suns - dokumenti

Ask a question and get an answer

suns - dokumenti

Postby kova1112 » 17 Apr 2011, 11:29

Vai ir iespejams Sibirijas haskija dokumentus parrakstiit uz nepilngadigu personu?
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: suns - dokumenti

Postby OSENNIJ BRIZ » 17 Apr 2011, 12:07

Interesējos par to LKF 2 gadus atpakaļ-var,ja jaunajam īpašniekam ir vismaz 16 gadi!
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: suns - dokumenti

Postby kova1112 » 18 Apr 2011, 10:30

tada situacija ka gribu no daugavpils patversmes shkirnes sunuku ar dokumentiem panemt esmu ne pilngadiga persona man vel nav pilni 16 gadi vai dokumenti var buut uz manis
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: suns - dokumenti

Postby Creme de la Creme » 18 Apr 2011, 19:52

Nu tas gan jāprasa patversmes darbiniekiem - vai viņi sunīti atdos...Cik man zināms - Tev jābūt pilngadīgai lai būtu tiesības parakstīt dokumentus. Un kādam taču arī jāuzņemās atbildība par sunci (juridiska). Bet Tu vēl nedrīksti (pēc likuma) tādu atbildību uzņemties. :mierina: Vai tad nav neviena pieaugušā kas būtu ar mieru nokārtot šīs formalitātes? Bet sunīti vēlāk varēsi pārformēt uz sevi.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: suns - dokumenti

Postby pixy » 18 Apr 2011, 20:21

Spriežot pēc tevis iepriekš atvērtajām tēmām, tev jau mājā ir apmēram 5mēnešus vecs haskijēns. Vai tu esi pārlicis visus par un pret, lai nepilngadīgs būdams, uzņemtos atbildību par diviem haskijiem, no kuriem viens vēl mazs un prasa audzināšanu un skološanu, savukārt otrs no patversmes ar savu pagātni, problēmām un niķiem? :neparliecinats:
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: suns - dokumenti

Postby kova1112 » 19 Apr 2011, 10:35

tatad lieta ir tada, va ro sho ta saucamo staastu nosaukt "esmu nodeveja jo nodevu savu suni"
Tatad lieta ir tada es dzivoju ar vecmammu privatmaja tados ka laukos ar vecakiem nedzivoju jo vecaki ir shkirushies katram sava gimene un berns uz malas nevienam nav vajadzigs u.t.t
vis notika ta ka biju ljoti aiznemta bija maz laika sunitim, bet sunitis kad vinju atstaja vienu vienmer kkur pietaisija chupinju vai peljkiti un ar to ari sakas problemas, mana mamma muus biezhi apciemoja jo dzivojam netalu viens no otra, un te sakas runa ka suniti varetu pardod, es 1 menesi pretojos teicu ka mans suns u.t.t bet saku saprast ka realli laika nav pa pavasari ar grutu sirdi teicu, JA, meklejam saimniekus likam sludinajumus, katru sludinajumu ieliekot domaaju, tachu var trapities saimnieki, sadisti, bet ko darit un beigu beigas manu uni aizveda, apraudajos visu dienu bet nu ko darit , bet nezinama kaarta man neteca uz kurieni aizveda, tad uzzinaju ka mans suns ir patversme, protams histerija bija neizbegama, un tad sapratu kadu kljuudu izdariju, jo tomer vareju atrast laiku, 2 ienas staigaju domaju ko dariit, un tad teicu ka mans suns dzivos ar mani, pec vairakiem skandaliem viss bija, OK, zvanijam teica ka suns ir uz taa saucamas "karantiinas" tagad gaidu liidz piezvanis un vares vinju panemt.vakar zvaniju apjautaties ka vinjam iet, saka grib speleties, un man tik slikti palika ap sirds iedomajoties ka vinjsh grib speleties bet neviens ar vinju nespelejas,
P:S vispar nezinu ka es vareju tik bez atbildigi rikoties un vsp kad cilveki mani satiek nevienam prata pat neienak ka man tikai 15 gadi, jo es vienmeer esmu atbildiigs cilveks, izaugu bez bernibas un ar mani runaa ka ar pieaugusho cilveku vienmer...
zinu ka pati vainiga, ceru ka sunjuks man piedos,un ko tik man nemaksatu laiku vinjam atveleshu pietiekami, tapec ari jautaaju ka ar tiem dokumentiem, jo ja suns buus uz manis parrakstiits man bus pashai mieriigak
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: suns - dokumenti

Postby LindaS » 19 Apr 2011, 10:40

Ok,knapi sapratu,bet nu skaidrs.
Saprati,ka bišku kļūdījies un haskisj ir liels suns,izaugs spēcīgs, jāapmāca,jāved laukā loģiski.... labi,nav laika. Tad varbūt sunītim labāk būs,ja patversme viņam sameklēs citus saimniekus, ja jau jūs meklējāt un neviens nepieteicās un vecāki izlēma nodot viņu patversmē. Tu it kā laikam gaidi,kad viņu varēs viņu no turienes izņemt- bet ko tad darīsi ar viņu mājās?Vai tad pēkšņi atradīsies laiks un vēlme?
Varbūt kas izdarīts izdarīts, katrā ziņā labākais variants bija patversme, nevis vispār suņa aizmiršana, ieslodzīšana dzīvoklī.
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: suns - dokumenti

Postby kova1112 » 19 Apr 2011, 11:00

ne, nav zinams kadi tie saimnieki kurus atradis patversme,vecakiem nekadas darishanas nebija lidz manam sunim, palika tiaki mazak neka divi meneshi un vis buus ok, tagad teicu lai taisa voljeru ara katram gadijumam, gules vinjsh majas, un laiku jau atradishu, ta bija vnk mana kljuuda ka uz reiz nerikojos
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: suns - dokumenti

Postby Linda B. » 19 Apr 2011, 16:56

Veiksmi suna atgusana!Kad man bija 15 ari panemu savu pirmo suni un lika,ska netiksu gala,pirmo nedelu vakaros raudaju,jo likas,ka atbildiba ir par lielu,kur es vinu liksu,kad gribesu aiziet kaut kur paballeties,kad macisu,ka macisu,vins majas grauzis un mate suni majas vispar negribeja,ka bus ar uzturesanu un tamlidzigi jautajumi.Bet sunam ir jau 3 gadi un viss ir kartiba,problemas atrisinajas tiklidz es saku planot savu laiku,no rita ieplanoju stundu garu pastaigu ar suni,pec skolas izvedu ara,pec tam majas kaut ko padariju,tad vedu vakara pastaiga.Tagad jau vakaros reizem staigajam pa mezu 3 vai 4 stundas,majas ejot man kajas knapi velkas un suns ari lenam velkas no mugurpuses pakal,toties abas esam laimigas.Galigi nenozeloju,ka to zveru panemu,man pat skiet,ka tas ir mans visu laiku labakais lemums un labakais pirkums.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: suns - dokumenti

Postby kova1112 » 19 Apr 2011, 19:05

vsp kljuda nav taa ka es vinju panemu, kljuuda ir taa ka es vinju atdevu
shodien sapni redzeju ka gaju uz patversmi pec vinja, bet vinjsh bija dusmigs uz manis...
ja man laiksari bija sacis pa mazam sakartoties, un ar tam balleshanam, es tak katru iektdienu biju ravusi uz kaadu klubu, tagad nee, v mesto kluba mezhs...
vsp, ka jus domajat vinjsh man piedos?
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: suns - dokumenti

Postby Linda B. » 19 Apr 2011, 19:10

Suns ir butne,kas piedod vienmer ;) Vins visticamak butu priecigs tevi atkal redzet.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: suns - dokumenti

Postby kova1112 » 19 Apr 2011, 19:19

Bunny wrote:Suns ir butne,kas piedod vienmer ;) Vins visticamak butu priecigs tevi atkal redzet.

un cik es vinju bushu prieciga redzet..vinju vares vai sho vai nakosho sestdienu panemt
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: suns - dokumenti

Postby Linda B. » 19 Apr 2011, 20:17

Noteikti saliec bildes pec tam!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: suns - dokumenti

Postby kova1112 » 19 Apr 2011, 20:31

noteikti,
Bunny paldies tev , man pat vieglak palika ka ar tevi parunajos.
atcerejos tiko humoristisku notikumu,
mana vecmamma 5 n rita iet uz darbu bet uz skolu es celjos 7, nnu un mums vienmer bija ta ka visu nakti ar mani gulj kakene, 5.00 kad vecmamma iet uz darbu ( suns gulj virtuve)nu tatad kad vecmamma iet uz darbu un tiko aizit es kaki izlaizhu un sunjuku nemu gultaa, pagaidam vecmamma nezin, un ta katru ritu, vinreiz ne pamodos vinju panemt gultaa tak vinjsh 5.40 man tadu serenade saka dziedaat
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: suns - dokumenti

Postby kova1112 » 26 Apr 2011, 13:55

vakar zvaniju...teica ka atdos sho nedelj...nevaru vien sagaidit
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: suns - dokumenti

Postby Linda B. » 26 Apr 2011, 16:52

Prieks par jums! :aptracis:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron