Dzīvnieku kastings

Events involving dogs

Dzīvnieku kastings

Postby zazii_galka » 22 Oct 2010, 19:10

Labdien, suņu un citu zvēru īpašnieki!

Kas mēs esam? Pagaidām varam sevi saukt tikai par entuziastiem, bet jau ar pieredzi.
Ko mēs daram? Gādājam dzīvniekus filmām, reklāmam utt.
Piemēram, viens no pēdējiem projektiem ar mūsu gādātiem suņiem apskatāms šeit [suņi gan redzami tikai pāris sekundes, visvairāk 3.min :)]: http://www.kasta.ru/posts/1337-zakrytyy-kosmos-video

Mēs meklējam dažādus dzīvniekus, jo tiek veidota Latvijā lielākā kastingam piedāvājamo dzīvnieku kartotēka.
Ko tas nozīmē? Ja Jūsu dzīvnieks būs kartotēkā, iespējams, viņš tiks izvēlēts kādai filmai vai reklāmai. Ja vēlaties, lai Jūsu dzīvnieks būtu šajā kartotēkā, lūdzu, sūtiet:

0. zvēra sugu, šķirni;
1. pāris foto, kurā redzams zvērs;
2. pavisam īsu aprakstu, ko viņš prot;
3. zvēra dzimšanas gadu;
4. saimnieka kontaktu.

To visu sūtiet uz animals.casting@gmail.com
Ja jautājumi, zvaniet: 26722334 begin_of_the_skype_highlighting              26722334      end_of_the_skype_highlighting Elīzai

Paldies!
zazii_galka
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 16 Oct 2010, 13:27

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: dzīvnieku kastings

Postby Saulpurene » 22 Oct 2010, 22:47

Zvērs un saimnieka kontakts. :elfs:
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: dzīvnieku kastings

Postby ajame » 23 Oct 2010, 00:01

Aizdomīgi...
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: dzīvnieku kastings

Postby murkata » 23 Oct 2010, 07:19

var jau palūgt šai apvienībai stādīties priekšā oficiāli. Kāds ir fimas nosaukums, adrese, vdība :)
jo informācija par suni arī ir privāta lieta un jābūt drošam, kam to dodi ;)
domāju, k tas ir tikai godīgi, ja mēs zinātu firmas nosaukumu utt :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: dzīvnieku kastings

Postby silverequs » 23 Oct 2010, 08:48

Nekā aizdomīga tur nav, šos cilkvēkus pazīstu personīgi tur ir entuziasti un dzīvnieku draugi, mēs noteikti aizsūtīsim savus datus. Lai projekts izdodās! :labipadarits:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: dzīvnieku kastings

Postby murkata » 23 Oct 2010, 12:35

man pašai nekas nav pret :) citiem tikai šķiet, ka kaut kas nav kār'tībā. tādēļ arī izteicos šādi ;)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: dzīvnieku kastings

Postby ajame » 23 Oct 2010, 12:43

Es arī labprāt nosūtītu savu meiteņu bildes, bet tas tiešām lika aizdomāties, jo nebija ne nosaukums, ne adrese minēta.
Un kā jau mēs zinām, pēdējā laikiā ar suņiem notiek dīvainas lietas, kāds pazūd no mājas pagalma, kāds cits ar vilcienu tiek vests uz citu pilsētu.
tādēļ arī ir tādas bailes par mīluļiem.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: dzīvnieku kastings

Postby silverequs » 23 Oct 2010, 13:23

ajame wrote:Es arī labprāt nosūtītu savu meiteņu bildes, bet tas tiešām lika aizdomāties, jo nebija ne nosaukums, ne adrese minēta.
Un kā jau mēs zinām, pēdējā laikiā ar suņiem notiek dīvainas lietas, kāds pazūd no mājas pagalma, kāds cits ar vilcienu tiek vests uz citu pilsētu.
tādēļ arī ir tādas bailes par mīluļiem.

Šjā gadījumā nav pamata bailēm, jo viens no projekta cilvēkiem arī ir liels dzīvnieku draugs un mana draudzene vienā personā.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: dzīvnieku kastings

Postby Saulpurene » 23 Oct 2010, 18:35

Varbūt arī nav pamata baidīties, bet nu- neko nesūtītu ļaužiem, kas raksta zvēra suga un saimnieka kontakts. 8-)
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: dzīvnieku kastings

Postby Lily » 23 Oct 2010, 19:17

ja ir vairaaki sunji, tad jasuuta katrs atsevishkji? :D
User avatar
Lily
Puppy
Puppy
 
Posts: 114
Joined: 20 Jan 2010, 21:13

Re: dzīvnieku kastings

Postby donna-tonna » 23 Oct 2010, 19:27

Saulpurene wrote:raksta zvēra suga un saimnieka kontakts

:nadzinji: a kas tik šausmīgs šajos terminos? Kurš vārds nepatīk? Pieļauju, ka kontaktam ir beigās pazudis burts s, kas varētu būt drukas kļūda. Kas vainas zvēra sugai? Es tā saprotu no subj., ka runa ir par visādiem dzīvniekiem, ne tikai suņiem, tātad prasība norādīt sugu laikam ir normāli. Kaut pieļauju, ka nezinātājs to ir atkal sajaucis ar šķirni, bet nu... nekinologu aprindās tas nekāds sliktais tonis, ja vēl ņem vērā, ka šos terminus bez problēmām jauc dažs labs audzētājs.
Tāda sajūta, ka kādam ar varu tagad jāsūta bildes un info :hih: Tāpat arī nesaprotu, kur problēmas temata aizsācējam nosaukt uzņēmuma nosaukumu, ja tauta tā vēlās... 8-)
Vienīgais - kāpēc šis topiks izstāžu sadaļā?
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: dzīvnieku kastings

Postby Eklēriņš » 23 Oct 2010, 19:53

No pirmā posta, sapratu, ka firma meklē dažādus dzīvniekus, tādas dažādas sugas un tad savukārt šķirnes. Un kādēļ lai kādā reklāmā nepiedalītos trusis vai fretka, kaķis, kāds rāpulis utt. Ne jau tikai suņi tiek izmantoti reklāmās un filmās. :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: dzīvnieku kastings

Postby Demix » 24 Oct 2010, 12:23

Nē,nu varēja jau labāk zvēra vietā rakstīt dzīvnieks,bet nu jēgu jau tas nemaina.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: dzīvnieku kastings

Postby paula » 24 Oct 2010, 17:43

zvēru kastings :kanepe:
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: dzīvnieku kastings

Postby Elbe » 24 Oct 2010, 22:32

Labdien, suņu un citu zvēru īpašnieki!

Jau pirmais teikums neko labu suņiem nesola, ja jau tos pielīdzina zvēriem :pilnmeness:
Var jau būt, ka ideja ir laba un nekādu zemūdens akmeņu un piečakarēšanas tur nav, bet nu tak mūsdienās pastāv tāda zinātne kā mārketings... Nu, nevar tak tik prasti! Es nedomāju, ka krieviski rakstītu "i drugih zverei", droši vien tak rakstītu "Životnih", tad kāpēc kaut vai burtiski nevarēja pārtulkot. Jebšu viņi sagaida, ka mēs savus mājas krokodilus un lauvas viņiem piedāvāsim?! :hih:
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: dzīvnieku kastings

Postby Greylove » 24 Oct 2010, 22:53

Kāda vaina vārdam "zvērs"? :sajucis: Vajadzēja "neproduktīvais mājlops", vai? :velnins: Dzīvnieks un zvērs taču ir sinonīmi (jā, "zvērs" tiek lietots arī citā nozīmē)!
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: dzīvnieku kastings

Postby Saulpurene » 24 Oct 2010, 23:03

Nu- kāpēc nevarēja likt vienkārši- mājdzīvnieks?
Nevajag jau krist galējībās. Tas zīmējas uz to neproduktīvo mājlopu. :flirts:

Un ja reiz liek sludekli, tad, ja arī kļūdu ielaiž- es te par to kontaktu- var tak izlabot.
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: dzīvnieku kastings

Postby ingaanna » 25 Oct 2010, 04:37

Man vairāk mulsina šis punkts:
zazii_galka wrote:2. pavisam īsu aprakstu, ko viņš prot;


Visu prot! :)

No pieredzes varu teikt, ka pirms piekrītat, ka jūsu suns vai cits zvērs :) tiek filmēts, uzziniet konkrēti, kas viņam būs jādara! Lai nav tā, ka tad, kad zvērs ir atvests, filmētāji sāk kasīt pakausi, ko ar viņu lai dara: varbūt lai skrien, varbūt lai neskrien, varbūt lai uzlec uz soliņa, varbūt labāk nevajag, varbūt viņš caur dzīvžogu varētu izskriet utt.
Nosaukt bilžu saņemšanu par kastingu, manuprāt, var tikai pie mums. Gribat zināt, ko suns vai cits zvērs dara - uzaiciniet uz kastingu, pafilmējiet, paskatieties. Tad arī būs ko reālu piedāvāt tālāk. Kā pēc bildes var pateikt, kāds viņam temperaments, ātrums, cik komunikabls viņš ir utt. ?! Man ir vairāki franču buldogi (visi smuki bezgala :)) nu un izvēlēsies vienu pēc sejas un liks viņam aizskriet līdz tai tur tantiņai. Viens var aizskriet tik ātri, ka kamervīrs nepaspēs uzfilmēt, otra skries un gorīsies un izrādīsies, trešā apstāsies pusceļā puķīti apošņāt :nadzinji: Bet uz šo punktiņu Nr.2 es būs atbildējusi, ka viņas māk skriet :jaa:
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: dzīvnieku kastings

Postby donna-tonna » 25 Oct 2010, 09:00

ingaanna wrote:Nosaukt bilžu saņemšanu par kastingu, manuprāt, var tikai pie mums.

pieļauju, ka tā ir kastinga daļa. Man domāt, ka dzīvniekiem ir jābūt šādam arhīvam, tas ir ~ kā portfolio. Ne vienmēr filmmeikeri zin, KĀDU suni vēlās redzēt filmā. Arī vienas šķirnes ietavros sejas ir dažādas (nav arī noslēpums, ka bieži vienu varoni filmē ar vairākiem līdzīgiem dzīvniekiem). Citi var tikai pašķirstot bildītes, iebakstīt ar pirkstu vai, iespējams, sākotnēji ir gribējies vienu suni, bet bildē ieraugi savādāku un saproti, ka šis būs īstais (piem. dikti rēcīgs) :hih:
Nu, tas, ka uzrakstīt, ko prot suns, nenozīmē principā neko, ir fakts... Man domāt, ka galvenais nosacījums, kā vienmēr - sunim ir jābūt labam kontatam ar saimneiku un tad ies cauri viss... Ne vienmēr, ja suns nemāk sēdēt (nu, mani suņi, piem. nezin komandu "sēdi!") nozīmē to, ka vajadzīgā brīdī viņš nesēdēs un neblisinās vajadzīgajā virzienā savas actiņas.
Pastāstīšu piemēru. Samērā populārai LV režisorei (Jura Podnieka studija) savajadzējās citplanētieti. Nezinu, kur viņa dabūja ideju par vipetu, bet fakts bija na ļico - tika noskatīta manas paziņas kuce. Braucāk nakts vidū uz filmēšanas laukumu - es vedu svu paziņu ar viņas citplanētieškuci un līdzi paķēru ne tik ļoti līdzīgu ciplanētietim, bet savu vipetdžeku, tā teikt gruppu podderžki. Ai, man jau kā kīnofrīkam tur patika viss - atmosfēra, vieta (bija vēss, drēgns, zeme mitra). Kad pienāca mūsu kārta, tad tika izstāstīts uzdevums, kas principā bija gaužām vienkāršs - sunim bija jāsēž pretīm aktierim otrpus ugunskuram, jāskatās uz viņu un vienā mirklī vienkārši vienkārši jāaizskrien projām citā virzienā... Pieļauju, ka filmā tas aizņem pāris sekundes, man, diemžēl, līdz šim nav izdevies dabūt šīs filmas kopiju, bet uz rādīšanu es tā arī netiku...
Sākām pierunāt cienīto citplanētiešu meiču apsēsties... Tur bija pilnīgs mīkstais - viņa taču nesēdēs uz netīras, slapjas zemes un pie karsta ugunskura. Dibenu pie zemes nedabūjām minūtes 10, man jau sāka palikt kauns no kinoļaudīm, kuri gan bija pārsteidzoši pacietīgi. Tad es sapratu, ka jāvelk no auto ārā mans netikļoticiplanētietis. Džespers arī ir vipets, kuram iebj mitrums un viņš principā ārā nekad nesež zemē. Bet visi mani suņi zin, ja man vajag, tātad - VAJAG. Tad sākās filmēšana. Uzreiz pateikšu, ka, lai nofilmētu šo dažu sekunžu epzodi, mēs filmējām laikam minūtes 40, ja ne ilgāk, jo iepriekš man neviens nebija pateicis, kas un kā būs jādara. Man, izņemot kārumus, nebija līdz nekas... Ar sēdēšanu problēmu nebija - vienīgais - dūmiem no ugunskura nepavēlēsi - brīžiem tie ar dzirkstelēm pūta tieši Desam sejā... Šo epizodi arī pārfilmēja vairākas reizes, jo tad vajadzēja tuvāk, tad tālāk... Es, protams, stāvēju aiz aktiera (pretīm sunim) un Džespers ar smuku, izbrīnītu seju blenza tieši uz viņu. Tālāk - sunim ir jāpielec pēkšķi kājās un jāskrien pretējā virzienā prom no aktiera (un manis). Šim trikam man bija vajadzīgi daži palīglīdzekļi, kurus, ja iepriekš būtu zinājusi, būtu paņēmusi no mājām. Izveicām arī to... Kinoļaudis, kad pienāca cut brīdis, skaļi aplaudēja un, pieļauju, arī atviegloti uzelpoja. :tikainesaki: Karā ziņā ļoti labi ir suņa saimniekam iepriekš zināt viņa espizodes sižetu, jo nav nekas neiespējams. Visi skatieni, pārskrējieni un citi triki izpildās ar nelielām viltībām un, ja suns irradis strādāt un viņam nav mīkstais uz saimnieku, viss izdosies.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: dzīvnieku kastings

Postby madzhy » 25 Oct 2010, 11:38

Par kastingu viss skaidrs, bet tomēr vēl atkāpe par netēmu-
a kas tur tāds zvēram un kontaktam? :aizsapnojusies:
Es to uztvēru kā nevainīgu žargonu, izteiksmes stilu. Nu, piemēram, mūsu Donnai - tonnai taču arī ir savs, vien viņai raksturīgs izteiksmes stils,vai ne? (un arī citiem) ;)
Žēl, ka internets nereti neuztver intonāciju. :neparliecinats: Es ceru, ka es to uztvēru pareizi, nevis, ka tagad lūk, kastinga organizētājs pat rakstīt nemāk, zākā mūsu mājdzīvniekus tikpat kā par lopiem utml. :kanepe:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Next

Return to Pasākumi ar suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests