Suns sakož suni.

Ask a question and get an answer

Re: Suns sakož suni.

Postby BaibaB » 11 May 2011, 19:37

sen nebija lasīts teksts, tik ļoti pilns ar muļķībām :ninja:
Buffs wrote:Par policijas suņiem. Tie ir tādi paši kā policisti - neuzticami un dzīvās būtnes no kā ir jābaidās nevis jācer, ka tas nu pasargās. (..)Policija ir pēdējā vieta kur vispār jebkad var griezties - izsmies un tiesas vilks mēnešiem prāvas kamēr noslēgs bez rezultātiem

mana personīgā pieredze ar pašvaldību policiju liecina, ka viņi reaģē ātri, korekti un likuma ietvaros. pazīstu personīgi vairākus policijas suņus, visi ir izgājuši obilgāto apmācību, komunikabli saskarsmē, adekvāti, neviens negāžas virsū ne suņiem, ne cilvēkiem...
Buffs wrote:Nu labi, attaisnojums, ka viņš narkotiku meklētājs, značit narkomāns.

:sajucis: konkrēts sviests. ceru, ka te ienāks dresētājs un pateiks, ko par šo domā.
ā, ja kas, pazinu reiz suni-narkotiku meklētāju, cvergu, kas nodzīvoja līdz padsmit gadiem. rotaļīgs, kā visi cvergi, dauzoņa un huligāns, ne narkomāns nekā. iesaku pameklēt informāciju par suņiem-narkotiku meklētājiem.
Buffs wrote:Par tiem maziem sunīšiem. Nu jā, ja ir mazs, ļoti jāskatās. (..)Par uzpurņiem - uzskatu, ka visiem lieliem su\ņiem tie vajadzīgi. Cik no lielo suņu sugas pārstāvjiem pārbaudīti uz agresiju???

mana personīgā pieredze ar diviem jorkiem, pāris takšiem un punduršpicu rāda, ka uzpurnis ir vajadzīgs tieši šiem sīkaļām. visi ir bijuši gatavi cilvēkam pirkstus nokost un iekampt svešiem suņiem, trīsreiz lielākiem par pašiem, pilnīgi bez iemesla. un zobi tādam taksim ir pietiekami nopietni. savukārt mūsu burvīgie draugi ambulgogs un sanbernārs ir labestības un cilvēkmīlestības iemiesojums.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns sakož suni.

Postby energy » 11 May 2011, 20:06

Buffs šoreiz pamatīgi brauc auzās.
Un kā admini aizrādīja, tad šeit neko vairāk kā konkrētu padomu nedodam, tad lūdzu kādu šos komentus pārcelt uz offtopika tēmu
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Suns sakož suni.

Postby tutta » 11 May 2011, 20:08

...kā mani tracina šī vispārināšana :lamajas: tad cilvēkus arī varbūt dalam tāpat...lielie bīstami, mazie nē :launigs: jāvērtē ir katrs suns pēc viņa uzvedības, psihes utt. un nav jāskatās liels vai mazs, tā ir saimnieka atbildība!
Par policiju- vismaz Valmierā cik zinu viss tiek izdarīts korekti.. lai cik bēdīgi tas nebūtu, bet saņemot policijas nosūtītu administratīvo lietvedību, PVD ir arī konfiscējusi īpašniekiem viņu suņus, jo tie nespēj tos kontrolēt.
arī man ir policijas suns un pat ļoooti audzināts :rej: braucu ar viņu arī uz skolām un bērnudārziem, par laimi bērniem ir citāds viedoklis nekā Buffs :aptracis: ir sanācis šajās ciemošanās reizēs atsevišķi pastrādāt ar kādu bērnu, kurš ļoooti baidās no suņiem, bet policijas suns šim bērnam likās īpašs, kas pāri nedarīs un katru gadu Flēru obligāti nāca glaudīt un bužināt, tā iemācoties nebaidīties :esmilu:
Vēl manai sunei ir bijis jāpastrādā kādā īpašā reizē, par ko iedomājoties man joprojām līst asaras... bijām ciemos uz dārziņu, kur bērni ar redzes traucējumiem. Bērniem lieli prieki, ka policija ciemos, bet viena meitenīte izmisusi raudāja... jautāju kāpēc...un audzinātāja atbildēja, ka meitenīte raud, jo ļoooti grib redzēt policijas suni, bet diemžēl neredz :( ...un vajadzēja redzēt manu dullo suneni.... viņa stāvēja tik uzmanīgi, kamēr meitenīte viņu visu izčamdīja un izpētīja ar rociņām... saņēma arī suņa buču...un gan viņa, gan es bijām sajūsmā!!!
zināšanai.... narkotiku meklēšanas suņi zin tikai narkotiku smaržu un neko vairāk.... viņi NAV narkomāni :lamajas:

Buffs izskatās, ka policijas suns ēd visus nost vai ne?
Image
User avatar
tutta
Baby
Baby
 
Posts: 60
Joined: 21 Jan 2010, 19:02

Re: Suns sakož suni.

Postby silverequs » 11 May 2011, 21:33

Buffs, a vispār visām blondīnēm smadzenēs vajadzētu kultūras draiveri uzinstalēt, bet par to neviens pat neaizdomājas nez kāpēc. :koslene: Bet tas tikai tā mani personīgie novērojumi. :stiligs2:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Suns sakož suni.

Postby AliseM » 12 May 2011, 13:36

Starp citu, ... kā jūtas cietušais? :mierina:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Suns sakož suni.

Postby čība » 12 May 2011, 15:12

BaibaB wrote:sen nebija lasīts teksts, tik ļoti pilns ar muļķībām :ninja:
Buffs wrote:Par tiem maziem sunīšiem. Nu jā, ja ir mazs, ļoti jāskatās. (..)Par uzpurņiem - uzskatu, ka visiem lieliem su\ņiem tie vajadzīgi. Cik no lielo suņu sugas pārstāvjiem pārbaudīti uz agresiju???

mana personīgā pieredze ar diviem jorkiem, pāris takšiem un punduršpicu rāda, ka uzpurnis ir vajadzīgs tieši šiem sīkaļām. visi ir bijuši gatavi cilvēkam pirkstus nokost un iekampt svešiem suņiem, trīsreiz lielākiem par pašiem, pilnīgi bez iemesla. un zobi tādam taksim ir pietiekami nopietni. savukārt mūsu burvīgie draugi ambulgogs un sanbernārs ir labestības un cilvēkmīlestības iemiesojums.


Uzpurņus vajag cilvēkiem. Patiesībā, cilvēkiem, it īpaši vīriešiem vajadzētu staigāt rokudzelžos, jo tieši viņi visbiežāk uzbrūk citiem - piekauj, atņem naudu utt. Ja visi vīrieši staigātu ārpus mājas rokudzelžos nekas tāds nenotiktu :kanepe:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suns sakož suni.

Postby Linda B. » 12 May 2011, 15:43

Nu vai zinies!Lielie vinam agresivi!Pa darbu staiga viens dikti mazins un dikti riebigs sunelis,izskatas pec civauvas jauktena,neko tik rejosu un rakstura riebigu nebiju redzejusi,turpat staiga divi vilku suni un pie kedes staffa un haskija jauktenis(pie kedes,jo drausmigi klainojot),pavisam mierigi,nerej,neruc,tikai olien klat lai aiz auss kads pakasitu.Pr savu takseni ari neko labu envaru teikt,ja es nemeginatu vinu savakt drosivien visus no visam pusem aprietu gan cilvekus,gan sunus un atseviskiem sunu individiem ari kazoku paplukatu.Ta ka nevajag,man vairak bail uz ielas satikt nelielu suneli neka kaukazieti.Tie lielie parasti paosta un iet garam,bet mazie zobus atnigusi nesas virsu un reizem tiesam nekas cits neatliek ka vienkarsi spert pirms manu suni sakoz vai man pasai kaju nesakoz.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suns sakož suni.

Postby Eklēriņš » 12 May 2011, 21:27

Cālis wrote:Tā kā ļoti daudziem gribas izteikties par šo tēmu, taču tas neatbilst sadaļas prasībām, piedāvāju viedokļoks dalīties šeit, taču konkrētas atbildes autoram publicēt tepat.


Varbūt tomēr derētu pieturēties pie šīs sadaļas būtības: jautājums - konkrēta atbilde vai ieteikumi! Diskusiju par to, kurš labs, kurš slikts, kurš kož un nē, labāk tomēr turpināt pārnestajā sadaļā!
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Suns sakož suni.

Postby Edgars1 » 11 Jun 2011, 13:14

Pēc ilgāka laika atcerējos, ka jāuzraksta kā tad nu tas viss beidzās.
Viss paldies Dievam beidzās labi, suņuks izveseļojās, jau pēc pus otras nedēļas dzīvošanās klīnikā, paņēmām mājās un jau trešajā dienā esot mājās jau bija gatavs trakot ar otru suni (mums ir velviens, vilks) atveseļojās ļoti labi, neradās nekāds sastrutojums, visu glāba tas, ka mēs nevilcinājāmies un operatīvi, ātri nogādājām klīnikā. Varu teikt tikai labākās atsauksmes par jelgavas veterināro klīniku!
Ar kodēja saimnieku arī viss beidzās labi, vērsos vietējā policijas iecirknī un kā par brīnumu vīri darīja savu darbu, neskatoties uz to, ka kodēja saimnieks bija viņu kolēģis. Jau pēc dažām dienām tikos ar šo policistu un privāti vienojāmies, ka abi savā ziņā esam vainīgi un izdevumus dalījām uz pusēm.
Paldies visiem par atsaucību un komentāriem/ieteikumiem, ļoti noderēja!
Edgars1
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 27 Apr 2011, 16:26

Re: Suns sakož suni.

Postby Eklēriņš » 11 Jun 2011, 20:35

Paldies, ka informēju par rezultātu! Prieks, ka suņuks vesels un arī ar otra suņa īpašnieku esat tikuši pie mierizlīguma! :jaa:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Previous

Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron