Nedienas ar bīgliņu

Ask a question and get an answer

Nedienas ar bīgliņu

Postby signeraita » 22 May 2015, 17:21

Sveiki, gribu dzirdēt vēl kādu viedokli, mans bīgliņš(3mēneši) norija aptuveni 50cm zobu diegu,tas notika pirms divām dienām, protams,zvanīju vetārstam, teica, ka jāgaida kad izkakās un jāvēro kā kucēns jūtās.. Kucēns jūtās lieliski, dauzās, labi ēd, kakā, tik no zobu diega ne miņas.. Domāju par to, kad man sākt uztraukties, dakters teica,ka tas diegs var saķerties zarnās, tad var sākties caureja un vemšana, ja tā notiks, būs jāoperē.. kamēr kucēns jūtās labi,pieļauju.ka neoperēs.. dzīvoju nemitīgās bailēs, vaktēju katru suņa soli.. Skaidrs,ka zobu diegu kuņģis nepārstrādās,tā vai tā viņam ārā būtu jāiznāk, bet ko tad ja tas tā nenotiek, vai tādā gadījumā var sākties kāds iekaisums, vai kas tamlīdzīgs..? un interesanti,vai rengenu taisot to zobu diegu var redzēt..!?
Rītdien no rīta,atkal zvanīšu vetārstam, līdz tam gaidu kādu viedokli par šo tēmu, varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma, lūdzu padalaties ar savām domām, pieredzi..
Jau iepriekš, Paldies!
signeraita
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 22 May 2015, 17:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Nedienas ar bīgliņu

Postby Cresty » 22 May 2015, 22:49

Nu mana pieredze ir vairāk kā skumja, bet tas nebija zobu diegs, bet gan vienā sētā dzīvojošo nevērīgi izmestas zeķubikses labi zinot, ka kuce mīl ēst zeķes, cimdus u.c. lupatas.
Domāju, ka rentgens zobu diegu neuzrādīs. Bet USG jau problēmu gadījumā visu skaidri parādīs. Galvenais, ja nu Dievs nedod būs problēmas, "nenogulēt" pirmās pazīmes.
Vai ta` visu rulli noēda? :neparliecinats:
Domāju, ka gan jau izkakāsies ārā, bet uzmani gan. Līdzko kaut kāds mistiskais sagurums vai nav ēstgribas un tikai dzer (mums tā bija) pa taisno pie ārsta.
User avatar
Cresty
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 07 May 2015, 18:56

Re: Nedienas ar bīgliņu

Postby Linda B. » 23 May 2015, 01:24

Vai jūs droši zinat,ka viņš to diegu apēda?Diegam tā kā būtu jāiziet cauri.Kas tik nav izgājis caur manas jaunākās grauzējas zarnām,gumijas mantiņu detaļas,plastmasas gabaliņi no bumbām,ausi aizbāžņi,reiz noēda veselu rokaspsrādzi,kas taisīta no mazām gumijiņām(mazās māsas dāvana) ar visu plastmasas aizdari,vēlāk pagalmā, mīnas lasot, visādus brīnumus atrodu
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Nedienas ar bīgliņu

Postby NARDICUM » 23 May 2015, 06:30

Nu, tīri teorētiski, cair suņa zarnu traktu var iziet viss kaut kas, es Lindas sarakstu varētu pamatīgi papildināt.
Parasti apēstais nāk ārā vai nu pa vienu, vai pa otru galu bez ķirurģiskas iejaukšanās. Domāju, ka zobu diegu suns varētu arī sagremot, jo sunim, kas ir maitas ēdājs, kuņģī ir ļoti agresīva vide. Var jau būt arī, ka nav nemaz apēdis- ne viss, kas mājās pazūd ir suņa apēsts!
Katrā ziņā tulīt pat nekavējoši operēt nevajadzētu, un raustīt vetārstu pa telefonu arī jēgas nav.
Kamēr suns jūtas labi, pietiek ar to, ka iedod kaut ko, kas ir glums, kādu karoti tumes, piemēram.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Nedienas ar bīgliņu

Postby Elbe » 23 May 2015, 10:09

Kad mana Pata apēda vates pikuci pie ambulances, viņai reāli nosprostojās vēders, rentgens uzrādīja, bet vetārsts iedeva zāles un kaut kādu želeju, kas domāta kaķiem spalvas pikuču izdzīšanai. Palīdzēja! Takšelim ir bieži gadījies apēst visādas trakas lietas, bet tikai vienreiz ar desas striķi netika galā - vajadzēja operēt.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Nedienas ar bīgliņu

Postby signeraita » 23 May 2015, 11:36

Cresty wrote:Nu mana pieredze ir vairāk kā skumja, bet tas nebija zobu diegs, bet gan vienā sētā dzīvojošo nevērīgi izmestas zeķubikses labi zinot, ka kuce mīl ēst zeķes, cimdus u.c. lupatas.
Domāju, ka rentgens zobu diegu neuzrādīs. Bet USG jau problēmu gadījumā visu skaidri parādīs. Galvenais, ja nu Dievs nedod būs problēmas, "nenogulēt" pirmās pazīmes.
Vai ta` visu rulli noēda? :neparliecinats:
Domāju, ka gan jau izkakāsies ārā, bet uzmani gan. Līdzko kaut kāds mistiskais sagurums vai nav ēstgribas un tikai dzer (mums tā bija) pa taisno pie ārsta.


Visu rulli nē, tik kādus 50 cm. Zvanīju dakterim, pateica to pašu, ka rentgens neuzrādīs.. un, ka nav jēgas iejaukties,kamēr nav palicis slikti, ļoti iespējams,ka pats tomēr iznāks laukā. pagaidām nekas neliecina,ka mana suņuka vēderā būtu kas slikts, uzvedās kā parasti,ēd labi.. :rej:
signeraita
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 22 May 2015, 17:05

Re: Nedienas ar bīgliņu

Postby signeraita » 23 May 2015, 11:46

NARDICUM wrote:Nu, tīri teorētiski, cair suņa zarnu traktu var iziet viss kaut kas, es Lindas sarakstu varētu pamatīgi papildināt.
Parasti apēstais nāk ārā vai nu pa vienu, vai pa otru galu bez ķirurģiskas iejaukšanās. Domāju, ka zobu diegu suns varētu arī sagremot, jo sunim, kas ir maitas ēdājs, kuņģī ir ļoti agresīva vide. Var jau būt arī, ka nav nemaz apēdis- ne viss, kas mājās pazūd ir suņa apēsts!
Katrā ziņā tulīt pat nekavējoši operēt nevajadzētu, un raustīt vetārstu pa telefonu arī jēgas nav.
Kamēr suns jūtas labi, pietiek ar to, ka iedod kaut ko, kas ir glums, kādu karoti tumes, piemēram.


Par to, ka apēda esmu droša par 95%, slinkuma pēc diegoju zobus gultā pie TV,nevis kā ierasts vannasistabā pie spoguļa. :lamajas: Pati par to uz sevi esmu dusmīga. Viens mirklis,un skatos izlietotais zobu diegs vairs nav.. šunele mierīgi sēdēja blakus un kaut ko gremoja, pašas stulbuma dēļ vien, tā gadījās.. parasti ļoti uzmanu ko viņa grauž, bet redz kā gadijās.. Nu ja, man jau ar vetārsts teica,ka nevajag operēt kamēr suņuks jūtas labi.. Tagad tik jāstaigā suņukam pakaļ un jāgaida :pastaiga:
signeraita
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 22 May 2015, 17:05

Re: Nedienas ar bīgliņu

Postby signeraita » 23 May 2015, 11:49

Paldies par viedokļiem! Tagad tik jātur īkšķi, lai viss būtu labi! :) :rej:
signeraita
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 22 May 2015, 17:05


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron