Nozagts rotveilers

Missing

Nozagts rotveilers

Postby Demiana » 15 Dec 2015, 20:18

Kāds vīrietis Rīgā, Kurzemes prospektā nozadzis suni. Policija meklē vīrieti, kurš, iespējams, nozadzis suni.
12.decembrī ap pulksten 20:55 Rīgā, Kurzemes prospektā, tika nozagta rotveileru meitene ar iesauku «Reičel», kas bija atstāta pie lielveikala.

Rotveilera pazīmes: melna ar brūniem plankumiem, ausī tetovējums A 572. Policijai ir aizdomas, ka minēto noziegumu varētu būt izdarījis attēlā redzamais vīrietis.

Tādēļ, ja kādam ir informācija par attēlā redzamā vīrieša personību, atrašanās vietu, vai arī, ja kāds šo dienu laikā ir redzējis minētajām pazīmēm atbilstošu suni, policija lūdz ziņot Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirknim, zvanot 67070800, 67070802, 67070806 vai 110, vai arī vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.
http://apollo.tvnet.lv/zinas/policija-m ... e=facebook
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Nozagts rotveilers

Postby Spigana » 15 Dec 2015, 23:12

Ak dies. Man laikam tiešām būs bail savu suni atstāt pie veikala vienkārši piesietu. :o
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Nozagts rotveilers

Postby Demiana » 16 Dec 2015, 09:22

ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Nozagts rotveilers

Postby Henriete » 16 Dec 2015, 11:44

Katru dienu teju vai visu rajonu izstaigājām, citreiz Zolitūdi.. tā, ka turam acis vaļā vislaik.
Skumji, ka tas tā notiek.. pie tam - tepat.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Nozagts rotveilers

Postby Aby » 16 Dec 2015, 13:46

Aby
Baby
Baby
 
Posts: 79
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Rīga, Z-kalns

Re: Nozagts rotveilers

Postby lauva » 16 Dec 2015, 14:48

Spigana wrote:Ak dies. Man laikam tiešām būs bail savu suni atstāt pie veikala vienkārši piesietu. :o

suni labāk nekur pie piesietu neatstāt. Jo neko, nekad nevar zināt.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Nozagts rotveilers

Postby Linda B. » 16 Dec 2015, 18:40

Spigana suni noteikti nevajag vienu atstāt pie veikala!Nekad un ne kādās situācijās.Turklāt tev ir mazs suns,Maxima un Rimi veikalu noteikumi ļauj mazus suņus ienest veikalā uz rokām,nav nekādas vajadzības pakļaut suni riskam atstājot to vienu ārā pie veikala.Tik daudz,kas var notikt sākot ar vienkārši kretīniem,kas var sagribēt iespert bezpalīdzīgam dzīvniekam,turpinot ar citiem suņiem,kas klaiņo un varētu izdomāt noskaidrot attiecības ar tavu suni,beidzot ar nozagšanu.Nevajag izaicināt likteni.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Nozagts rotveilers

Postby Māra » 16 Dec 2015, 18:51

Linda B. wrote:Spigana suni noteikti nevajag vienu atstāt pie veikala!Nekad un ne kādās situācijās.Turklāt tev ir mazs suns,Maxima un Rimi veikalu noteikumi ļauj mazus suņus ienest veikalā uz rokām,nav nekādas vajadzības pakļaut suni riskam atstājot to vienu ārā pie veikala.Tik daudz,kas var notikt sākot ar vienkārši kretīniem,kas var sagribēt iespert bezpalīdzīgam dzīvniekam,turpinot ar citiem suņiem,kas klaiņo un varētu izdomāt noskaidrot attiecības ar tavu suni,beidzot ar nozagšanu.Nevajag izaicināt likteni.

Un tad vēl izcili žurnālisti nopublicē, ka tas suns maksā 8 tūkstošus, tad bail pat pastaigā iet, nerunājot par nekādu atstāšanu .
Mani arī attur tāda vienkārša doma - ja nu pats izdomā izrauties. Sapaniko no tā, ka saimnieks prom un aizdeso turp, kurp aromāti aiznes.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Nozagts rotveilers

Postby Spigana » 16 Dec 2015, 22:57

Nu jā, es ar visiem stāstu, ka man šermuļus uzdzen doma vien par to, ka es savu suni varētu kaut minūti atstāt šitā piesietu, bet par mani tik iesmej. Bet nu lai jau smej, es neesmu gatava savu suni pakļaut riskam ar kādu atsaldēto satikties.
Ļoti ceru, ka veikalos tiešām pret manu mazsuni neprotestēs.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28


Return to Pazudušie

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron