Kā ievietot fotogrāfiju foruma rakstā (postā)?

All About Forum

Kā ievietot fotogrāfiju foruma rakstā (postā)?

Postby Sintija » 12 Aug 2018, 14:23

    Lai arī pamatā administrēju pavisam citu forumu un šeit vairāk neesmu nekā esmu, nolēmu, ka arī šeit es varētu padalīties ar informāciju, kas daļai jaunbiedru varētu būt noderīga, proti, attēlu ievietošana forumā, izmantojot ārējo linkošanu.


Šobrīd viens no labākajiem variantiem ir izmantot http://www.imgur.com, jo tas ir pierādījis, ka ir stabils resurss. http://www.photobucket.com laiki jau sen kā pagājuši, arī http://www.bildites.lv ir diezgan nestabils kļuvis.

http://www.imgur.com
Ir iespējams izveidot tur kontu, bet ja negribas, tad vienkārši var augšuplādēt savas fotogrāfijas arī kā nereģistrēts lietotājs.

Image

Tad uzspied uz zaļo pogu un pēc tam augšuplādē attēlu no sava datora, vai ievieto uz attēlu linku no citas vietnes, ja esi atradis to citviet (tā var apiet attēla lejuplādēšanu uz savu datora, lai pārhostētu uz imgur servera).

Image

Kad attēls ir augšuplādējies, tas pārādās, taču ir vajadzīgs iegūt tiešo attēla linku, kurš vienmēr beidzas ar faila veidu norādošajiem burtiem, piemēram, png vai jpg vai gif. Saiti var iegūt uzspiežot labo peles pogu uz attēla un atlasot izvēli “kopēt saites adresi” (google chrome pārlūkprogrammā). Ja uzbrauc uz attēla, parādās arī lodziņš ar linku, taču tam trūkst faila veida burtiņi.

Image

Pēc tam, kad links ir nokopēts, var doties rakstīt rakstu forumā, kur to ieliek attēla tagos:

Image

Lai ievietotu fotogrāfiju forumā, ir jāizmanto tagu ievietošana:

Code: Select all
[img]https://i.imgur.com/pBUu55X.jpg[/img]


Sanāks kā:
Image

Un attēls ir nonācis forumā!

Lai jums izdodas!
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest