Jautājums par kāda vetārsta atbildi

Atbildi tev sniegs profesionāls un sertificēts vetārsts no "Dzīvnieku veselības centra"

Moderator: Aigars Brinkis

Jautājums par kāda vetārsta atbildi

Postby seila » 12 Sep 2012, 12:34

Sveiki!
Man ir viens jautājums tīri ziņkāres pēc... DinoZoo mājaslapā, kur cilvēki uzdod vetārstiem jautājumus atradu ļoti interesantu atbildi. Nokopēju gan jautājumu, gan atbildi, kura mani mulsināja.

Jautājums- Sveiki! Man ir zelta retrīvera kucīte (1gads) pec brauciena ar mašīnu parasti mutē ir baltas putas, viņa tās nokrata un tās palieku uz purniņa, sakiet lūdzu kāpēc tā? Un ko darīt lai braucot ar mašīnu sunim nepaliktu slikta dūša, vai ir iespēja dot kādas tabletes, jo suns ēst pirmstam parasti nav dabūjis?

Un vetārsta atbilde- Atbilde: no sliktās dūšas sabiezē siekalas un veidojas putainas gļotas. Var mēģināt iedot nedaudz bealkoholisko alu vai marinētu gurķi pirms brauciena. Ja iespējams radiniet pie īsiem pārbraucieniem, ar laiku nelabums mazināsies, jo suņa vestibulārais aparāts pieradīs.

Mani interesē otrais teikumus - vai tiešām alus un marinēts gurķis sunim var palīdzēt??? Jeb šis ir kāds joks.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Jautājums par kāda vetārsta atbildi

Postby Robins » 12 Sep 2012, 13:14

Par bezalkoholisko alu stipri šaubos, jo manuprāt tas ir parasts ūdens ar dažādām E-vielām. Drīzāk ka te ir "lost in translation"un domāts ir ingveralus. Tas gan varētu palīdzēt, jo ingvera tabletes palīdz noteikti.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Jautājums par kāda vetārsta atbildi

Postby Creme de la Creme » 25 Sep 2012, 15:25

Nu jā, ja iedod iedzert alu, tad jāiedod arī uzkost gurķis :kanepe:
Nez vai visi suņi dzertu alu.
Vetam tomēr vajadzēja ieteikt iedot tableti...Tā atbilde patiešām neskan visai nopietni! :aknee:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads


Return to Uzdod jautājumu vetārstam

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron