Kluba izvēle

Ask a question and get an answer

Re: Kluba izvēle

Postby ruu » 09 Nov 2011, 21:12

Creme de la Creme wrote:Vai Ruu! Es takš pavisam te saputrojos šķirnēs! :sarkstosa: :sajucis: Nez kāpēc iedomājos ka Jums terjers :jautri:
Bet parasti ir tā: jādodās uz izvēlēto klubu ņemot ''zobos'' suņa ciltsrakstus. Tur dos aizpildīt iestāšanās anketu. Un pēc tam tiks izsniegta kluba biedra karte+LKF maksājumu karte (to vajadzēs reģistrējoties izstādēm). Ja pareiz sapratu tad suns ir ievests? Tātad - uz ciltsrakstiem vēl nav LKF zīmodziņa? Tātad būs klubā jāapmaksā 5,-ls par ciltsrakstu reģistrāciju LKF ciltsgrāmatā. Bez šī zīmodziņa nevarēsiet pieteikt suni izstādēm/sacensībām u.tml. Un iesaku pēcāk arī atrādīt pašu suni kluba kinologam (lai veic ''tehnisko apskati'').

:D nekas traks, es jau te esmu jauniņā, nevar tā uzreiz visus uzreiz iegaumēt ;) ...un mani droši var uzrunāt uz "tu" :jaa:
Nu man ir aptuvena skaidrība kas un kā notiek, likās, ka tas process ir sarežģītāks, bet kā saka velns nav tik melns :pilnmeness:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kluba izvēle

Postby Creme de la Creme » 10 Nov 2011, 09:53

Vai, es tādās situācijās atceros sevi, vairāk kā 10 gadus atpakaļ :jaa: kad tikai liktenīgas sakritības pēc, ar savu pirmo suni, teju neaizgāju uz Favorītu :sajucis:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 13 Feb 2012, 21:02

Lai neceptu jaunu topiku!
Palīdziet lūdzu man ''Lampiņai!''
Līdz šim man likās ka neesmu tik liela ''lampiņa'',bet nupat jau jāsāk domāt ka īstu gudra neesmu gan!
Tātad stāsts:
Sestdien bijām iesniegt sertifikātu ,lai izņemtu SUŅUKAM c/r.
Šorīt pēc Granta un Rūda dauzīšanās tūres ,ieraudziju kvīti ko mums izniedza tajā tā saucamajā klubā!
Uz tās rakstīts biedru nauda!
Līdz ar to radās patiesa interese kas ''lācītim vēderā''! Bet te tev nu bija!
Pēc entajiem mēģinājumiem kautko atrast, zvaniju:paceļ vīrietis :DA?
Es sasveicinos un sāku stāstīt savu bēdu-pēkšņi mani pārtrauc sieviete:da? da?
Es saku ka mēģinu atrast kādu informāciju par klubu,par tā noteikumiem utt.,un pieminu ka neko nevaru atrast!
S:NU PAČEMU,KAKA NEMOŽITE NADO PISAĶ -LKBA!(jāpiemin ka tonis nu tāds ka nenāc par tuvu!)Pasaku ka Grantu sestdien pie viņiem potēt nevedīsim,pieklājīgi atvados!
tālāk ņemos rakstīt to LKBA- un atkal izmetās kautkāds forums kurā viss krieviski un izdarīt at to kas parādās neko nevar! :aizsvilstas:
Nu pasaki vienam cilvēkam,vai man vienai to vajag?
man vienmēr licies ka šādi klubi arī ir ieinteresēti lai viņiem to biedru būtu:nu tad sniedz normālu informāciju,lai cilvēks saprot kas tā par lietu -klubs! :aizsvilstas:
Respektīvi jautājums: vai vispār tam LKBA tāda kā mājaslapa?
varbūt kāds zinātājs var izlīdzēt? :neparliecinats:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby Linda B. » 14 Feb 2012, 02:06

Kurzemniek šeit kaut kas ir http://siriusdogs.lv/LKBA_izstades.php
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Kluba izvēle

Postby Demiana » 14 Feb 2012, 08:51

Linda B. wrote:Kurzemniek šeit kaut kas ir http://siriusdogs.lv/LKBA_izstades.php

šajā mājas lapā īpaši iepriecinajā aukšējā strīpā - satura rādītājs -
Jaunumi

Par mums

Dokumenti

Izstādes


Suņu sugas :medas:

utt

:kanepe:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 14 Feb 2012, 09:13

Paldies par palīdzēšanu :ludzu: ,bet arī šito vakar izlūrēju!
Un atkal nekā! izņemot informāciju par izstādēm. :aizsvilstas:
Mani interessē tāds klubs kā Baltijas suns-tas mums c/r izsniegs!
Nu lūk, sastāv viņš tajā LKBA!
A info nekāda ne par vienu ne par otru!
Es pagaidām tikai zinu to ka ja man būs iespēja mainīt klubu NOTEIKTI darīšu tā!
Īpaši gari nedomājot!
Neizprotu nu kā tā var sanāk ka cilvēks izņemot c/r jau iestājies klubā??? :jaut:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby Creme de la Creme » 14 Feb 2012, 10:01

Nu par kluba nomaiņu - neko daudz iepriecināt nevaru. Nebūs liela izvēle. Ja nu vienīgi kāds no LKA klubiem (bet nezinu kādas tur tagad viņiem attiecības, un vai viņi atzīst viens otra dokumentus).
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 14 Feb 2012, 10:06

Creme de la Creme wrote:Nu par kluba nomaiņu - neko daudz iepriecināt nevaru. Nebūs liela izvēle. Ja nu vienīgi kāds no LKA klubiem (bet nezinu kādas tur tagad viņiem attiecības, un vai viņi atzīst viens otra dokumentus).

Ļoti jau nu ceru ka tas būs iespējams!
Man dikti nepatīk ka neko nevar atrast par tā saucamo klubu!
par jebkuru iestādi manuprāt pamatus kautkādus var atrast bet par šo nekas!
Ja neskaita adresi! :aizsvilstas:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby Demiana » 14 Feb 2012, 10:11

Kurzemnieks wrote:Mani interessē tāds klubs kā Baltijas suns-tas mums c/r izsniegs!
Nu lūk, sastāv viņš tajā LKBA!
A info nekāda ne par vienu ne par otru!

nu vismaz kur atrodas un kā var sazvanīt var sameklēt.
Baltijas suns, kinoloģiskais klubs
Tallinas iela 92, Rīga, Latvija
(+371) 67312631

protams var sanākt ka sazvanīt būs pagrūti, jo darba laiki nav atrodami, bet labāk mēģini pēc pl 17:00-18:00
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 14 Feb 2012, 10:14

Demiana wrote:
Kurzemnieks wrote:Mani interessē tāds klubs kā Baltijas suns-tas mums c/r izsniegs!
Nu lūk, sastāv viņš tajā LKBA!
A info nekāda ne par vienu ne par otru!

nu vismaz kur atrodas un kā var sazvanīt var sameklēt.
Baltijas suns, kinoloģiskais klubs
Tallinas iela 92, Rīga, Latvija
(+371) 67312631

protams var sanākt ka sazvanīt būs pagrūti, jo darba laiki nav atrodami, bet labāk mēģini pēc pl 17:00-18:00

vakar jau zvaniju!
Uzķerca kā jau augstāk minēju!
Uzskatu ka ir tā kautkā neritīgi,ka man tagad no Aizkraukles būtu jābrauc uz Rīgu lai izlasītu kluba noteikumus!
Ja tādi viņiem ir!
kAROČ SVIESTS! ;(
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby Creme de la Creme » 14 Feb 2012, 10:47

Nu, diemžēl, bet daudzas no šīm ''organizācijām'' ir ļoti necaurspīdīgas (ja neteiktu vairāk). Kā viņas izdzīvo -grūti pateikt...Laikam jau tāpēc viena klapējas ciet, cita atverās (tā teikt - tie paši vēži, tikai citā kulītē). Bet kamēr būs negodprātīgi audzētāji (un tie kuriem nepatīk ierobežojumi), tikmēr arī pastāvēs šāda veida ''kaktu organizācijas'' (piedošanu, bet savādāk to nosaukt nevaru...). Par attieksmi pret cilvēkiem - ir dzirdēts 101 reizi...Slikts garastāvoklis var būt katram, bet ne jau regulāri. Un uz jautājumiem arī neatbild...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 14 Feb 2012, 10:52

Creme de la Creme wrote:Nu, diemžēl, bet daudzas no šīm ''organizācijām'' ir ļoti necaurspīdīgas (ja neteiktu vairāk). Kā viņas izdzīvo -grūti pateikt...Laikam jau tāpēc viena klapējas ciet, cita atverās (tā teikt - tie paši vēži, tikai citā kulītē). Bet kamēr būs negodprātīgi audzētāji (un tie kuriem nepatīk ierobežojumi), tikmēr arī pastāvēs šāda veida ''kaktu organizācijas'' (piedošanu, bet savādāk to nosaukt nevaru...). Par attieksmi pret cilvēkiem - ir dzirdēts 101 reizi...Slikts garastāvoklis var būt katram, bet ne jau regulāri. Un uz jautājumiem arī neatbild...

:par: Skumji ir tas,ka normāliem,godprātīgiem cilvēkiem jau nav izvēles gribi vai nē tev jābūt pie viņiem piederīgiem! ;(
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby Demiana » 14 Feb 2012, 11:00

Kurzemnieks wrote: :par: Skumji ir tas,ka normāliem,godprātīgiem cilvēkiem jau nav izvēles gribi vai nē tev jābūt pie viņiem piederīgiem! ;(

izvēle ir vienmēr, (tikai neapvainojies) pirms veikt pirkumu tomēr varēja mazliet cītīgāk :lasu: pastudēt informāciju :kompisbietee: ja ciltsrakstus tomēr vēlējāties saņemt.
Last edited by Demiana on 14 Feb 2012, 11:44, edited 1 time in total.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 14 Feb 2012, 11:18

Demiana wrote:
Kurzemnieks wrote: :par: Skumji ir tas,ka normāliem,godprātīgiem cilvēkiem jau nav izvēles gribi vai nē tev jābūt pie viņiem piederīgiem! ;(

izvēle ir vienmēr, (tikai neapvainojies) pirms veikt pirkumu tomēr varēja mazliet cītīgāk :lasu: pastudēt informāciju :kompisbietee: ja jau ciltsrakstus tomēr vēlējāties saņemt.

Man nav par ko apvainoties,jo galvenais tomēr ir un paliek suns!
Štukoju ko tev atbildēt,kā attaisnot sevi,bet man jau tas nav jādara. :neparliecinats:
Vai tad šī sadaļa nav domāta lai lūgtu palīdzību ja tādu vajag? :neparliecinats:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby OrlandoSeaHorse » 14 Feb 2012, 11:35

Kurzemnieks wrote:
Creme de la Creme wrote:Nu, diemžēl, bet daudzas no šīm ''organizācijām'' ir ļoti necaurspīdīgas (ja neteiktu vairāk). Kā viņas izdzīvo -grūti pateikt...Laikam jau tāpēc viena klapējas ciet, cita atverās (tā teikt - tie paši vēži, tikai citā kulītē). Bet kamēr būs negodprātīgi audzētāji (un tie kuriem nepatīk ierobežojumi), tikmēr arī pastāvēs šāda veida ''kaktu organizācijas'' (piedošanu, bet savādāk to nosaukt nevaru...). Par attieksmi pret cilvēkiem - ir dzirdēts 101 reizi...Slikts garastāvoklis var būt katram, bet ne jau regulāri. Un uz jautājumiem arī neatbild...

:par: Skumji ir tas,ka normāliem,godprātīgiem cilvēkiem jau nav izvēles gribi vai nē tev jābūt pie viņiem piederīgiem! ;(
Es arī nesaprotu, kāpēc jāielaižas ar šaubīgiem tipiem, jo tomēr ir izvēle! Pasakiet, kura šķirne FCI sistēmā NAV dabūjama? Pat tās, kuras vēl tikai iet uz atzīšanu - suni tak var dabūt! Paši barojam visādas īpatnējas organizācijas, paši raudam.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 14 Feb 2012, 11:53

Es arī nesaprotu, kāpēc jāielaižas ar šaubīgiem tipiem, jo tomēr ir izvēle! Pasakiet, kura šķirne FCI sistēmā NAV dabūjama? Pat tās, kuras vēl tikai iet uz atzīšanu - suni tak var dabūt! Paši barojam visādas īpatnējas organizācijas, paši raudam.

Nu paldies par uzbraukumiem! :ludzu:
Nenoliedzu,mana vaina ka neiedziļinājos visās šajās peripētijās at FCI,IKU UN CITĀM SISTĒMĀM!
atkārtošu vēlreiz līdz šim man nav bijusi nekāda saistība ar klubiem,c/r un ko tamlīdzīgu.
ziniet lai turētu paratos ''dvorterjerus'' kādi ir bijuši līdz šim cilvēks neiedziļinās šadās lietās!
Labi ka visi skarbās patiesības teicēji nav kļūdijušies! :viltigs:
Un taisnības labad teikšu ka vēl joprojām nesaprotu visu šito padarīšanu! :akes:
Tatad sanāk,ka visi kas nopirkuši suņus no šaubīgajiem tipiem ir slikti,jo redz nav mēnešiem ilgi pērušies lai vispār iebrauktu kas tas viss par agregātu! :neparliecinats:
Un kā tad ar to, ka galvenais, lai suņukam laba dzīve? :jaut:
Nu mīļi! :jaa:
Last edited by Kurzemnieks on 14 Feb 2012, 12:09, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby Creme de la Creme » 14 Feb 2012, 12:08

Nu pie mums cilvēki bieži ''uzķerās'' uz šādiem audzētājiem. Ļoti viegli ir apvārdot cilvēkus, sevišķi ja pircējs neorientējās visā šajā sistēmā. Un pie mums apjukt nav grūti! Ja tev pasakak - jā, mums viss o.k.! Mums ir audzētava, ar suņiem jau nodarbojamies visu savu apzinīgo mūžu! Kucēnu vecāki ir titulēti medību suņi, kucēniem ir ciltsraksti...bla...bla..bla...Un kā te var ienākt prātā ka tur kaut kas nav ''tīrs''?
Man reiz zvanīja kāds vīrietis. Es viņam kādas 30-40 minūtes stāstīju kā izvēlēties kucēni, kādi izskatās dokumenti u.tml. Bet vai daudziem ir tāda pacietība? Diemžēl, bet ļoti daudzi audzētāji nesniedz pilnvērtīgu info (vai arī nav spējīgi to sniegt savas nezināšanas pēc). Un ''pircējs parastais'' 'tad savu izvēli veic pats, cik nu viņam ir tās saprašanas. Man ir daži labi kas gadu garumā raksta/zvana un uzdod n-tos jautājumus par suņa kopšanu u.tml. Un šie cilvēki ir nopirkuši kucēnus ne jau pie LKF audzētājiem. Un ko darīt? Pasūtīt? Man jau uznāk dusma, bet...žēl to sunču! Jau pasen smējos ka jāievieš 800...līnija, lai kaut vai tādā veidā ienāk nauda. :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kluba izvēle

Postby cobretti » 14 Feb 2012, 12:47

Nu nevajag jau to FCI sistēmu nu tik ļoti slavināt! Arī FCI sistēmā ir savi mīnusi. Vienkārši FCi sistēma ir vecāka un tur lietas ir labāk sakārtotas. Citas sistēmas ir jaunākas un tāpēc arī ne tik bagātas ka FCI sistēma. Piekrītu par to, ka inforācija par sistēmām Latvijā ir švaki pieejama un arī katrs, kam nav slinkums var klubu izveidot. Par IKU sistēmas klubiem gudrs cilvēks var info iegūt apskatot www.favoritinfo.lv sadaļu izstādes. Tur atradīsiet inforāciju par sistēmas klubiem, kuri rīko izstādes. Nu no tā arī var atrast kādi klubi ir IKU sistēmā. Ne visi klubi ir slikti šajā sistēmā un neatsaucīgi. Piemēram klubs Elison ir ļoti jauks un kluba vadītāja ne tikai Jūrmalā ir sastopama, bet arī Rīgā, klubs Siriuss- arī ir atsaucīgi cilvēki. Par klubu Baltijas suns jau kaut kur lasīju iepriekš forumā, ka tas ir kaut kas nesaprotams. Jā, visplašākais šajā sistēmā ir klubs Favorīts un tieši šī kluba dēļ vislielākā neapmierinātība ir ar IKU sistēmu saistīta.
cobretti
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 16 May 2011, 14:38

Re: Kluba izvēle

Postby Demiana » 14 Feb 2012, 13:02

cobretti wrote: Par IKU sistēmas klubiem gudrs cilvēks var info iegūt apskatot http://www.favoritinfo.lv sadaļu izstādes. Tur atradīsiet inforāciju par sistēmas klubiem, kuri rīko izstādes.

Bet cilvēks vēlas saņemt skadru bildi par CR izņemšanu, par klubu kurā ir "iepīts" nevis par izstādi.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Kluba izvēle

Postby Creme de la Creme » 14 Feb 2012, 13:25

cobretti wrote:Citas sistēmas ir jaunākas un tāpēc arī ne tik bagātas ka FCI sistēma. .


Kāds te bagātībai sakars? Ja reiz cilvēks izdomā ''uzcept'' klubu, tad sākumā ir jāsagatavo dokumentācija, reglamenti u.tml. Un elementārām lietām ir jābūt skaidrām (kaut vai tas, kur, kā un par cik var saņemt sava kucēna dokumentus). Un primāri jau to vajadzētu darīt audzētājam, nevis kucēna saimniekam tagad skraidīt, zvanīties, meklēt info netā, forumos...
Ja IKU var iestāties jebkāds klubs (es te domāju - klubs, kurā ir pilnīgs berdaks), tad neko labu par šo sistēmu nevar domāt...netaisos nevienu nedz slavināt, nedz nopelt, bet fakti paliek fakti! Es jau minēju ka tikai liktenīgas sakritības pēc mani arī savulaik ''neievilka'' Favorītā (Vienkārši kluba vadītāja bija tik ''atsaucīga'', ka ''atsita'' jebkādu vēlmi ar viņu sadarboties. Ja tu kaut ko paprasi, bet tevi ''pasūta'' krievu vārdiem, tad...). Tā kā es uzksatu ka mani ir milzīgi PAVEICIES!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

PreviousNext

Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests