Atstarojosa veste

Atstarojosa veste

Postby GZP » 11 Nov 2012, 22:02

Atstarojosa veste un iemaukti.... ka tas iet kopa? Vesti velk uz/zem iemauktiem??

Varbut ir kaut kur manitas atstarojosas vestes haskiju izmeram. Tuvaka apkartne pieejamas tik miniaturiem sunisiem.

Vel jautajums - vai jus izmantojat kadu sildosu vesti sunim pec skrejiena?
GZP
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Atstarojosa veste

Postby D'Karlo » 11 Nov 2012, 22:34

GZP wrote:Atstarojosa veste un iemaukti.... ka tas iet kopa? Vesti velk uz/zem iemauktiem??

Varbut ir kaut kur manitas atstarojosas vestes haskiju izmeram. Tuvaka apkartne pieejamas tik miniaturiem sunisiem.

Vel jautajums - vai jus izmantojat kadu sildosu vesti sunim pec skrejiena?


Vestes vietā daudz elegantāk, stipri ērtāk un no kvalitātes (redzmības viedokļa) tik pat droši ir iemauktos iestrādāt atstarojošos elementus. Veste traucēs. Ja tā būs zem iemauktiem - redzamība mazliet samazinās, kā arī sunim var būt nepatīkami. Ja būs virs iemauktiem - veste diez vai turēsies vietā, iespējams ātri savu dzīvi beigs diezgan saplēsta. Vēl variants - izmantot mazu, mirgojošu piekaramu lampiņu, ko pielikt pie kaklasiksnas/iemauktiem. Visi redzēs un nebūs liekas "drēbes".

Haskijam nav vajadzīgas nekādas vestes. Manējie ziemā labprātāk guļ pie -30 zem klajas debess nekā būdā (izņemot ja pūš vējšs). Un noteikti tās nav vajadzīgas pēc sporta, jo suns skienot sakarst. Pēc skrējiena drīzāk vajag raitā solī pastaigāt, lai sunim sirds ritms nomierinās (tāpat kā cilvēkam vajag atsildīties).

Ja runa ir par haskija izmēra suni, bet īsu spalvu - kamēr suns kustas arī nekas sildošs nav vajadzīgs. :) Ar īsspalvainajiem man vēl ziemā nav pieredze, bet, kā mani mācīja - ziemā nevajag neko sildošu kamēr suns kustās. Ja ilgi jāstāv uz vietas pie zemām t (-10C un uz leju) tad var kādu vestīti. Te gan jāskatās, kas tas pa īsspalvaino, jo manējie "mazliet uz kurcveidīgo" it kā var arī bez vestītēm iztikt pat pie -20, bet obligāti vajag sekot suņa uzvedībai - varēs redzēt, kad sunim salst.
User avatar
D'Karlo
Puppy
Puppy
 
Posts: 375
Images: 1
Joined: 03 Apr 2010, 18:54

Re: Atstarojosa veste

Postby GZP » 12 Nov 2012, 00:33

Paldies par ieteikumiem. Es par vesti iedomajos tiesi tamdel, ka lampinu izmeginaju unmanuprat ta ir par svaku. Vajag kaut ko pamanamaku. Ja veste ir slikti, tad drizak bus jamekle velo veikala kaut kas tiesam pamanams.

Savukart par sildosu vesti pec srejiena iedomajos tada sakara, ka savulaik bij darisana ar zirgu sportu un tur uz atsildisanos vienmer zirgam ko uzklaja (aukstajos periodos). Man skiet ka varetu but laba lieta, lai strauji neatdzistu.

Par to gulesanu -30 grados Spalva tas ir labi, bet veders ta pliks. Mums kucens dabuja urinpusla iekaisumu gulot uz lodzijas... un tad nepavisam nebija ziema.
GZP
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Atstarojosa veste

Postby GZP » 12 Nov 2012, 00:35

Un jaa, mana gadijuma ir runa par visnotal isspalvainu suni.
GZP
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Atstarojosa veste

Postby Ilze » 12 Nov 2012, 08:32

Haskijam neiet kopā, jo tam nepieciešams dzesēties. Īspalvainam - jau pēc bildēm no sacensībām var redzēt, ka slodzes laikā - nekāda veste (tikai pirms un pēc slodzes). Runa varētu būt par to lietošanu tikai pie ļoti lieliem mīnusiem. Ir vienkāršāki risinājumi - atstarojošie iemaukti. Līdersuņiem pajūgos mēdz likt vēl koši oranžus ar atstarotājiem trīsstūrīšus. Noteikti varēs tādus atrast skandināvu mājas lapās. Tomēr, ja atstarotāji iestrādāti iemauktis gan priekšā, gan sānos, vēl arī atstarojoša veste ir pilnīgi lieka.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Atstarojosa veste

Postby sabulis20 » 12 Nov 2012, 10:58

Cik es saprotu sildošās vestes velk uz garām distancēm pie lieliem mīnusiem,sprintam nē.
Tā kā daudziem nokļūšana uz trenniņiem notiek pa intensīvas satiksmes vietām tad ir ļoti vēlams lietot maksimāli atstarojošos elementus.Piem Mārupē pat pastaigā pēc noteikumiem jābūt sunim atstarojošā veste!
Ja vesti velk tad virs iemauktiem,depiņā redzēju divu trīstūrīšu vestes uz gumijām.
Plikos suņus parasti ziemā tur pirms startiem mašīnā.Ir vēl tādas lieta kā siltā guļvieta kuru var likt sniegā izskatās kā maiss kur ieliek suni,redzēju NonStopam.
Par gulēšanu uz klona jāuzmanās mans haskijs arī dabūja iekaisumu.Es darīju tā tākā būdā viņš nelabprāt guļ izbēru gan būdā gan voljērā salmus.Gan gulēt var ,gan pē vieglāk savākt.
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Atstarojosa veste

Postby GZP » 12 Nov 2012, 12:38

Par sildosam vestem es domaju pec aktivitasu perioda, kad suns strauji atdziest.
GZP
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Atstarojosa veste

Postby sabulis20 » 12 Nov 2012, 15:06

GZP wrote:Par sildosam vestem es domaju pec aktivitasu perioda, kad suns strauji atdziest.

Man arī interesē šis jautājums.Skaidrs ir tas ,ka es lietošu pirms un pēc suņa aktivitātēm,šķirne veimārietis.Atliek izvēlēties no piedāvājuma Manmat,NonStop,pie šuvēja vai cita ražotāja .
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Atstarojosa veste

Postby peecis » 30 Mar 2015, 09:34

izrādās visu suni var padarīt atstarojošu :D

http://www.albedo100.co.uk/reflective_s ... /shop.html
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30


Return to Ekipējums

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron