Kaķubērni Toms un Rozīte meklē mājas

Archive

Kaķubērni Toms un Rozīte meklē mājas

Postby aerial » 30 Jul 2012, 22:37

Nebūšu oriģināla, kaķēni meklē gādīgus saimniekus. Viens ļoti jauks cilvēks palūdza ielikt info. P.S. no manis - kaķenīte jau ir sterilizēta.

Lūgums pēc palīdzības.
Mani sauc Liene Ūlande, 2010. gadā esmu pabeigusi studijas Latvijas mākslas akadēmijā, un patreiz man ir maza studija Ogrē, kur gleznoju. Šobrīd ir apskatāma mana un manu mazbērnu darbu izstāde Ogres mākslas skolā, diemžēl vēl tikai šonedēļ, līdz 4. augustam (to ieskaitot).
Arī pēc izstādes ļoti vēlētos turpināt gleznot, bet ir viena liela problēma. Kādā aukstā, bet skaistā ziemas vakarā mums pieklīda maza kaķenīte, izliku paziņojumu Pārogres dzīvnieku patversmē, bet neviens neatsaucās. Tā kā kaķi uzskata par kosmosa dievību, tad neskatoties uz to, ka man jau bija divi pieauguši kaķi, pieņēmu arī šo mazo Peciņu. Apciemojot mūsu veterinārārstu izrādījās, ka viņa gaida bērniņus....un 12.martā Peciņai piedzima 5 mīļi mincīši.
Trīs no viņiem ir jau atraduši jaunas un labas mājas, bet aizvien vēl meklējasm mīļus saimnieku brālītim un māsiņai.

Jo, lai arī visiem mūsu mājas kaķiem pie mums ir laba dzīve, jo dzīvojam privātmājā ar dārzu, visus minčus diemžēl paturēt nevaram.
Viens no maniem pieciem mazbērniem, septiņus gadus vecais Orests, mani lūdza kaķīšus atdot tikai labiem cilvēkiem un vēlos pievienot viņa teikto:
"ja tev patīk melns un balts, nāc un mīļo kaķīti tūlīt dabūsi. Rozīte un Tomiņš - viņi labi draugi, tikai savu vārdu vēl nezina."
Rozīte būtu piemērota arī dzīvošanai dzīvoklī, jo ir ļoti piemīlīga, mazliet kautrīga un ļoti priecājas, ja samīļo.
Tomiņš apzinās cik viņš skaists un tā arī izturās.
Šobrīd abiem ir jau četri mēneši un ir pēdējais brīdis viņiem atrast īstos saimniekus, lai būtu vieglāk aprast ar jaunajām mājām. Abi ir ar labām manierēm, ir labi audzināti un iet uz kaķu tualeti.

Ar cieņu Liene Ūlande.

P.S. Pievienoju savu telefona numuru 29720413 un e-pasts: lieneulande@inbox.lv


Bildes - http://fotki.lv/lv/garagesale/874048/
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Arhīvs

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest