meklējam mājas takša jauktenītim

Looking for new home

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby texa » 02 Apr 2012, 08:16

NARDICUM, atsūtiet, lūdzu, aprakstu, kur tieši jāved. vai piektdien dienas vidū būtu ok?
texa
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 17 Jan 2012, 15:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby emy » 02 Apr 2012, 11:57

texa, cik agrāk esmu novērojusi, tad šādus mazsuņus no patversmēm paņem pirmos. Arī es tādus skatījos iepriekš, kad man bija adoptētais suņītis. Jūsējais ir tik amizants un jauks no skata. Pagājušajā nedēļā biju izbraukusi no LV, bet Jūsu suņuks man neizgāja no domām - diemžēl man rados, draugos, paziņās nav neviena, kas meklētu suņuku. Un arī pašai jau ir divi un ar vairāk kā diviem būtu pagrūti pa Rīgas centru dzīvoties.Man ienāca prātā, ka varbūt varējāt lūgt Dzīvnieka drauga patversmei, lai ieliek savā lapā (nevis privātsludinājumos, bet pie patversmes suņu bildēm) - varbūt tas būtu nostrādājis.
Protams, prieks, ka suņuks brauks uz jaunām mājām un PALDIES Nardicum par piedāvāto iespēju, bet, protams, ka suņukam, kas radis būt vienīgais mīļums un čučēt gultiņā nebūs viegli. Nebūs viegli jau jebkurā gadījumā. Domāju, ka arī Jums. Un arī bērniem.
Lai suņukam skaists turpmākais mūžs!
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby NARDICUM » 02 Apr 2012, 13:41

Jā, es jau arī par to domāju.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby texa » 03 Apr 2012, 08:19

es domāju, ka būs viņam labi, un arī esmu ļoti pateicīga cilvēkam, kurš viņu pieņems. arī tagad viņam dzīve vairs nav nekāda medusmaize, redzams, viņš jūt, ka mums kļuvis par apgrūtinājumu. diemžēl tā nu tas ir. jā, bērni pārdzīvo un pārdzīvos, bet es viņiem esmu jau daudzreiz stāstījusi, ka meklējam sunim citas mājas, kur viņam būs labāk. es viņam citas mājas meklēju jau kopš gada sākuma, diemžēl ilgāk paturēt viņu vairs nevaru.
texa
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 17 Jan 2012, 15:05

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby AliseM » 03 Apr 2012, 08:37

Man noteikti negribētos piedzīvot tādu brīdi, ka jāatdod kāds no manējiem suņiem. Man ļoti žēl ,Texa, ka nevarēju palīdzēt! Es gan joprojām apjautājos par iespējām...
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby Dita » 03 Apr 2012, 09:50

Vai caur draugu db grupu "suņi " esat mēģinājuši meklēt mājas ? :rej:
User avatar
Dita
Baby
Baby
 
Posts: 58
Images: 1
Joined: 03 Apr 2012, 09:44

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby texa » 03 Apr 2012, 11:09

NARDICUM jau ir piekritusi viņu ņemt un es viņu vairs nevaru paturēt, meklēts ir visādos veidos un tie nav devuši labākus panākumus kā ir tagad. esmu jau noorganizējusi, ka 5dien varēšu viņu aizvest. sunim ļoti patīk citi suņi, es domāju, ka viņam būs labi, būs pabarots, būs saimniece, būs mājvieta. ja tiešām sunim tur būs slikti vai NARDICUM būs neapmierināta, es taču paņemšu viņu atpakaļ un domāšu, ko iesākt. bet esmu pārliecināta, ka visam jābūt ok.
texa
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 17 Jan 2012, 15:05

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby Dita » 03 Apr 2012, 11:24

Jūs est ļoti laba saimniece , un domāju , ka arī jaunie saimnieki tādi būs , lai veicas Jums un suņukam ! :pastaiga:
User avatar
Dita
Baby
Baby
 
Posts: 58
Images: 1
Joined: 03 Apr 2012, 09:44

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby texa » 03 Apr 2012, 13:28

Dita wrote:Jūs est ļoti laba saimniece , un domāju , ka arī jaunie saimnieki tādi būs , lai veicas Jums un suņukam ! :pastaiga:


es gan patiesībā ļoti pārdzīvoju, ka šādi viss sanācis, un neuzskatu, ka esmu laba saimniece. katrā ziņā dzīvnieku man vairs nekad nebūs.
texa
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 17 Jan 2012, 15:05

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby texa » 03 Apr 2012, 20:39

šovakar zvanīja kāds pensionāru pāris no Baldones, esot izlasījuši sludinājumu. centīšos rītdien aizvest viņiem suņuku parādīt, varbūt iepatiksies un viņi paņems... viņiem gan nepatika, ka ir takšveidīgs. esot slikta pieredze ar medību suņiem.
texa
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 17 Jan 2012, 15:05

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby NARDICUM » 03 Apr 2012, 21:40

Iedevu arī koordinātes vienam puikam, kas grib medību suni, bet naudas nopirkt naff
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby Dita » 03 Apr 2012, 23:22

es gan patiesībā ļoti pārdzīvoju, ka šādi viss sanācis, un neuzskatu, ka esmu laba saimniece. katrā ziņā dzīvnieku man vairs nekad nebūs.

Jau tas vien , ka tā pārdzīvojat , un piedomājat , liecina , ka esat laba saimniece , kam nav vienalga , kur suņuks paliek ...


P.s. Nu laikam jau ar šo vīru , labāk arī nevajag vairs dzīvnieku , ja nu kaut ko maziņu , kas dzīvo būrītī ...
Lai veicas ! :roze:
User avatar
Dita
Baby
Baby
 
Posts: 58
Images: 1
Joined: 03 Apr 2012, 09:44

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby Ligita555 » 04 Apr 2012, 10:50

NARDICUM wrote:Iedevu arī koordinātes vienam puikam, kas grib medību suni, bet naudas nopirkt naff

Tas puika nav tas ,kurš grib Ldz par pliku velti ????????? :apstulbis:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby NARDICUM » 04 Apr 2012, 12:01

Nezinu. Daudzbērnu ģimene, kur tēvs ir mednieks un puika arī par to lietu interesējas, viņiem ir bijis jagds. Gluži pa velti nē, bet par nelielu summu.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby texa » 04 Apr 2012, 12:02

šovakar pēc pieciem vedu suņuku pensionāru pārim rādīt. pa telefonu viņi stāstīja, ka jau esot viņu iemīļojuši, vēl dzīvē neredzot, un vīrs jau gultu taisot. izklausījās ļoti labi cilvēki, kaut nu Teo viņiem iepatiktos, turiet īkšķus...

NARDICUM, man vēl nav zvanījis. bet šis jau nekāds mednieks, manuprāt, nebūs.
texa
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 17 Jan 2012, 15:05

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby Ligita555 » 04 Apr 2012, 12:27

texa wrote:šovakar pēc pieciem vedu suņuku pensionāru pārim rādīt. pa telefonu viņi stāstīja, ka jau esot viņu iemīļojuši, vēl dzīvē neredzot, un vīrs jau gultu taisot. izklausījās ļoti labi cilvēki, kaut nu Teo viņiem iepatiktos, turiet īkšķus...

NARDICUM, man vēl nav zvanījis. bet šis jau nekāds mednieks, manuprāt, nebūs.

Vot ,vot es ar par to padomāju ...paņems kā mednieku ,bet mednieks viņš nav ,būs vīlušies ,un atkal būs jāmeklē jaunas mājas ...,tad jau tiešām ,pensionāru pārim kā mājas mīluli..
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby Ane » 04 Apr 2012, 18:45

Medībās drīkst piedalīties tikai šķirnes suņi ar ciltsrakstiem, bet mednieki arī tur suņus, kurus medībās neņem. :)
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby NARDICUM » 04 Apr 2012, 20:51

Nu, kā gāja?
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby AliseM » 04 Apr 2012, 21:20

texa wrote:šovakar pēc pieciem vedu suņuku pensionāru pārim rādīt. pa telefonu viņi stāstīja, ka jau esot viņu iemīļojuši, vēl dzīvē neredzot, un vīrs jau gultu taisot. izklausījās ļoti labi cilvēki, kaut nu Teo viņiem iepatiktos, turiet īkšķus...



Cik jauki izklausās! Kaut nu izdotos!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: meklējam mājas takša jauktenītim

Postby texa » 04 Apr 2012, 21:49

Teo ir jaunajās mājās Baldonē. cilvēki izskatījās labsirdīgi, apņēmīgi rūpēties par suni, gribēja, lai ir "zvaniņš" mājās, kas brīdina, ka kāds svešais pa pagalmu staigā vai naktī mēģina lauzties mājās, jo daudz zagļu tur staigājot apkārt. cilvēki visas dienas pavada mājās, tāpēc sunim vismaz nebūs jānīkst vienam kā pie mums bija.

bažīgu gan darīja tas, ka sievietei problēmas ar veselību, tādēļ grūti pārvietoties, raizējos, vai suns viņu nenoraus gar zemi, kad vedīs pastaigā, jo viņš ir tāds aktīvs, spēka pilns. dzīvo viņi privātmājā, bet tai nav sēta apkārt un ir netālu no ceļa, tāpēc laist vaļā nevarēs.

sajūta šovakar, protams, ļoti čābīga. biju aizbraukusi kopā ar mazāko dēlu. kamēr runājāmies pie viņiem iekšā, Teo visu laiku gulēja man uz kājām un, kad gājām prom, ļoti lauzās mums pakaļ. jūtos kā nodevusi viņu :asaras:

pēc dažām dienām zvanīšu un jautāšu, kā suņukam klājas.
texa
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 17 Jan 2012, 15:05

PreviousNext

Return to Meklē jaunas mājas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron