Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

All About Forum

Vai personiskiem apsveikumiem ir vietas šķirņu sadaļā?

Poll ended at 13 Mar 2010, 19:15

Nē, apsveikumi jāveic izstāžu sadaļā vai PM vai pa epastu
52
52%
Jā, apsveikumi ir noderīga informācija
48
48%
 
Total votes : 100

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Rotija » 09 Mar 2010, 18:45

Cilveeks wrote:Un vai tagad, lai kādam dikti iepatiktos Jūs sāksiet savā sadaļā ar visiem apieties kā ar jēlām olām?


Mums suni nav nekādas jēlās olas,tapēc mēs - saimnieki ar nevaram nemaz būt pat,ja gribētu. :kanepe:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby undd » 09 Mar 2010, 18:51

Es nevienu brīdi nerunāju konkrēti par mopšu sadaļu, bet kopumā, nu nevajag visu tik personīgi uztvert!
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby gilroy » 09 Mar 2010, 18:53

Inese A, tiešām, tas nu nekādā gadījumā nebija uzbrauciens - tieši pretēji. Jā, mopšu sadaļā tā kā smaida mazliet vairāk kā, teiksim, šnauceros, piemēram, kur ir daudz bērnu atkal, un haskijos atkal daudz sporta. Vai tad tas ir slikti????

Es esmu PAR to, ka mopši smaida tā, kā smaidījuši! Un haskijisti lai diskutē zili palikdami par sporta tēmām - jo tieši tas ir šai šķirnei, šai šķirni pārstāvošajai homo canis grupai tas tuvākais, ko pārspriest suņu sakarā.

Cilvēks no malas atnāk, palasās, un saprot - šitie suņi = saimnieki, un tie suņi = saimnieki.... Nu padomājiet, ja vairums mopsistu (spriežot pēc mopšu tēmas) ir jaukas mīļbūtnes, "skarbais vecis" tur diezinko labi nejutīsies - ne forumā, ne ringā. Nebūs pareizā DOMU BIEDRU GRUPA. Un var izrādīties, ka nebūs arī pareizais suns.

(Nu jā, es ceru, ka man būs MAN "pareizais" suns, ja jau Maksim ir tāds, un , kā jūs te sakat, mums ar Maksi "ir, par ko parunāt " :pastaiga: :pastaiga: )


Nu kaut vai nupat Rotijas teiktais
ROTIJA wrote:Mums suni nav nekādas jēlās olas,tapēc mēs - saimnieki ar nevaram nemaz būt pat,ja gribētu. :kanepe:

Tieši tā - rotu sadaļa būs skarba, haskiju - sportiska, mopšu - mīļa.... Tādi ir tie saimnieki!!!! Jo tādi ir SUŅI! Un cilvēks, lohs vulgaris, arī meklē ne tikai suni, bet domubiedrus, tusu!
Nu nebūs IPO diskusiju mopšu tēmānekad, man tā domājas, un nespēju arī īsti iedomāties, teiksim, Vuku sākam uķi-puķi-nāties vai grūminga smalkumus trīs labās apspriežam, karstasinīgi spriežot par balinošā šampūna izvēli.

Nu šajā ziņā haskiji ir labākais piemērs. Smukas zilas ačteles, ai, kādi pūku kamoliņi, bet bez viņu tēmas ar šļeikām, sniegiem, un slapjām mugurām ātri vien būs "atdodam labās rokās..." Labāk lai potenciālie pircējie ienāk, palasās, un ja viss tas liekas galīgi garām, laicīgi atsakās no idejas, nekā vēlāk vēl viens nelaimīgs sunis vairāk.

Tāpēc es tieši aicinu atstāt sadaļas tādas, kādas tās ir - dabiskas, tādas, kādas mēs katrs tās ar saviem postiem veidojam, nevis safrizēti "pareizas"un "interesanti lasāmas" - ticiet man, palasot mūsu tekstus šķirņu tēmās, par šķirni Latvijā var uzzināt ui, cik daudz! Tieši no visiem tiem "off topic".Ja nu kur kāds galīgi aizbrauc auzās, tam taču moderi domāti - pakratīt pirkstu!
Last edited by gilroy on 09 Mar 2010, 19:02, edited 1 time in total.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 09 Mar 2010, 18:56

Un uz moderatoriem pēc tam uzmetī slūpu ka tie ļaunie, vai ka tie kādā pusē nostājušies...
labāk +- par kaut ko vienojas un tad tikai +- kaut kas ir jāpadzēš, nevis patstāvīgi
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Cilveeks » 09 Mar 2010, 18:57

Demiana vai Jums kāds liedz ievietot sava suņa rezultātus? :jaut: Jūs visu laiku tik kritizējat, bet ne reizi neesmu manījusi, ka Jūs kaut vienu izstāžu rezultātu ievietotu. (Atvainojos, jau iepriekš, ja gadījumā esmu palaidusi ko garām) Tad, ja Jūs to nedarāt, tad neredzu iemeslu kritizēt citus.Nevienam nav pienākums rakstīt izstāžu rezultātus, es tikai priecājos un esmu pateicīga, ja kāds franču sadaļā ievieto kaut vai sava suņa rezultātus, vismaz kaut kāds priekštats rodas, kas noticis ringā.
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby brex » 09 Mar 2010, 18:58

adm - bet tie, kas ko dara, tacu vienmer ir sliktie :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby gilroy » 09 Mar 2010, 19:04

:) Nu, kāds jau vienmēr būs sliktais, tik un tā ;)
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demiana » 09 Mar 2010, 19:06

ROTIJA wrote:Bet, Demiana, kas vainīgs pie tā,ka nav citu diskusiju? Ka nav citu suņu foto? Ka nav citu pieredzes? Ka nav citu rezultātu? Kur ir citu audzētavu suņi? Kur?????
Metieni taču ir,bet kur tie paliek? :jaut:
Un tad sanāk,ka kāds liek pa daudz bildes? vai ir kāds limits? Cik es zinu,nav gan. 8-)

Un labi ka nav limita :jaa: , jo dažkārt no pastaigām sanāk tik daudz skaistu bilžu ka grēks nelikt. Un ja mūsu sadaļā būtu interesanti ne tikai mums, bet arī "pārējiem" tad mūs būtu vairāk un sarunas raitākas. Bija ļoti labs iesākums kad ļoti daudzi klusie lasītāji atklājās un piereģistrējās, pāris posti un ar to arī viss beidzās. Secinājums?
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 09 Mar 2010, 19:12

gilroy es tev piekrītu, to, ka es nekad dzīvē negribu sev haskiju es sapratu tieši šai forumā, ne kamanu sporta dēļ, tas pat ir aizraujošākais visā tajā, bet haskija nepakļāvīgās un uz klaiņošanu noskaņotās dabas dēļ :rej:
Un manam raksturam arī nav piemēroti uķi - puķi, tie kas mani pazīst ļoti labi to zin, bet es respektēju, to, ka citi mopšu saimnieki nav tādi kā es un viņiem varbūt vajag tos uķi - puķi :smarzas: man esot šai sadaļā pietrūkst sarunu, joku, un ļoti daudz eju lasīt citu šķirņu sadaļas, bet es nevaru sarunāties pati ar sevīm:)
Un starp citu izstādēs mopšu īpašnieku sabiedrība diezgan stingri atšķiras no šī foruma:)

Un undd par personīgo uztveri, protams, ka es uztveru personīgi jebkuru mopšu pieminēšanu negatīvā vai nepatiesā atspoguļojumā, tieši tāpat kā Jūsu visi uztverat negatīvo par bulterjeriem, un tas ir tikai normāli :davinuziedus:
Last edited by Inese A on 09 Mar 2010, 19:59, edited 1 time in total.
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demiana » 09 Mar 2010, 19:21

Cilveeks wrote:Demiana vai Jums kāds liedz ievietot sava suņa rezultātus? :jaut: Jūs visu laiku tik kritizējat, bet ne reizi neesmu manījusi, ka Jūs kaut vienu izstāžu rezultātu ievietotu. (Atvainojos, jau iepriekš, ja gadījumā esmu palaidusi ko garām) Tad, ja Jūs to nedarāt, tad neredzu iemeslu kritizēt citus.Nevienam nav pienākums rakstīt izstāžu rezultātus, es tikai priecājos un esmu pateicīga, ja kāds franču sadaļā ievieto kaut vai sava suņa rezultātus, vismaz kaut kāds priekštats rodas, kas noticis ringā.

Demiana nebrauc uz visām LV izstādēm, bet labprāt uzzina kā gājis pārējiem, un tā kā pārsvarā izstādēs ir tikai vienas audzētavas suņi, tad ja gadās kāds "cittautībnieks" tad neredzu iemeslu kāpēc nepieminēt arī viņu, jo pārsvarā tie ir labi ja 2-3 suņi.
P.S. dogos es informēju strīda oponentus, ja pēkši es arī uzpeldu kādā izstādē tad mana suņa rezultātus lūdzu nepublicēt !
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Rotija » 09 Mar 2010, 19:39

Demiana wrote: Bija ļoti labs iesākums kad ļoti daudzi klusie lasītāji atklājās un piereģistrējās, pāris posti un ar to arī viss beidzās. Secinājums?


Mans vienīgais secinājums - ne visi ir tik lielas pļāpas kā es,Tu vai KR. :kanepe:
Jo lasa visi,kas reģistrejušies,cik zinu,bet uz rakstīšanu reti sataisās. :apcelta:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demiana » 09 Mar 2010, 19:41

ROTIJA wrote:Jo lasa visi,kas reģistrejušies,cik zinu,bet uz rakstīšanu reti sataisās. :apcelta:

nu par to jau tas stāsts ;(
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Cilveeks » 09 Mar 2010, 19:54

Demiana wrote: P.S. dogos es informēju strīda oponentus, ja pēkši es arī uzpeldu kādā izstādē tad mana suņa rezultātus lūdzu nepublicēt !


Varbūt ka tie 2-3 citu suņu īpašnieki tāpat kā Demiana ir izteikuši vēlmi, lai izstāžu rezultātus nepublicē. :kanepe: Vēlreiz atkārtošos nevienam nav pienākums informēt visus intresentus par vietu sadalījumu ringā.
Last edited by Cilveeks on 09 Mar 2010, 19:57, edited 1 time in total.
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby brex » 09 Mar 2010, 19:57

ja, nez kads ir iemesls, ka izstades PARSVARA ir vienas audzetavas suni??? kas trauce citiem??

un tas jau izskatas smiekligi - noteikt, ko kadam publicet un ko ne!! Pa visiem sturiem lien ara kadas personigas nesaskanas, par kuram - vai patiesi to vajag lasit visiem parejiem lietotajiem???

un ja ari kadam skiet, ka rotu nodala KR ir parsvara, tad ka sis nodalas lasitajs NEKAD neesmu manijusi komentos nonicinosu, aizskarosu vai kadi citadi sliktu attieksmi pret neKR suniem.

P.S. - nav man rotu, nepazistu pers. KR un citus rotu sadalas iemitniekus
Last edited by brex on 09 Mar 2010, 20:00, edited 1 time in total.
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Alishe » 09 Mar 2010, 20:07

ja godīgi, es pati kā mopsists brīžiem izbesos par to pārsaldināto uci puci, ja šajā forumā tas varbūt nav tik izteikti, tad piemēram dr.lv domubiedros gan. es saprotu, ka vienā diskusijā var sakopēt n-tos postus ar tekstiem "mopsīši tādi, mopsīši šitādi, skaisti, jauki utt", bet nu tur brīžiem aiziet balagāns. un tad, kad kāds ieraksta kaut ko normālu un prasa padomu, tad liela daļa apklust un runā tikai rūdītākie. bet šitam visam fenomenam man ir savs novērojums, kuru gan man ir bail teikt, jo kāds vēl apvainosies :D

bet par to sveikšanu, es īsti nezinu... jo man izstāžu laiks vēl tikai priekšā, es tikai tam briestu, tāpēc laikam komentārus nevajadzētu sniegt
Mans suns - mana dzīve
User avatar
Alishe
Baby
Baby
 
Posts: 75
Joined: 13 Jan 2010, 19:02
Location: Rīga

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Eklēriņš » 09 Mar 2010, 20:09

Tak par to visu laiku tiek runāts, ka visu, kas attiecas uz konkrēto šķirni: veselība, kucēni, pastaigas, apmācības, sportošana, izstādes un vēl un vēl ne tikai drīkst, bet vajag rakstīt, tā veidojot priekšstatu par šķirni! Kaut vai par tiem pašiem bīgliem - liela daļa domā, ka tie ir mednieki un viss, ka bīgls nav ne apmācāms, ne paklausīgs, ka viņa galvā ir tikai viena doma - ēst un medīt. Tieši diskusijās un stāstos par saviem suņiem mēs esam parādījuši, cik bīgli ir dažādi un ka, izmantojot viņu vājību pret ēdienu, ir pat ļoti labi apmācāmi utt. Tā kā uz priekšu! :jaa:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 09 Mar 2010, 20:10

Olleta - nu kāpēc pārspīlēt?
Viss šums sacēlās par to, ka dažās sadaļās ir "paliels" apsveikumu daudzums.

Ja mēs visi mācētu +- visu darīt ar samēra sajūtu... vieglāk visiem būtu sadzīvot.

Ir sadaļas, kur var runāt ko grib. Bet šķrines sadaļas gribējām uztaisīt cik necik informatīvas... it kā sanāca... it kā nē.
Citur ir kucēnu reklāma, citur ir par daudz pastaigu bildes, citur ir par daudz izstāžu rezultāti... nu nevar izvilkt vidējo.

Bija piedāvājums nelikt postā vairāk par 3-5 bildēm? Nu neievēro... ir kāds par to sodīts, kādam ir kas aizliegts?
Vienkārši nevajag pārspīlēt, ka par katru postu atļauja būs jāprasa vai ko tamlīdzīgu.

Ir pacelta diskusija, ir daudzi kas nobalsojuši pret, bet būtu ar mieru ja būtu samērīgums, ir daudzi kas ir par, bet ar negrib 10+ no vienas tēmas "blablas".
Katru reizi kad diskutējam kā būtu labāk, visi saprot kā KOPĪGI forumu padarīt "labāku" un baudāmāku visiem.

Sk ka ne jau tikai apsveikumi ir dažreiz par daudz.

Principā tāpēc tagad ir blogu sadaļa - rakstiet tur cik gribiet un ko gribiet!

Šķirņu sadaļā vienkārši piebremzēsim ar pārmērību un viss būs ok!

Es domāju ka normāla diskusija kā ko darīt ir labāk, kā dažā vietā kur bez prasīšanas ko aizvēra vai vienkārši nodzēsa bez paskaidrojumiem ne?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby olleta » 09 Mar 2010, 20:16

Tad beigās sanāk, ka šķirnu sadaļā neko nevar rakstīt vairs?? drīkst tikai to, kas saistīts ar, piemēram, manā gadījumā par seteru? :aizsvilstas:
Piemēram, drīkst rakstīt, ko mēs šodien esam darījušas vai nedrīkts? Ja suns slimo un grib jautāt padomu?
User avatar
olleta
Puppy
Puppy
 
Posts: 250
Joined: 14 Jan 2010, 20:19

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby olleta » 09 Mar 2010, 20:18

eldberg

Paldies par apskaidrojumu, jo cik lasu, tad sanāk tā, ka neko apmēram nedrīkst rakstīt! nu man vismaz tāds priekšstats radās, tāpēc apvaicājos!
varbūt sanāca mazliet pārspīlēt, bet nu tad tagad konkrēti zinu atbildi :aptracis:
User avatar
olleta
Puppy
Puppy
 
Posts: 250
Joined: 14 Jan 2010, 20:19

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby gilroy » 09 Mar 2010, 20:19

Protams, eldberg, noteikti ir labāk, tāpēc es jau ar te savu artaviņu iemetu :) Es vienmēr esmu par diskusiju un demokrātiju, pat ja par to man kāds sadod pa galvu :) Gan jau palēnām tiksim pie kaut kāda "demokrātiski vidējā" viedokļa par visiem kopā.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron