Kā apgriezt nagus?

Ask a question and get an answer

Kā apgriezt nagus?

Postby eldberg » 02 Apr 2012, 09:47

Image
1) Kvik = dzīvnadzis, pārējais = nags
2) Griezt pie līnijas, kas zemāk (pa labi)- Piezīme: jo garāks nags, jo tālāk stiepjas arī dzīvnadzis.
3) Ja apgriezīsiet nagus reizi nedēļā, dzīvnadzis arī atkāpsies.
4) Ja apgriezīsiet nagus reizi nedēļā, dzīvnadzis arī atkāpsies.
5) regulāri apgriežot nagus, izbēgsiet no nejaušas iegriešanas dzīvnadzī.
6) Labi kopts nags!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kā apgriezt nagus?

Postby Demix » 02 Apr 2012, 11:29

Super,paldies,mūžu dzīvo-mūžu mācies,nezināju,ka tā var likt dzīvnadzim atkāpties :aptracis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Kā apgriezt nagus?

Postby vipdu » 02 Apr 2012, 11:48

Jaukas diagrammas. Mums ir problēma ar garu dzīvnadzi. Apgriezt pati nevaru. Nezinu kas labāk. Vest četras reizes mēnesī pie veta lai griež (parasti vedām reizi mēnesī) vai dabūt kādu kārtīgu vīli un vīlēt nevis griezt (bet es no vīlēm neko daudz nesaprotu)? Kratīsies jau viņa traki arī pie vīles, bet viņa man vismaz nekož, tā ka to kratīšanos cerams spēšu noturēt pati tā lai novīlētu. Jāparunā ar vetu ko viņa man teiks par to vešanu reizi nedēļā.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Kā apgriezt nagus?

Postby OrlandoSeaHorse » 02 Apr 2012, 23:38

Tumšiem nagiem dzīvnadzi labāk var saskatīt no apakšas, attiecīgi suni apveļam uz muguras, ķepas gaisā, kasām punci un lēnām prātīgi griežam.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kā apgriezt nagus?

Postby vipdu » 03 Apr 2012, 08:36

OrlandoSeaHorse wrote:Tumšiem nagiem dzīvnadzi labāk var saskatīt no apakšas, attiecīgi suni apveļam uz muguras, ķepas gaisā, kasām punci un lēnām prātīgi griežam.

Pie nosacījuma, ka suns ieraugot šķēres nesāk kratīties kā pie elektrošoka. Bet paldies par informāciju par dzīvnadža redzamību no apakšas, mēģināšu vīlēt skatoties dzīvnadzi, to tomēr paciešam drusku vieglāk, tikai jāatrodas labāka vīlīte.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Kā apgriezt nagus?

Postby OrlandoSeaHorse » 03 Apr 2012, 10:46

Droši vien kādreiz ir iegriezts, tāpēc arī tā trako.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kā apgriezt nagus?

Postby vipdu » 03 Apr 2012, 10:50

OrlandoSeaHorse wrote:Droši vien kādreiz ir iegriezts, tāpēc arī tā trako.


Protams ir iegriezts, dīvnadzis ir nenormāli garš, arī vetam neizdodas nogriezt tā lai drusku neasiņotu. Katru reizi pāris nadziņiem drusku asiņoja. Tāpēc jau es te tā ļoti domāju par to vīlēšanu, lai kaut kā to dzīvnadzi samazinātu, jo tas ir tik garš, ka par nogriezti līdz maksimums nagi vēl ir grusku pa garu.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Kā apgriezt nagus?

Postby OrlandoSeaHorse » 03 Apr 2012, 11:36

vipdu wrote: arī vetam neizdodas nogriezt tā lai drusku neasiņotu. Katru reizi pāris nadziņiem drusku asiņoja.
Vai tev ir tas speciālais manikīra akmens, ko sauc par "elles akmeni" jeb alaunu? Tāds balts, it kā mazliet caurspīdīgs, kā ziepju gabaliņš. Vajadzētu būt veikalos, kur tirgo visādus mainkīra piederumus. To piespiež pie asiņojošā naga un asiņošana ļoti ātri pāriet. +/- kamēr suns apēd pāris gardumus. Un laikam kad kaut kas ir piespiests, tad arī mazāk sāp. Arī sev vienu tādu var iepirkt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kā apgriezt nagus?

Postby vipdu » 03 Apr 2012, 11:56

OrlandoSeaHorse wrote:
vipdu wrote: arī vetam neizdodas nogriezt tā lai drusku neasiņotu. Katru reizi pāris nadziņiem drusku asiņoja.
Vai tev ir tas speciālais manikīra akmens, ko sauc par "elles akmeni" jeb alaunu? Tāds balts, it kā mazliet caurspīdīgs, kā ziepju gabaliņš. Vajadzētu būt veikalos, kur tirgo visādus mainkīra piederumus. To piespiež pie asiņojošā naga un asiņošana ļoti ātri pāriet. +/- kamēr suns apēd pāris gardumus. Un laikam kad kaut kas ir piespiests, tad arī mazāk sāp. Arī sev vienu tādu var iepirkt.


Nē par tādu nezināju, bet es jau arī vadāju pie veta griezt tos nagus visu laiku un viņš piededzina ja kas gadās, asiņot uzreiz pārstāj, pārāk lielus iebildumus suns pret to piededzināšanas procedūru neceļ. Vīlēt es vēl uzņemos, bet griezt pati gan nespēju, nervi netur. Mēģināju, bet tomēr nespēju, pati visa noraudājusies un jēga tāpat maza :jautri:
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Kā apgriezt nagus?

Postby OrlandoSeaHorse » 03 Apr 2012, 15:18

Es vienu tādu akmeni arī sev lietoju, nekas tur nesāp.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kā apgriezt nagus?

Postby Suliko » 03 Apr 2012, 20:52

Es kaa panjemu nagu standzinjas, taa mana lielaa apseezzas, skataas uzmani ar taadaam " :huh: " aciim un tad, kad pieliecos, pati jau dod kjepu tipa - nu griez griez, ja jau tev baigi vajag :jautri:

A mazajai pirmoreiz nogriezzu pa kluso, kameer shii guleeja :tikainesaki:
Vizslas are my favorite people...
User avatar
Suliko
Puppy
Puppy
 
Posts: 102
Images: 18
Joined: 08 Feb 2012, 03:25


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests