Par "edit" iespējām

All About Forum

Re: Par "edit" iespējām

Postby undd » 23 Nov 2010, 13:56

ROTIJA wrote:Vai tad iepriekš jebkurš varēja izdzēst savus vecākos postus?


komentāru kā tādu, kā atsevišķu vienību izdzēst nevarēja, varēja tikai tekstu, nu tā tāpati labošana vien ir

PB: nu nez, man liekas diezgan muļķīgi veidot kaut kādu mākslīgi ideālo vidi, kur visi balti un pūkaini, par šo jau izteicos tattoo tēmā, cilvēki ir tādi, kādi ir, kā jau maksis teica - reālajā dzīvē nevienam nav iespēja pateikto izdzēst, nedomāju, ka foruma vidē būtu jādzēš savi teksti tikai tāpēc, ka aj, es pārdomāju, vai no malas tas nesmuki izskatās. Ar to, ka mums teksti būs deminutīvos ar entajiem bučīgajiem smailijiem, mēs labāki nekļūsim primāri jau pašiem sev, kur nu vēl citiem imho
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 14:02

Panda Bear wrote:Mūsu Bull Terrier sadaļai tas bija būtiski, manuprāt, jo dažos jautājumos bija sarunātas briesmu lietas, kuras es personiski esmu lūgusi cilvēkiem pašiem izdzēst, lai nav tā, ka jauniem bulterjeru saimniekiem palasot dažu labu rakstīto, negribas mums pievienoties, kas, diemžēl, tieši tā ir noticis pāris gadījumos.


Šādai nostājai es gan nepiekrītu. Ka jādzēš ārā viss,kas nav balts un pūkains.
Ne ba nu visi klusie lasītāji vai jaunie kucēnu saimnieki gribētu lasīt tikai to,kas ir ksaisti,labi un acij/sirdij tīkami. Jāredz reālā situācija.
Tapēc arī kādam mānīgi liekas,ka kādas sadaļas ir bez kašķiem,bet incidentiem utt. Nav tā.
Es vispār esmu pat pret kašķu dzēšanu tēmās. Nerunājot par kādiem tiešiem aizskarošiem tekstiem kādam lietotājam. Bieži vien vnk domu apmaiņa (kaut vai augstākā balss tonī) palīdz izprast konkrēto tēmu vai viedokļus. Un šādas diskusijas ir tieši visinteresantākās.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 14:08

jā, es šad tad bļauju, jā, es šad tad runāju paceltākā tonī, piekrītu, nu un, ko lai es daru, esmu tāda kāda esmu, kto nje samnoj tot protjiv menja, bet ja Tu domā, ka editēšanas iespēja padarīs baltu un pūkainu mani, vai piemēram, ezhuku, nuuuu es domāju, ka variants "nē" ir tīri loģisks pēc savas definīcijas. Galu galā, neesmu piecīts, lai visiem patiktu. :kanepe:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Par "edit" iespējām

Postby maksis » 23 Nov 2010, 14:11

silverequs wrote:jā, es šad tad bļauju, jā, es šad tad runāju paceltākā tonī, piekrītu, nu un, ko lai es daru, esmu tāda kāda esmu

Tieši tā. Un kāds tad ir iemesls, lai izliktos citāda, savus postus pēc tam labojot?
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Par "edit" iespējām

Postby maksis » 23 Nov 2010, 14:13

ROTIJA wrote: Jāredz reālā situācija.

Pretējā gadījumā tā vairs nav diskusija/info/saruna par un ap šķirni, bet šķirnes un/vai tās cienītāju izskaistināšana.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Par "edit" iespējām

Postby undd » 23 Nov 2010, 14:16

maksis wrote:Pretējā gadījumā tā vairs nav diskusija/info/saruna par un ap šķirni, bet šķirnes un/vai tās cienītāju izskaistināšana.


:par:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Par "edit" iespējām

Postby Gabo » 23 Nov 2010, 14:37

Kopumā šķirnes lapa ir viena liela lasāmviela, sevišķi jau jaunpienācējiem vai citiem no malas, un ir jau patīkami, kad tā ir saturīga un viegli lasāma, nevis pilna ar kļūdām un pēc tam vēl kļūdu labojumiem utt. Savējie jau pazīst viens otru, un labojot postus, viedoklis par vienu vai otru cilvēku nemainās. Esmu tikai par to, lai šķirnes lapa nestu informatīvu raksturu, tā teikt laba priekšzīme citiem (atkārtošos - baudāma lasāmviela forumā), tādēļ uzturot formumu kārtībā, radam labu iespaidu. Un neiet jau runa, par kardinālu viedokļa maiņu, bet reāli postu pielabošanu, papildināšanu vai dažu kļūdu labošanu.
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Par "edit" iespējām

Postby link » 23 Nov 2010, 14:43

Tikai piemers: es shodien jau 4 reizes laboju savus postus. Drukas kludas, ja, nasink speshal, bet... Nesmuki. Un vispar: bus tak papildinajums foruma noteikumiem. Vsjo, miers majas. Punktinju likshana, kas manis pec ir neetiska darbiba un = postu dzeshana, bus liegta. Amen.
link
 

Re: Par "edit" iespējām

Postby maksis » 23 Nov 2010, 14:49

Gabo wrote:Kopumā šķirnes lapa ir viena liela lasāmviela, sevišķi jau jaunpienācējiem vai citiem no malas, un ir jau patīkami, kad tā ir saturīga un viegli lasāma, nevis pilna ar kļūdām un pēc tam vēl kļūdu labojumiem utt.

Pilns ar kādām kļūdām? Gramatiskām? Stila? Es laikam atkārtošos, bet pastāv iespēja pārlaist acis savam komentāram pirms nospiest "submit". Un, ja kāda gramatiska kļūdiņa vienalga paliek, forums nav tā vieta, kur cilvēki nāk Zentu Mauriņu vai Virzas "Straumēnus" meklēt. IMHO.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Par "edit" iespējām

Postby Gabo » 23 Nov 2010, 14:59

O.K., piemēram sarakstīju aplamu info...vienkārši sajaucu, esmu tāds, kurš 10 reizes nepārlasa savus postus, nav laika tādām nodarbēm, un? Tagad rakstīt nākamo ar atvainošanos un kļūdu labojumu? Un tad vēl vienu tādu pašu...Nu nav forši, paņēmi to pašu izlaboji un viss bumbās :dejosuns:
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Par "edit" iespējām

Postby FANE » 23 Nov 2010, 15:04

Es gan nesaskatu nekā slikta iespējā izlabot savas kļūdas! Ja runājam par moderatoru tiesībām un atbildību - nezinu vai vēl kāds ar to ir saskāries šajā forumā, bet kādu laiku atpakaļ biju nepatīkami pārsteigta, kad pēc mēneša pārlasot kādu visai "karstu" diskusiju, kurā man bija tas gods izteikt savu viedokli(lasi atšķirīgu), secināju, ka manā postā(bez brīdinājuma un manas piekrišanas) teksts ir mainīts nostādot mani muļķes lomā! lieki teikt, ka vainīgais tā arī neatradās, neviens netika banots un šis gadījums netika publiskots kā ārkārtas! Gods kam gods, eldberg man atvainojās.
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Par "edit" iespējām

Postby undd » 23 Nov 2010, 15:12

Fane, Tu esi pārliecināta, ka teksts tika apzināti mainīts? Es vienreiz sabraucu auzās atbildot uz Rotijas komentāru quote vietā nospiežot edit pašai to nemanot, tikai tad, kad nospiedu submit, ieraudzīju, ka mans rakstītais nu jau ir Rotijas teksts :hih: Nu es gan, protams, momentā devu ziņu Rotijai
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 15:14

Cilvēki,auuuuuu,viss ir atpakaļ kā bijis! Labojiet,dzēsiet,ko vien sirds vēlas.
Par ko turpinās cepiens? :neparliecinats:
Pēkšņi izrādās,ka visi ilgie forumā sēdētāji ir tik,tik aizņemti,ka nevar pārlasīt savus postus pirms publicēšanas. Nedaudz smieklīgi,ja godīgi.
Bliežam visu,kas ienāk prātā un tad tik labojam,labojam,labojam. :hih:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby eldberg » 23 Nov 2010, 15:26

Link un ko Link citēja, mok jūs gribētu noformulēt noteikumiem pievienojamo teikumu?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par "edit" iespējām

Postby FANE » 23 Nov 2010, 15:38

[quote="undd"]Fane, Tu esi pārliecināta, ka teksts tika apzināti mainīts?

Es esmu pārliecināta, jo posts tika mainīts labu brīdi pēc tam, kad diskusija bija jau norimusi un izteikušies arī daudzi citi...par savu veselo saprātu arī esmu pārliecināta! Visi esam tikai cilvēki, bet ja vieniem tiek liegts tas, kas ir atļauts otriem, tad sanāk kā visiem labi zināmajā Orvela pastāstā.
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 15:42

FANE, var konkrētāk? kurā diskusijā un kurš posts tika labots?
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby FANE » 23 Nov 2010, 15:53

Rotija
Diskusija par to cik audzētājam izmaksā kucēns, 10. lapa - tika dzēsta mana atbilde Nardicum un manā vārdā ierakstīts, ka man nav taisnība un ka es atvainojos (jāsaka, ka šajā diskusījā ļooti aktīvi un teiktu, agresīvi, iesaistījās arī dažs labs moderators...)Ar eldbergs palīdzību savu tekstu atjaunoju, bet uzticību moderatoru godaprātam ne.
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Par "edit" iespējām

Postby link » 23 Nov 2010, 15:55

eldberg wrote:Link un ko Link citēja, mok jūs gribētu noformulēt noteikumiem pievienojamo teikumu?

Eee, ne :medos: To jus jau pashi, ludzu. Vai Maija. Ai em not e neitiv spiker :kanepe:
link
 

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 16:09

FANE wrote:...tika dzēsta mana atbilde Nardicum un manā vārdā ierakstīts, ka man nav taisnība un ka es atvainojos


Interesanta atļaušanās no admina puses. :noliedz:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby undd » 23 Nov 2010, 16:11

manā skatījumā par šādu rīcību konkrētam cilvēkam vajadzētu kā minimums liegt iespēju izmantot attiecīgās funkcijas
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron