Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

All About Forum

Vai personiskiem apsveikumiem ir vietas šķirņu sadaļā?

Poll ended at 13 Mar 2010, 19:15

Nē, apsveikumi jāveic izstāžu sadaļā vai PM vai pa epastu
52
52%
Jā, apsveikumi ir noderīga informācija
48
48%
 
Total votes : 100

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby FANE » 09 Mar 2010, 20:20

Par bilžu likšanu - mūsu podhaliešu sadaļā mēs esam 3 - 4 čatotāji + viesi (ne pārāk pazīstami un izņemot mūsu suņus mums nekā īsti kopīga nav). Bildes lieku pārsvarā es viena(arī izstāžu )jo uzskatu ka mans suns ir to vērts un ja nu kādam tas briesmīgi traucē...man vienalga! Nedomāju, ka jebkura retas šķirnes sadaļa paliks interesantāka, ja tur neliks bildes un esošie daži biedri tikai apmainīsies ar "dziļdomīgiem" tekstiem. Un tā ir vienkārši pieklājība un arī komunicēšanas veids - pateikt paldies, ja kāds ir izteicis komplimentu man, vai manam sunim.
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby maksis » 09 Mar 2010, 20:27

FANE
Par šo es jau kādreiz teicu. Ir retas šķirnes, piemēram, mūsējā, kur nekādas ļoti aktīvas un profesionālas sarunas nenotiks tā vienkāršā iemesla dēļ, ka 2-3 cilvēki šādu sarunu nevar uzturēt. Mēs varam runāt par notikumiem un problēmām saistībā ar saviem suņiem, un šo notikumu katra dzīvē ir tik, cik ir un nevar mākslīgi "pacelt" kādu jautājumu, lai vnk gudri izrunātos. Tāpēc mēs savu šķirni popularizējam un aktivitāti šķirnes tēmā uzturam arī ar vienkāršu fotogrāfiju likšanu. Arī tā kāds no malas ienācis potenciālais interesents var ieinteresēties par šķirni un tad arī sākt uzdot sev interesējošos jautājumus, uz kuriem tad arī tiks atbildēts.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demiana » 09 Mar 2010, 20:29

Tauta, mēs visi kopīgiem spēkiem varam šo forumu padarīt labāku un šeit ar mums rēķinās, ne velti saka, ka strīdos dzimst patiesība! :jaa:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 09 Mar 2010, 20:31

Man jau šķiet,ka labāk kā gilory,izskaidroja vairs nav iespējams,piekrītu visam rakstītajam un visiem 200%.Cilvēks izvēlas suni pēc savas līdzības,mentalitātes,temperamenta,rakstura un kā, lai labāk iepazīst šķirni,ja ne pēc sadaļas,kur tieši šajās kaislībās atklājas šķirnes būtība,suns taču neprot rakstīt un sauss šķirnes standarts arī ir nieka graša vērts,ja nav prakses vai pieredzes.Ir cilvēki,kuri izvēlas vairākas,pat ļoti atšķirīgas, šķirnes un ,cik esmu novērojusi, arī paši ir ļoti vispusīgi un daudzšķautnaini raksturā!
Mopšuki ir tikpat mīlīgi,kā viņu saimnieki,haskiji - dominanti,tāpēc arī sadaļā bieži virmo kaislības ar dominantes nokrāsu u.t.t.Protams bez pārmērībām viss būs o.k.Galvenais,ka visi cenšas gan priekš savas šķirnes,gan citiem sadaļā ienākošiem interesentiem :1:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 09 Mar 2010, 20:41

Vai mēs varam +- vienoties par sekojošo:
a) izstāžu apsveikumus veicam izstāžu sadaļā (galu galā tur visiem tiek parādīts ka tu apsveic savu favorītu) (protams 2-3 apsveikumi ir ok arī škirnē, bet 5+ un pēc katra izteikts Paldies ir galīgi lieki, nu pasaki paldies caur PM vai pasaki visiem paldies pēc dienas)
b) kucēnu bildes un pastaigu bildes un visas pārējās liekam 3-5, bet pārējās tikai kā linkus (piem: Vai tiešām 10 kadri kas bildēti ar 0.5 sekunžu atstarpi ir tik unikāli) (atgādinu ka ir arī preview bildes). Izstāžu atskaites varētu būt izņēmums.
c) liekais tiks padzēsts bez baisiem brīdinājumiem un bez mēra sajūtas aveltītajiem aizrādīts (tikai aizrādīts par to ka vajadžetu iegādāties mēra sajūtu) (protams tas ir lieks darbs uzraugiem... kaut kur tas tiks padzēsts, kaut kur ne... līdz ar to neapvainojas, ka atkal ir kāds favorītisms. (es personiski kā admins nelasu visas sadaļas... līdz ar to bez prasīšanas es visas netaisos dzēst)

Šis man liekas ir demokrātisks piedāvājums ne? (rēķinot ka balsis sadalās uz ~50/50 jebkurā gadījumā (+- 10%).
Otrs variants ir vienkārši uzstiepti noteikumi un tad cietīs viena no pusēm... (demokrātija = māksla sabalansēt tā lai katram būtu slikti (ne ideāli) bet vidēji max maz slikti :D)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Laura » 09 Mar 2010, 20:52

Kāpēc man šķiet, ka pie šnauceriem nekādus baigos apsveikumu un pateicību kalnus neesmu manījusi? Laikam tāpēc, ka šnauceristi viens otru apsveic jau izstādē un pēc tam pa netu ņemties ir lieki.
Vispār jau katrs suns un saimnieks ir līdzīgi. Un ne jau par velti pa suņinieku forumiem parasti tusē tie, kas šķirni ir diezgan noteikti izvēlējušies kā sev atbilstošāko, patīkamāko, saistošāko. Un tas, ka patīk līdzīgi suņi, parasti nodrošina arī to, ka cilvēki ir kaut kādā veidā līdzīgi, saderīgi. Piemēram, mans vecis, kuram patīk "īsts suns". Nu saderam mēs normāli kopā un suņi līdzīgi patīk, un par bērnu audzināšanu domas sakrīt, kā arī par daudzām citām lietām (izņemot kārtību virtuvē).
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby gilroy » 09 Mar 2010, 21:01

Izklausās labi, eldberg!

Un es jau brīdinu - nāks pavasaris, un es ar būšu "vainīgo" sarakstā - visi taču zinām, ka mūsējais ir nu tas pats, pats, pats... :) Tā kā droši varēs moderi mani dzēst par bilžu pārmērībām - neņemšu ļaunā, jo jau tagad zinu, ka nespēšu noturēties "rāmjos". :D
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 09 Mar 2010, 21:21

gilroy wrote:Tā kā droši varēs moderi mani dzēst par bilžu pārmērībām - neņemšu ļaunā, jo jau tagad zinu, ka nespēšu noturēties "rāmjos". :D

šādos brīžos vai aiz laimes var plīst ka tiek piedāvāta demokrātija :velnins: :parvertibas:
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby gilroy » 09 Mar 2010, 21:42

Tāpēc jau es tā saprotoši pret citiem cenšos - pašai roķeles ta diktan jau trīc :D

Bet ja nopietni, tad tiešām - minimālu kārtību vajag, bet citādi... Es tiešām par demokrātiju!

Ko, piemēram, lai Bočeks iesāk? Pats ar sevi, nabadziņš, var sarunāties :dejosuns: :)

Nu ir šķirnes, kur daudz cilvēku, daudzi gana prātīgi un gatavi papļāpāt par lietu, interesantas, kaismīgas, kontroversālas... bet dažās tēmās tiešām - šķirne pārstāvēta dikti mazskaitlīgi, un tie paši ar pļāpīgmu neizceļas. Ko lai dara? Liek bildes un uzsit klačas "off topic" - tas vnk atspoguļo realitāti.

Ir tā, kā ir, nevis tā, kā vajdzētu būt pēc "vidējā demokrātiskā"
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby undd » 09 Mar 2010, 23:24

eldberg :par:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 10 Mar 2010, 00:12

undd wrote:eldberg :par:

:par:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby ingaanna » 10 Mar 2010, 20:21

Retās šķirnes šajā forumā izmirs :x A ko man rakstīt? pašai ar sevi sarunāties? Apsveikt viens otru nedrīkstam! Bildes rādīt nedrīkstam! MURGS!!!!!!!!
Paldies! Uztaisījāt "DEMOKRĀTISKU"forumu! :launigs:
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 10 Mar 2010, 20:29

ingaanna wrote:Retās šķirnes šajā forumā izmirs :x A ko man rakstīt? pašai ar sevi sarunāties? Apsveikt viens otru nedrīkstam! Bildes rādīt nedrīkstam! MURGS!!!!!!!!
Paldies! Uztaisījāt "DEMOKRĀTISKU"forumu! :launigs:

Beidz būs,labi,varēs sveikt arī šķīrņu sadaļā un arī bildes likt,bet ne pārmērīgi!Un ja retajās šķirnēs maza "kustība",tad es domāju,ja būs kāda bilde vairāk taču neviens nedzēsīs!Ja būs kāds off,tad taču atkal varam to pārspriest,būs lab,būs lab :mierina:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby ingaanna » 10 Mar 2010, 20:34

Demix, piedot, nepiekrītu! Principā! Ne tikai par savu šķirni!
Dogs.lv man nebija jādomā : tik un tik bildes! Tik un tik smaidiņi! Tik un tik apsveikumi! Ij ta jums visiem likās, ka apspiež! Kas TE notiek? Militārisms kaut kāds! Es esmu nikna! :lamajas:
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Ezis » 10 Mar 2010, 20:37

ingaanna Image
Nezinu, vai tāpēc ka dzīvojam "uz vienas ielas", bet man sajūtas ir līdzīgas. Tad jau tai 3 burtu organizācijas forumā demokrātija bija lielāka. Es gan nikna vēl neiru, bet sajūsma par ātro un veiksmīgo situācijas risinājumu manī tiešām ir noplakusi...
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby brex » 10 Mar 2010, 20:38

ja, uzskatu, ka sadi NELIELI ierobezojumi ir lietderigi, jo padara forumu uztveramaku un nenosit velmi apciemot citas skirnes, ienacejam no malas vebut samazina nedaudz izjutu, ka te jau tik savjo tusins Ari mes sava retaja skirne esam paris lietotaji :) un neko - turamies :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 10 Mar 2010, 20:42

Ingaana, palasi 1lpp manis atpakaļ teikto... nevajag trakot ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 10 Mar 2010, 20:46

ingaanna wrote:Demix, piedot, nepiekrītu! Principā! Ne tikai par savu šķirni!
Dogs.lv man nebija jādomā : tik un tik bildes! Tik un tik smaidiņi! Tik un tik apsveikumi! Ij ta jums visiem likās, ka apspiež! Kas TE notiek? Militārisms kaut kāds! Es esmu nikna! :lamajas:

Man it kā laikam jājūtas vainīgai par šo visu :sarkstosa: jo tieši haskiju sadaļā daudzie Baikālam veltītie apsveikumi kādam pēkšņi sāka traucēt,es tikai ieliku bildi un rezultātus :asaras: Es arī sākumā uzsprāgu,jo man šie apsveikumi ir gandrīz vai svarīgākais šajā forumā un arī Tev paldies,tu mūs nekad neaizmirsti :estevisamilosu: Nu ko darīt, ir šeit savādāk,bet labi ka vispār ir kur komunicēt!!!Es jau it kā samierinājos :sajucis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby ingaanna » 10 Mar 2010, 20:51

Ezis, neesmu vismaz viena tāda :)
eldberg, mana vecuma cilvēkos aizliegumi un ierobežojumi atgādina zināmus laikus...
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby ingaanna » 10 Mar 2010, 20:54

Demix wrote: Man it kā laikam jājūtas vainīgai par šo visu :sarkstosa: jo tieši haskiju sadaļā daudzie Baikālam veltītie apsveikumi kādam pēkšņi sāka traucēt,es tikai ieliku bildi un rezultātus :asaras: Es arī sākumā uzsprāgu,jo man šie apsveikumi ir gandrīz vai svarīgākais šajā forumā un arī Tev paldies,tu mūs nekad neaizmirsti :estevisamilosu: Nu ko darīt, ir šeit savādāk,bet labi ka vispār ir kur komunicēt!!!Es jau it kā samierinājos :sajucis:

Nu - un tā jājūtas cilvēkam brīvā forumā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lamajas:
Jebšu - par cik eldberg ir Bafijas draugs, tad mums visiem ir ierobežojumi????????????????
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron