Pagājām garām vetkontrolei

Ask a question and get an answer

Pagājām garām vetkontrolei

Postby selma » 06 May 2012, 14:28

Mums tā bija pirmā izstād un kā jau ritīgi kāpostgalvas gājām pa taisno pēc nr. domājot ka visa balle pie viena galdiņa.. igājām ringu viss ok, bet kad atbraucām mājās pāšķīrām domās ka baigi aizdomīgi ka nekur nemanījām vetkontroli, vēlāk uzinājām no cita dalībniecēm ka vinas no pirmajām durvīm esot bijusi vetkontrole. Kas mums draud? Jūtos vienkarši šausmīgi... Arī neviens asistents vai norādes pie ieejas durvīm nebija kas pastāstītu lieku reizi kas un kā, visi docīši par suni bija līdz ja kāds jautā, tikai pagājām netīšām garām aiz nezināšanas un uztraukuma... :asaras:
User avatar
selma
Baby
Baby
 
Posts: 7
Images: 0
Joined: 06 May 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pagājām garām vetkontrolei

Postby Demix » 06 May 2012, 15:31

selma wrote:Mums tā bija pirmā izstād un kā jau ritīgi kāpostgalvas gājām pa taisno pēc nr. domājot ka visa balle pie viena galdiņa.. igājām ringu viss ok, bet kad atbraucām mājās pāšķīrām domās ka baigi aizdomīgi ka nekur nemanījām vetkontroli, vēlāk uzinājām no cita dalībniecēm ka vinas no pirmajām durvīm esot bijusi vetkontrole. Kas mums draud? Jūtos vienkarši šausmīgi... Arī neviens asistents vai norādes pie ieejas durvīm nebija kas pastāstītu lieku reizi kas un kā, visi docīši par suni bija līdz ja kāds jautā, tikai pagājām netīšām garām aiz nezināšanas un uztraukuma... :asaras:

Nekas Jums neraud :estevisamilosu: Viss kartībā :jaa: Nu gadījās,neko jau nepārkapāt,ja jau doķi kartībā,tad par ko kreņķis?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Pagājām garām vetkontrolei

Postby selma » 06 May 2012, 15:39

Vienkārši, nezinām tik labi kas un kā un cik kas nopietni, par to arī uztraukums, gribas visu izdarīt kā nākas ... Docīši kārtībā, startējām ar sunes māsu kopā.. Paldies Nomierināji citadi saķēru tiešām kreņķi.
User avatar
selma
Baby
Baby
 
Posts: 7
Images: 0
Joined: 06 May 2012, 13:26


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron