Suns sakož suni.

Ask a question and get an answer

Suns sakož suni.

Postby Edgars1 » 27 Apr 2011, 16:37

Sveiki.
Ir radusies tāda situācija, ka sakoda manu suni, šis otrs suns tika vests pavadā, bez uzpurņa un pavada izrāvās saimniecei no rokas. Man ir privātmāja un sanāca tā, ka mans suns izlīda pa žoga (viņš ir maziņš) un atradās grāvī rejot, lielais vilku suns protams pieskrēja un uzklupa, sakoda ļoti stipri.. tūlīt pat, vakarā vedām uz klīniku kur tika veikta operācija un mazais tagad cīnās par savu dzīvību :(
Protams negribu tā to visu atstāt un vēlos vērsties policijā, bet saprotu, ka šis gadījums ir abpusēji vainīgs, jo viņu suns nebija noturēts pavadā un bija bez uzpurņa un piedevām šis vilku suns bija dresēts un reģistrēts kā policijas suns un mānējais izskrējis aiz nožogojuma, vai ir iespēja piedzīt no saimnieka kautvai daļēju kompensāciju? Jo mana suņa vietā tik pat labi varēja būt arī mazs bērns un tik brīvi laist bez uzpurņa lielu vilku suni nav normāli...
Edgars1
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 27 Apr 2011, 16:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns sakož suni.

Postby brex » 27 Apr 2011, 16:51

Ceru, ka mazais izkepurosies!!
Saja gadijuma - Tavs suns ari nebija piesiets un atsaucams, arpus teritorijas! Vai sakodejs bija potets pret trakumsergu?
sunim, ja tas bija pavada, nav jabut uzpurnim. kas butu, ja butu - tas ir ta zvaigznes rakstits. tikpat labi Tavs mazis vareja kadam bernam iekost, ja jau tik no zoga ara
Izejot cauri situacijai ar cilveka un suna sakosanu un kriminallietas ierosinasanu, ieteiktu nekepaties - tik nervus sabojasiet. Ja nu gadijumam bija liecinieki, kas gatavi liecinat, var meginat, bet nu nedomaju, ka tam bus kada liela jega
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Suns sakož suni.

Postby čība » 27 Apr 2011, 17:00

Uzpurni vajag tikai sunim, kurš atzīts par bīstamu.
Nav normāli ka mazi kvankšķi lien no sētām ārā. Tas tā, atbildot uz to, ka lielajiem redziet vajag uzpurni. Man nav nekas iebilstams pret maziem suņiem, jo ir gan lieli, gan mazs. Bet tas, ka mazo suņu īpašnieki uzskata, ka viņu sīkaļas ir pasaules kingi :lamajas:

Konkrētajā gadījūmā - kur bija mazā suņa saimnieki? Kā tas nākas, ka suns viens pats nepieskatīts bija ārpus sētas? Izrāvies suns tā ir cita lieta - mazums negadās. Bet, ja suņuks var izlīst zem sētas, tad to dara regulāri. Ja gribiet atrast kādu vainīgo, kuram būtu jāatbild par suņuka sāpēm - paskatieties spogulī. Tik pat labi viņš varēja aiet tālāk un viņu varēja nobraukt. Tad vadītājs būtu vainīgs, kurš speciāli medīja suni?

Protams, nav normāli, ka liels suns izraujas no saimnieces rokām, bet tik pat nenormāli ir, ka suns bez uzraudzības ir ārpus sētas.
Tas, ka suns uzbrūk sunim, galīgi nenozīmē, ka suns uzbruks cilvēkam.

Lai vai kā, turu īkšķus, lai suņuks veseļojas!
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suns sakož suni.

Postby Linda B. » 27 Apr 2011, 18:00

Vainigi,manuprat,saja gadijuma esat jus pasi.Kapec suns patvaligi tiek lauka no pagalma? Ka tik tur jums pasiem nepienakas kads sods par to,suns nedrikst patvaligi izklut no savas teritorijas.Cita runa butu,ja tas vilku suns butu jusu pagalma un kostu jusus suni,vai jusu suns butu pavada un tas otrs butu bez pavadas un jusejo sakostu.Un ir pavisam normali,ka liels suns staiga bez uzpurna un ari bez pavadas vinam ir visas tiesibas atrasties.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suns sakož suni.

Postby Edgars1 » 27 Apr 2011, 18:16

Bunny wrote:Vainigi,manuprat,saja gadijuma esat jus pasi.Kapec suns patvaligi tiek lauka no pagalma? Ka tik tur jums pasiem nepienakas kads sods par to,suns nedrikst patvaligi izklut no savas teritorijas.Cita runa butu,ja tas vilku suns butu jusu pagalma un kostu jusus suni,vai jusu suns butu pavada un tas otrs butu bez pavadas un jusejo sakostu.Un ir pavisam normali,ka liels suns staiga bez uzpurna un ari bez pavadas vinam ir visas tiesibas atrasties.


Bet ja šī suņa saimnieks nespēj savaldīt savu suni un nespēj galvot, ka neuzklups katram dzīvniekam virsū viņš joprojām var tik brīvi viņu laist vaļā? es domāju, ka par to gan tu kļūdies, pavisam savādāk ir tad ja saimnieks spēj galvot par suni, ka viņš nevienam nemetīsies virsū, bet ja šis cilvēks nespēj pat noturēt pavadu rokās tad vismaz uzpurnim kā otram drošības līdzeklim jau vajadzēja būt, piedevām ja suns ir speciāli dresēts policijas vajadzībā, viņam vispār nevajadzēja reaģēt uz kko tādu. Visu saprotu par to, ka esmu vainīgs, ka suns var izkļūt ārpus savas teritorijas un no savas puses uzņemos pilnu vainu, bet ja mana suņa vietā būtu bijis mazs bērns kurš būtu gājis man blakus tad arī es būtu vainīgs kad manu bērnu saplosa liels vilks, jo redz kāpēc gan nevarētu tāds suns staigāt brīvi bez uzpurņa un pavadas...
Edgars1
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 27 Apr 2011, 16:26

Re: Suns sakož suni.

Postby čība » 27 Apr 2011, 18:34

Edgars1 wrote:
Bunny wrote:Vainigi,manuprat,saja gadijuma esat jus pasi.Kapec suns patvaligi tiek lauka no pagalma? Ka tik tur jums pasiem nepienakas kads sods par to,suns nedrikst patvaligi izklut no savas teritorijas.Cita runa butu,ja tas vilku suns butu jusu pagalma un kostu jusus suni,vai jusu suns butu pavada un tas otrs butu bez pavadas un jusejo sakostu.Un ir pavisam normali,ka liels suns staiga bez uzpurna un ari bez pavadas vinam ir visas tiesibas atrasties.


Bet ja šī suņa saimnieks nespēj savaldīt savu suni un nespēj galvot, ka neuzklups katram dzīvniekam virsū viņš joprojām var tik brīvi viņu laist vaļā? es domāju, ka par to gan tu kļūdies, pavisam savādāk ir tad ja saimnieks spēj galvot par suni, ka viņš nevienam nemetīsies virsū, bet ja šis cilvēks nespēj pat noturēt pavadu rokās tad vismaz uzpurnim kā otram drošības līdzeklim jau vajadzēja būt, piedevām ja suns ir speciāli dresēts policijas vajadzībā, viņam vispār nevajadzēja reaģēt uz kko tādu. Visu saprotu par to, ka esmu vainīgs, ka suns var izkļūt ārpus savas teritorijas un no savas puses uzņemos pilnu vainu, bet ja mana suņa vietā būtu bijis mazs bērns kurš būtu gājis man blakus tad arī es būtu vainīgs kad manu bērnu saplosa liels vilks, jo redz kāpēc gan nevarētu tāds suns staigāt brīvi bez uzpurņa un pavadas...


Tas, ka suns uzklupa sunim nenozīmē, ka suns uzklups cilvēkam. Un ar tiem "ja"- ja tavs suns nebūtu rējis, tas lielais nebūtu uzklupis, neviens nebūtu sakosts un viss būtu forši. Nu nevajag "jajot".
Suns bija bez pavadas? Pirms tam teici, ka bija ar, bet izrāvās :neparliecinats: Un tur ir atšķirība.

No tiesiskā viedokļa, drīzāk vainīgs esi Tu. Un šajā situācijā nav jēgas sniegt kaut kādu iesniegumu vai prasību. Cita lieta, no cilvēciskā viedokļa, es tā "vilka" saimnieka vietā justos tomēr vainīga un noteikti labprātīgi palīdzētu ar ārstēšanu.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suns sakož suni.

Postby gilroy » 27 Apr 2011, 18:52

Edgar, nav tāda dalījuma liels suns un mazs suns. Suns ir suns.

Iedomājieties suņu vietā cilvēkus. Viens mazāka auguma lecīgs draņķis lēkā virsū lielajam, skaļi un rupji lamādamies, un lielais ņem un iekrauj mazākajam pa ģīmi. Protams, lielajam tā kā nevajadzēja kraut, bet nu vainīgs ir mazais - pats uzprasījās. Right?

Jūsu gadījums ir tieši tāds - protams, žēl jūsu suņuka, cerams, ka izķepurosies, bet kā jau jums te skaidroja - paši vien esiet vainīgi, ka mazais ir lecīgs un var lamādamies uzkasīties lielajiem, un turklāt var brīvi skraidīt apkārt bez pieskatīšanas.

No jūsu rakstītā - sakodējs ir apmācīts policijas suns. Saprotiet mani pareizi, AGRESĪVS suns neder darbam ne policijā, ne robežsardzē , ne arī citur, ja nu vienīgi apsardzē (ja par apsardzi uzskata bezjēgā rejošu suni garā ķēdē). Tātad es pieņemu, ka mazais tiešām pamatīgi uzprasījās uz nepatikšanām.

Vai jūsu suns ir izgājis apmācību? Paklausības pamatkursu, piemēram? Kādas komandas viņš izpilda? Kāds viņa socializācijas līmenis? Bet īstenībā visa vaina ir tikai vienā lietā - kāpēc jūsu suns atradās ārpus sētas bez jums? Piedodiet, bet mazie suņi bieži mēdz būt gana nikni un gana nejauki kož.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Suns sakož suni.

Postby energy » 27 Apr 2011, 19:02

Veselību cietušajam!

Bet runājot par lietu, domāju, ka neko nepanāksiet. Jūsu suns atradās ārpusē un līdz ar to paši vainīgi. Tik pat labi otra suņa īpašnieki var teikt, ka Jūsu suns riedams skrēja virsū un apdraudēja ziņus, tāpēc vilks uzbruka. Ja otrs suns būtu pārlecis pāri žogam un sakodis Jūsējo, tad būtu cita lieta.

Ārpus šīs tēmas, varu piebilst, ka bieži tieši mazie ir kašķīgi - rej, mēģina pat ieķert lielākam sunim vai kādam cilvēkam kājās un tas arī izraisa pretēju reakciju. Mums pašiem nav nekāds lielais suns (FB), bet bieži no mūsu auguma un mazākiem novērojam šādu uzvedību (arī pret mums). Labi, ka dažiem šādiem eksemplāriem ir saprotoši saimnieki un spēj savējo aiz pavadas savākt, bet ir arī tādi, kuri palaiž un pēc tam nezin kā savākt savējo kašķi.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Suns sakož suni.

Postby BaibaB » 27 Apr 2011, 19:03

es reizēm baidos, ka varu nonākt šādā situācijā, tikai pretējā pusē. respektīvi, reizēm eju staigāt uz mežu, kur jānokļūst, ejot pa privātmājām apbūvētu ielu. vienā mājā dzīvo mazs un lecīgs punduršpics. vai mēs viņu satiekam pastaigā un viņš ir pavadā vai viņš dragā pa savu pagalmu, bet viņam jākvankšķ uz maniem suņiem. un tieši šodien iedomājos, kas notiktu, ja mazais špics izkļūtu no pagalma un mestos (skaidrs, ka mestos) virsū maniem trim :soks: suņiem. Tara noteikti nepažēlotu zobus (ja pirms viņas es nepagūtu mazuli aizspert pa gaisu :tomati: ). kurš būtu vainīgs tādā gadījumā? es, jo mans suns iekoda, vai špica saimnieki, ka savu rejošo mini monstru nepieskatīja?
tā, ka uzskatu, ka vainīgas ir abas puses, bet vācu aitu suņa saimnieki būtu zolīdi, ja tomēr piedāvātu zināmu artavu ārstniecības izdevumu segšanā... un Edgaram ar steigu jānodrošina žogs tā, lai suns vairs nekad netiktu ārā. jo citreiz var garām iet stafs vai braukt motocikls...
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Suns sakož suni.

Postby eldberg » 27 Apr 2011, 19:43

ADMIN: dāmas un kungi! 90% atbilžu nav atbildes pēc būtības. Sadaļa tika radīta lai sniegtu vienkāršas atbildes.
Ja nu bez subjektīvā viedokļa iztikt nevar, tad lūdzu to vismaz pataupīt posta otrajai daļai, pēc atbildes sniegšanas.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suns sakož suni.

Postby eldberg » 27 Apr 2011, 19:48

Cik tālu sniedzas manas juridiskās zināšanas, tad viena īpašums nodarīja kaitējumu otra īpašumam.
Diemžēl, ja nav liecinieku, tad nav pierādāms, kurš kuru izprovocēja.
Tā pat mums nav pilnīgas informācijas, kādi miesas bojājumi ir nodarīti mazajam sunim, jo lielais ar ļoti mazu piepūli var nodarīt max kaitējumu.

Ja sniegsiet iesniegumu policijai, ko jūs visnotaļ variet darīt un pat vajadzētu, tad rēķinieties ka tiks izvērtēta arī jūsu bezdarbība (suņa brīva staigāšana).
Pēc būtības jums ir cerības uz kompensāciju (jo jūsu sunim ir nodarīts nesamērīgs kaitējums), bet kā jau jums teica, savu diez vai panāksiet, dēl faktu nepierādāmības.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suns sakož suni.

Postby Edgars1 » 27 Apr 2011, 20:01

eldberg wrote:Cik tālu sniedzas manas juridiskās zināšanas, tad viena īpašums nodarīja kaitējumu otra īpašumam.
Diemžēl, ja nav liecinieku, tad nav pierādāms, kurš kuru izprovocēja.
Tā pat mums nav pilnīgas informācijas, kādi miesas bojājumi ir nodarīti mazajam sunim, jo lielais ar ļoti mazu piepūli var nodarīt max kaitējumu.

Ja sniegsiet iesniegumu policijai, ko jūs visnotaļ variet darīt un pat vajadzētu, tad rēķinieties ka tiks izvērtēta arī jūsu bezdarbība (suņa brīva staigāšana).
Pēc būtības jums ir cerības uz kompensāciju (jo jūsu sunim ir nodarīts nesamērīgs kaitējums), bet kā jau jums teica, savu diez vai panāksiet, dēl faktu nepierādāmības.


Paldies par atbildi. Būtu jauki, ja vismaz būtu iespējams uz pusēm apmaksātus ārsta izdevumus. Nauda ar suņuka dzīvību nav salīdzināma, katrā ziņā dzīvnieki nav vainīgi, tikai un vienīgi bezatbildīgie saimnieki. Ganjau pie kāda kopsavilkuma nonāks tas viss.
Edgars1
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 27 Apr 2011, 16:26

Re: Suns sakož suni.

Postby eldberg » 27 Apr 2011, 20:08

Ja jums ir zināms kas ir otrā puse, variet piedāvāt mierīgu izlīgumu par daļēju apmaksu.
Ja neizdodas par neko vienoties, tad variet ķerties pie tiesiskiem līdzekļiem.

Ja saimnieka suns būtu bijis tikai pie saites un jūsu brīvībā, jūs neko nesaņemtu. Izmēram te nav nozīmes.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suns sakož suni.

Postby čība » 27 Apr 2011, 20:39

eldberg wrote:Ja jums ir zināms kas ir otrā puse, variet piedāvāt mierīgu izlīgumu par daļēju apmaksu.
Ja neizdodas par neko vienoties, tad variet ķerties pie tiesiskiem līdzekļiem.

Ja saimnieka suns būtu bijis tikai pie saites un jūsu brīvībā, jūs neko nesaņemtu. Izmēram te nav nozīmes.


Hmm... var jau mēģināt. Pirms laciņa bija gadījums mūsu pašu forumniecei ar bulterjeru - izskrēja VAS no sētas un sakoda suni, saimniece nokrita, kaitējums gan sunim, gan saimniekam, gan velosipēdam, a policijai pie d*****. Šaubos, ka kaut ko iespējams panākt šādā gadījumā, kad paša suns nav pieskatīts, ja vien varēsi pierādīt ļauno nodomu. Šances mazas. Iztērēsiet vairāk naudu visādiem izdevumiem, lai izkasītos, nekā dabūtu suņa ārstēšanai.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suns sakož suni.

Postby Eklēriņš » 27 Apr 2011, 21:13

Pirms minēt kā rīkoties tālāk, iesākumam tomēr vajadzētu tīri cilvēcīgi izrunāties ar otra suņa īpašnieku. Galu galā abi tak suņinieki un varētu mēģināt atrast kopīgu valodu. Tikai sarunai būtu jābūt normālā tonī un bez uzbraucieniem, jo objektīvi vērtējot - vainīgi bija abi suņu īpašnieki!
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Suns sakož suni.

Postby Creme de la Creme » 29 Apr 2011, 08:38

Šajā gadījumā piekrītu Eldberg teiktajam - Jūsu ''īpašumam'' nodarīts kaitējums. Mēs nekādi nevaram pierats pie tā ka suns arī ir īpašums! Protams - Jūsu vaina tajā ka nenosargājāt savu īpašumu, bet tas nenozīmē ka kāds cits no drīkst bojāt. Skan jocīgi, bet lietai jāpieiet no šāda skatījuma. Ja mans suns izskrien no pagalma, tas nenozīmē ka kāds cits tam drīkst uzbrukt, sakost, nosist u.tml. Pat ja mazais suns to lielo provocēja (rejot), tas nebūt neattaisno uzbrukumu. NORMĀLS suns to mazo kvanšķi vienkārši ignorētu (protams - ja vien mazais nav pats brucis virsū).
Uz policiju variet doties ar iesniegumu. uztaisiet iesniegumam kopiju un palūdziet lai uz kopijas parakstās par iesnieguma saņemšanu (savādāk mēdz būt visa'di...). Atteikt pieņemt iesniegumu Jums nedrīkst. Visticamāk ka Jums tiks atteiks ierosināt krimināllietu, bet galvenais lai fakts tiek piefiksēts. Jums vajadzīga arī izziņa no veta par sunim nodarītajiem miesas bojājumiem, izziņa par ārstēšanās izdevumiem u.tml. Tad Jūs variet griezties tiesā (ja nevarat panākt mierīgu izlīgumu). Vislabāk, pirms tam, ir pakonsultēties ar kādu ZINOŠU juristu.
Veiksmi, veseļojaties!

P.S. Man draugiem, acu priekšā, tika nokosts viņu taksis. VAS vienkārši pieskrēja, saķēra suni zobos un sapurināja. Sunim tika lauzts mugurkauls un tas uzreiz nomira. Saimnieks bija tādā šokā ka neko neiesāka...
Kādam citam manam paziņas sunim uzbruka rotveilers. Mazais suncis pārbīlī aizbēga uz mājām. Viss beidzās labi, bet saimnieks pēc tā gadījuma sāka staigās ar ieroci.
Manai vecākajai kucītei (miera un mīļuma iemiesojums) uzbruka rotveilers (staigājām Mežaparkā, sunīte gāja man blakus bez pavadas). Bez jebkāda iemesla, vienkārši ieraudzīja mazo ''medījumu'' pa gabalu un metās virsū. Mazā (viņai tad vēl bija tikai kāds gadiņš) pārbīlī metās mežā iekšā. Rotveilers nopakaļ. Es arī...Pēc kādas stundas neveiksmīgu meklējumu (rotveilers atgriezās, manējā -nē) es devos mājās ar domu ņemt riteni un turpināt meklējumus. Mājās sastapu savu suni. Pēc tam kaimiņš stāstīja ka mana mazā sune esot milzīgā ātrumā nesusies uz māju (pāri Meža prospektam ar lielo satiksmi). Viss beidzās labi...Viņa vēl joprojām ir mīļa un draudzīga pret suņiem. Bet tomēr ievēro distanci ieraugot lielu suni. Bet rotveilera saimniece stāvēja, blisināja acis un suni pat neatsauca...Gribējās ņemt mietu un likt tai pa pieri...
Neviens suns nav vainīgs. Vainīgs ir tikai saimnieks.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Suns sakož suni.

Postby Maija_Dakota » 29 Apr 2011, 11:05

Creme de la Creme, :par: šīs lietas būtiski ietekmē liecinieku esamība/neesamība, arī neīstu liecinieku...
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Suns sakož suni.

Postby čība » 29 Apr 2011, 11:13

Maija_Dakota wrote:Creme de la Creme, :par: šīs lietas būtiski ietekmē liecinieku esamība/neesamība, arī neīstu liecinieku...


Jautri ir ja abām pusēm ir tādi "īsti" liecinieki :hih:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suns sakož suni.

Postby Creme de la Creme » 29 Apr 2011, 11:46

Nu šajā gadījumā vienīgais nepieciešamais ''liecinieks'' ir sunim nodarītā ''skāde''. Nu ja nu vienīgi kāds ''liecinieks'' pateiks ka mazais suns uzmetās lielajam virsū, sāka to nežēlīgi plosīt un lielajam nekas cits neatlika kā vien aizstāvēties...
Bet nu būtu labi zināt arī otras puses domas. Vai cietušā suņa saimnieks ir runājis ar tā VASa saimnieku? Varbūt mēs te ''tukšus salmus kuļam'' un visu var noregulēt mierīgi.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Suns sakož suni.

Postby Edgars1 » 29 Apr 2011, 11:58

Praktiski es tur neko nevarētu daudz kasīties, bet tam otram saimniekam sākas problēmas ar to, ka tas bija policijas suns kurš atradās bez sava saimnieka cita cilvēka uzraudzībā, šis cilvēks nespēja savaldīt suni un neklausīja komandām, mans suns viņam neuzbruka, viņs atradās grāvī un rēja (nav no tiem niknajiem, mazajiem šuneļiem kas visiem kož kājās) šis lielais suns izrāvās ar visu pavadu no rokām un saplosīja. Biju apciemojis šo policistu mājās, centos mierīgi izrunāt šo situāciju, bet viņš stingri turējās pie sava viedokļa, sakot,ka pēc ministru kabineta nolikuma, ir atļauts brīvi uzturēties sabiedriskā vietā bez pavadas un uzpurņa. Tā nu katrs paliek pie sava, bez citu policistu iejaukšanās te neiztikt un tik vienkārši es to netaisos atstāt, jo vel pat šodien mans šunelis nav atlabis lai viņu varētu ņemt mājās...
Edgars1
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 27 Apr 2011, 16:26

Next

Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron