Kucēna pasargāšana no nikna suņa

Ask a question and get an answer

Kucēna pasargāšana no nikna suņa

Postby lailamasa » 27 Jun 2016, 09:00

Palasot forumu, saprotu ka te apgrozās liels suņu mīļotāju skaits, tad nu nolēmu pievienoties.

Pirms pusotra mēneša tikām pie savā pirmā suņa, esam pilnīgi iesācēji, bet tiek apgūta informācija un suņuks ir cītīgs skolnieks. Par saimnieku suns izvēlējās mani un tad nu es arī ar viņu darbojos. Bet ne par to stāsts, man ir paranoja vest suņuku tālākās pastaigās, kā pāris metrus no mājas pagalma. Mums ir privātmāja ar sētu, kur suns var skriet pēc patikas, bet gribu arī vest kaut kur tālāk , lai iepazīst pasauli, bet ... mūsu rajonā ir vairāki bezatbildīgi saimnieki, kam ir problēmas savākt un noturēt suni sētā, suņi ir lieli un izskatās agresīvi, tad nu gribēju jautāt, kā visefektīvāk atvairīt šāda suņa uzbrukumu, ja nu kas, ja būtu viena, vēl neko, bet cik zinu, tad šādi suņi ne visai mīl kucēnus, mans pats klāt gan nelīdīs, patreiz ir ļoti bailīgs. Izlasīju, ka efektīvi ir radīt spalgu skaņu, bet kur un ko tādu nopirkt, ko var ielikt kabatā un tiešām nostrādātu. Varbūt kādam ir pieredze, ieteikumi? Var jau būt ka nenonāksim šāda situācijā, jo ar policijas palīdzību ir panākts, ka suņi daudzmaz nu jau turas sētā (saimniekiem izteiks brīdinājums) , bet ja nu kas, jābūt gatavai.
Image
User avatar
lailamasa
Junior
Junior
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kucēna pasargāšana no nikna suņa

Postby Linda B. » 27 Jun 2016, 13:29

Kucēnus parasti neaiztiek, normāli suņi vismaz. Varētu derēt elektrošoks, suņi baidoties no skaņas vien. Vai arī lieciet suni mašīnā un brauciet tālāk, kucēnam noteikti nepieciešama socializācija!
User avatar
Linda B.
Veteran
Veteran
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Kucēna pasargāšana no nikna suņa

Postby lailamasa » 27 Jun 2016, 21:46

Paldies par atbildi!

Par elektrošoku man nebija ienācis prātā, bet nu patreiz esam nolēmuši, ka pirms pastaigas es aizeju izlūkos un ja visi suņi ir pie vietas, mēs ejam un šodien bijām pirmajā kārtīgā pastaigā līdz tuvējam parkam, suņuks pilnīgi trīcēja no sajūsmas un arī visiem sētā rejošiem suņiem pagāja garām ar lepni paceltu galvu, biju pārsteigta, kur palicis mans bailīgais puika.
Image
User avatar
lailamasa
Junior
Junior
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron