Ukraina

Ask a question and get an answer

Ukraina

Postby Bahar » 29 Nov 2011, 16:23

Sakiet lūdzu, vai var pārdot uz Ukrainu 2 mēnešus vecu kucēnu BEZ trakumsērgas potes? Uz citām valstīm var ja kucēna mammai ir viss kārtībā ar trakumsērgas potēm. Mani interesē tieši Ukraina.
Iepriekš liels paldies par atbildēm. :jaa:
Bahar
Baby
Baby
 
Posts: 8
Images: 1
Joined: 28 May 2011, 15:15

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ukraina

Postby Korland Rein » 29 Nov 2011, 16:32

Var, ja kucēns prom braucot nešķērsos BLR.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Ukraina

Postby Bahar » 29 Nov 2011, 16:37

Korland Rein
Lidos ar lidmašīnu Maskava-Simferopoļ ( no Latvijas diemžēl nelido uz turieni ) šādā gadijumā var?
Bahar
Baby
Baby
 
Posts: 8
Images: 1
Joined: 28 May 2011, 15:15

Re: Ukraina

Postby Korland Rein » 29 Nov 2011, 17:54

Bahar wrote:Korland Rein
Lidos ar lidmašīnu Maskava-Simferopoļ ( no Latvijas diemžēl nelido uz turieni ) šādā gadijumā var?

Ja viņš tiks līdz Maskavai tikai ar sertifikātu, tad jau starp trešajām valstīm vajag tikai to pasu vet. sertifikātu.

Suņu, kaķu un sesku izvešana no Latvijas uz trešajām valstīm

Lai dzīvnieku izvestu uz kādu trešo valsti jeb valsti, kas nav Eiropas Savienības dalībvalsts, un atgrieztos atpakaļ Eiropas Savienības teritorijā ir nepieciešama:

identifikācija (mikroshēma vai skaidri salasāms tetovējums)
Eiropas Savienības pase
vakcinācija pret trakumsērgu
analīze antivielu noteikšanai (ja galamērķa valsts neatrodas trešo valstu sarakstā)
veterinārais sertifikāts, kuru izdod Pārtikas un veterinārais dienesta teritoriālās struktūrvienības

ES pasē vets izdara ierakstu, ka kucēns izbrauc no valsts uz mātes vakcinācijas imunitātes pamata.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Ukraina

Postby Creme de la Creme » 29 Nov 2011, 18:40

Bez trakumsērgas vakcīnas nemaz līdz Maskavai netiks...Uz Krieviju vēl vajag sertifikātu ko izsniedz PVD. Bet tas netiks izsniegs sunim kuram nav vakcīnas pret trakumsērgu, čipa un eiropas parauga pases...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Ukraina

Postby Korland Rein » 29 Nov 2011, 19:16

CdlC, entie kucēni ir tikuši tieši uz mātes imunitates pamata ar šo ierakstu pasē. Divos mēnešos kucēns nevar būt vakcinēts pret trakumsērgu. Arī ceļojot LV-LT-PL-UA pa sauszemi - identiski!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Ukraina

Postby Creme de la Creme » 29 Nov 2011, 19:39

Nu tad mūsu reģ.PVD inspektors to nezin...bet 'tā kā es tik mazus netirgoju (un nepērku) tad es arī sevišķi ''neiespringu'' mēģinot noskaidrot taisnību. Bet kā ir ar otru pusi? Vai Krievijas puse neprasa trakumsērgas vakcināciju? Mēs jau varam pārdot 8 nedēļas vecus kucēnus, bet vai tur drīkst tādus ievest? Zinu ka daudzās Eiropas valstīs var sanākt lielas problēmas...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Ukraina

Postby Korland Rein » 29 Nov 2011, 20:07

Ar šādu ierakstu esmu sūtījusi pēdējo divu gadu laikā kucēnus uz sekojošām valstīm un bez problēmām: Griekija, Argentīna, Kipra, Spānija, Somija, Ukraina, Krievija (abos virzienos), Canada(brauca paši, bet bez vakcinacijas un bez problēmām). Nekur nav neviens kucēns aizķēries. Vienīgais ir Czeh Airlines prasība, min vecums 10 ned, bet tas neko nemaina vakcinacijās. Līdz 3 mēn var braukt droši, pēc..vairs nevar!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Ukraina

Postby Bahar » 29 Nov 2011, 22:37

Creme de la Creme Man nedēļu atpakaļ 2 mēnešus vecs kucēns aizbrauca uz Maskavu bez problēmām ar PVD izsniegto sertifikātu. Kucēni kuriem vēl nav strakumsērgas potes, var braukt ar mammas vet.pasi.
PVD mani nobiedēja, ka Ukrainai vajagot obligāti trakumsērgas poti + karantīns. Tapēc arī pacēlu šo jautājumu.
Bahar
Baby
Baby
 
Posts: 8
Images: 1
Joined: 28 May 2011, 15:15

Re: Ukraina

Postby Creme de la Creme » 30 Nov 2011, 08:47

Es gan esmu dzirdējusi ka uz Ukrainu ceļo bez šī testa, bet no Ukrainas braucot mūsējie testu prasa. Vai kāds zin kā tur īsti ir?
Man kādu laiku atpakaļ bija interese par šo jautājumu, uzzvanīju uz PVD. Tā nu man atbildēja - jābūt vakcinētam pret trakumsērgu. Es tieši par Krieviju interesējos. Bet noprotu ka tur jau arī ne visi zinoši... :sajucis: Esmu dzirdējusi ka Skandināvijā obligāti jābūt ar trakumsērgas vakcīnu... Piedošanu ka piesārņoju tēmu...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Ukraina

Postby Korland Rein » 30 Nov 2011, 08:54

Antivielas prasa ļoti reti, bet, ja arī prasa, to prasa atgriežoties ES. Ukraiņiem antivielas nekad nav interesejušas. Ja šķērso ES ārejo robezu Polija/Ukraina - iebraucot UA prasa vet pasi + sert + ieraksti kuceniem, izbraucot no UA - pārsvarā neko! Poļi nekad nav interesējušies par antivielu testu.
Iespējams tas no maiņas atkarīgs un no lielajiem priekšniekiem, kas ir vai nav uz vietas. :jautri:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Ukraina

Postby AliseM » 30 Nov 2011, 10:34

Mums paprasīja izbraucot.
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Ukraina

Postby Korland Rein » 30 Nov 2011, 10:46

AliseM wrote:Mums paprasīja izbraucot.

Noteikumi to neparedz!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Ukraina

Postby Creme de la Creme » 30 Nov 2011, 11:24

Korland Rein wrote:
AliseM wrote:Mums paprasīja izbraucot.

Noteikumi to neparedz!

Lūk - kārtējais piemērs ierēdņu nezināšanai....bet ej nu un pierādi uz robežas savu taisnību :paukojas:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Ukraina

Postby Korland Rein » 30 Nov 2011, 15:58

Lai viņi prasa, ja darīt nav ko, bet, ja antivielu testa nebūtu turp braucot, neielaist UA viņi suni ar saimnieku nevarētu, ja arī testu uzrādīt suņa saimnieks nevarētu.
Ja suns iebaruc un paliek UA, viņam nekadu testu nav nepieciešams veikt.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests