Suņu opis meklē jaunas mājas.

Archive

Suņu opis meklē jaunas mājas.

Postby fedelta » 15 Feb 2014, 14:09

Pārkopēts no dr.lv http://www.draugiem.lv/#/slokaspatversm ... =343444703

Kad fotoaparāta objektīvs aizsvīst atkal un atkal.., no asarām, kas jānotrauc, lai iemūžinātu kārtējo, skaisto acu pāri, sāpju un uzticības pilno skatienu, kas klusē, nepārmet un netiesā, tikai klusi vaicā - neziniet, kur ir palicis mans saimnieks??! Tas, kurš mani kā kucēnu pārveda mājās, gādāja rotaļlietas, mīļoja un jā, arī dižojās kaimiņu priekšā, skat, kāds man tīrasiņu sargs - īstais vācu aitu suns, nu gluži tāds pats kā komisārs Reksis!!!
Suņa stāsts ir banāls un vecs kā nodevīgā pasaule..Skaistais vācietis, kurš par pastaigām ar saimnieku jau sen kā bija piemirsis, kādu dienu nolēma izlocīt kājas, apstaigājot savas dzīvesvietas apkārtni..Tā nu suns nonāca patversmē, jo cilvēki ziņoja: klaiņo skaists vācu aitu suns - seniora gados, ne mazākās agresijas, nosvērts, cēls, skaists, gudru skatu, tikai tāds paplucis. Sak, varbūt ilgāku laiku klaiņojis, ka tik nav nomaldījies.. Suņa īpašnieks drīz vien tika apzināts, vairākkārt informējot, kur mīlulis atrodas, bet nekā...Pēc pēdējās sarunas "saimnieks" atteicās sunim braukt pakaļ, jo nevajagot vairs..Kaimiņiem gan stāstot, ka suns nozagts..Laikam nedaudz neērti par savu cietsirdību... diemžēl no sava suņa neērti vis nav..Tā kā skaistuļa kaimiņi, ziniet, komisārs Reksis ir pamests un meklē mājas..., meklē cilvēku, kurš nenodos, bet vecumdienas ļaus pavadīt mīlestībā un gādībā..
Mēs ticam un ceram, pat esam pārliecināti, ka Latvijā arī šajā reizē atradīsies kāds krietns, labs cilvēks, kurš gatavs brīnišķīgo suņopi vest mājās, lai sunim dotu cerību, savu guļvietu, kādu glāstu un ēdiena bļodu..No saimnieka palikusi vien ilgus gadus nokalpojusī kaklasiksna..,kā pierādījums par ilgo kopā būšanu..

Skaistulis savu otro iespēju gaida Slokas dzīvnieku patversmē Slokā, Dzirnavu ielā 8. Tālr. 26134093; 26352774.


Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Arhīvs

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests