suns kļūst agresīvs pret citiem suņiem

Ask a question and get an answer

suns kļūst agresīvs pret citiem suņiem

Postby arkona » 01 Aug 2014, 23:10

Sveiki!
Man ir 4 gadus vecs jauktenis, puika, nav kastrēts. Jau kādu laiku viņš pastaigas laikā neļauj sevi apostīt no aizmugures citiem suņiem. Kad pamana, ka tas notiek, viņš sāk rūkt un dažreiz arī sakaujas. Tāpēc nav iespējams izveidot normālu draudzību ar citiem suņiem. Draudzējas tikai ar kucēm. Pats gan labprāt citus suņus aposta.
Negribu, ka mans suns kļūst antisociāls. Ko man darīt? Viņš arī nekad nav bijis suņu skolā.
arkona
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 01 Aug 2014, 23:04

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: suns kļūst agresīvs pret citiem suņiem

Postby seila » 02 Aug 2014, 22:46

arkona wrote:Viņš arī nekad nav bijis suņu skolā


Tas kā reiz būtu jālabo! :alinji:
Jo vairāk izvairīsieties no citiem suņiem un, jo vairāk viņu pavadā rausiet satraukti gaidot reakciju, jo sliktāk būs. Ieteiktu suņu skolu, kur pirmkārt, māca saimniekam kontaktēties un apieties ar suni un pietiek ar pāris nodarbībām, lai galvenais un svarīgākais būtu apgūts! :jaa: Labāk kastrēt, tad hormoni mazāk trakos un mierīgāks būs.

Mums, arī ir grūtības paiet garām katram sunim mierīgi, taču man ir burvju līdzeklis, kas piesaista visu suņa uzmanību tikai uz mani - rotaļlieta! Tā mums ir labākā motivācija izdarīt jebko. Un pastaigā tā vienmēr ir līdzi gadījumam, kad jāpiesaista suņa uzmanība, pavicinu priekšā mantu, suns zina, ka tā ir pie manis, bet saņem tikai tad, kad mierīgi atrākā tempā esam tikuši garām svešajam sunim - tad kā balvu aizmetu to rotaļlietu! Pēc tam ņemu nost un atkal dodu tikai tad, kad sagaidu vēlamo no viņa. Stimuls var būt arī kārums, uzslava - jebkas, kas ir svarīgs konkrētajam suņam.

Suņu skoliņā liels pluss, ka tur mācības notiek grupiņā, pirmkārt, iemācās kontaktēties ar citiem suņiem un otrkārt, ''dzirdēt'' jūs un jūsu komandas kad apkārt ir tīīk daauudzz interesanta :)
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron