Suņu "audzētava"

Archive

Suņu "audzētava"

Postby Linda B. » 22 Nov 2012, 17:44

Vēršos pie Jums ar lūgumu savā un "Ķepu-Ķepā" valdes locekles Gundegas Bideres vārdā.
Runa atkal par tiem pašiem takšiem pa kuriem tiku ziņojusi jau iepriekš,taču toreiz nekas tā arī nenotika.Pirmdien(18. novembrī) aizbraucām uz šo māju,kur mūs sagaidīja vīrietis,kurš neļāva apskatīt lielāko daļu tur esošos suņus,kuri spriežot pēc trobeles mājā bija ļoti daudz un spriežot pēc balsīm to skaitā varētu būt arī kucēni(teicās gan,ka neko neaudzējot jau 3 gadus)
Ierodoties pagalmā priekšā bija tikai viens suns,kad no mājas laukā iznāca vīrietis tam līdzi izskrēja bars takšu no kuriem laukā palika tikai daži(pārējos nezkāpēc sadzina iekšā un mēģināja iestāstīt,ka suņi esot tikai 7,laigan laukā bija 4-5 suņi un trobele iekšā krietni lielāka kā to spētu radīt 2-3 suņi),to starpā kucīte ar rahītu,palielu rētu uz muguras un ar vienu izkostu actiņu.Cilvēki,kas strādā pie mana tēva blakus mājā ir redzējuši no turienes nākam kaulainus,kroplus suņus bez spalvas.Kāda sieviete vasarā redzējusi kucīti ar sakostu šķību purnu pa kuru kritusi laukā mēle,kucītei esot bijušas ļoti sakostas austiņas un spriežot pēc pupiņiem-viņa to vien darījusi kā dzemdējusi un zīdījusi kucēnus.Esot lūgusi,lai suni atdod viņai,bet viņi atteikušies to darīt.
Ir nepieciešama policijas palīdzība,jo mums nav nekādas tiesības lauzties iekšā svešā mājā un pieprasīt uzrādīt visus tur esošos dzīvniekus,bet labprātīgi to neviens nedarīs.Ja kādam ir zināms kāds,kas ir ieinteresēts ar mums kopā braukt šo māju pārbaudīt ziņojiet man šeit vai uz draugiem(Linda Banga) vai Gundegai Biderei(tel. 26774592).Suņi atrodas netālu no Iecavas.Vēlams,protams,jo ātrāk,jo labāk.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu "audzētava"

Postby ibika » 22 Nov 2012, 17:52

Linda B. wrote:Ir nepieciešama policijas palīdzība,jo mums nav nekādas tiesības lauzties iekšā svešā mājā un pieprasīt uzrādīt visus tur esošos dzīvniekus,bet labprātīgi to neviens nedarīs.Ja kādam ir zināms kāds,kas ir ieinteresēts ar mums kopā braukt šo māju pārbaudīt ziņojiet man šeit vai uz draugiem(Linda Banga) vai Gundegai Biderei.Suņi atrodas netālu no Iecavas.Vēlams,protams,jo ātrāk,jo labāk.


Arī policijai nav tiesību vienkārši tā pat lauzties iekšā, rakstiet iesniegumu policijā par aizdomām par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem vai PVD, un tad jau tālāk arī viņi rīkosies.
ibika
Puppy
Puppy
 
Posts: 123
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: Suņu "audzētava"

Postby Linda B. » 22 Nov 2012, 17:56

ibika wrote:
Linda B. wrote:Ir nepieciešama policijas palīdzība,jo mums nav nekādas tiesības lauzties iekšā svešā mājā un pieprasīt uzrādīt visus tur esošos dzīvniekus,bet labprātīgi to neviens nedarīs.Ja kādam ir zināms kāds,kas ir ieinteresēts ar mums kopā braukt šo māju pārbaudīt ziņojiet man šeit vai uz draugiem(Linda Banga) vai Gundegai Biderei.Suņi atrodas netālu no Iecavas.Vēlams,protams,jo ātrāk,jo labāk.


Arī policijai nav tiesību vienkārši tā pat lauzties iekšā, rakstiet iesniegumu policijā par aizdomām par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem vai PVD, un tad jau tālāk arī viņi rīkosies.

Ir iemesls kādēļ to vēlamies darīt šādā veidā vai vismaz uzrakstīt iesniegumu kādam,kam tas arī interesēs.Un PVD kustās lēnāk par gliemežiem.Nemāku īsti atbildēt,ko palūdza darīt to arī daru.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suņu "audzētava"

Postby NARDICUM » 22 Nov 2012, 19:08

Linda, Tu mani, protams, atvaino :sarkstosa: , bet tas, ka taksim ir sakosts purns vai ausis var nebūt tāpēc, ka pret suni nežēlīgi izturas, bet medībās gūtas traumas. Taksis , lai arī arvien biežāk tiek turēts kā mājas mīlulis, tomēr ir medību suns, un, diemžēl,medībās traumas nav retums. esmu savus jagdterjerus pat uz izstādēm vedusi sakostus, Goba LV&LT&EE JCH noslēdza periodā, kad viņam dzīvas vietas uz purna nebija, un tiesnešiem tas nelikās nekas neparasts, pat uz BESTu nebija kauns laist. Ko lai dara- gadās ...
Šis gan nav mans suns, bet ļoti slavens suns no Ukrainas, daudzu izstāžu un sacensību uzvarētājs Kar-Hačs. Jā, diemžēl, tikšanās ar āpsi var beigties ar smagām traumām.
Image
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Suņu "audzētava"

Postby Linda B. » 22 Nov 2012, 20:55

NARDICUM wrote:Linda, Tu mani, protams, atvaino :sarkstosa: , bet tas, ka taksim ir sakosts purns vai ausis var nebūt tāpēc, ka pret suni nežēlīgi izturas, bet medībās gūtas traumas. Taksis , lai arī arvien biežāk tiek turēts kā mājas mīlulis, tomēr ir medību suns, un, diemžēl,medībās traumas nav retums. esmu savus jagdterjerus pat uz izstādēm vedusi sakostus, Goba LV&LT&EE JCH noslēdza periodā, kad viņam dzīvas vietas uz purna nebija, un tiesnešiem tas nelikās nekas neparasts, pat uz BESTu nebija kauns laist. Ko lai dara- gadās ...
Šis gan nav mans suns, bet ļoti slavens suns no Ukrainas, daudzu izstāžu un sacensību uzvarētājs Kar-Hačs. Jā, diemžēl, tikšanās ar āpsi var beigties ar smagām traumām.
Image

Nevien tur nekad nav gājis medīt.Tie cilvēki ir mana tēva sievas vecāki,tā kā stabili zinu,ka medīt tur neviens neiet.Dzīvojot kaimiņos ir skaidri dzirdams kā viņi kožās,kaimiņiem līdz nāvei ir sakoduši sunīti(suni atrada vēl dzīvu,pēc pāris stundām no kodumiem noasiņoja).Un arī mana Nellija tur jau ir tikusi apkosta,kamēr 4 mēnešus tur dzīvoja.Acij ir kosta trauma,kura nav tikusi ārstēta.Un manai kādreizējai mūzikas skolotājai no viņiem ir ļoti "skaists" inbrīdinga brīnums.Ja vēl kodumus var norakstīt uz medībām(tikai tad tie suņi paši iet un medī),tad medību dēļ suņi nesāk nekontrolēti vairoties un spalva tiem arī neizbirst un pa kaimiņiem nesāk klīst ziņas,ka no tās tur mājas nāca viens kaulains suns.Katrā ziņā kaut kas riktīgi nav,ja cilvēks panikā sāk dzīt suņus atpakaļ mājā un mēģina iestāstīt,ka suņi ir tikai 7 kaut gan skadri redzams un dzirdams,ka to ir vairāk.Ir jābūt iemeslam kāpēc par to tiek melots.Un tas tiks pārbaudīts.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suņu "audzētava"

Postby obrija » 22 Nov 2012, 22:16

Interesanti, vai tas tā normāli stučīt par saviem radiniekiem, varbūt vienkārši pašai vajadzēja aiziet un aprunāties, nevis sava tēva, sievas vecākus pa visu internetu iztirzāt? Diez ko gan par šo teiktu tavs tēvs?
Zinot cik kašķīgi ir takši, nav brīnums par traumām, barā dzīvojot. Un mana korsa pēc dzemdībam izskatījās tā, it kā, ēdienu nebūtu redzējusi kopš dzimšanas un pupi viņai pēc diviem metieniem tādi, it kā dzemdējusi būtu 60 metienus, vienkārši viņai viņi nepievelkās, tieši tā pat kā viņas mammai, pēc tā arī nevar spriest.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Suņu "audzētava"

Postby Linda B. » 22 Nov 2012, 22:27

Radi kuri pat ar saviem bērniem neruna un nav ne reizi satikuši savu mazdēlu kuram jau 2 gadi. Un tu saki man,lai es eju parunāt. Tēvam gluži vienalga
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suņu "audzētava"

Postby Rio » 22 Nov 2012, 23:35

Nekā personīga ,bet šeit tiešām vairāk izskatās pēc personīgām antipātijām pret radiniekiem ,un suņi ir tikai iegansts ...
Man kaimiņos arī takšu ģimene ..,nu ļoti trokšņaini ,ja nezinātu ,ka tur ir 3,domātu ,ka kādi 10....
Rio
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 12 Mar 2012, 12:44

Re: Suņu "audzētava"

Postby Linda B. » 23 Nov 2012, 15:53

Rio wrote:Nekā personīga ,bet šeit tiešām vairāk izskatās pēc personīgām antipātijām pret radiniekiem ,un suņi ir tikai iegansts ...
Man kaimiņos arī takšu ģimene ..,nu ļoti trokšņaini ,ja nezinātu ,ka tur ir 3,domātu ,ka kādi 10....

Nu,ja laikam jau 4 cilvēki ir akli,kurli un ir antipātijas pret "radiniekiem" un vispār darāmā un suņu patversmes būrī pietrūkst.Sitamies kā slimas,jo gribās kaut kur nelietderīgi notērēt laiku un iegūt svešus suņus.
Tālākās diskusijās es neielaižos,es uzdevu tikai vienu jautājumu-vai kādam ir zināms policists,kuru interesēs ir to māju pārbaudīt.Ja kādam ir-laipni lūgti atsaukties.Es izveidoju lūgumu palīdzēt nevis diskusiju,kurā parunāt par it kā maniem radiniekiem,paspriest par iespējamām svešu cilvēku nesaskaņām.Runa ir par suņiem,kuri iespējams cieš,bet spriest sāk par svešu cilvēku nesaskaņām.

Un man pašai ir 3 takši un nevar 3 takšu riešanu sajaukt ar 10.Audzētājai ir 8 un varbūt tad tā trobele līdzinās tai,kas bija mājā.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suņu "audzētava"

Postby ibika » 23 Nov 2012, 16:35

Linda B. wrote:Tālākās diskusijās es neielaižos,es uzdevu tikai vienu jautājumu-vai kādam ir zināms policists,kuru interesēs ir to māju pārbaudīt.

.


Linda B.

Nedomāju, ka kāds piekritīs, jo tas ir pretlikumīgi un šāda izpalīdzēšana var viņam maksāt ar zaudētu darbu.
Es tiešām neizprotu, kāpēc ir tāda pretestība iet likumisko ceļu, kāpēc neļaujat VP un PVD darīt savu darbu. Kamēr meklējat šo policistu VP jau būtu noreaģējusi uz iesniegumu. Tāda iebiedēšanas taktika ar suņu izzagšanu var ļoti slikti beigties gan pašām gan suņiem. Kad kaut kas notiek, tad visi kliedz kāda mums slikta valsts, dzīvniekie nerūp, bet lūdzu, šeit ir gadījums kad tās valsts institūcijas jau nemaz netiek informētas, tā vietā tiek organizēta kaut kāda "bandītu" cienīga skaidrošanās.
Lieliski, ka Tev rūp šo dzīvnieku labklājība, bet šajā gadījumā Tavs uzdevums ir ziņot par iespējamo pārkāpumu attiecīgajām valsts iestādēm. Nevajag veidot nepatikšanas ne sev ne citiem. Ceru, ka iesi pareizo ceļu.
ibika
Puppy
Puppy
 
Posts: 123
Joined: 13 Jan 2010, 12:54


Return to Arhīvs

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest