
Reizēm nenozīmīgs sīkums var izmanīt valsts iekārtu, vai labākajā gadījumā atgūt Savu suni.
Tā tam bus būt ....( E. Valters)
Pirms tam neliels fušiers :sajucis: :sarkstosa:
User avatar
Briedans
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 01 Aug 2011, 19:48

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby NARDICUM » 10 Aug 2011, 07:16

Briedans
Man liekas, ka suņus vairāk zog priekš paturēšanas, diez vai priekš apēšanas, un pilnīgi noteikti ne priekš orgāniem :hih: Arī pārdošanai, ja nav pasūtījums, un suns nav jorks, diez vai kāds zags.
Suņus zog bieži ... :(
Topā ir mazie dekoratīvie suņi, nu, tur jau scenārijs ir skaidrs: 1-ais variants- Bārbija grib jorku, Kenam naudas nav un viņš aiziet un nozog. 2-ais variants- naudas devai :pasmaržo: nav, nozog jorku un pārdod kādai Bārbijai par devas cenu.
Diemžēl otrajā vietā šai melnajā topā ir medību šķirņu suņi :asaras: , un te ir jāsaka, ka vaina ir pašu kolēģos medniekos. Es vēl varu kaut kā izskaidrot, ja tiek nozagta laika, kur strādā viena no velnszincikām, bet kad zog takšus un jagdus, kuri +/- strādā visi, paņem tik kucēnu un biškiņ pamāci, tas jau ir marasms!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Briedans » 11 Aug 2011, 09:07

NARDICUM
Ar nozagtu suni uz medībām iet arī riskanti,pārbaudes,kolēģi tak arī var pajautāt no kurienes uzradies pieaudzis suns.Interesanti,vai pieaugušam sunim vet klīnikā izsniegtu potēšanas pasi?Nu tīri teorētiski,tipa pieklīdis,atrasts,saņemts mantojumā, utt
User avatar
Briedans
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 01 Aug 2011, 19:48

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby LindaS » 11 Aug 2011, 09:15

Ja zog- zog tiešām Bārbijām vai devai, vai otrs izplatīts veids- pavairošanai, suņi ir ļoti populāri,jo izmantojami daudz biežāk kā kuces un zinātājs var novērtēt cik perspektīvs ir "zogamais". Šādā variantā atgūt maz cerību, taču var mēģināt salikt sludinājumus ar milzīgu naudas summu prēmijā cerībā,ka zaglis atdos(nauda vienmēr ir kārdinošāka) un nopirks sev vietā citu. Summai jābūt vismaz laba suņa vērtībā.Manuprāt līdzīgi notika ar nesen atrasto jorku. Nedomāju,ka cilvēki bija zagļi,ieraudzīja,iepatikās sunītis un padomāja,ka paturēs vai arī piedāvāja atdot par summu,par kuru viņi var nopirkt sev tādu pašu sunīti.Vienkāršā matemātika.
Saliekat sludinājumus ar atlīdzību,variet pieminēt piem.ka sunim nepeiciešama specifiska barība,uzturēšana... tas atbiedēs daļu ļaundaru :rej:
Turēsim īkšķus!

P.S.Un dokumentus ļoti vienkārši var "uzzīmēt" mūsu "draugu" organizācija pat n-gadus vecam sunim,arī vet grāmatiņu izrakstīs turpat strādājošais vets.Pašu radiem bija pieaugušas toju kuces,4 gadu vecumā viņām tika izrakstīti "nulles" ciltsraksti,lai kucēni varētu būt ar papīriem... un viss aizgāja grabēdams.
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Demiana » 11 Aug 2011, 09:25

Briedans wrote:Interesanti,vai pieaugušam sunim vet klīnikā izsniegtu potēšanas pasi?Nu tīri teorētiski,tipa pieklīdis,atrasts,saņemts mantojumā, utt

kā tu to domā?
atnāc uz klīniku - vot es šim sunim pazaudēju pasi, lūdzu taisiet jaunu? protams uztaisīs, tik būs jāpotē no jauna. diez vai čipu vispār pārbaidīs vai tato, tik ieteiks ka būtu labi sačipēt.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby NARDICUM » 11 Aug 2011, 17:19

Ar nozagtu suni uz medībām iet arī riskanti,pārbaudes,kolēģi tak arī var pajautāt no kurienes uzradies pieaudzis suns.

Kur uzradies, kur uzradies? Atdeva! Nu man arī taksi atdeva- ģimene izjuka, suns nevienam nebija vajadzīgs... Var pateikt, ka nopirka. Visu ko ticamu var pateikt.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Linda B. » 11 Aug 2011, 17:57

Briedans wrote:Interesanti,vai pieaugušam sunim vet klīnikā izsniegtu potēšanas pasi?Nu tīri teorētiski,tipa pieklīdis,atrasts,saņemts mantojumā, utt

Jā,izsniegtu.Pati šovasar vedu savu takseni potēt un čipēt,par cik taisām taču jaunu pasi veco nemaz līdzi neņēmu.Vetārsts par veco neko neprasīja,vien pajautāja vai ir iepriekš potēta un to,ka veco pasi vajadzētu saglabāt vēl gadu,lai vajadzības gadījumā var uzrādīt,ka sunim tā nav bijusi vienīgā pote,uzrādīt nelika.Tātad tik pat labi tas varēja nebūt arī mans suns un es to varbūt biju sačipējusi vēlreiz
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Linda B. » 11 Aug 2011, 17:59

Un man nav ne jausmas,kur ir Rembates pagasts,bet šodien ar autobusu braucot cauri Bauskai,centrā klīda pieaudzis,melns takšu puika.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Briedans » 11 Aug 2011, 21:00

Tad jau sanāk tā,nofenderē suni,dodies pie veta,samaksā par poti,čipu un kļūsti par legālu suņa īpašnieku.
Mjāā,Šveikam gāja grūtāk,nozagt,pārkrāsot,sadzejot ciltsrakstus.
User avatar
Briedans
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 01 Aug 2011, 19:48

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Linda B. » 11 Aug 2011, 21:21

Sanāk gan un ej nu pēc tam pierādi,ka suni tev nozaga.Ja vien viņš jau iepriekš nav bijis čipēts.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby NARDICUM » 12 Aug 2011, 05:02

Briedans
Tad jau sanāk tā,nofenderē suni,dodies pie veta,samaksā par poti,čipu un kļūsti par legālu suņa īpašnieku.
Mjāā,Šveikam gāja grūtāk,nozagt,pārkrāsot,sadzejot ciltsrakstus.

Nu bet kāpēc es un vēl daži citi daudz kur, arī medniekiem.lv , bļauju, ka tam čipam un reģistrācijai ir MILZU nozīme?
Kamēr VISI kucēni netiek atsavināti jau ar čipiem un potes pasēm, kā to prasa likums, tā arī būs. Nekur likumā nav teikts, ka visiem kucēniem ir jābūt ciltsrakstiem, tātad, pošu pase ir VIENĪGAIS LEGĀLAIS suņa dokuments un suni nav iespējams izsekot. Un ne tikai pazudušo, bet arī bēdīgi slaveno stirnu slepkavu īsto piederību nav iespējams konstatēt!!!
Jo šobrīd ir tā- paņem cilvēks kucēnu, aiziet pie vietējā veta un pasaka, ka vajag poti, saņem pasi un... viss! Bet var jau būt, ka arī kucēns ir zagts! Kad būs normāla datu bāze (kura jau top), tad atkritīs daudzas problēmas!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Fiji » 12 Jan 2013, 15:26

Atrasts taksis!!! Melnais, parasto spalvu!!! Tīnūžu pagasta Kranciemā! Puisis, ar mazliet sirmu ūsu. Latviski runājoss, loti kārtīgs. Varētu būt, ka vārds ir Kriksis.Tel. 27716040. Zvaniet, ja ko zināt!
Fiji
Baby
Baby
 
Posts: 90
Joined: 19 Jan 2010, 09:40

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Fiji » 12 Jan 2013, 15:29

Jā, nav ne čipa, ne tetovējuma!!! Un need sauso barību...:)))
Fiji
Baby
Baby
 
Posts: 90
Joined: 19 Jan 2010, 09:40

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby Laura » 12 Jan 2013, 20:46

Runājot par pēkšņu pieauguša suņa parādīšanos man gan ir cita pieredze. Pirms gadiem... jau 6, kad paņēmām Vilsonu, devos uz klīniku taisīt viņam poti, jo nebija potēts kopš kucēna vecuma. Loģiski, ka arī gribēju jauno pasi, čipu un visu pārējo. Redzot, ka suns tetovēts un acīmredzami šķirnes, klīnikā tika pieprasīta vai nu iepriekšējā saimnieka parakstīta atteikšanās (līgums) vai arī izziņa no kluba. Likumsakarīgi, tiku cauri ar otro variantu, bet tik vienkārši nemaz nebija.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: NOZAGTS TAKSIS!!!

Postby NARDICUM » 13 Jan 2013, 09:42

Laura
Nu bet tagad iedomāsimies variantu.
Tu vai es vai kāds cits atrod suni. Meklē saimnieku, atrast nevar. Lai gan suns ir identificēts (čips vai tetovējums), bet nevienā datu bāzē nav reģistrēts. Visus LV klubus un vetklīnikas apzvanīt nav iespējams un jo tālāks šis atradējs ir no suņu lietām, jo mazāk viņš zin, kā meklēt. Un arī nekur nav teikts, ka suns ir dzimis un identificēts LV. Var būt, ka atvests no Lietuvas, vai pats atskrējis (bija taču gadījums, kad LT medībās noklīdusi laika atradās Latvijā! Un nebija zagta- gan atradējs, gan saimnieks meklēja un tikai laimīgas sagadīšanās dēļ suns pēc kāda laika atgriezās mājās! :aptracis: )
Ko darīt? :jaut: Turēt suni nepotētu? Izmest uz ielas?
Ja es atrastu suni, es noteikti pameklētu saimnieku tepat apkārt, ieetu LDC datu bāzē, pazvanītu uz LKF, LMKA, Favorītu, vēl uz pāris lielākām organizācijām, ieliktu sludinājumus ss.lv un vēl kaut kur, bet, ja saimnieks nerodas, tad neko darīt, būtu jāpotē.
Un es gribētu redzēt to vetārstu, kas man liegtu sunim likumā noteikto trakumsērgas vakcīnu :pilnmeness:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Next

Return to Pazudušie

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron