meklējam mājas takša jauktenītim

Looking for new home

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby AliseM » 05 Apr 2012, 07:40

Turaties, Texa! Dzīvē visādi var gadīties un Jūs problēmu risinājāt ļoti atbildīgi! Cerēsim, ka dzīvē viss sakārtosies! Un sunītis vēl ir jauns! Kādu laiku viņš protams bēdāsies un pārdzīvos, bet, ja par viņu labi rūpēsies un viņš tiks jaunajā ģimenē pieņemts kā ģimenes loceklis un draugs - viss būs labi! Zinu, ka suņi tiek atdoti arī sešu un vairāk gadu vecumā - viņiem it kā sākas jauna dzīve un parasti jau gados vecāki cilvēki ļoti rūpējas un lutina savus četrkājainos draudziņus!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby emy » 05 Apr 2012, 10:44

sajūtām jābūt briesmīgām :( man jau kreņķis, ja izbraucu uz nedēļu un atstāju ar aukli savējos. Texa, galvenais vienojieties - ja, kas - grūti, vai raksturu nesaderība, vai cilvēki gados un slimības vai otra cilvēka aiziešana - nu vārdu sakot, ja nu kas, lai zvana Jums un dod atpakaļ. Tad būs mierīgāk ap sirdi. Lai Teo laimīgi tur dzīvojas. Vai mazbērni tam pārim ir? Sunim varētu pietrūkt rotaļu ar bērniem...
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby texa » 05 Apr 2012, 14:30

es jau teicu, ja kas, lai zvana man, bet viņi apgalvoja, ka viss būšot labi.

mazākais mazbērns viņiem esot padsmitgadīgs un viņi vispār laikam tikai pa svētkiem pie viņiem brauc, tā kā rotaļu biedru bērnu izskatā laikam nebūs. kaimiņiem visiem gan esot suņi, tā kā varbūt pie kāda tāda rotaļu biedra tiks. rītdien zvanīšu viņiem, tad jau zināšu, kā šīs dienas veicies.
texa
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 17 Jan 2012, 15:05

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby Gabo » 07 May 2012, 21:30

Smagi...sekoju līdzi šim stāstam un jutu līdzi ...gan jāsaka - suncim. Bez pārmetumiem, vienkārši cilvēkam pietiks prāta un instinktu lai izdzīvotu, sevi pabarotu un izķepurotos.
Kā klājas melnim jaunajās mājās?
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby AliseM » 08 May 2012, 07:16

man jau liekas, ka neuzzināsim šā stāsta beigas - Texa no 5.aprīļa te nav ienākusi! Es domāju, ka arī viņai viss šis laiks nebija viegls...
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby texa » 25 Nov 2012, 17:49

visiem, kuri sekoja līdzi šim stāstam un atbalstīja:

šodien sazvanījos ar jaunajiem saimniekiem. sapratu, ka manam bijušajam sunītim tur iet ļoti labi. esot viņiem kā bērns. kopā ejot uz pirti mazgāties, tad ietītu segā nesot atpakaļ uz māju. tikko sapotēts. guļot kopā vienā gultā, klēpī viņu bieži ņemot. tiekot skriet ārā, kad vien sagribas. kaimiņi un jauno saimnieku draugi viņu esot iesaukuši par karalisko pūdeli. pateicās man, ka es tik brīnišķīgu suni esot uzdāvinājusi, ka esot ļoti laimīgi, vecumdienās tāds prieks. sākumā gan bijis grūtāk, slikti ēdis, jauno saimnieku bieži norējis.

kā akmens no sirds novēlās. domāju par sunīti diezgan bieži, bija bail zvanīt, ja nu kas slikts ar viņu atgadījies. tagad zinu, ka viņam tur labāk nekā pie mums.

man tikai tāds jautājums, varbūt kāds var dot padomu... tā jaunā saimniece aicina mani ciemos. jau tad, kad aizvedu sunīti, viņa aicināja vasarā braukt ciemos. neaizbraucu, domāju, ko tur uzmākties, varbūt tikai pieklājības pēc aicināja. bet tagad atkal aicina un pat teica, ka tā kā apvainojušies, ka neesmu aizbraukusi, laikam negriboties pie pensionāriem braukt. man jau nav grūti aizbraukt un gribas redzēt atkal suņuku, bet vai sunim tā nebūs jauna trauma, ja redzēs mani un bērnus? vai tas nesabojās viņa jauno dzīvi?
texa
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 17 Jan 2012, 15:05

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby maksis » 25 Nov 2012, 18:47

texa
Es nebrauktu. Tieši minēto iemeslu dēļ. Suns pat pēc vairākiem gadiem atceras savu saimnieku, lai cik labi viņam jaunajā vietā iet...
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby pixy » 25 Nov 2012, 18:49

texa, ļoti liels prieks par suņuku :labipadarits: . Bet, vai tik es jau pirms tam neteicu, vai varbūt tā bija cita tēma - NEBRAUC :ludzu: . Ne sevis dēļ, to vēl varbūt varētu pārdzīvot, bet suņa dēļ. Es nezinu, varbūt ir atšķirīgi viedokļi, bet, ja es iedomājos suni, kurš tikko ir patiešām akceptējis jauno dzīvi, jaunos savus cilvēkus un tad ierodies Tu - visas atmiņas, asociācijas... Kam tas vajadzīgs? Izstāsti saimniekiem godīgi, kāds ir iemesls, varbūt sarunājat randiņu kādā kafejnīcā bez suņa parunāties, kā tad tagad iet. Tas būs daudz jaukāk un nebūs traumējoši jums visiem. Un, pat, ja viņi nesapratīs un apvainosies - man šķiet, ka šoreiz tā apvainošanās būs mazāk vērā ņemama, nekā tas, ko šī tikšanās var nodarīt sunim... Cik labi, ka tādi stāsti tik forši beidzas un Tu biji malacis, ka paveici to līdz galam :jaa: .
Kamēr es te penterēju, ienāca maksis un pateica to pašu...
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby texa » 26 Nov 2012, 18:59

paldies par padomiem. nebraukšu. noskaidrošu adresi un uz Ziemassvētkiem aizsūtīšu dāvaniņu ar gardumiem sunītim un saimniekiem.
texa
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 17 Jan 2012, 15:05

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby emy » 26 Nov 2012, 19:20

Jautājumam ir divas puses.... Es teiktu, ka vismaz foto vajadzētu. Vai tiešām satikties kafejnīcā. Te bija stāsts par briara puiku. Viņam pirms gada atrada jaunas mājas . It ka jaukas - hotel Rakši. Pēc gada.... Teiksim tā- labi, ka aizbraucām, labi, ka suns spēja atkopties. Suns bija nekopts, nemilets un sists. Turēts tika 1,5m gara striķi. Tagad, starp citu, http://www.ss.lv Rakši tirgo briaru kucēnus. It ka..... Un pa tel. Viņi visu gadu teica, ka iet labi. Šī stāsta dēļ es vairs nezinu, ka pareizi. Jo es teicu, ka nevajag braukt ciemos . Te vajag izdomāt, ka rast sirdsmieru. Varbūt aizbraukt un pa gabalu pavērot
Es gan turpinu ticēt labajām un gan jau Jūsu sunukam iet labi, bet sirdsmieram es teiktu, ka vajag pārliecināties.
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby maksis » 26 Nov 2012, 19:37

emy
Te ir būtiska nianse - jaunie taksīša saimnieki paši vēlas, lai pie viņiem brauc un skatās. IMHO. Ja nu tomēr būtu šaubas, es meklētu citu veidu kā pārbaudīt...
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby ingo » 27 Nov 2012, 09:09

Un atkal laikam, kā kuram sunim. Mani vecāki paņēma kādu pusotru gadu vecu suneni un iepriekšējie saimnieki pēc vairākiem mēnešiem bija aizbraukuši apsveikt Ziemassvētkos (gan jau gribēja pārliecināties vai viss kārtībā). Atpazina, protams, bet citādi neko, ne līdzi gribēja, ne skuma pēc tam. Taksīša bijušie saimnieki domājams vislabāk varētu zināt kāda būtu šī sunīša reakcija un attiecīgi izlemt.
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Previous

Return to Meklē jaunas mājas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest