Jautājumu un atbilžu atruna

Atbildi tev sniegs profesionāls un sertificēts vetārsts no "Dzīvnieku veselības centra"

Moderator: Aigars Brinkis

Jautājumu un atbilžu atruna

Postby eldberg » 27 Feb 2011, 12:29

1) Vetārsta atbildes tiek sniegtas tikai pamatojoties uz jūsu pašu sniegto informāciju. Tikai vetārsta apmeklējums klātienē var sniegt objektīvu slēdzienu par konkrēto gadījumu (vizuāla apskate, analīzes, izmeklēšana u.c.)
2) Vetārsta padomi ir vispārīgi piemērojami un nav vienmēr attiecināmi uz katru akūtu un individuālu gadījumu (atbilstoši punktam Nr1)
3) Tikai vetārsts ir sertificēts sniegt kvalitatīvu padomu par dzīvnieku un tā saslimšanas gadījuma iemesliem, ko apliecina viņa iegūtā izglītība un kvalifikācija.

Steidzamos gadījumos lūdzam kontaktēties ar sev tīkamu vetārstu, jo atbildes netiek sniegtas noteiktā laikā!

Ja jūs vēlaties iegūt citu lietotāju padomus, skatīt sadaļu "Suņa veselība": http://suni.lv/viewforum.php?f=8
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Jautājumu un atbilžu atruna

Postby madzhy » 05 Mar 2011, 21:00

Atsaucoties uz šo no sadaļas par foruma darbību:

ingaanna wrote:PALDIES par veterināro sadaļu! :davinuziedus:

eldberg wrote:Par veterināro sadaļu - nav par ko. Paldies sakiet Aigaram, kas uz to visu parakstījās.


Arī es, gan jau ka daudzu forumiešu vārdā, lai nebūtu jāatkārtojas, gribēju te pateikties Dr. Brinķim par iesaistīšanos šajā aktivitātē! :) Paldies, tā mēs, suņu mīlētāji, varam saņemt arī virtuāli patiešām noderīgus padomus no profesionāļa! :kucens:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Jautājumu un atbilžu atruna

Postby paula » 10 Jul 2011, 16:53

es arī, es arī gribu pateikties foršajiem sadaļas autoriem! :davinuziedus:
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36


Return to Uzdod jautājumu vetārstam

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest