Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

All About Forum

Vai personiskiem apsveikumiem ir vietas šķirņu sadaļā?

Poll ended at 13 Mar 2010, 19:15

Nē, apsveikumi jāveic izstāžu sadaļā vai PM vai pa epastu
52
52%
Jā, apsveikumi ir noderīga informācija
48
48%
 
Total votes : 100

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby sansanich » 10 Mar 2010, 20:58

Ezis wrote:ingaanna Image
Nezinu, vai tāpēc ka dzīvojam "uz vienas ielas", bet man sajūtas ir līdzīgas. Tad jau tai 3 burtu organizācijas forumā demokrātija bija lielāka. Es gan nikna vēl neiru, bet sajūsma par ātro un veiksmīgo situācijas risinājumu manī tiešām ir noplakusi...

+100 Nu kaut kas sheit nav riktiigi. Tas visu laiku ir juutams. Negribas vairs pat ne rakstiit, ne bildes likt.
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby undd » 10 Mar 2010, 21:01

man vienalga kā draugs ir eldbergs, ar Bafiju man nav nekāda sakara, bet arī man nedaudz traucē pāris lp garumā apsveicu - paldies, apsveicu - paldies, apsveicu - paldies : ) man nebūt neskauž ne Demix panākumi, ne apsveikumi viņai (Demix, Tu zini, ka mums Tu esi mīļa :estevisamilosu: )
es zinu, ka apsveikumus saņemt ir patīkami, arī man, bet to var darīt citādāk, nez vai tāpēc uzreiz jāuzskata, ka šajā forumā tikai vieni vienīgi aizliegumi un jāuzmet lūpa
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 10 Mar 2010, 21:01

******* ***********... ja... puse no tiem kas ir nobalsojuši tieši vēršas pret Demix, otra puse ir par Demix... ar galvu draudzēties vajag.
Ingaana tu vispār izlasīji par ko ir runa?
Par nelielas kārtības ieviešanu! Bez haskijiem šai forumā ir arī citas sadaļas...
Demix, ko tu pati svaidies? Tad ir neapmierinātība, tad +1 piedāvājumam, tagad atkal tēlo cietušo... forši ka ir patstāvīgs viedoklis

Varētu padomāt ka šajā forumā vispār uz doto brīdi ir kāds aizliegums? par ko ir kurnēšana?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby moshkis » 10 Mar 2010, 21:12

kaut kads murgs. Tauta ko var vārīties???? es gan visu nelasīju...
es kā pārsvarā lasītājs, nevis rakstītājs varu pateikt savu viedokli. Daļēji iegriežos gandrīz visās sadaļās, izlasu gandrīz visus jaunumus šķirnēs. Interesanti lasīt par pašu šķirni (a da par jebkuru), prieks papriecāties par izstāžu uzvarētājiem. Bet nu tiešām ja tā lasīšana ir caur 2lpp, kurās ir tīri tikai apsveikumi vienam konkrētam cilvēkam, tas ir biku apgrūtinoši. Nu uzraxtija cilveks apsveikumu kādam, kāpēc tam jāiztiepjās uz 2-3lpp?

P.S. neesmu nevienā pusē Ne Demix ne kāda citā :tikainesaki:
Image
User avatar
moshkis
Puppy
Puppy
 
Posts: 301
Joined: 13 Jan 2010, 22:56
Location: Rīga, Cēsis. t.nr. 28486759

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 10 Mar 2010, 21:20

Da te dažiem patīk uzskatīt ka šis viss ar Demix ir tikai saistīts... ja nespēj izprast ko citi saka, tad diskusijai nav jēgas.
Ja puse uzkskata ka kaut kas ir jāmaina, tad otrai pusei arī ir jābūt uz kādu kompromisu. Nevar izstrādāt noteikumus foruma primajā dienā. Tie top patstāvīgi.
Nobļauties ka kādu apbižo un pataisīt par mocekli ir daudz vieglāk kā saskaņot viedokli tā lai visiem būtu labi. Vai ne? Piedāvājumi nav (gandrīz) ir tikai žēlošanās...vai nu po našumu vai mēs esam apbižotie. A čo tā otra puse lai visu laiku klusē?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Linda » 10 Mar 2010, 21:27

Cik lasu pēdējā laika gandrīz visās tēmās kāds strīdas. :paukojas: Bišķiņ jau sāk apnikt. Drīz laikam vispār nebūs nekādas jēgas šeit iegriezties - ja nu vienīgi gribēsies "uzlabot" savu garastāvokli. :lamajas: Un kas tā par dalīšanu - šitas par Demix, šitas pret viņu. Varbūt pirms ko tādu rakstat, sajūtu uzjumdīti, ieelpojiet mierīgi kādas 10 reizes un tad padomājiet vai ir vērts vispār kaut ko rakstīt.
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby BaibaB » 10 Mar 2010, 21:32

ļoti žēl, ka daži foruma noteikumus uzskata par ierobežojumiem savai brīvībai vai, vēl trakāk, par militārismu. :jaut: žēl, ka mēs esam no bezierunu pakļaušanās iebraukuši otrā grāvī un gribam absolūtu anarhiju, neiedomājoties, ka sabiedrību, internetvidi ieskaitot, veido zināmas normas, noteikumi un arī ierobežojumi.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 10 Mar 2010, 21:37

BaibaB wrote:ļoti žēl, ka daži foruma noteikumus uzskata par ierobežojumiem savai brīvībai vai, vēl trakāk, par militārismu. :jaut: žēl, ka mēs esam no bezierunu pakļaušanās iebraukuši otrā grāvī un gribam absolūtu anarhiju, neiedomājoties, ka sabiedrību, internetvidi ieskaitot, veido zināmas normas, noteikumi un arī ierobežojumi.

Nu lūk.. vismaz šo tekstu Ingaana, Ezis, Linda, sansanich (jūs uzskaitu jo pēdējās izteicāties) var saprast?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Amols » 10 Mar 2010, 21:53

1. Tie, kam nepatīk apsveikumi citiem suņiem par izstāžu sasniegumiem ir dikti skaudīgi par to ka viņu suņiem tādu panākumu nav :koslene:
2. Kas liedz to kas tev nepatīk/neinteresē vienkārši pārskrollot? Iedzimts slinkums, vājpirkstība? :jaut:
3. Bildes ir tas kas lielākoties saista šajos forumos, nevis tukšas sarunas: ,
°manam mīlulim vakar bija cieta kaka! un kāda tavējam?''
''mīkstāka kā aizvakar, ko man tagad darīt, vai tas ir normāli?''
4. 70% no šeit veiktajiem postiem šķirņu sadaļā, tāpat ir ''bla-bla''... un tas ir tikai normāli, jo savācas domubiedri un savā starpā tērzē.
5. nevajag liekuļot - šis ir naudas jautājums. Nav jau problēmas uztaisiet abonent maksu tekism 0.5 - 1.00 lvl mēnesī, izdomājiet vēl kādus maksas pakalpojumus - un varēsiet gan atļautie lielāku telpu uz servera, gan vēl ko citu...
6. un tie kas tikai lasa un nepostē nedara to tāpēc ka tos mulsina vienas audzētavas pārstāvju aktivitāte, bet gan personiskās īpašības - kautrīgums, biklums, un nespēja formulēt savu viedokli rakstiskā formā :lamajas:
un tagad kritizējiet mani :aptracis:
Image
User avatar
Amols
Baby
Baby
 
Posts: 52
Joined: 26 Jan 2010, 23:13

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby undd » 10 Mar 2010, 21:58

Amols wrote:1. Tie, kam nepatīk apsveikumi citiem suņiem par izstāžu sasniegumiem ir dikti skaudīgi par to ka viņu suņiem tādu panākumu nav :koslene:


afigeķ, kas par dzelžainu loģiku

citiem varbūt vājpirkstība, bet izskatās, ka Amolam ar lasīšanu pašvaki, jo kā citādāk lai izprot to, ka Amols izdomājis/-usi, ka apsveikt izstāžniekus nu nekādi vairs nedrīkstēs, a moš man ne tikai vājprikstība, bet arī acis uz vecumu vairs nerāda, jo nekur neko tādu lasījusi netiku :nadzinji:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Amols » 10 Mar 2010, 22:10

undd wrote:
Amols wrote:1. Tie, kam nepatīk apsveikumi citiem suņiem par izstāžu sasniegumiem ir dikti skaudīgi par to ka viņu suņiem tādu panākumu nav :koslene:


afigeķ, kas par dzelžainu loģiku

citiem varbūt vājpirkstība, bet izskatās, ka Amolam ar lasīšanu pašvaki, jo kā citādāk lai izprot to, ka Amols izdomājis/-usi, ka apsveikt izstāžniekus nu nekādi vairs nedrīkstēs, a moš man ne tikai vājprikstība, bet arī acis uz vecumu vairs nerāda, jo nekur neko tādu lasījusi netiku :nadzinji:


moš ar, jo lasīt mākam bet domu nesaprotam....
izlasi tēmas nosaukumu un tad figej :sirsninas2:
Image
User avatar
Amols
Baby
Baby
 
Posts: 52
Joined: 26 Jan 2010, 23:13

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 10 Mar 2010, 22:15

Amols wrote:2. Kas liedz to kas tev nepatīk/neinteresē vienkārši pārskrollot? Iedzimts slinkums, vājpirkstība? :jaut: + 4. 70% no šeit veiktajiem postiem šķirņu sadaļā, tāpat ir ''bla-bla''... un tas ir tikai normāli, jo savācas domubiedri un savā starpā tērzē.

vienīg ar citu blablu tas dažreiz pārvēršas par 90% besakarīgu tekstu.. un tad jau ir jāmeklē teksts, un skorlēšana vairs nelīdz

Amols wrote:3. Bildes ir tas kas lielākoties saista šajos forumos, nevis tukšas sarunas: ,

un tavs arguments ir kāds? Bildes kāds ir aizliedzis, aizliegs?

Amols wrote:5. nevajag liekuļot -šis ir naudas jautājums. Nav jau problēmas uztaisiet abonent maksu tekism 0.5 - 1.00 lvl mēnesī, izdomājiet vēl kādus maksas pakalpojumus - un varēsiet gan atļautie lielāku telpu uz servera, gan vēl ko citu...

no kurienes kaut kas tāds nāk? Serveris šobrīd ir izmantots 10% no diska vietas, trafiks ir neierobežots? Kur problēma. Abonentmaksa NEKAD NETIKS IEVIESTA. kā es te sēžu.

Amols wrote: un tagad kritizējiet mani :aptracis:

ceru ka jūties labāk :)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby undd » 10 Mar 2010, 22:18

Amols wrote:izlasi tēmas nosaukumu un tad figej :sirsninas2:


runa ir tikai par apsveikumiem šķirņu sadaļā nevis par apsveikšanu kā tādu, nu ir taku izstāžu sadaļas, ir atsevišķa sadaļa apsveikumiem, tiešām figeju, ka no vienas frāzes var uzburt trilleri, man bi tādu talantu, moš i nopelnīt ar to sanāktu :smarzas:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Linda » 10 Mar 2010, 22:22

undd wrote:tiešām figeju, ka no vienas frāzes var uzburt trilleri, man bi tādu talantu, moš i nopelnīt ar to sanāktu :smarzas:


Man gan liekas, ka tagad katram otrajam tāds talants! :D
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Amols » 10 Mar 2010, 22:23

Nu un tad priekš kam vispār ko mainīt :jaut: , ja jau viss ir ok, serverim vieta pietiek, lai tak cilvēki preicājās, raksta, tāpat nekad nebūs ''jūsuprāt'' perfekts forums bez smailijiem, spama, utt. jo tā ir sastāvdaļa jebkurā publiskā forumā, no tā nevar aizbēgt ieviešot papildus regulas un noteikumus.
Maini k-ko, tikai mainīšanas pēc, jo ''pastāvēs, kas pārmainīsies'' /J.Rainis/ :jaut:
P.S.
Izlasīju visus postus, tā ka ludzu nenorādiet pārlasīt.
P.P.S.
Atvainojos, ka izsakos tieši, tas laikam nav moderni.
P.P.P.S.
Jūtos laimīgs :eglite:
Image
User avatar
Amols
Baby
Baby
 
Posts: 52
Joined: 26 Jan 2010, 23:13

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Korland Rein » 10 Mar 2010, 22:31

Amols wrote:P.P.S. Atvainojos, ka izsakos tieši, tas laikam nav moderni.

Nav gan moderni..tiesa... :hih: No sērijas: " Problēma nav tajā, kas izsakās, bet tā cilveka uztverē, kurš klausās..." :koslene:
Forums superīgs, neko mainīt nevajag. Dzīvojam tālāk kā iepriekš pec demokrātisma principa: ir atļauts viss, kas nav aizliegts ar likumu! :dejosuns:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Ezis » 10 Mar 2010, 22:50

eldberg wrote:Nu lūk.. vismaz šo tekstu Ingaana, Ezis, Linda, sansanich (jūs uzskaitu jo pēdējās izteicāties) var saprast?

Vai ir kādas pamatotas aizdomas, ka kādai no mums ir problēmas ar saprašanu? (tāks, VISlabākais ģīmis nav iekopēc..., aiztecēšu uz veco vietu nospert) Image Image Image

Es 9 gadījumos no 10 neietilpst starp tiem, kas pārkāpj kādus no augstāk definētajiem noteikumiem. BET - man nepatīk pats princips. Kas būs tie CITI, kuri atnāks no NEKURIENES un būs vīlušies kādā no tēmām neatrodot pavārgrāmatai līdzīgi kārtību??? Lielākā daļa forumā lasošo/rakstošo cilvēku ir vieni un tie paši. Un ja mēs šeit esam, tad mums šeit patīk. Katram ir savi ieradumi, katram savi draugi un personāži, par kuriem ierēkt vai pakašķēties principa pēc. Nedomāju, ka ir vērts skaldīt matus un līdz sīkumam izstrādāt šos ierobežojumus. Ja vadībai kāda posti šķiet pārlieku puķaini, vienveidīgi vai kā citādi nepieņemami, var tak pakratīt pirkstu privāti. Nafig čakarēt visiem atrašanos šeit? :tomati:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 10 Mar 2010, 22:56

Ezis wrote: Ja vadībai kāda posti šķiet pārlieku puķaini, vienveidīgi vai kā citādi nepieņemami, var tak pakratīt pirkstu privāti.

kas beigsies ar to ka atkal kāds (kādi) bļaus ka tieši viņi ir pakļauti represijām :histerija:

Ezis, puse (balsotāju) saka ka gribas šo to pamainīt. Značit nav visu čakarēšana ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Ezis » 10 Mar 2010, 22:59

eldberg, es atkal redzu ka puse saka - neaiztiec neko :paukojas:
Un gan jau "mana" puse beigās būs lielāka :hih:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 10 Mar 2010, 23:19

eldberg wrote:Demix, ko tu pati svaidies? Tad ir neapmierinātība, tad +1 piedāvājumam, tagad atkal tēlo cietušo... forši ka ir patstāvīgs viedoklis

Es jau nu gan savos uzskatos nesvaidos,biju pret pilnīgu apsveikumu aizliegumu šķirņu sadaļā,bet +1,jo piedāvātais variants par saprātīgu apsveikumu un foto ievietošanu man šķiet pieņemams,nevar jau viss būt tikai melns vai balts!Pats kaut kur visās šajās peripetijās esi saputrojies!!!Un kas tās vispār pusēm,sacensības te kādas vai kas,izbeidziet taču!Stulbums kaut kāds!!!Oi,man jau galva reibst,gatavais bērnudārzs :apstulbis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron