Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

All About Forum

Vai personiskiem apsveikumiem ir vietas šķirņu sadaļā?

Poll ended at 13 Mar 2010, 19:15

Nē, apsveikumi jāveic izstāžu sadaļā vai PM vai pa epastu
52
52%
Jā, apsveikumi ir noderīga informācija
48
48%
 
Total votes : 100

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 09 Mar 2010, 11:16

Lai arī apsveikumi ir ļoti patīkami,pārsvarā mums pašiem,tad kādam citam ienākot šķirņu sadaļā,tas varētu būt traucējoši,kā zinām,forumu lasa arī citu valstu pārstāvji.Tāpēc mans priekšlikums būtu- šķirņu sadaļā likt rezultātus un bildes,jo īpaši no ringiem,pēc tam var vēlreiz pavērot un novērtēt citus suņus,pieņemu,ka tikai ir noderīgi šķirnei!Bet apsveikt(arī ar bildēm un rezultātiem) izstādes sadaļā,tā ir aktuāla +/- nedēļu,pēc tam "aiziet ciet"ar viesiem Mega sarkanajiem burtiem un smailijiem!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby BaibaB » 09 Mar 2010, 11:23

Demix, labs priekšlikums :par:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 09 Mar 2010, 12:27

BaibaB esmu to ievērojusi un zinu, un nerunāju par tevi, jo pēc tava aizrādījuma tas tika izdzēsts ;)
Pilnībā piekrītu Demix, jo es arī esmu pret apsveikumiem šķirnes sadaļā, un tēmas par izbijušām izstādēm tā arī parasti karājas bezjēdzīgi :par:
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 09 Mar 2010, 12:40

Inese A wrote:BaibaB esmu to ievērojusi un zinu, un nerunāju par tevi, jo pēc tava aizrādījuma tas tika izdzēsts ;)
Pilnībā piekrītu Demix, jo es arī esmu pret apsveikumiem šķirnes sadaļā, un tēmas par izbijušām izstādēm tā arī parasti karājas bezjēdzīgi :par:

Neesmu kategoriski pret,lai nepārprot visi mīļie sveicēji :esmilu: man tas daudz ko nozīmē,kā sportistam,līdzjutēja plecs,kas liek censties vēl labāk,tikai uzskatu,ka nav lietderīgi to darīt šķirņu sadaļā,bet pie izstādēm gan un arī pati turpināšu sumināt :lv: Nezinu vai būs atdeve jaunizveidotajiem blogiem,protams paldies par centību apmierināt visu vēlmes,bet skatīties šķirņu sadaļā,tad izstādēs,tad vēl citur nezinu vai man tam pietiks laika :sajucis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Eklēriņš » 09 Mar 2010, 13:16

Es jau gan, laikam, ja gribēšu paplātīties ar kādiem notikumiem, tomēr izmantošu jauno iespēju, jo ne viss un vienmēr iederas šķirņu vai izstāžu sadaļā, bet, kad sirds ir pilna līksmības, gribās tak padalīties ar kādu piedzīvotajā, pārdzīvotajā un sasniegtajā :nadzinji:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby zukins » 09 Mar 2010, 14:19

Man liekas, shis ir dziivs forums, taadeelj nevajadzeetu izskaust arii neinformatiivaas komponentes no ikdienas sarunaam. Tajaa pashaa laikaa es esmu pret vairaakaam lpp ar plikiem "apsveicu", "cik lieliski", utt., bet iespeeju papljaapaat arii shkjirnes sadaljaa par da jebko tomeer vajadzeetu atstaat. Taa pat kaa ierakstiit sava sunja izstaades rezultaatus. Paarsvaraa vienas shkjirnes ietvaros cilveeki ir ne tikai sunju iipashnieki, bet arii jau draugi - taapeec dabiigi, ka kaadeelj saruna var aiziet nedaudz citaa virzienaa. Blogiem, manupraat, truukums vareetu buut taads, ka tie tomeer neaptver visu ieintereseeto grupu. Ja aptvers - tad iespeejams, ka aktiivaakie lietotaaji paarcelsies uz turieni un shkjirnes sadaljaa vairs nebuus dziiviibas. Un tik daudz, kaa sausu aprakstu apr shkjirni jau var atrast ljoti daudzaas interneta lapaas / graamataas, utt. Vismaz man shis forums ir vieta, kur aprunaaties ar cilveekiem, kam ir liidziigas intereses. Kas gribees informaaciju atrast - atradiis arii tad, ja pa vidu buus pastaigu staasti un diskusija par labaako frizeetavu. Kas negribees... tam taa pat paliidzeet nez vai speesim.
Iisumaa - runaajam par visu, bet ieveerojam meereniibu ;) Lai nerodas salkana sajuuta lasot dazhas foruma sadaljas.
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demiana » 09 Mar 2010, 16:43

eldberg wrote:Man pameta ideju par to ka RUS un POL forumos esot audzētavu sadaļa... bet tā man liekas lieka (bet mok kādam tā neliekas).

+100 par šādu ideju, man tas ļoti patīk RUS forumos
līdz ar to izzustu spriedze dažās šķirņu tēmās, un ja ir vēlēšanaš cildināt savu audzētavu tad to var darīt savā sadaļā.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby gilroy » 09 Mar 2010, 16:50

Ļaujiet man arī izteikties :) (Kamēr es vēl tāds, nu, puslīdz neatkarīgs vērotājs no malas).

Par šķirņu sadaļu:

Katrai šķirnei ir "savi" cilvēki - paskatietiet paši - haskiju sadaļā ir pavisam cita atmosfēra un rakstības stils kā, teiksim, pie šņaukām, bullīšiem vai mopšiem.

Protams, n- tie apsveicu un smailiji var apnikt, piemēram, MAN, vai teiksim, kādam no HASKIJ-istiem, bet ja es pēc būtības esmu, teiksim , MOPŠIem piemērots cilvēks, laikam arī tie smaidiņi ir pavisam vietā.

Ko es ar to gribu teikt - "brīvās sarunas" tieši šķirņu tēmās vislabāk palīdz atklāt raksturus, komunikācijas veidu, manieri PIRMS potenciālais suņa pircējs ar visu to satiksies "dzīvajā" - ringā. Līdz ar to neviss sauss šķirnes apraksts, bet tieši šīs "brīvās sarunas" ir tas, kas palīdz homo vulgaris izdarīt pareizāku izvēli.

PIEMĒRS. Teiksim, man ir gadījies uz ielas redzēt pāris mopšus, un ir iepaticies. Ieeju te mopšu tēmā - a priekšā rozā bučas un smailiji vien griežas. Paskatos, palasos... Ja man tā vide ir pieņemama, meklēju audzētāju, ja ne, lūkojos pēc citas šķirnes. Iepatīkas haskiju zilās acis, ieeju viņu tēmā, a tur tik vien ir kā azariskas diskusijas par šļeikām, sniega konsistenci, 2 stundu pārgājieniem -20 C... Un nekādu uci -puci :( A man varbūt vairs tikai siltas čības un TV seriāli der.... :D
Rezultātā - par vienu nelaimīgu haskiju mazāk un vienu apmierinātu mopsi vairāk.


Mēs te esam tādi, kādi esam. Nav jēgas mēģināt izskatīties labākiem, pareizākiem, gudrākiem, nosvērtākiem vai pieklājīgākiem - tik un tā pie sava ringa kaut kad jau satiksimies.

Manuprāt, labākais būtu vienkārši palūgt moderus laiku pa laikam pakratīt ar pirkstu topikos ekstrēmākajiem galējību variantiem, un viss. Jo, manuprāt, šī foruma vērtība tieši slēpjas cilvēkos - homo canis :) te mēs esam tādi, kādi esam, ar saviem kašķiem, smailijiem un pašu galveno - SUŅIEM.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demiana » 09 Mar 2010, 16:56

Demiana wrote:
eldberg wrote:Man pameta ideju par to ka RUS un POL forumos esot audzētavu sadaļa... bet tā man liekas lieka (bet mok kādam tā neliekas).

+100 par šādu ideju, man tas ļoti patīk RUS forumos
līdz ar to izzustu spriedze dažās šķirņu tēmās, un ja ir vēlēšanaš cildināt savu audzētavu tad to var darīt savā sadaļā.

Aizmirsu piebilst, un vēl šādā audzētavas lapā varētu veiksmīgi novirzīt VISAS KUCĒNU slēptās REKLĀMAS BILDES
apnicis skatīties N-tās bildes un 2 lapas ar AK VAI KAS PAR MĪĻUMIEM saucieniem :velnins:
var izlikt kādas pāris ar super notverto mirkļa foto, bet kad to itkā jauko mirkļu ir 10 - kaitina.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby maksis » 09 Mar 2010, 17:28

gilroy
Mēs tik līdzīgi domājam.... :nadzinji: Mums varētu būt kaut kas kopīgs. :labipadarits: :kanepe:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 09 Mar 2010, 17:55

gilory & maksis
Jūs tiešām līdzīgi domājat,man kā cilvēkam,"kurš gāja garām" citreiz jāapskatās vēlreiz,kas to rakstīja gilory vai maksis :labipadarits: :)
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Rotija » 09 Mar 2010, 18:04

Demiana wrote:Aizmirsu piebilst, un vēl šādā audzētavas lapā varētu veiksmīgi novirzīt VISAS KUCĒNU slēptās REKLĀMAS BILDES
apnicis skatīties N-tās bildes un 2 lapas ar AK VAI KAS PAR MĪĻUMIEM saucieniem :velnins:
var izlikt kādas pāris ar super notverto mirkļa foto, bet kad to itkā jauko mirkļu ir 10 - kaitina.


žēl,ka visas kucēnu bildes tiek uztvertas kā slēptā reklāma. Turklāt it kā šķirnes fanam tā šķiet.... :jaut: Neviens jau neliedz likt sava pieaugušā suņa bildes. 8-)
Es ''par'' blogu un audzētavu sadaļu,tikai man šķiet,ka tādā gadījumā dažas šķirņu sadaļas noies pa burbuli.....,jo vnk citi neko nerakstīs un nediskutēs. ;(
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 09 Mar 2010, 18:05

gilroy
Es tev piekrītu, bet par 90%, jo nu nav tā, ka visi cilvēki kā roboti ir vienādi, un šai gadījumā Jūsu aizspriedumi nav laužami, Jums ir uzskats, ja mopšu sadaļa tad dumās blondīnes ar mazajiem sunīšiem - paskatieties tai pašā izstādē realitāti :meitenedejo: , ja haskiji, tad nu mēmie sportisti un visi tik ar kamanām ņemās, un tā varētu bezgalīgi šo sarakstu turpināt.................. bet patiesībā jau tā nav, es esmu meiģinājusi mainīt mopšu sadaļu, lauzt Jūsu stereotipus, bet tas ir bezcerīgi un arī īstenībā nevajadzīgi, jo neviens jau neievēro neko pozitīvu, bet kad vajag kādu noriet tad uzreiz, eu ir taču mopšu sadaļa.............. es šodien apsēdos un sapratu, ka man to nevajag, jo īstenībā manā dzīvē neko nemaina tas ko Jūs domājat, un ir daudz svarīgākas lietas - mani mīļie sunči, mana ģimene, mana māja, manas aizraušanās, mani draugi.....
Mopšu salidojums, kas ir visvairāk apmeklētais salidojums no visām suņu šķirnēm, mūsu organizētajā salidojumā bija 56 - mopši, kā arī 9 nopietni sponsori, tika ieguldīts nopietns darbs 1,5 mēneša garumā............ Es tiešām centos atdzīvināt forumā mopšu sadaļu jau no dogs.lv laikiem, bet nu esmu kapitulējusi un domāju lai nāk jauns saukājamais manā vietā. Un es nevaru to neuztvert personīgi, jo mani mopši ir daļa manas dzīves un ari visi viņu saimnieki ar saviem mīnusiem un plusiem, un man ir liels prieks, ka mopšu saimnieki ir tomēr ļoti, ļoti labsirdīgi un mīļi tādi paši kā sunīši :esmilu:

:tomati: :tomati: :tomati: :tomati: :tomati:
Last edited by Inese A on 09 Mar 2010, 18:14, edited 1 time in total.
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Cilveeks » 09 Mar 2010, 18:13

gilroy :par:

Tieši pēc tāda principa kā apraksta gilroy es nonācu pie savas šķirnes un cilvēkiem, ar kuriem vēlos kontaktēties savas šķirnes ietvaros.
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Rotija » 09 Mar 2010, 18:16

Cilveeks,Redzi,mūsu sadaļā,piemēram,iespērās viena meiča un Tāaaa sajauca gaisu ar savām intrīgām,ka daudzi izrādās tagad rotu sadaļu pat vairs lasīt negrib.... :jaut:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby undd » 09 Mar 2010, 18:26

Inese A, man gan šķiet, ka gilroy bija savādāk domājusi, vismas es viņas rakstīto uztvēru ne ar domu, ka mopšu saimnieki ir dumas blondīnes, manuprāt Tu pārāk saasināti uztver visu, kas nesaucas mopšu sadaļa ir super ;) mopšiem nav ne vainas, un gan jau arī ka lielam vairumam viņu saimnieku ne, runa tak ir pavisam par ko citu ;)
Emocijas var pasniegt daudz un dažādi un ne obligāti to darīt mirgojoša smailija pa pus lapu veidā un nez kapēc radās sajūta, ka dažiem nu ir pasaules gals klāt, ja emocijas nevar izpaust tieši šādā veidā
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demiana » 09 Mar 2010, 18:32

ROTIJA wrote:
Demiana wrote:Aizmirsu piebilst, un vēl šādā audzētavas lapā varētu veiksmīgi novirzīt VISAS KUCĒNU slēptās REKLĀMAS BILDES
apnicis skatīties N-tās bildes un 2 lapas ar AK VAI KAS PAR MĪĻUMIEM saucieniem :velnins:
var izlikt kādas pāris ar super notverto mirkļa foto, bet kad to it kā jauko mirkļu ir 10 - kaitina.


žēl,ka visas kucēnu bildes tiek uztvertas kā slēptā reklāma. Turklāt it kā šķirnes fanam tā šķiet.... :jaut: Neviens jau neliedz likt sava pieaugušā suņa bildes. 8-)
Es ''par'' blogu un audzētavu sadaļu,tikai man šķiet,ka tādā gadījumā dažas šķirņu sadaļas noies pa burbuli.....,jo vnk citi neko nerakstīs un nediskutēs. ;(

Atkārtošos: var izlikt kādas pāris ar super notverto mirkļa foto, bet kad to mirkļu ir 10 :noliedz:
Un ja šķirņu sadaļa draud noiet pa burbuli, tad jāsāk domāt vai tur tiek rakstīta NODERĪGA informācija kas varētu ieinteresēt ne tikai vienas audzētavas suņu īpašniekus bet arī pārējos šīs šķirnes interesentus un vienkārši garām ejošos :jaa:
Es jau dogos uzsāku vienu strīdu par izstāžu rezultātu publiskošanas manieri, rezultāts bija 50/50, protams tas otrs 50 netika pamanīts :medos:
Bet visu cieņu :estevisamilosu: šajā forumā pagaidām viss ir OK
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Rotija » 09 Mar 2010, 18:43

Bet, Demiana, kas vainīgs pie tā,ka nav citu diskusiju? Ka nav citu suņu foto? Ka nav citu pieredzes? Ka nav citu rezultātu? Kur ir citu audzētavu suņi? Kur?????
Metieni taču ir,bet kur tie paliek? :jaut: Daži citi jau ir un prieks par to. Vnk mēs Korlandieši esam procentuāli vairāk,tapēc jau tā dažkārt izskatās,ka citu nemaz nav. ;)

Un tad sanāk,ka kāds liek pa daudz bildes? vai ir kāds limits? Cik es zinu,nav gan. 8-)
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Cilveeks » 09 Mar 2010, 18:43

ROTIJA man laikam ir jāpateicas savai pirmajai darbavietai, kur piedzīvoju daudz dažādu intrigu no cilvēku puses, ka vairs nekas neizbrīna un nespēj pa lielam ietekmēt. Iepriekšējā forumā franču sadaļā arī ik pa laikam izcēlās kāds kašķis, bet tas mani ne mirkli nespēja aizbaidīt, vienīgi lika pārdomāt ar ko un kā kontaktēties, un vai vispār kontaktēties. Tā kā ja kādam pa nopietnam intresēs roti, tad diez vai kāds kašķis spēs aizbaidīt no Jūsu sadaļas. Un vai tagad, lai kādam dikti iepatiktos Jūs sāksiet savā sadaļā ar visiem apieties kā ar jēlām olām?
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 09 Mar 2010, 18:44

undd wrote:Inese A, man gan šķiet, ka gilroy bija savādāk domājusi, vismas es viņas rakstīto uztvēru ne ar domu, ka mopšu saimnieki ir dumas blondīnes, manuprāt Tu pārāk saasināti uztver visu, kas nesaucas mopšu sadaļa ir super ;) mopšiem nav ne vainas, un gan jau arī ka lielam vairumam viņu saimnieku ne, runa tak ir pavisam par ko citu ;)
Emocijas var pasniegt daudz un dažādi un ne obligāti to darīt mirgojoša smailija pa pus lapu veidā un nez kapēc radās sajūta, ka dažiem nu ir pasaules gals klāt, ja emocijas nevar izpaust tieši šādā veidā


Es ļoti labi sapratu ko bija domājusi gilroy, dumo blondīņu apkopojumu es pievilku no iepriekšējās diskusijas, kad mopšu sadaļa tika aprieta, un nevienā brīdī neesmu teikusi, ka visiem jānostājas rindā un jābļauj mopšu sadaļa ir super!!!
Runa iet par to, ka Jūs te visi rejat, bet neviens pat nav IEGĀJIS un APSKATĪJIES, ka lielo smailiju sen vairs NAV :soks: :soks: :soks: jums tikai vajag uz kādu izrieties un viss:) Mopšu sadaļā ir tikai 3 vai 4 apsveikumi citās n-tās lapas, pilnīgi identiski, bet norejat Jūs mopšus:)
Un man nav pasaules gals klāt, ka nevar apsveikt, es viena no pirmajām balsoju pret apsveikumiem šķirnes sadaļā!!!!!!
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron