Kluba izvēle

Ask a question and get an answer

Re: Kluba izvēle

Postby cobretti » 14 Feb 2012, 14:50

Nu vienmēr palasoties forumā, man diemžēl ir radies iespaids, ka vienīgā pareizā sistēma ir FCI un visi pārējie ir kaut kādi krāpnnieki un zemākas kastas pārstāvji! Nu piekrītu, ka IKU sistēmā nav viss tik skaists un pūkains un arī pārsvarā visu klubu vadītāji IKU sistēmā ir kvievu tautības. Bet nu ko lai dara, ja krievu tautības cilvēki ir aktīvāki, uzņēmīgāki un riskēt spējīgāki par latviešiem? Bet redz, tas nebūt nenozīmē , ka viņi labak māk kontaktēties ar pārējiem :) . Tāpēc sēžot un pukstot pie datora nekas jau nemainīsies!
Nu es jau neesmu aprobežota un sapratu, ka cilvēks vēlas c/r suņam izņemt! Ciltsrakstus jāizņem klubā, kurā ir reģistrēts metiens, bet nu iestāties var kurā girb atbilstošās sistēmas klubā. Un vēlreiz gribu teikt..... ne jau visi IKU sistēmas audzētāji ir krāpnieki un slimu vai neatbilstošu savai šķirnei suņu pārdevēji! Tāpēc nevajag noniecināt visus citu sistēmu audzētājus! Nu nau jau arī FCI sistēmas audzētaji bez vainas un kļūdām! 8-)
cobretti
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 16 May 2011, 14:38

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kluba izvēle

Postby Greylove » 14 Feb 2012, 14:59

Kā vispār ir ar citu sistēmu klubiem un kucēna ciltsrakstiem? Tie jaunajam īpašniekam tiek doti bez maksas (t.i., audzētājs ir norēķinājies) , jeb ir tomēr vēl kaut kādi Ls 25,- jāmaksā, lai dabūtu dokumentus? Tas ir visur, vai tikai dažos klubos?
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Kluba izvēle

Postby Creme de la Creme » 14 Feb 2012, 15:20

cobretti - kurā mirklī te kāds noniecina visus tos audzētājus? Iet runa par sistēmu kā tādu, kā arī par attieksmi pret cilvēkiem. Ja klubs ir jauns (kā te tiek argumentēts), ja tajā ir maz biedru u.tml., tad attieksmei jābūt 3xlabākai nekā citur! Ir jāprot piesaistīt cilvēki nevis jāatgrūž. Un kaut kādai kārtībai taču arī ir jābūt! Audzētājs sūta uz klubu, klubs sūta pie audzētāja (man zināms šāds piemērs) un tā izvaidojas tāds ''riņķa dancis''. Beigās jau neviens nav vainīgs un neviens ne par ko neatbild. Ja ir informācija par to kā tajā klubā kas notiek(resp. par tēmu ciltsrakstu iegūšana), tad padalieties. Savādāk sanāk tāda tukša runāšana par tēmu kura jau pārcilāta n-tās reizes.

Cik esmu dzirdējusi, tad kucēnu saimnieks iet uz klubu un kārto tur ciltsrakstus, par kuriem arī pats maksā. Cik tie maksā - esmu dzirdējusi vairākas versijas (laikam tas atkarīgs no kluba)
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 14 Feb 2012, 15:31

Greylove wrote:Kā vispār ir ar citu sistēmu klubiem un kucēna ciltsrakstiem? Tie jaunajam īpašniekam tiek doti bez maksas (t.i., audzētājs ir norēķinājies) , jeb ir tomēr vēl kaut kādi Ls 25,- jāmaksā, lai dabūtu dokumentus? Tas ir visur, vai tikai dažos klubos?

esam kucēna saimnieki.
Mēs maksājām 30ls.Braucām(dzīvojam Aizkrauklē) lai iesniegtu sertifikātu (pagājušo sestdien) un brauksim(pēc 10 dienām) lai saņemtu c/r.
Tā mums notiks ciltsrakstu saņemšana!
Ja ir informācija par to kā tajā klubā kas notiek, tad padalieties.

:par: tas jau arī ir tas ko man vajag! :ludzu:
Last edited by Kurzemnieks on 14 Feb 2012, 15:42, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby Korland Rein » 14 Feb 2012, 15:34

cobretti wrote:Nu vienmēr palasoties forumā, man diemžēl ir radies iespaids, ka vienīgā pareizā sistēma ir FCI un visi pārējie ir kaut kādi krāpnnieki un zemākas kastas pārstāvji! Nu piekrītu, ka IKU sistēmā nav viss tik skaists un pūkains un arī pārsvarā visu klubu vadītāji IKU sistēmā ir kvievu tautības. Bet nu ko lai dara, ja krievu tautības cilvēki ir aktīvāki, uzņēmīgāki un riskēt spējīgāki par latviešiem? Bet redz, tas nebūt nenozīmē , ka viņi labak māk kontaktēties ar pārējiem :) . Tāpēc sēžot un pukstot pie datora nekas jau nemainīsies!
Nu es jau neesmu aprobežota un sapratu, ka cilvēks vēlas c/r suņam izņemt! Ciltsrakstus jāizņem klubā, kurā ir reģistrēts metiens, bet nu iestāties var kurā girb atbilstošās sistēmas klubā. Un vēlreiz gribu teikt..... ne jau visi IKU sistēmas audzētāji ir krāpnieki un slimu vai neatbilstošu savai šķirnei suņu pārdevēji! Tāpēc nevajag noniecināt visus citu sistēmu audzētājus! Nu nau jau arī FCI sistēmas audzētaji bez vainas un kļūdām! 8-)

FCI ir starptautiski atzīta un tam ir liela nozīme! Pamēg'iniet pārdot kucēnu ārpus LV vai vsp kādu ieinteresēt sava Favorīta un līdzīgo klubu kucēnu izcelsmē!
Kur kādu noniecina????? Šajā tēmā?
Apskatoties vienu ss.lv, cik tur jau UCI klubu pērles neatradīsi....nemaz nav jāpiepūlas, lai daudziem un par daudzko viss kaut kas taptu skaidrs! :koslene:
Lai sistēmā būtu sakartotība un kartība un pēc tam jau peļņa, ir jāsāk izmianīt visu no saknes! Šajā gadijumā pirmais būtu - izstrādāt vaislas dzīvniekiem atbilstošus pielaides kritērijus, izejot no šķirņu īpatnībām un taml!
Līdz šim abu sistēmu suņi kvalitātes ziņā ir nesalīdzināmi, izņemot retus izņēmumus. Bet tas nav sistēmas vai kluba nopelns - tas ir atbildīga audzetāja darbs arī Jūsu sistēmā un kā krieviski saka: к сожалению - это только еденицы!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 14 Feb 2012, 18:17

Mīļie labie, šitā ''kašķēšanās '' neko neatrisinās!
Es izdariju kļūdu pajautājot to kas man interesēja. Par to atvainojos :sarkstosa: ,jo kārtējo ''Lavīnu'' radīt nevēlējos. :noliedz:
Paldies, visiem kas centās palīdzēt :estevisamilosu:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby cobretti » 14 Feb 2012, 22:00

Vai tad IKU nav starptautiska sistēma? Arī ir! Nu tātad.... Beidziet tiešām nolikt citas sistēmas un slavināt kā vienīgo un pareizo FCI! :lamajas: :histerija: Ka pareizi minējāt tiešām ir audzētāji, kuri ir apzinīgi un jā, viņu nav daudz. Bet tāpēc jau katrs apzinīgs nākamais saimnieks iegādājoties kucēnu vispirms painteresējas par visu un tikai tad iegādājas jauno ģimenes locekli. BET... ja nu tā ir sagadījies, ka vispirms kucēns ir "iekritis" sirdī un viss pārējais pēc tam, tad nu jārēķinās ar sekām kādas tās ir. Tas mazais četrkājainais draudziņš jau ne pie kā nav vainīgs un arī jaunie saimnieki ne, ka tantes nevar sakontaktēties. Tāpēc jau sistēma nav vainīga, ka ir cilvēki, kuriem absolūti trūkst saskarsmes spējas.
cobretti
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 16 May 2011, 14:38

Re: Kluba izvēle

Postby siicis » 15 Feb 2012, 09:21

Ciltrakstu isniegšanā nav nekas nesaprotams, ja audzētājs visu paskaidro. Audzētājam pārdodot kucēnu līdzi jādod kucēna reģistrācijas sertifikāts, ja vien metiens ir reģistrēts, uz kura virsū ir kluba nosaukums, zem kura kucēns ir dzimis un kluba vadītāja vārds uzvārds, telefona nr un kluba adrese. Ja audzētājs nepaskaidro kucēna jaunajiem saimniekiem, ka lai izņemtu ciltsrakstus, nepieciešams 6 mēn laikā griezties klubā ar kucēna reģistrācijas sertifikātu, tad tā ir manuprāt savstarpējās kontaktēšanās trūkums. Un ja tā padomā tad taču paskatoties uz to reģistrācijas sertfikātu var tak iedomāties un pazvanīt uz to klubu un attiecīgi noskaidrot, kas pa lietām un ko darīt tālāk.
No pieredzes. kad nopirkām pirmo suni viņš bija dzimis zem kluba "Favorīts pluss". Ja man ko vajadzēja, man tiešām nekad negribējās uz to klubu zvanīt, JO pirmkārt tā kontaktpersona runāja krieviski, sazvan';it viņu bija grūti, jo nevienmēr atbildēja u telefona zvaniem, e-pasts kā tāds laikam eksistēja, bet neapmeklēja to vispār un par izstādēm arī laicīgi nebija nekādas informācijas, jo to, ka 5dienā vai 6dienā uzzinu, ka 7dienā ir izstāde, ne vienmēr visus plānus var izmainīt, kā arī izstādēs iegūstot kādu sertfikātu vispār nesapratu, ko man ar tiem darīt, cik man tādus vajag un kāpēc vajag.Un tad kad kāds ar manu suni gribēja saprōt savu meiteni, tad kluba vadītāja atbildēja, ka "viņi nepāro, viņi tik iet uz izstādēm tāpatās", kā arī "viņiem jau nav titulu, tie kas ir dabūti tie ir dabūti, kur tikai viens vai 2 suņi ir konkurencē" un visiem grūda tik savējo šķībo rasseli pārot, kuru es esmu redzējusi izstāžu katalogos, bet nevienā izstādē un kuram ir LV CH, EST CH un LT CH, ja nemaldos. Staigājot uz izstādēm iepazināmies ar citiem suņu īpašniekiem un izrādās, ka ir arī citi klubi. Sapratu, ka gribu pāriet uz citu klubu, kurā man visu izskaidro un runā latviski un jebkurā brīdī varu griezties tur ar saviem jautājumiem. Pēc ilgas meklēšanas atradu klubu Elison. varu sazvanīt kluba vadītāju, kad vien vajag, vienmēr sniegs konsultāciju, vienmēr gada sākumā atsūta izstāžu sarakstu, palīdzēja mums atrast kucei puisi - negāja viegli, jo LV mums ir maza izvēle, kas ir labi un bez kļūdām. arī cenas nav tik astronomiskas kā favorītā pluss. Favorītā pluss man c/r bija pa 30LVL, tad tagad kad sīkajai ņēmu samaksāju 20LVL, kā arī kucēnu reģistrācijas kartiņas favorītā pluss ir pa 10LVL, mēs maksājām 5LVL.... ir atšķirība ja metienā ir piemēram 5 kucēni vai maksā 50 LVL vai 25 LVL.
Savā rsseļu pulciņā jau klubu favorīts pluss un Favorīts esam iesaukušu par krievu mafijas biznesu, jo tur tiešām neskatās kā vajag, bet gan naudas dēļ izdara visu un visbiežāk izdara, kā nevajag... esmu laimīga, ka es tur vairs neesmu, bet diemžēl lielākā daļa suņu dzimst tieši zem šī kluba vārda, jo tur ir vislielākais biedru skaits.
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 15 Feb 2012, 09:44

Man ir radusies sajūta ka mani nav sapratuši!
c/r MUMS JAU GANDRĪZ IR ROKĀ!
mani interesēja informācija par atiecīgajām iestādēm kā tādām!
Gribēju kluba suņus aplūkot, iepazīties ar noteikumiem utt! :sarkstosa:
Tas piemēram: http://www.reto.lv/
tE VISU GLĪTI VAR REDZĒT IZLASĪT IEPAZĪTIES VISS TĪRS UN SKAIDRS! :aptracis:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby Demiana » 15 Feb 2012, 10:34

Kurzemnieks wrote:mani interesēja informācija par atiecīgajām iestādēm kā tādām!
Gribēju kluba suņus aplūkot, iepazīties ar noteikumiem utt! :sarkstosa:
Tas piemēram: http://www.reto.lv/
tE VISU GLĪTI VAR REDZĒT IZLASĪT IEPAZĪTIES VISS TĪRS UN SKAIDRS! :aptracis:

:viltigs: diemžēl tajā sistēma tādas mājas lapas nav redzētas, bet vari no sarunām secināt ka piemēram jau divreiz pieminētajs Elisons ir tīri sakarīgs.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 15 Feb 2012, 10:56

Demiana wrote: :viltigs: diemžēl tajā sistēma tādas mājas lapas nav redzētas, bet vari no sarunām secināt ka piemēram jau divreiz pieminētajs Elisons ir tīri sakarīgs.

Nu tagad mans rīcības plāns droši ka būs šāds:
1.nākam ned saņemšu c/r
2. meklēju jaunu klubu
Bet arī tam Elisonam mājas lapas nav? :neparliecinats:
Viņi ņems Latvijas dzinējsuni? :neparliecinats:
Bāzējas viņš Jūrmalā a mēs no Aizkraukles. Es pat nezinu man tas viss liekas tik sarežģīti!
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby Demiana » 15 Feb 2012, 11:06

Kurzemnieks wrote:Viņi ņems Latvijas dzinējsuni? :neparliecinats:
Bāzējas viņš Jūrmalā a mēs no Aizkraukles. Es pat nezinu man tas viss liekas tik sarežģīti!

Varbūt tie, kas tur ir iestājušies varētu uz šo jautajumu atbildēt, vai tur ir ldz, vai zvani uz klubu.
Cik bieži jāapmeklē šie klubi? tas laikam atkarīgs no kluba un kas tajā kārtojams. Var gadīties ka labi ja reizi gadā būs reāli līdz tam klubam jāaizbrauc, kādus dokumentus saņemt/iesniegt.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Kluba izvēle

Postby cobretti » 15 Feb 2012, 11:45

Jā, klubam Elison pagaidām nav savas mājas lapas. Domāju, ka pieņems tevi no Aizkraukles, ja kluba biedri ir arī no Liepājas. Kluba vadītāja Eva pieņem arī Rīgā. Viņas tlr.29425806, un kluba e-pasts: klubselison@inbox.lv. Pazvani vai uzraksti viņai un tad jau redzēsi, vai varēsi un gribēsi viņas klubā stāties. :rej:
cobretti
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 16 May 2011, 14:38

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 15 Feb 2012, 11:56

cobretti wrote:Jā, klubam Elison pagaidām nav savas mājas lapas. Domāju, ka pieņems tevi no Aizkraukles, ja kluba biedri ir arī no Liepājas. Kluba vadītāja Eva pieņem arī Rīgā. Viņas tlr.29425806, un kluba e-pasts: klubselison@inbox.lv. Pazvani vai uzraksti viņai un tad jau redzēsi, vai varēsi un gribēsi viņas klubā stāties. :rej:

PĀLDIES! :ludzu:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby kaija » 01 Mar 2012, 11:36

Kurzemnieks, ja drīkst uzjautāt. Kāpēc cenšaties tikt pie ciltsrakstiem un informācijas par klubiem? Ja netaisaties suni pārot, tad tāda lieka nervu bojāšana ar ļoti "laipnajām" tantēm.

Mēs no pie Rīgas, bet suņi Ventspils klubā reģistrēti, tai nevajadzētu būt problēmai.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Kluba izvēle

Postby Sisija » 01 Mar 2012, 11:52

kaija wrote:Kurzemnieks, ja drīkst uzjautāt. Kāpēc cenšaties tikt pie ciltsrakstiem un informācijas par klubiem? Ja netaisaties suni pārot, tad tāda lieka nervu bojāšana ar ļoti "laipnajām" tantēm.

Manuprāt tas ir pavisam normāli, ja kucēns ir pirkts kā šķirnes, tad pilnīgi loģiski, ka saimnieki grib dabūt arī ciltsrakstus un viņi sunim arī pienākas. Kaut vai tāpēc, ka suns, ja pareizi sapratu ies medībās, kurās var piedalīties tikai ar medību šķirņu suņiem, kā tad to varēs pierādīt, ja nav c/r?
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 01 Mar 2012, 13:00

kaija wrote:Kurzemnieks, ja drīkst uzjautāt. Kāpēc cenšaties tikt pie ciltsrakstiem un informācijas par klubiem? Ja netaisaties suni pārot, tad tāda lieka nervu bojāšana ar ļoti "laipnajām" tantēm.

Mēs no pie Rīgas, bet suņi Ventspils klubā reģistrēti, tai nevajadzētu būt problēmai.

Galvenais suņa iegādes mērķis ir medības,kur kā likumā noteikts drīkst piedalīties tikai medību šķirņu suņi!
iz likumi.lv:[*27. Medīt atļauts tikai ar Zemkopības ministrijas Valsts veterinārā departamenta noteiktajā kārtībā reģistrētiem medību šķirnes suņiem. Izsekot ievainotu dzīvnieku atļauts arī ar citiem minētā departamenta noteiktajā kārtībā reģistrētiem]
Bet es jau neesmu teikusi ka nevēlos ar suni doties uz izstātēm Mūs (lvdz)ir pietiekami maz lai kars suns būtu no svara. Neesmu teikusi ka nepārošu suni,bet noteikti (ja to darīšu)pieiešu tai lietai ar visu nopietnību-ja Grantu izbrāķēs kā nederīgu ciltsdarbam-nekādas pārošanas nebūs!!!
Tā nu tas ir iekārtots ,ka uzzināt varēšu tikai piedaloties izstādēs!
Bet galvenais ir un paliek MEDĪBAS! :jaa: :rej:
Kaut kā tā!
p.s.:c/r jau dabūti! Tagad paliek iestāties klubā,doma ir par ''ELISONU'' :sarkstosa:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby kaija » 01 Mar 2012, 16:08

Kurzemnieks skaidrs.
Nezināju, ka nedrīkst piedalīties medībās, ja nav c/r. Vienmēr ir forši uzzināt kko jaunu, jo par medībām neko nezinu :sarkstosa: .
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Kluba izvēle

Postby Kurzemnieks » 01 Mar 2012, 16:55

kaija wrote:Kurzemnieks skaidrs.
Nezināju, ka nedrīkst piedalīties medībās, ja nav c/r. Vienmēr ir forši uzzināt kko jaunu, jo par medībām neko nezinu :sarkstosa: .

Tas taču nekas! :estevisamilosu:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kluba izvēle

Postby kamilla_a » 11 Mar 2014, 17:08

Labdien!
Paceļu šo tēmu, jo noteikti šo gadu laikā, kas pagājuši kopš tēmas sākuma daudz kas ir mainījies. Esmu iesācēja suņu dokumentu un klubu jautājumā- 1. suns ar doķiem un vēlamies doties uz izstādēm. Dokumenti Lietuvas Kinoloģiskās Federācijas izdoti, ar FCI logo, cilstsraksti līdz vecvecākiem ieskaitot. Šķirne- levrete.
Vetārsts iesaka izvēlēties no 2 klubiem- LKF un Favorīts. Forumbiedri, kāds ir jūsu viedoklis? Kurus no šiem 2 iesakat? Varbūt ir vēl kādi, mazākzināmi? Esam no Rīgas.
Jau iepriekš pateicos par atbildi. :dejosuns:
kamilla_a
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 11 Mar 2014, 16:59

PreviousNext

Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests