Pašiem savs veikals www.shop.suni.lv

All About Forum

Pašiem savs veikals www.shop.suni.lv

Postby admin » 31 Jan 2018, 13:24

Suni.lv ir ticis arī pie sava interneta veikala pēc visu atļauju saņemšanas :)

http://www.shop.suni.lv

Pašlaik tajā darbosies SIA Reinland, bet vēlākā laika posmā sadarbība tiks piedāvāta arī citiem interesentiem.
Sortimentā ir divu zīmolu dzīvnieku barības un barību piedevas - Premil (Serbija) un Dr.Clauder’s (Vācija). Audzētavām piedāvājam īpašus sadarbības noteikumus.
Nedaudz par mūsu sadarbības partneriem:
"PREMIL" Ltd. tika dibināta 1995. gadā. Tā ražo barību mājdzīvniekiem – suņiem un kaķiem. Premil patērētāji ir patiesi dzīvnieku mīlētāji, kuri saviem mīluļiem vienmēr izvēlas vislabāko. Lepojamies, ka Premil produkciju lieto augstākā līmeņa profesionāli suņu audzētāji.
Premil produkti ir uzvarējuši tirgū tādēļ, ka to kvalitāte ir pārbaudīta, tie ražoti, izmantojot visjaunāko un vismodernāko ražošanas aprīkojumu nesen uzbūvētajā ražotnē Kovinā.
Jau sākotnēji "Premil" apzinājās, ka tikai nopietns darbs un augstas kvalitātes produkti var nodrošināt spēcīgu ietekmi tirgū, līdz ar to kompānija paļaujas uz ilgtermiņa uzticības cienīgajiem piegādātājiem, pielieto augstākās kvalitātes izejmateriālus un ekskluzīvi dabiskas sastāvdaļas.
Premil ir nozares pirmo kompāniju vidū, kas noformēja ISO 9001 un HACCP sertificēšanas procesu, kā arī jau 2008. gadā ieguva Austrijas Kvalitātes sertifikātu un 2013. gadā tika ieviestas Pārtikas drošības standarta FSSC 22000 prasības. Premil reklāmas lozungs ir MAKSIMĀLA KVALITĀTE, MINIMĀLA CENA! Razotāja izcelsmes valsts Serbija.”

Nosaukums Dr. Clauder's ir cēlies no Dr. Heinz Clauder - uztura speciālista ar doktora grādu. Viņa kompānija Dr. Clauder Pet Specialties tika dibināta 1957. gadā, kur viņš bija kā galvenais speciālists zinātniski izstrādātu uztura piedevu jomā, kas piedāvāja attiecīgu produktu jebkurā dzīvnieka dzīves attīstības posmā.
1998. gadā kompānija Dr. Clauder Pet Specialties sadarbībā ar IPH Group, turpināja gūt panākumus.
Savukārt 2010. gadā, abi uzņēmumi tika apvienoti zem viena zīmola - Dr. Clauder Solutions for Pets. Ražotāja izcelsmes valsts ir Vācija.

Veiksmīgus pirkumus!


Image
admin
admin
admin
 
Posts: 14
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 12:10
Location: Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron